„Kauno dienos“ studijoje – projekto „Kaunas Europos kultūros sostinė 2022“ sumanytoja V. Vitkienė

Smagu,kai paskaita apie ruosiasi tapti E kulturos

Smagu,kai paskaita apie ruosiasi tapti E kulturos portretas
sostine,taciau manau,kad sklaida ar nepakankama.Atvaziavus i nuostabiai irengta Kauni autobusu stoti,jauciasi svetingumo,jaukumo dvasia,prie pat kasu daugybe puikiu,infrmatyviu prospektu apie zydu pavelda,krepsini,etnines tradicijas ir t.t,o toliau niekoLaisves alejoj,nera, senamiestyje dar labiau,aistej prie Rotuses yra info biuras ,daznai zdarytas,ypac avagalias,kai turistai budavo,apie moderno statyb pavelda irgi nerasi,nors kek prirasya,net paoeasciausiu Kauno zmelapiuko nerasi.siulyciau visur isdelioti mazesnies apimties brosiureles,bus pigiau ir gausiau.Aciu,jei kas isdipildytu.

>Vis dar netyla verksnių zaunos

>Vis dar netyla verksnių zaunos portretas
Gal geriau jau jūs nieko ir nedarykite. Ir be jūsų vadybos statosi miestas, veikia teatrai, universitetai ir vyksta parodos. Kad užlipate į parodos kalną ir esate išsireketavę keliasdešimt etatinių vietų taip vadinamiems kultūros vadybininkams nelabai kultūros mikroklimatui padeda.

Kranklys

Kranklys portretas
Pinigų tratinimo generolė Kauną baigia paversti šiukšlynu obeigi Brazilijos favelomis, imituodama bendruomenių klijavimą. Užversti miestą niekiniais renginiais, vaizduojant didžią kultūrininkę, kai po tuo slypi vaizduotės stoka, siauras akiplotis ir maitvanagio apetitas. Šiukšlynas savanorių imitatorių, kuriems nereik mokėt algos, ir kurie pasiųsti surinkinėti svetimų idėjų, nes patys jų neturi. Greitos pabaigos jums ir smagaus ilgai grojančio karantino, lai bus keks2022 nuotolinis, nepraraskit apetito :)))

Vis dar netyla verksnių zaunos

Vis dar netyla verksnių zaunos portretas
Tai darykit, patys, bent ką nors.

Jonas

Jonas portretas
Kokia čia dar kultūra? Pažiūrėkit, kokią algą gauna kultūros darbuotojai. Kaip gyvent? Nesinori jokios kultūros, kai galo su galu nesuduri.

Anonimas

Anonimas portretas
Jei kur nors nėra kultūros tai šios ponios įstaigoje. Marketingo, vadybos, tuščiažodžiavimo ir pinigų įsisavinimo meistrai!

keistuolis

keistuolis portretas
Ar Vitkienė pati viena sugalvojo šį projektą? keista

Kaunietė

Kaunietė portretas
Kauno kultūros sostinė skirta bendruomenėms, visiems žmonėms.

nepamenu nei umeo nei stockholmo

nepamenu nei umeo nei stockholmo portretas
gal dėl to kad ten nedaro isterijos

Pinigų plovimo specialistui

Pinigų plovimo specialistui portretas
Gerbiamasis, Švedijos miestas Umeo buvo Europos kultūros sostine 2014 m., o Stokholmas - 1998 m. Neieškokit sliekų ant asfalto.

eilinis pinigų plovimo projektėlis

eilinis pinigų plovimo projektėlis portretas
kaži ko tokių ”sostinių” niekada nebuna švėdijoje.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių