„Kauno dienos“ studijoje – Moterų krizių centro vadovė: smurtas nesiliaus

Grįžti į straipsnį

Rasa

Rasa portretas
TIKRAS ŽAIDIMAS GIRTI PASIKIRKINA O PO TO TAS KNISPELIS VAŽINĖJA SU SAVO KOMANDA IR AIŠKINASI KURIS TAI GIRTAI BOBAI VAIKA PADARĖ VAŽINĖJA TIRIMUS BRANGIUS DARO AIŠKINASI O TIE CHANDŽIULNIKAI TUOS SAVO SPEKTAKLIUS DĖL IDOMUMO RUOŠIA

Stambulo konvencijai -NE

Stambulo konvencijai -NE portretas
Koks ten smurtas pas pijokus pašalpinius, jiems čia toks tipo žaidimas -išgeria, apsimuša ir vėl geria. O ką - dirbti nereikia, vaikų krūva, pašalpų gauna, tai ką veikti- ir geria. Iš dirbančio žmogaus tai atima didžiausius mokesčius - o pašalpiniams viskas dykai - socialiniai būstai, aptarnauja socialiniai darbuotojai. Gerovės valstybė.

Įvykių stebėtoja

Įvykių stebėtoja portretas
O kaip tie pusdurniai iš šeimų maršų kovoja prieš smurtą ?

tadas

tadas portretas
na kaip cia prastumti ta stambulo konvencija. ka cia dar sugalvot? sudina ziniasklaida, parsidavusi, besislapstanti po svetima veliava.

Šios "problemos"eskalavimą

Šios "problemos"eskalavimą portretas
geriausia vadinti- bull shit.

?

? portretas
Kur K.Bartoševičius?

Kada

Kada portretas
Kada nustosite atiminėti iš vaikų jų tėčius?

H

H portretas
Smurtauja tiek moteris , tiek vyrai . Dažniausiai tai žemiausio sluoksnio asmenys . Tačiau puolami visi suniveliuojami , kad tik būtų galima pasireikšti parodyti kokie mes biurokratai reikšmingi

tik

tik portretas
didziausia kryze kai tokias iremin pati saika ir /krizena/ per MM kisenes isvien su kreivu paradoksyniu /ignu/ piratyniais metodais kuriu laiva valdo piss paradoksyne bestija -;;-;;-;;-;;-;;-;;-;;-;;-;;-

popiergalis ant sienos gali sustabdyti smurtautoją ?????

popiergalis ant sienos gali sustabdyti smurtautoją ????? portretas
ar dabar leidžiama smurtauti ???? nėra įstatymų ?????? Suodaičio neuždarė į areštinę ???? Stabdykit narkomaniją, alkoholizmą ir išgyvendinkit teisėsaugos papirkinėjimą.

Baikit plauti smegenis

Baikit plauti smegenis portretas
Kad prastūmti stambulo konvekcija,tai knisas mums dabae smegenis ,atseit dabar trūksta baudziamojo kodekso straipsnių ar civilinio kodekso,o jau kai priims stambulo konvekcija ,tai jau smurtas lyg tai ir pasibaigs .va sugriežtino sankcijas girtiems vairyityijams ir konfiskuoja auromobilius ir sodina į kalejimą ,na o kur rezultatai?

namų šeiminykė Frekenbok

namų šeiminykė Frekenbok portretas
visa problemas puikiausiai išnarplioja TV Pagalba ! kreipkitės ir viską sutvarkys , bent aš tai tikiu , na jie taip sako , kad padėsime ...

Smurtas

Smurtas portretas
nesiliaus,kol nepasikeis auklejimas ir kapitalistinis zmoniu "rusiavimas"! Ir to nesustabdys jokios konvencijos,istatymai ir ju apstatymai,kad ir kasdien po 100 ju priiminetumete! Juk ir dabar parasyti kodeksai,istatymai,poistatyminiai aktai ir dar begale nereikalingo 6udo. Bet jau nuo gimimo vaikas zino,kad tas - turtingesnis,stipresnis. Gerbk! O ta kita - su juo daryk,ka nori! Jis - ubagas... Na,ir kokia gi rasliava ar sankcijos tai pakeis!?

Prašalietis

Prašalietis portretas
Agresiją gimdo: bedarbystė- neužimtumas; Alkoholizmas; psichikos sutrikimai; traumos iš vaikystės- pagr.priežastys smurtavimui. Jokios konvencijos čia ne prie ko. Sugriežtinus bausmes - alkoholio pardavimus, sugrąžinus sunkiųjų darbų kalėjimus, prailginus bausmės terminus - GAL padėtis pagerėtų.

100% isterija keliama tam

100% isterija keliama tam portretas
kad homoseksualai galėtų prastumti Stambulo konvenciją ir „teisėtai“ grobti vaikus, nes patys „nepasigamina“ - fiziologija neleidžia.

Alina

Alina portretas
Čia jokios konvencijos nepadės - tai būtų tas pats, kas statyti iš karto 10 kalėjimų Lietuvoje. Tai "demokratijos" ir "žmogaus teisių " padarinys. Jei vaikas valdo tėvus, tėvai už prasižengimą negali net dirželiu plekštelėti, mokykloje mokinys yra karalius, o mokytojas jo tarnas, tai tą ir turime. Reikalingas normalus auklėjimas šeimoje, tolimesnis lavinimas, mokinimas, galimybių atskleidimas mokykloje pilnai paklūstant mokyklos tvarkai ir mokytojo nurodymams ir t. t.

toje foto

toje foto portretas
moteris ar krizė?

nuomonė

nuomonė portretas
Smurtas nesiliaus,kol moterys žeminsis prieš alkoholikus,nesiprausėlius,išlaikytinius ir dovanos,atleis mušeikoms ir t.t. O dėl smurto prieš vaikus,tai jei tėvai mušė vaikus,tai ir jie dažnai taip pat su savo elgiasi...o Stambulo konvencijos ir bijo tokie smurtautojai

baltais siūlais susiūta

baltais siūlais susiūta portretas
nereikia stumti Stambulo konvencijos, Lietuvoje yra pakankamai įstatymų prieš smurtą.

agresyvumas nepriklauso nuo pinigų

agresyvumas nepriklauso nuo pinigų portretas
yra ir milijonierių psichopatų, padarančių baisius nusikaltimus, tik jie, deja, turi galimybes užčiaupti teisėsaugą.

Kuo

Kuo portretas
Biednesni žmonės tuo piktesni, ant ko išsiliet, ant valdžios bijo ir per durni tai kas belieka išskyrus artimus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių