„Kauno dienos“ studijoje – VDU rektorius J. Augutis: apie senstančią Lietuvą

Grįžti į straipsnį

Jadzopa

Jadzopa portretas
Lenda visur ir net bilekur, ekspertas bet kuriuo klausimu nuo infekcijų iki kosmoso...nežinau gal žmegeliui net kaip rektoriui dėmesio trūksta...

Astronomas hidrologas 41-jų tremtinys Romualdas Zubinas

Astronomas hidrologas 41-jų tremtinys Romualdas Zubinas portretas
ROMUALDAS ZUBINAS! Prieš 20 metų, LAIKINOJE SOSTINĖJE, (LIETUVOS RYTAS). 2007 m. spalio 27 d,. Nr. 247 buvau pranešęs, kad ATŠILUS KLIMATUI, po 20 metų, neliks ŽIEMOS! REGIU, kad mano pranašystė išsipildė - PASIRODĖ net SAULĖ, ir SNIEGO Kaune nebematau! !

reikalausime iš ES pensijų, nes mūsų jaunimas ten

reikalausime iš ES pensijų, nes mūsų jaunimas ten portretas
Lietuvos valdžia privalės reikalauti žmogiškų pensijų iš ES , nes ten mūsų jaunimas dirba lieja prakaitą moka mokesčius,

Trockis

Trockis portretas
Permanentinė pasaulinė LGBT revoliucija.

Girinis

Girinis portretas
Klimatas šyla del akivaizdaus medziu ,žalumos trukumo.

Zubinai !!!!

Zubinai !!!! portretas
Jau pagal tave, žeme pries metus turejo verstis,baik pasakas sekt,skaityt visi moka .

????

???? portretas
Lietuvių gal ir nemažėja, bet jei skatinama atsisakyti tautybės, tai koks čia skirtumas - gyventojų daugėja ar mažėja. Juk turėtume gyventi sau, žmonėms, kiek jų yra, tiek ir užtenka. Bet jei esame kaip darbiniai arkliai, tai gal kai kam atrodo nuostolis, kad tų arklių mažiau. Gal jie išsilakstė iš aptvaro, nes šeimininkai prastai šeria, reikia pasiieškoti pašarų kitur.

Astronomas hidrologas 41-jų tremtinys Romualdas Zubinas

Astronomas hidrologas 41-jų tremtinys Romualdas Zubinas portretas
GERBIAMAS REKTORIAI, NE APIE SENSTANČIĄ LIETUVĄ , BET APIE PADARYTUS GLOBALINIUS ATRADIMUS PASAULYJE NORIŲ TAMSTAI IR PASAULIUI PRANEŠTI! PIRMIAUSIAI, TAI, KAD ESU ATRADĘS NE TIKTAI TREČIĄJĮ BEI KETVIRTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMUS, BET IR PENKTĄJĮ IR ŠEŠTĄJĮ, SEPRTYNTĄJĮ IR AŠTUNTĄJĮ, BEI DEVYNTĄJĮ ir DEŠIMTĄJĮ ŽEMĖS AŠIES FIZINIUS JUDĖJIMO DĖSNIUS! PRIEŠ 20 METŲ KAUNO DIENOJE - (LAIKINOJOJE SOSTINĖJE) (LIETUVOS RYTAS) 2007 m. SPALIO 27 d. , Nr. 247 - BUVO PRANEŠTA, kad PO 20 metų ATŠILUS KLIMATUI, NELIKS ŽIEMOS! IR TAI BUVO PRANEŠTA PRIEŠ 20 METŲ!

As

As portretas
Tai cia gi edpertas,pandemija coronos komentavo,skaiciavo

<<,MUS PER VISUS GALUS NAIKINA

&lt;&lt;,MUS PER VISUS GALUS NAIKINA portretas
Kai toks klaikus LIETUVOS politikos režimas ,paslėptas po žodžiais demokratija ,liberalizmas ,žodžio laisvė , kurios nerasi su žiburiu net po lova...Kai politikai įstatymais platina narkotikus ,šeimų iš vyro ir moters diskriminavimo pasinaudojus žmonėmis su sekso iškrypimais.....KOKIE MŪSŲ VAIKAI BUS TOKIOJE APLINKOJE? ...LIETUVA TIK MASKVOS DYDŽIO .....Žemė ,objektai parduodami svetimtaučiam ,užtepus ant viršaus investicija....Išsiviepę iki ausų aiškina kad iš LIETUVOS NEIŠNEŠA......Nedrįsta dar drėbti ,kad LIETUVOS TERITORIJA MAŽIEJA IR MAŽIEJA....TAD IR GYVENTOJŲ MAŽIEJA.....

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Niekas dabartiniu metu taip nepalaikoma kaip homofilai , prieš juos negali net išsižioti , juos palaiko ES, mūsų visokiausia valdžia , visos masinės informacijos priemonės , [radijas , televizija ir tt.] o normalūs , galintys duoti LIETUVAI PRIEAUGĮ , VISAI NEMINIMI ir barami už kritiką aniems .

Lietuva sensta nes

Lietuva sensta nes portretas
per verslininkų godumą jaunimas išvažiuoja. Mano visos giminės jaunimas Londone, ir turi po du, tris vaikus, nuosavus namus. Ir sako, be 3000 € į rankas negrįšime.

p. Auguti,

p. Auguti, portretas
kaip vienalytės poros prisideda prie tautos reprodukcijos?

Romas

Romas portretas
Po 40-mt metų, tuoj pradėsiu ŽVENGTI,..-jau dabar žmones keičia kompiuteriai, robotai ir t.t. Reikia investuoti į protus į švarią aplinką ir iš prišiukšlinto pasaulio MĄSIŠKAI sugrįš Visi lietuviai.

nuomonė

nuomonė portretas
Manau, galima daug samprotauti, bet esmė mano nuomone.lieka ta pati- Lietuvoje gaunantys mažas ir visutines pajamas moka per didelius mokesčius, o gaunantys šimtatūkstantines ir didesnes metines pajamas moka per mažus mokesčius.Skaičiau,kad Vokietijoje gaunantys virš maždaug 56 tūkst. eur metinių pajamų moka 42 proc. pajamų mokesčio, o Lietuvoje -32 proc. nuo darbo pajamų viršijančių tą sumą, tačiau nebemoka sodros. Vokietijoje minimalios pajamos neapmokestinamos.... O Lietuvoje nuo 4 milijonų eurų metinių pajamų kartais sumokama 1,6 proc. pajamų mokesčio. Manau, dėl tokio "socialinio solidarumo" politikos žmonės emigruoja, ieškodami adekvatesnio uždarbio...

ten

ten portretas
lgbt klubas tas VDU.

kazimieras

kazimieras portretas
ponas rektoriau Kaip atsinaujins Lietuva jei jaunuoliai gyvena su vyrais?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių