Pokalbis „Kauno dienos“ studijoje: mokėsime už įvažiavimą į Senamiestį, ateityje ir į miesto centrą

Taip elgtis negalima .Tai Kauno dienos žurnalistams .

Taip elgtis negalima .Tai Kauno dienos žurnalistams . portretas
Neteisingai ištrinami duomenys reitingavime komentarų .Uždedi pliusą ,o jį panaikina taip klastojami tikri duomenys.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Iškelkite iš miesto centro Registrų centrą, Darbo biržą, Sodrą, Savivaldybę.....ir bus daug mažiau maįšinų.

Deja

Deja portretas
viskas turi savo kainą,patogumai irgi.Net studentai jau nesugeba į paskaitas autobusu nuvažiuot,jais važiuoja tik pensininkai į bažnyčią.Dar nesenas laikas,kai mašinas jei turėjo nedaugelis,ir tikrai ne į darbą jomis važinėjo,ir dabar bent dalis galėtų savo darbus pasiekt visuomeniniu transportu,betgi subinė per sunki paėjėt kelis šimtus metrų,tai nėr ko keikt kad grūstys gatvėse,ir pasistatyt nėr kur prie tų durų kur jums reikia,ir geriau tikrai nebu,kol bent dalis nepakeis savo įpročių.

Aleksandras Meškauskas

Aleksandras Meškauskas portretas
Tada, panaikinti,parkavimų mokesčius.

aš portretas
tas senamiestis ar centras kuo ypatingi? Kituose rajonuose daugiau žmoniū gyvena, tai juos galima nuodyti? Niekuo nepagrįstas mokestis, galėsite užsidaryti kavines, parduotuves, keltis į priemiesčius.

Zmogus

Zmogus portretas
Puiku , per Noreikiškes eina Via Baltika. APMOKESTINSIME ir mes

Matai gelbėk

Matai gelbėk portretas
Parodos g. gyventojai dūsta nuo transporto Co2 smogo, 100 eur.mok

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
paklauskite pas kauniečių priešus : o kokios spūstys susidarys ? o čia dar viena afera kad prastumti aferą kėdainių tiltą į niekur ?

cha

cha portretas
Taigi lėksite lauk iš tų kėdžių už tokius debiliškus mokesčius "simbolinius", dundukai. Viską tik apmokestina ir siurbia kraują kaip siurbelės ir uodai. Po tokių reformų galima pamiršti naujas kadencijas, nors ir taip jau prisivogėte užtektinai.

Anonimas

Anonimas portretas
Matijošaičiui stogas baigia nuvažiuoti. Eik jau tu geriau į užtarnautą poilsį. Tiesa, dar orą įkvepiamą apmokestink centre.

ne visi gyvename centre

ne visi gyvename centre portretas
kad galėtume pėsti eiti į darbus

kaunietis

kaunietis portretas
gatvėse mašinų daug daugiau nei paspirtukų ir dviračių , todėl nesiaurinkite gatvių ! Pagirti galima dėl šviesoforų šviesų sureguliavimą ir gatvių asfaltavimus, visa kita tik nesąmonės. Dirbame centre, senamiestyje , kur žmonėms parkuotis ???

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
Daug neprašau, bet 50 proc nuo sąmatų : ) bent 20 tai tikrai už remontus. Dar pats ir atlikt galiu darbus už algą jau papildomą oficialią

Anonimas

Anonimas portretas
"Ir.... niekam juoktis iš to - negalima, nes tai perestroika (dar) vyksta mūsų kaime !!!" : )))

Anonimas

Anonimas portretas
Dar viena vieta man labai imponuoja , kaip nemačius ir neįpratusia akim, tai Ateities plento kilpa : ) su amžinu nuo po 16 val kamščiu

Anonimas

Anonimas portretas
Ar ne "papų mandatai" rūpinasi eismu Kaune ? : ) Ir t.p. ypač žiedų linijomis

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
"...Iš dešrainio grybai byr !" dar : )))

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
"Kap gi tu cia be teknykos tep ??? Duobes...?"

Anonimas

Anonimas portretas
DAR: manualiniai šviesoforai žieduose prie įvažiavimų iš neužsikišusių krypčių. 5min kas 5min 5jungiantys raudoną ir praleidžiantys Pramonės pr. Ir dar (neturiu už ką padaryti) duobės: atsirado duobė, atlėkė "kablukas" su 100kg asfalto, užpylė, kojom-čebatais užmindė, kitą dieną - važiuojam ! Jo, ne 10 traktorių su 10 darbininkų. "Tam kartui" ne mėnesiais blin daužyt mašinas

Klausimas

Klausimas portretas
Kažin ar projektuotojai nežino, kad viadukas išdygs daugiabučiams po langais? O gal šį faktą užsimerkę pamiršo?

Violeta

Violeta portretas
IRGI VARIANTAS: Kovo 11-osios ir Partizanų g. sankryžos kamščius jau išsprendė: iš Kovo 11-osios g. suka į dešinę Partizanų gatve, toliau per Dubingių siaurą gatvelę nenutrūkstama kolona važiuoja pro individualių namų langus, kurie dreba nuo triukšmo ir vibracijos, kad patektų į Savanorių pr. Dubingių g. pristatyta kas 10 metrų stovėti draudžiama ženklų, niekas negali palikti joje automobilių. Prakeikiau tuos SUMANYTOJUS tokių apvažiavimų iš Kovo 11-osios g. į Savanorių pr.

sąrašas

sąrašas portretas
Pateikite sąrašą, kas bus neapmokestinta. Lieka oras? Negerai...

Gyv.

Gyv. portretas
Kad ir taip jau yra mokama visur, kur tik nepasisuksi Kauno Laisvės alėjoje ir visur netoli centro.Žaliakalnyje šalutinės gatvės apmokamos nepastatysi nemokamai automobilio tačiau priežiūros joms trūksta arba visai nėra. Šaligatviai išvirtę ,nuo tarybinių laikų neasfaltuoti,tai Žemaitės gatvė tokia,Višinskio, Žemaičių ir dar daug kitų. Jeigu jau sugebate imti pinigus už stovėjimą tose gatvėse tai Būkite malonūs ir prižiūrėkite jas pilnai. Negaila mokėti dėl pačių gerovės ,tačiau yra atvirkšçiai,pinigaujasi pastate parkomatus tuo tyciodamiesi iš tose gatvėse gyvenančių.

Anonimas

Anonimas portretas
Na va, pri4jom spalvotų besmegenių šventę Kaunui, per žiedus viadukai irgi išeitis, bet "tam kartui" gulintys palicajai pirma lengvata įsukantiems : )

Anonimas

Anonimas portretas
T.p. teko pastebėti nuovažos nuo sankryžų daro problemų, nes tenka , matyt, nežinantiems ar su navigacija rikiuotis per dvi-tris eiles prieš pat žiedus ar sankryžas. Ten gal irgi prasminga g. palicajai ? Jo, Kėdainių blyninė: laukiau 40 minučių, gavau sudegusių blynų dvi porcijas , perdaryt jau nebuvo laiko , nusipjiviau sudegusias vietas, "surijau", kas liko, "aktunfk !" dar už londono kainą. Grįžus į "LP" reikėjo atgauti AM-ą... Pareklamavo vietiniai Uspaskicho blyninę kaipo didį Kėdainių stebuklą. Tikrai po 5-7eu sudegusių pora blynų didis cherovas stebuklas !, Kas nėra su Kėdainių architektūra tikrai.... nuteikė gomurį šventei - 6e šūdo į burną ! O jau nuotraukos blynų !

Anonimas

Anonimas portretas
Viena bėda dar: spūstys prie MEGOS autostradoje, Teko nuo Mariampolės pusės prasikošti link Vilniaus , gal valanda išėjo. Prieš motynos dieną gal buvo penktadienis. Ar nuo Vilniaus pusės gal link Marijampolės (???) Nebepamenu....

sutinku

sutinku portretas
Sutvarkykite visuomeninį transportą, kad galėtum ir anksti ryte, ir vėlai vakare juo pasiekti tolimiausius Kauno ir ne tik jo kampelius, problema bus išspręsta. Jei 21 val turi pėstute kulniuoti tamsiais keliukais, nes visuomeninis nebevažiuoja, jam nuostolis vežti kelis keleivius, kiekviena šeima priversta įsigyti automobilį, o jei skiriasi darboviečių kryptis, net ne vieną.

Anonimas

Anonimas portretas
Ištisinius gulinčius palicajus pasidėti plačiuose virš 2 juostų tp žieduose ir važiuojam 20-30. Tam, kad nesinorėtų apvažiuoti. Blin vieni universitetai visur vagia ir vagfa protą, smegenų elektrą...

