„Kauno dienos“ studijoje – pokalbis apie Nemuno bunų įrengimą: paskleista melagiena

prisiminkim

prisiminkim portretas
...kiek ir kokių lia-lia-lia buvo apie prieplaukų naudą, o kai įmerkė į Nemuną apie 10 mln., litų, ir tos prieplaukos baigia žolėm apaugti, nenaudojamos, tai dar vieną su Kauno meru sutarę prie salos padarė (kad iš stiklo bokštų prospekte gražesnis vaizdas atsivertų?)

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
aišku viena kad Lietuvos priešai tris metus nenorėjo kad Lietuva gautu greičiau es pinigus

Romas

Romas portretas
Kur eina mūsų Lietuva su tokiais vadovais aišku.VVKD vadovavo Labanauskas,Ivanauskas,dabar Vino- kurovas.Visi jie apie hidrotechniką jokių nei teorinių,nei praktinių žinių neturi.Tad kuriam tikslui tokie va- dovai skiriami lyg ir aišku.Na o teisiamas buvęs ministeris E.Masiulis savo kolegą Labanauską dargi pa- vadino geriausiu vidaus vandens kelių žinovu.O kaip joks žinovas tampa geriausu,manau,aiškinti nerei- kia.

klimsta

klimsta portretas
Kaunodienos klientūra. Labiau tikiu orų prognozėm nei šiuo meduoliu

Žinantis

Žinantis portretas
Kas jau kas, o jau šitas brudas kalbėti saldžiai moka... Lyg medus į lūpas liejasi jo saldūs žodeliai. Tik kai paklausai jo, kartais, net vemt norisi. Jau tiek metų visiems smegenis pudrina, o srities kurią kuruoja taip ir neišmano. Bent pasimokintų šiek tiek ar bent jau pasidometų apie tai apie ką šneka. Jau tokias nesąmones būna leptelna, kad net penktokas mažiau nusišnekėtų. Tačiau, matyt, ten viršuje, kažkam labai patogus toks įmonės vadovas.

a

a portretas
nuvažiuokit pas vokiečius ar lenkus ir pažiūrėkit iš ko ir kaip daromos tos dambos, 2022 pavasarį jos bus lygios, o sako nėra amžino variklio pavyzdys Lietuvos vandens kelių direkcija kaip reikia naudoti lėšas kiekvienais metais už tą patį darbą, pavasarį ir vasarą iš Nemuno siurbia smėlį ir daro bumus ledonešis viska nuplauna kita pavasari vėl viskas iš naujo ir taip jau metų metais

mistika

mistika portretas
nieko aiškaus ir konkretaus -apačiovekažkokia speciali tvirtinimo medžiaga be pavadinimo, viršuje taip pat gidesnių gabaritų medžiaga taip pat be pavadinimo. Bunos statomos seklumose - kam jos ten reikalingos jei pasi sekluma atlieka bunos funkcijas.

Kur

Kur portretas
Valstybės kontrolė???

afera kvadratu

afera kvadratu portretas
projektas milijoninis o konkurso sąlygose išeina kad nėra aiškiai nurodytos naudotinos medžiagos bet nurodyta abstrakčiai - natūralios. Kai gal pilkime smėlį, žvyrą ar dėkime kreidą-jos gi natūralios? Palaukim - manau kad čia vis tiek kažkas nesueina.

Jonas

Jonas portretas
Uzkniso su ta malagiena ir visai lietuvos iskrypeleis

viskas labai paprasta

viskas labai paprasta portretas
Byla dėl šmeižto jau iškelta? Nes jei LRT iš kažkur traukė klinčių gabalus ir nešė juos į laboratoriją tyrimui druskos rūgštimi, tai jau - labai sąmoningas veiksmas, siekiant apšmeižti.

pilietis

pilietis portretas
KAIP JUO GALIMA TIKĖTI JEI JIS TEIGIA KAD RIEDULIAI YRA PIGESNI UŽ DOLOMITĄ - ČIA GREIČIAUSIAI TIK PAS JUOS.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių