D.Zubraus ledo ritulio klubas - per žingsnį nuo finalo

Penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo rungtynėse Naujojo Džersio „Devils“ klubas su Dainiumi Zubrumi trečiadienį svečiuose 5:3 (3:1, 0:1, 2:1) nugalėjo Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkus bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 3-2.

Pirmąjį serijos mačą Naujojo Džersio komanda išvykoje varžovams pralaimėjo 0:3 (0:0, 0:0, 0:3), tačiau antrosiose rungtynėse svečiuose iškovojo pergalę 3:2 (1:0, 1:2, 1:0). Trečiąjį susitikimą namuose „Devils“ pralaimėjo varžovams 0:3 (0:0, 0:0, 0:3), o ketvirtajame mače iškovojo pergalę 4:1 (2:0, 0:0, 2:1).

Trečiadienio rungtynėse per 18 su puse žaidimo minučių (18:26) 33-ejų metų lietuvis nė karto nemetė į arenos šeimininkų vartus ir antrojo kėlinio pradžioje (23:12) gavo dvi baudos minutes.Įvarčius nugalėtojams pelnė Stephenas Gionta (02:43), Patrikas Eliašas (04:13), Travisas Zajacas (09:48), Ryanas Carteris (55:36) bei Zachas Parise'as (59:28).Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Brandonas Prustas (15:41), Ryanas Callahanas (20:32) ir Marianas Gaborikas (40:17).

Šeštąsias Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes komandos Niuarke žais penktadienį.

Reguliariajame sezone Naujojo Džersio ir Niujorko klubai tarpusavyje žaidė šešis mačus bei pasidalijo po tris pergales.„Rangers“ ledo ritulininkai Rytų konferencijos finale žaidžia pirmą kartą nuo 1997 metų, o „Devils“ - pirmą sykį nuo 2003-iųjų, kuomet trečią kartą iškovojo Stenlio taurę.NHL Vakarų konferencijos čempionu tapo bei pirmasis į Stenlio taurės varžybų finalą jau iškopė Los Andželo „Kings“ klubas.

Šiame straipsnyje: Dainius Zubrusnhl