Nauji roletų audiniai ir dizainerės patarimai

 • Teksto dydis:

Diena-naktis roletai lietuviams jau gerai žinomi ir itin mėgstami tose namų erdvėse, kurių nesinori apkrauti dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis.

Šių roletų patogumą kuria specialus dvigubas audinys, sudarytas iš tarpusavyje besikeičiančių šviesesnių ir tamsesnių juostų. Būtent skirtingas šių juostų tankumas leidžia kambarį pilnai užtemdyti ir šią funkciją atliekančios naktinės užuolaidos yra tiesiog nereikalingos.

Patogu ir praktiška

Visi diena-naktis roletai atlieka dvigubą funkciją: namuose jie tarnauja kaip dieninis ir naktinis lango uždengimas, apsaugantis jūsų privatumą, uždengiantis ir nuo saulės, ir nuo smalsių kaimynų akių. Diena-naktis roletus, kaip ir klasikinius, galima valdyti grandinėle iš viršaus į apačią arba rankenėle iš apačios į viršų, o mėgstantys komfortą  visuomet renkasi valdymą distanciniu pulteliu. Roletų audinių priežiūra taip pat paprasta – įprastam valymui pakanka naudoti švarią, tik distiliuotu vandeniu sudrėkintą dulkių šluostę arba švelnų šepetėlį ir vengti audinio permirkimo – vandens lašelių susidarymo valomos medžiagos paviršiuje.

„Dexteros“ nuotr.

Nauji audiniai – ieškantiems išskirtinumo

„Taip, lietuviai labai praktiški žmonės, tačiau jie turi stiliaus pojūtį ir nori gyventi gražioje aplinkoje. Todėl su kiekviena nauja audinių kolekcija mes ieškome idėjų, kaip išpildyti mūsų klientų lūkesčius. Šį kartą atsivežėme išskirtinius, įdomesnius audinius, iš kurių pagaminti diena-naktis roletai namams suteiks vizualiai pastebimą akcentą. Džiaugiamės audiniais ir jų spalvinėmis gamomis, faktūromis ir raštais,  atliepiame patį moderniausią interjero dizainą, koks tik gali būti sukurtas: futuristinis, eklektiškas, etninis ar klasikinis“, – naujienomis dalijosi DEXTERA dizainerė Ineta Šidlauskienė.

Audiniai, primenantys dienines užuolaidas

Nauji išskirtiniai audiniai – „Ice Blue“, „Ice Electric“ ir „Ice Purple Silver“ yra visiška naujiena dvigubų audinių diapazone. Yra įprasta diena-naktis kolekcijose matyti tankiau ar stambiau dryžuotus įvairių spalvų audinius. Tačiau šie naujieji audiniai visiškai kitokie. Jie ir tekstūra, ir siūlų audimu išsiskiria tuo, kad primena dienines užuolaidas. Eglute persipynę šilko spindesio siūlai sudaro banguojančios jūros įvaizdį ir sukuria mums norimą rezultatą –  primena mylimą jūrą, kaip „Ice Blue“ audinys. Vasaros gaivos ir teigiamų emocijų įneš ir „Ice Electric“ audinys, kuriame melsvi audinio tonai pagyvinami turkio melsva spalva. Šie audiniai puikiai derės tiek svetainėje, tiek jaunuolio ar vaiko kambaryje. Tokie roletai tiks internjere, kuriame vyrauja natūralių žemės, smėlio, balti ir pilki spalvų tonai.

Dizainerė atkreipia dėmesį, kad lygiai tokio pat rašto audinys, bet išaustas baltais pilkais siūlais – „Ice Purple Silver“ jau primena kopų smėlį, susiformavusį mūsų lietuviškoje Neringoje pučiant vėjui nuo jūros. Kartais reikia tiek nedaug, kad mintys nuneštų ten, kur mes norime būti. Kaip sakė Einšteinas: „Logika mus gali nuvesti nuo taško A iki taško B, o vaizduotė – visur“. Nebijokite svajoti ir keisti namų interjerą bent mažais žingsneliais. Nustebsite, kiek daug pokyčių gali įnešti vienas tinkamai parinktas audinys!

Nebijokite svajoti ir keisti namų interjerą bent mažais žingsneliais. Nustebsite, kiek daug pokyčių gali įnešti vienas tinkamai parinktas audinys!

Audiniai, didesnėms erdvėms 

Nauji plačių juostų ir stambaus rašto diena-naktis „Zebra Barselona“ audiniai skirti didesnės kvadratūros kambariams, kuriuose ilsimės ir dirbame. Jie tinka ir miegamuosiuose, ir biuruose – ten, kur yra didesnė erdvė. Tai laukiamas architektų ir interjero dizainerių produktas, nes puikiai dera visuomeniniuose projektuose ir ne tik. Plačios juostos, rimtos spalvos – solidi šokoladinė ruda ir dalykiška švari balta – kartu puikiai dera ir atrodo prabangiai.

