D.Zubraus ledo ritulio klubo nesėkmė NHL

Pirmąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų finalo serijos iki keturių pergalių rungtynes Rytų konferencijos čempionas Naujojo Džersio „Devils“ klubas su Dainiumi Zubrumi trečiadienį namuose po pratęsimo 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo Vakarų konferencijoje triumfavusiems Los Andželo „Kings“ ledo ritulininkams.

Per 21 žaidimo minutę (21:05) 33-ejų metų lietuvis kartą metė į varžovų vartus ir antrajame kėlinyje (33:23) gavo dvi baudos minutes.Vienintelio įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose tapo Antonas Volčenkovas (38:48).

Nugalėtojams, kurie atkrintamosiose varžybose išvykoje laimėjo visus devynis mačus, įvarčius pelnė Colinas Fraseris (9:56) bei Anže'as Kopitaras (68:13).Antrąsias Stenlio taurės finalo serijos rungtynes komandos Niuarke žais šeštadienį.

„Devils“ komandai tai jau penktoji Stenlio taurės varžybų finalo serija, o pergales ji iškovojo tris kartus - 1995, 2000 ir 2003 metais.Vienintelį kartą (1993) Stenlio taurės finale žaidęs „Kings“ klubas 1-4 (4:1, 2:3, 3:4, 2:3, 1:4) turėjo pripažinti Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkų pranašumą.

Šiame straipsnyje: Dainius Zubrusnhl