„Kauno dienos“ studijoje – prof. Š. Liekis: Lietuvos diplomatijai metas nusiimti rožinius akinius

ADAS

ADAS portretas
Diplomatams reikia isminties ,proto ir patirties,o ju susireiksmine karjeristai ,pateke i valdzia,visai neturi.Tad ko noreti...Buvo Linkevicius,bet ji valde Magnolija.

Taigi

Taigi portretas
Nėra Lietuvoje jokios diplomatijos, esam tik "paspirtukai", kuriuos vis pašeria užjūris.

NEZINAU

NEZINAU portretas
ir taip ir kitaip blogai Visi mes darome klaidas Diplomatai turi stengtis ju nekartoti BET padaroma nauju klaidu

pilietis

pilietis portretas
Gerai , kad mūsų valdžia laikosi principingos politikos ir nesiklauso moskolių šunaujos balso. Žinome , jog tie atplaišos visada "teisūs" ir "viską žino" geriau , nei visų piliečių rinkti žmonės.

kikis

kikis portretas
Pagal požiūrį į principus ir vertybes šis profesorius - dvasinis sutrius.

Kostas

Kostas portretas
anukas pirmasis dabar atostogauja ,netrukdyti

Kaunas

Kaunas portretas
..Kuomet musu politikai vyriausybeje ",pridirba" [lyg darzelinukai smelio dezeje}} normalios oriantacijos ZMOGUS prisimena turtinga valstybe -mazute ,bet turtinga [[ne tik turtais ,bet ir protingais protaujanciais politikais ], Shveicarija,,,Ir valstybele niekad nesivelia i i abejotinus ishshukius ,niekad NEKARIAUJA,"" ;Nekisha liezuvio "" niekur ypatingai ---neapgalvoje situacijos,,,TAi SHVEICARIJA --- protingu politiku valstybe O musu "pazibos" --ne su roziniais akiniais ,,,,musu dabartiniai visai AKLI,,,ir nevisai igalus Neleistinos beprotystes ligoniai.

Nuo 2 pasaulinio karo pasaulyje nieko naujo.

Nuo 2 pasaulinio karo pasaulyje nieko naujo. portretas
Kur dideli pinigai, ten draugų nėra - viską nugali ekonominė nauda o ne idealistiniai svaičiojimai. Atgal gauni tik per ekonomiką. To, deja, nesupranta Lietuvos valdžia. Amerikos prekiavo su Hitlerio Vokietija iki pat 1942 metų? Dokumentais įrodyta, kad negaudamas iš Amerikos naftos Vermachtas nebūtų pajėgęs įvykdyti invazijos į Prancūziją. Eli Vyzelis, Nobelio taikos premijos laureatas, 1986m

kazys

kazys portretas
Dar apie Kubos mafiją ir bidono bajerius su BLM neužkabino...

Kazys

Kazys portretas
Nesutinku su profesoriumi. Pagal jį ir tą palaikytoją-komentatorių apatinį, tai mums [ pagal šių veikėjų kopūstus ] reikia nekreipti dėmesio ar tai Hitleris, ar Stalinas, ar Š. Korėjos "bumbulas", o dar geriau , kad kaimynas apsišaukėlis , nekaltai kišantis savus žmones į kalėjimus...svarbu mums nauda būtų....Ilgai džiaugtumėtės su tokia politika Pasaulio demokratinių šalių akyse.... Neraliuoti kvailiai.

Kodėl neklausoma protingų žmonių?

Kodėl neklausoma protingų žmonių? portretas
Labai teisingai profesorius sako,tačiau Lietuvos griovėjams tai nė motais.Jie ir toliau griauna mūsų ekonomiką,kišasi į kitų valstybių reikalus,daro didžiulę žalą ir gėda Lietuvai.Nejaugi neatsiras jėgų,galinčių sustabdyti šią Lietuvos naikinimo mašiną?Nejaugi ir toliau šie bukagalviai,stums šalį į bedugnę?

Anonimas

Anonimas portretas
Tai jau mūsų napoleonai ir vietiniai gaidžiai savo kieme G.Lansbergis,Ž.Povilionis turėtų dalyvauti tokioje viešoje diskusijoje ,nes jie tik monologus varo avinams per TV, taip ir nepaaiškindami kokia nauda Lietuvos piliečiams iš jų paskelbtų karų branduolinėms valstybėms.Kad patys yra valdomi ir paspirtukai tai irgi akivaizdu,bet taip kad dėl aprdavinėja ir išdavinėja savo Tėvynę jau baisu.Ir kaip ne keista visos jų kovos ,baigiasi Putno laimėjimasi,Cichanovskaja grįžusi iš Amerikos jau nori santykių su Rusija,kai ir visi baltarusiai,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių