D.Zubraus ekipa konferencijos finalą pradėjo nesėkme

Pirmąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos finalo iki keturių pergalių rungtynes Naujojo Džersio „Devils“ ekipa su Dainiumi Zubrumi pirmadienį svečiuose 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) pralaimėjo Niujorko „Rangers“ ledo ritulininkams.

Per nepilnas 18 žaidimo minučių (19:40) 33-ejų metų lietuvis dusyk metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir antrojo kėlinio pradžioje (42:54) gavo dvi baudos minutes.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Danas Girardi (40:53), Chrisas Kreideris (52:00) bei Artiomas Anisimovas (58:33).

„Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė 21 svečių metimą bei penktą kartą per savo karjerą NHL atkrintamosiose varžybose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Antrąsias Rytų konferencijos finalo serijos rungtynes Niujorke komandos žais trečiadienį.

Reguliariajame sezone Naujojo Džersio ir Niujorko klubai tarpusavyje žaidė šešis mačus bei pasidalijo po tris pergales.

„Rangers“ ledo ritulininkai Rytų konferencijos finale žaidžia pirmą kartą nuo 1997 metų, o „Devils“ - pirmą sykį nuo 2003-iųjų, kuomet trečią kartą iškovojo Stenlio taurę.