Favoritams nesėkmingas ir turnyras JAV

JAV tęsiasi ATP serijos „Campbell's Hall of Fame Tennis Championships“ teniso turnyras.

Pergalėmis vienetų varžybas antradienį pradėjo trys iš keturių pajėgiausių turnyro žaidėjų - favoritas ir nugalėtojo titulą ginantis amerikietis Johnas Isneris 7:6 (7:3), 4:6, 6:3 įveikė ukrainietį Sergejų Bubką, antrąjį reitingą turintis japonas Kei Nishikori 6:4, 6:4 nugalėjo olandą Igorį Sijslingą, o trečias pagal skirstymą kanadietis Milošas Raoničius 3:6, 6:3, 7:5 privertė pasiduoti australą Matthew Ebdeną.

Nepasisekės ketvirtajam pagal reitingą Denisui Istominui iš Uzbekistano, kuris 3:6, 3:6 pralaimėjo amerikiečiui Timui Smyczekui, penktąjį reitingą turėjusiam rusui Aleksui Bogomolovui, kuris 5:7, 6:7 (5:7) nusileido dar 2009-aisiais finale žaidusiam amerikiečiui Samui Querrey, bei aštuntajai raketei Gillesui Mulleriui iš Liuksemburgo, kuris 6:7 (5:7), 7:6 (7:3), 4:6 turėjo pripažinti Izako Van Der Merwes iš Pietų Afrikos pranašumą.

Kituose antrosios dienos mačuose pergales iškovojo vokietis, australas bei du amerikiečiai:

Benjamin Becker (Vokietija) - David Goffin (Belgija) 6:4, 6:3;
Lleyton Hewitt (Australija) - Vasek Pospišil (Kanada) 6:1, 6:1;
Rajeev Ram (JAV) - Grega Zemlja (Slovėnija) 6:3, 6:1;
Jesse Levine (JAV) - Marinko Matosevič (Australija) 6:2, 7:6 (10:8).

Šiame straipsnyje: ATPtenisas