Antrąkart parklupdžiusios Olandiją lietuvės išlieka lyderėmis

Lietuvos moterų krepšinio rinktinė išvykoje 80:67 įveikė olandes ir toliau pirmauja atrankos į 2011 m. Europos pirmenybes turnyro A grupėje.

Ketvirtą pergalę per penkerias sužaistas rungtynes pasiekusios trenerio Algirdo Paulausko auklėtinės yra vienvaldės pogrupio lyderės.

Olandijoje lietuvės išsiveržė į priekį dar mačo pradžioje, tačiau pirmąjį kėlinį laimėjo tik minimalia persvara 15:14. Žaidimas taškas į tašką tęsėsi iki pertraukos, po kurios Lietuvos komanda per 5 min. atkarpą susikrovė 14 taškų persvarą - 37:51. Per likusį laiką viešnios kontroliavo situaciją ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė gynėjos: 18 taškų pelniusi Aušra Bimbaitė bei Sandra Linkevičienė, kuri ne tik surinko 17 taškų, bet ir atkovojo 15 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Agnė Abromaitė prie pergalės prisidėjo 13, Rima Valentienė ir Vaida Sipavičiūtė - po 11, Gintarė Petronytė - 8, Marina Solopova - 2 taškais.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Leonie Kooij (21 tšk.).

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė penktadienį Kaune žais su kroatėmis.