„Kauno dienos“ studijoje – klebonas K. Rugevičius: Helovyne slypi grėsmė

Grįžti į straipsnį

Nu

Nu portretas
ką aš žinau... Kai kapinėse medžių nebeliko, tai kodėl ir helovynų visokių nešvęst? Lapai jiems, matai, šiukšlina! O krūvos bambalių su nedadegusiu parafinu nešiukšlina? Gal ir šokius kapinėse pradės organizuot, vis dėlto granitu ir marmuru plotas išklotas, ne kiekvieno pramogų centro grindys tokios lygios. Normalias medžių globiamas kapinaites nebent kaimuose bepamatysi, miestuose išgrįstos dykros. Nebelieka Pušų Kalnelių, nebelieka ir pagarbos, tik pasipuikavimas...

helloween yra senovinė

helloween yra senovinė portretas
dar pagoniška keltų šventė. Ji buvo švenčiama dar prieš 6 tūkst.metų.Vėliau ji nukeliavo į Ameriką. Nesuprantu, kodėl lietuviai ja taip piktinasi.Juk norėjom visko iš vakarų. Tai ir turim. Jai nepatinka, imkim švęsti ką nors iš rytų, pvz, Ramadaną. Galėsim šaukti "Allach Akbar!"

Patarimas

Patarimas portretas
Nedrisk , kunigeli, prieštarauti Šeimininkui iš už Atlanto, bo tas gali supykti ir, kaip Zelenskis, išvaikyti jūsų bažnycią ...

teisingai

teisingai portretas
reikia juos isgaudyti ir parodomaji inkvizicini teisma ir po 20 ryksciu per rura , o organizatoriams 50 ryksciu

Juozas

Juozas portretas
Aš jam pritariu pas mane tokia mintis

jo

jo portretas
iki ko nupuolė spauda {lancbergistų}, kad tokias nesąmones skleisti

Frozzenn

Frozzenn portretas
Seniui varžtų tai trūksta konkrečiai.

Kad jau plika akimi

Kad jau plika akimi portretas
Matosi pasaulio apsėdimas. Blogis garbinamas visur

Fu halovynas

Fu halovynas portretas
Nesveskime halovyno

Anonimas

Anonimas portretas
Tik sveikai protaujantys žmonės nepasiduos iš Vakarų plintančiai neigiamai įtakai. Gerbkim savo papročius ir tikėjimą!

teisingos

teisingos portretas
Kunigo įžvalgos. Žmonės visai pasidavė nelabojo įtakai. Jei neturite kur dėti moliūgų, užuot juos mėtę pakelėmis ir prie namų, atiduokite labdarai.

Tiesa

Tiesa portretas
Velines pagoniu gludumos svente, taip pat galimas apsedimas. Tikima kad renkasi veles-velniai! Nera sventuju yra tik prieme Kristu-sventi(atskirti nuo Pasaulio Kristui, vaikstantys Dievo Zodzio(Biblija) sviesoje, negarbinantys stabu. Nera jokiu pakeliui, nes yra tik amzinybe ir pragaras, ir daugiau nieko nera! ( Apreiksta, kas skaito Biblija).Sugalvotos zmoniu apeigos tai verslas, gudrus setoniskas melas...uz kurio stovi pastatas ir jame patarnaujantis pinigui silpnas, nuodemingas, Gyvojo Dievo -Kristaus nepazistantis zmogus.

Algita

Algita portretas
Labai geras pokalbis su tikrai nuostabiu kunigu, skubančiu pgelbėti kiekvienam ir paklydusiam, ir nuskriaustam ,ir sergančiam. Gera buvo klausyti. Net saugiau pasijaučiau , kai vyrai taip gražiai protigai ir stiprai šnekasi. Dėkoju.

...

... portretas
Helovinas amerikieciu svente o ne lietuviu

O

O portretas
Nereikia mums svetimų "dievų", jų kvailų papročių! Geriau nuvažiuokim kapus sutvarkyt, mišias už giminės mirusius užprašyt!... O ne velnio išmislus garbint! Ar gali Dievui patikt moliūgų skaptavimas ir garbinimas?!

tai-,,zvakutes -Lietuvos geda ,,, puosk per velines

tai-,,zvakutes -Lietuvos geda ,,, puosk per velines  portretas
nors ir pizu---tem savo kapus niekas prie tavo apleistu kapu nekisa ranku , gailestingesne pamaldesne bobute pamacius ,kad nera zvakes galbut uzdege uz mirusiu veles zvakute , bet del to nera ko piktintis,

tam -Keltai YRA dievobaimingesni uz

tam -Keltai YRA dievobaimingesni uz  portretas
lietuvius , -Gal sakykim BUVO dievobaimingesni ,

tam [ai] -,,Keltai,, -- na stai lai keltai svencia savo

tam [ai] -,,Keltai,, -- na  stai lai keltai svencia  savo  portretas
Helovinus ir saldainius kaulija ,kaip jau yprasta pagal ju paprocius , o mes Lietuviai svesim savo Velines , kaip pas mus Lietuvoj yprasta ... naxren vienas kitiems turime primest savus paprocius , sventes ar svediskus-jakiskus nukrypimus ir ,,,bernevernetus,,

Keltai yra dievobaimingesni už lietuvius

Keltai yra dievobaimingesni už lietuvius portretas
Švenčia savo helovynus nuo amžių ir nieko jiems neatsitinka. Ir mirusiems kapuose taip pat žvakeles uždega. Ir mišias užperka, ir pasimeldžia. O kad vaikai persirengę kino filmų personažais saldainių kaulyja, tai vargu ar Dievą labai papiktina. Tiesiog tai ne baltų šventė, o keltų. Abi turi šaknis pagonybėje. Bet Kristus juk irgi ne lietuvis.

Virga

Virga portretas
Viską reikia daryti proto ribose.

Žvakutės - Lietuvos gėda

Žvakutės - Lietuvos gėda portretas
Man žvakelių deginimas ant kapų, tai kapų apšikimas. Lietuva ir Lenkija tos tradicijos laikosi. Prašau su krepšiais žvakučių nevažinėkite per kapines. Ant savo artimiausių kapų deginkite, bet į svetimus kapus nelįskite. Nešiukšlinkite svetimų kapų.

Lukas

Lukas portretas
Aš irgi manau jog helovynas yra didžiausia civilizacijos grėsmė! Ne orkai, ne arabų teroristai, ne Irano ir pan. jovalo banditai, ne pandemijos, ne ginklavimosi varžybos ir tt ir pan, bet būtent helovynas! Blogių blogis!!!

taip

taip portretas
pritariu bet ne mazesne ir konkurento vatikano su inkvizicijom indulgencijom bet to jis nepasakys nes but pasalintas is kunigystes tai but asmens tragedija nei celibato nei moters kuri si paguostu liktu tik malda ir ta pati ar nuosirdi ? ???

Zakristionas

Zakristionas portretas
O žolinėje slypi dar didesnė grėsmė! Tiek apsirūkiusio jaunimo kaip per žolines - nerasi...!

Helovynas

Helovynas portretas
Tai pasityčiojimas iš mirusių.Laukinių indėnų šventė.

Liberalleftistų ppopuliarinama

Liberalleftistų ppopuliarinama portretas
"šventė",specialiai masinama naikinti ,slopinti nacionalinius papročius ir tautinę tapatybę.O mūsų runkeliniai dundukai tam imlūs-gremžia moliūgus sparčiai ir uoliai ,kaip ir savo smegenis .Idiotizmas užkrečiamas .

As

As portretas
Tarybiniais laikais pries visu sventu diena mokyklu mokiniai eidavo i kapines tvarkyti (grebti lapus) nuo uzmirstu kapu o per visus sventus darydavom fakelus ir eidavom i kapines kur juos ismeigdavom i be zvakuciu likusius kapelius Kapinese skambedavo liudna muzika ir buvo skaitomos eiles apie isejusius i amzinybe daugumoj apie artimus brangius zmones Dabar pasidare kazkokia patyciu issidirbinejimu diena Idomu amerikoj svencia musu mindaugo karunavimo diena ar zoline Gal gana listi visais imanomais budais vakarams i ta tamsia vieta (uzpakali) Pradekim gerbti savo paprocius

Nuomonė

Nuomonė portretas
Ispanai pateikė duomenis - šimtai tūkstančių pedofilijos atvejų bažnyčioje. Tai kas geriau - helovinas ar pedofilija?

vajeee

vajeee portretas
kunigai pedofilai tikrai baisesni uz svieciancius moliugus

Katalikiškos mokyklos mokinys.

Katalikiškos mokyklos mokinys. portretas
Gal jau laikas būtų, pakalbėti apie katalikų bažnyčioje, esančias grėsmes?Po to,dar ir apie katalikų bažnyčios istoriją.Pvz.,kad Vatikanas yra pastatytas ant Pagonių nekropolio.Taip,taip,ant kapinių kitaip tariant,taip amoraliai parodant savo galią.Arba tai,kad katalikų bažnyčia,beveik visus savo ritualus,apeigas,apdarus,taip pat nukopijavo nuo pagonių religijų.Kaip pagonių dievus ir deives "įformino",kaip šventuosius žmonių pavidale ir lankstosi tiems stabams-statuloms.Kaip garbina gamtos reiškinius,tai vadindami savojo Dievo apreiškimais-meteorito sunaikintą Sodomą, ledynų tirpsmo sukeltą tvaną ir t.t.Dėka imperatoriaus Konstantino,ant Pagonių švenčių buvo užtemtos dabartinės katalikų šventės.Jeigu įsigilini į aiškinimus,matai,kad tai yra vienas ir tas pats,tik kitaip įvardinta.Beje, daugelis to nepastebi,kad lapkričio 1d.,laisva nuo darbo diena,katalikų bažnyčios minima yra tik savų šventųjų diena,o štai 2 lapkričio diena,jau yra visų mirusiųjų.

fui zarazos sudinom rankom

fui zarazos sudinom rankom portretas
greme nuo jusu kunigu kukarirku ir pedofilu.

...

... portretas
pats irgi ne per daug šventas

Helovynas

Helovynas portretas
-tyčiojimosi iš mirusiųjų diena. Ar mums jos reikia, ypač kai ši diena sutampa su mūsų ilgamečiu ir visų, nežiūrint pažiūrų ,pripažintu mirusiųjų pagerbimo laikotarpiu? Iš užsienio reikia pasiimti tik kas gera ir kas mums tinka, neprarasti savitumo ir pagarbos protėviams.

Tam "ir netik" :

Tam "ir netik" : portretas
O tai kuri gi vyriausybe iki siol dare kitaip? Ir kuri,anot jusu,kitaip darys? Ne carus reikia keisti,o santvarka,ponuli!

Žiniuonė

  Žiniuonė portretas
Aš prieš heloviną,žmonės šia proga peržengia visas ribas. Kam tai naudinga? Net namus puošti kraują stingdančiomis dekoracijomis. Ar nevertėtų įsikišti teisėsaugai ,vaikų socialinėms žinyboms prieš leidžiant įruosti siaubo komercinius kambarius.

ir netik ,,Helovyne,, slypi gresme,

ir netik ,,Helovyne,, slypi gresme, portretas
bet ir ,,,Santa Klause,,, W,Q, H,X- lietuviu kalbos abeceles, pavardziu darkyme, Pedofilu-geju , lezbieciu , Sorosiniu chaluju, Teiseju , iskrypeliu , banditu , narkomanu - nepakaltinamume .Briuselines Sorosines, Svabines globaalistines kosmopolitines jankiu -politikos vygdyme , kalbos , tautos naikinime , svetimsaliu y lietuva gabenime --visur slypi gresme ,kuria uoliai vygdo dabartine vyriausybe , seimas ir prezidentura su kaip kuriomis partijomis.

Galerijos

Daugiau straipsnių