Anonimas

Anonimas portretas
Šią vasarą leptelėjau pažįstamiems: prisistatėme tiltų vietoje vieno už santakos... Tai gal tas naujas bevardis dar ? Iš Aleksoto į Šilainius važiavome. "Psc, sakau, .... ... .... " O jau kai remontavo žiedą ir tiltą... Didelė bėda ir grindinių išsiklebinimas t.p. O Didieji Žiedai - didu kažkaip tai . Tokia kaipo adekvacija Kauno tiltams. Labai papildo vieni kitus vaizdiškai. Iki absurdo besmegeniai: žiedus mažins... Rudai dažysim besmegenius šiemet

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
nesineruokit , tik žinokit jis arba kvailys arba vagių statytinis , o gal tiesiog eilinis Lietuvos priešas valstybės tarnyboje

to anonimas andrius

to anonimas andrius portretas
Iškrito rusui (verslui) kąsnis iš burnos su g. palicajais !!! Didieji Kauno žiedai tai vienas nuostabiausių Kauno skiriamųjų vaizdų, kaip ir tiltai ! Bepročiai stiliuje "žvairą - už vairo !" Beje persirikiavimui kai kuriuose žieduose ir bent jau linijų buvimui irgi reikėtų ne žvairo ir g. palicajų . Ir jau seniai.

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
Nuvažiuokime į Kėdainių blyninę, o po to į kokį Kauno maistyną , bet ne į todžę .... Geriau Kėdainiuose "Kauno" jau kokį tiltą pasivadintume... Na ir ne vien dėl to. Tikrai ne pats geriausias pavadinimas iš 50 galimų. ŽIEDAI: logika rusiška tai psc... Žiedus rekonstruos... Greitį reikia riboti ir apspręsti žieduose 20 km h. "Nu nu nu...!" "SAVAIMIA" turi reguliuotis ! Ogi gulinčių palicajų pridarykime žieduose prieš įvažiavimus !

Tadui

Tadui portretas
teks prisimint kad turi kojas, o jeigu pamatys, kad atrofavosi - pasinaudot visuomeniniu transportu

gena

gena portretas
dar neapmokestino kiek galiu lauk

Anonimas

Anonimas portretas
"Kėdainių" tiltas labai blogas pavadinimas, yra tikrai daug geresnių

Feliksas

Feliksas portretas
Kaip diena, taip naujiena užkniso tie durneliai aktyvistai

girtas

girtas portretas
vargsas verslas, kuris dirba senamiesty ir centre, po tokiu sprendimu teks bankrutuot. Na aisku girdyklos nebankrutuos, nes i jas ar taip ar kitaip be automobilio vaziuoji. Taip kad senamiestis taps tik alkoholio vartojimo ir mustyniu vieta

tadas zurnalistui

tadas zurnalistui portretas
o ka daryti tiems kas dirba centre ir i darba tenka vaziuoti du kartus i diena?

patikslinkit

patikslinkit portretas
...kiek "aikštelės" iki šiol surinko pinigų už mašinų statymą iš mero, jo vaikų ir likusių "valdytojų"? Ar jau apmokestintas ir savivaldybės kiemas, kuris ne Vičiūnuose yra, bet miesto centre?

Danutė

Danutė portretas
Sveikintina. Seniai reikėjo. Gal bus mažiau lakstančių siauromis senamiesčio gatvelėmis.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Paminkla mehrui reikia pastatyti! Gerai tvarkosi! Geriausia butu Kauno pilies zonoje prie zirgo su raiteliu !

Nejuokink

Nejuokink portretas
Krabo daugiau nerinksim. Užtenka smaugti miestą....

pranas morka

pranas morka portretas
teisingai reikia apmokestint pvz maironio mickeviciaus gat,sunku rast kur mašina pastatyt .

Kauno savivaldybė išvis nesirūpina pėščiaisiais

Kauno savivaldybė išvis nesirūpina pėščiaisiais portretas
Tegu jie pavaikšto Baršausko g šaligatviais tai žinos kaip gera eit arba mamom su vežimėliais važiuot tokiu šaligatviu. Šaligatviai abiejose Baršausko pusėse tragiški, niekada nemate remonto nuo rusų laikų, ir kuo skubiau reikia išklot naujus šaligatvius su dviračių taku ir pėsčiujų taku nuo 6 forto iki Geležinkelio stoties arba bent iki Tunelio g .

klumpius

klumpius portretas
geriau išvardinkite už ka nemokesime...

Kauno senoliai palikti būti namuose gatvėse ,bet ne gamtoje

Kauno senoliai palikti būti namuose gatvėse ,bet ne gamtoje portretas
Viešasis transportas ,troleibusai .Yra nutiesta ( iki Kauno marių) troleibusams linija tačiau važiuoja tik sezono metu .Kai yra sutvarkytas prieigos prie Pažaislio parko prie marių yra daug suoliukų grožėtis gamta parku. Tačiau nėra galimybės ten nuvykti troleibusai galėtų nors keturis šešis kartus dienos metu važiuoti iki marių .Kaip senoliams pasiekti marias ,kai einant iki jų nuo Petrašiūnų nėra nei vieno suolelio prisėsti pailsėti. Sako nuostolingas maršrutas 1,2 km. važiuoti. Bet ar sveikata pamatuojama būnant gamtoje šalia Kauno .Kauno ribose nėra daugiau tokių parkų ,kur galėtų senyvo amžiaus žmonės pasivaikščioti prie vandens telkinio su parku .Nejau tai yra negalimas maršrutas iš pagarbos senoliams?.

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
Algos: "vsie raznyjie ! "No" ravnyjie ! A(m)Fa

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
Bet kodėl "rusių" fašiams bei jų tarnams kartais įvairių tautybių LT viskas pigiau, nei kitiems net iki 100 kartų ? Gal kitaip jų teisės labai per smarkiai pažeidžiamos ?? Kažkodėl bartai irgi save mėgsta vadinti "rusais". ???

anonimas-Andrius

anonimas-Andrius portretas
mokėsime - KIEK ? Bartas kažkoks

kaunietis

kaunietis portretas
Man tai keista, kad laidos vedėjas atstovauja budulių BMW vairuotojų pusę: visur tik su mašina, ir kuo greičiau (nuo kada Žemaičių kalne 30 greitis yra blogai?!), VT yra šūdas, pėsčiom yra šūdas, ir t.t. Už lango 21 amžius, yra gerosios Vakarų Europos miestų praktikos, tarp kurių ir yra VT gerinimas, gatvių siaurinimas, dviračių infrastruktūra, ir t.t. Juk dūsta Centras nuo mašinų, tai aišku kad reik priemonių mažint čia auto skaičių.

Keičiasi tie "vedėjai"

Keičiasi tie "vedėjai" portretas
kaip pirštinės ......... ir jų norai smaugti miestiečius kartu su jais

kapitalistas

kapitalistas portretas
ale koks protingas tas jaunuolis, kaip sugalvojo papildyti kišenę...

Pirmiausia

Pirmiausia portretas
Apmokestinkit Kauno miesto teritorijoje besitreniruojančius sportinius bei komercinius lėktuvėlius, atskrendančius ar laikomus Daiaus ir Girėno aerodromo angaruose.. Aviatorių tarša yra pati didžiausia, į kurią Kauno mieste niekas nekreipia dėmesio, nors tai ne visuomeninis oro transportas

Vai vai ! Ar ne per anksti lyginatės prie Londono ?!...

Vai vai ! Ar ne per anksti lyginatės prie Londono ?!... portretas
Pelėsiais ir kerpėm apaugs tas jūsų senamiestis.

Samot

Samot portretas
Kokio velnio važiuot į miesto centrą? Ir plius dažniausiai važiuoja visi po vieną :D Apmokestint 1000eurų mažiausiai. Aišku užfisą tie kurie nusuka link akropolio nuo Kęstučio gatvės. Kokio velnio važiuot ten? Negalima per kitą pusę varyt?

Anonimas

Anonimas portretas
Užsikruškit, kad aš kada važiuočiau į tą sušiktą jūsų miestą. Orą kvėpuojamą dar apsimokestinkit ir PVM jam uždėkit. Kokia laimė ,reikės mokėti.... net nepajusit, kaip pradėsit per langus šokinėt, klykdami "rusai puola"....

66

66 portretas
centre kiemus apmokestino tai ubagai pradejo žaliakalni statyt eiti i centra dibt ,

aš portretas
puikūs planai, šaunus vadovas, matantis ir planuojantis ateitį

Anonimas

Anonimas portretas
Akivaizdūs karteliniai susitarimai . Kur teisėsauga ?

SOS

SOS portretas
godusis krabas su dar godesnėmis išperomis baigia užgrobti miestą.

Nida

Nida portretas
Visai suizuliejo savivaldybės klerkai.Idomu,kas miesto šeimininkai,kas moka mokesčius ir jos išlaiko,kad sprendžia,kur man mano mieste važiuoti.Ar atsiklausti gyventojų sutikimo?O meras tegul neuzsimirsta,ne savo krabų karalystėje gyvena.

žilvinai ručyzna

žilvinai ručyzna portretas
Krysas išgaudei ...

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
per vieną savaitę galima padaryti kad spūsčių šešto forto žiede neliktu , atitinkamai ir kitose gatvėse

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
o kiek vagių projektų , kaip ir rašydavau tai šita gauja daro viską specialiai kad būtu spūstys net šviesoforų išderinimas , tam kad prastuminėti nusikalstamus projektus ir savintis pinigus . Miestą valdo Lietuvos priešai . martynai matusevičiau parazite valstybės tarnyboje , na pas tave ir rudas liežuvis nuo mero š
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių