B grupė: Nigerija - Korėjos Respublika 2:2 ir Graikija - Argentina 0:2 (papildyta)

Lemiamos pasaulio čempionato grupių etapo kovos tęsiasi. Dėl patekimo į aštuntfinalį B grupėje susigrūmė Nigerija - Korėjos Respublika ir Graikija - Argentina.

Paskutiniosiose rungtynėse Argentina įveikė graikus rezultatu 2:0 (0:0) ir su 9 taškais grupėje užsitikrino pirmąją vietą.

Graikai po pralaimėjimo grupėje liko treti ir nepateko į atkrintamąsias varžybas. Iš B grupės taip pat iškrito Nigerijos futbolininkai, kurie lygiosiomis 2:2 baigė rungtynes prieš Pietų Korėją. Nelaimėję nė vienų varžybų jie grupėje liko ketvirti, o Pietų Korėja, surinkusi 4 taškus, kartu su Argentina iškovojo teisę kautis kitame etape.

Nigerija - Korėjos Respublika
12 minutė. Saugas K.Uche (Nigerija) po Ch.Odiach perdavimo į baudos aikštelę, taikliu spyriu išveda savo rinktinę į priekį. 1:0

38 minutė. Po baudos smūgio L.Jung-soo (Pietų Korėja) pasiunčia kamuolį į varžovų vartus ir išlygina rezultatą. 1:1.

49 minutė. Dar vienas baudos smūgis prasidėjus antrajam kėliniui ir P.Chu-youngas (Pietų Korėja) persveria rezultatą. 1:2.

69 minutė. Po to, kai K.Nam-ilas baudos aikštelėje pargriauna Ch.Obasi teisėjas skiria 11 metrų baudinį. Jį įmuša ir išlygina rezultatą A.Yakubu. 2:2

Nigerijos rinktinės sudėtis: Vincent Enyeama, Danny Shittu, Joseph Yobo (46 min. Uwa Echiejile), Rabiu Afolabi, Chidi Odiah, Yussuf Ayila, Dickson Etuhu, Kalu Uche, Chinedu Ogbuke, Yakubu Aiyegbeni, Nwankwo Kanu (57 min. Obafemi Martins).

Pietų Korėjos rinktinės sudėtis: Jung Sun-Ryong, Cho Yong-Hyung, Lee Jung-Soo, Lee Young-Pyo, Cha Du-Ri, Kim Jung-Woo, Ki Sung-Yueng, Yeom Ki-Hun (64 min. Kim Nam-Il), Park Ji-Sung, Lee Chung-Yong, Park Chu-Young.

Graikija - Argentina
30 minutė.
Kostas Katsouranis (Graikija) gauna geltoną kortelę.

77 minutė. Gražus Argentinos įvartis po kampinio. Gynėjas M.Demichelis siunčia įvartį būdamas prie pat vartų. 0-1

89 minutė. Po keletos nesėkmingų, tačiau gražių argentiniečių bandymų dar sykį šturmuoti graikų vartus M.Palermo pavyksta. 0:2

Graikijos rinktinės sudėtis: Alexandros Tzorvas, Avraam Papadopoulos, Sotirios Kyrgiakos, Vangelis Moras, Vasilis Torosidis (55 min. Christos Patsatzoglou), Loukas Vyntra, Sokratis Papastathopoulos, Kostas Katsouranis (52 min. Sotiris Ninis), Alexandros Tziolis, Georgios Samaras, Giorgos Karagounis (46 min. Nikos Spyropoulos).

Argentinos rinktinės sudėtis: Sergio Romero, Martin Demichelis, Nicolas Burdisso, Clemente Rodriguez, Nicolas Otamendi, Juan Sebastian Veron, Mario Bolatti, Maxi Rodriguez (63 min. Angel Di Maria), Sergio Aguero, Diego Milito, Lionel Messi.