Spalvinę įprastų diena-naktis audinių kolekciją atnaujinome papildydami įvairiais rudais atspalviais: „Zebra  Clasico Wet Sand“, „Zebra Clasico Brown“, „Zebra Clasico Cream“ ir akmens pilka „Zebra Clasico Grey“, kurios taip trūko. Tai unikalūs ir išskirtiniai audiniai, primenantys vyriško kostiumo audinius: eglutę, tvidą, gal todėl jie taip mėgstami dizainerių. Juos lengvai priderinsite biuruose ir jaukiuose darbo kambariuose. Šie atspalviai tinka šiuo metu vis dar populiariems „betoniniams“ interjerams, kuriuose persipina karozinio metalo, medžio ir grubaus betono detalės, sušvelnintos žalių augalų oaze. Natūralumas, tikrumas, formų išbaigtumas, nieko nereikalingo – taip kuriami daiktai, tarnaujantys žmogui.

„Dexteros“ nuotr.

Dizainerė pataria: į ką atkreipti dėmesį renkantis roletus

Tiek į namus atvykstantys DEXTERA konsultantai, tiek salonų darbuotojai, tiek mes, dizaineriai, stengiamės jums padėti rūpintis namų grožiu, nes būtent čia jūs leidžiate širdžiai malonų laiką. Todėl renkantis roletus, stengiamės atkreipti jūsų dėmesį ne tik į audinio grožį, bet ir keletą kitų svarbių detalių:

1. Natūrali dienos šviesa. Kuo daugiau šviesos! Klientams visada patariame, kad renkantis langų uždengimus svarbiausia yra blokuoti tiesioginius saulės spindulius, kartu užtikrinant kuo didesnį natūralios dienos šviesos srautą. Juk šviesa – energijos ir gyvybės šaltinis, atnešantis giedrą, optimizmą, o kartu ir emocinę sveikatą. Roletų funkcionalumas leidžia atliepti šiuos poreikius, pavyzdžiui, prislopinti pernelyg didelę kaitrą, kai to reikia, ir neuždengti dienos šviesos, kuri privalo patekti pro langus. Tinkamai parinktas produktas tarnauja ne tik kaip graži namų interjero detalė, bet ir yra praktiškas.

2. Tinkamai parinktas gaminys. Gal skambės keistai, bet patys geriausi roletai yra tie, kurių jūs nepastebite, kurie jums netrukdo, yra patogūs naudoti ir negadina nuotaikos. Todėl nebijokite pasitikėti specialistu ir klausti to, kas jums rūpi. Roletų ir žaliuzių yra skirtingų tipų ir su skirtingais valdymo būdais, todėl įsigilinti į technines subtilybes gali pritrūkti ir laiko, ir noro. O šį darbą dirbantys žmonės turi sukaupę didelę patirtį, todėl tarpusavio pasitikėjimas ir įsiklausymas parenkant roletus jūsų namams leis išspręsti ne tik grožio, bet praktiškumo bei patogumo klausimus.

3. Atkreipkite dėmesį į labai paprastą detalę – audinio spalva gali arba atspindėti saulės spindulius, pavyzdžiui, visi baltos spalvos atspalviai ir kitos šviesios spalvos, arba „sugerti“ saulę kaip tamsios audinių spalvos. Norint, kad šviesa ne sustotų, o sklistų jūsų kambaryje, reikėtų vengti itin didelių tamsių spalvų plotų, ypač jei tai kambario patalpa yra nedidelė, o tamsias spalvas palikti atskiroms interjero detalėms, akcentams.

5 priežastys, kodėl verta užsisakyti dabar

DEXTERA kviečia nedelsti ir kurti namų jaukumą jau dabar. Artėjantis vėsusis metų sezonas yra pats tinkamiausias laikas pasirūpinti naujais roletais:

* Mažiau skubos, trumpesni gamybos ir montavimo terminai.

* Nemokama dizainerės konsultacija – taiklus ir profesionalus patarimas padės priderinti langų uždengimus prie namų interjero, sukurti jaukių namų atmosferą.

* Jums padėti pasiruošę ir DEXTERA konsultantai – nemokamai atvažiuos, atsiveš audinių katalogus, bei gaminių profilių pavyzdžius.

* Taupantys visuomet gali pasirinkti audinius iš išparduotuvės audinių katalogo arba gaminius įsigyti išsimokėtinai ir be jokio pabrangimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių