„Kauno dienos“ studijoje – apie spūstis Pilies žiedo prieigose ir nesibaigiantį gatvių remontą

Planavimas

Planavimas portretas
O galbūt pasimokom naudotis Google maps pradžiai - parodo kur kamščiai ir ten nevažiuoji. O kaip dėl planavimo - ar bukai sėdu ir važiuoju ? Naktį tiesti kelius brangu žinot žmonės dar juos tiesia, tai gal pakentėkim šiek tiek.

Jonas

Jonas portretas
Aloyzai, nuo Radvilėnų plento Baanavičiaus gatve pravažiuokite į Taikos prospektą, gal kils minčių uždėti žalią kortelę sukant į dešinę.

To tindi rindi

To tindi rindi portretas
Tai taip tada nemanyk korumpuotas koncervatoriau. Prisimink kas buvo koncervu valdymo laikotarpiu. Visi projektai po konkursu pabrangdavo 2-3 kartus, veluodavo ir dar darbu kokybe buvo tragiska. Dabar ta pati galime pamatyti Vilniuje.

Tindi rindi

Tindi rindi portretas
Pirma. Manau, kad problema yra atiduoti tvarkyti visą miestą į vienas rankas AutoKausta. Beje šie dar tvarko ir Automagistralės atkarpą prie Giraitės. Manau, kad turėjo pagalvoti jog pajėgumų tiek nebus, todėl tokie ir rezultatai. Šią problemą galėjo išspręsti skelbdami konkursą, privalomai įrašant griežtą terminą darbų pabaigai, po ko žinoma sektu riebios baudos. Reikia pasimokyti iš “Senukų”, nors klausimas ar to norima, dėl galimų riebių “kišenpinigių”… Kas liečia pilies žiedą, ypač “nuo tilto pusės” link pilies tai manau buvo pamirštas sveikas protas, nebent tikslas “terorizuoti” vairuotojus, kad jie nei link pilies nevažiuotų nei nuo pilies link žiedo. Iš esmės ir nuo tilto norint važiuoti į Jonavos gatvės pusę persirikiuoti galima tik pačiame žiedo posūkyje, o ten pastovus kamštis ir iš esmės turi kirsti dvigubą ašinę liniją. Be to, įdomu kam kilo mintis pačiame posūkyje (o ne kiek anksčiau tiesiojoje) leisti rikiuotis (link Jonavos g.) ? Manau tai prieštarauja eismo saugumui.

Šaunus

Šaunus portretas
Vyras ..

Anonimas

Anonimas portretas
Noja Mieli vilniečiai kalba eina apie Kauną jūsų debiliskais komentarų nereikia važinėja tai kauniečiai išsiaiškins ime kaip nors be jūsų pradedate berniukai uzknisti

pėstysis

pėstysis portretas
Šitas Caro šuo nemėgsta pėsčiųjų ir vykdo jų genocidą Kaune!

a

a portretas
daro viską kaip per subinę, iš pilies į žiedą buvo dvi juostos, paliko vieną, dabar amžinas kamštis ir t. t.

jonas

jonas portretas
Tokius valdininkus reikia lauk varyti. Nesuprantu, kaip galima taip dirbti. Tokį bardaką pridarė ir dabar galo nesimato.Reikia pagaliau pareikalauti arba ARBA...

vilius

vilius portretas
žmones supraskit savivaldybe vykdo tyčine privačiu auto blokadą,mažindama jiems skirtas eismo juostas,jiems tas pats kiek jus gaištate kamščiuose.Pasektu TAlino pavyzdžiu padarytumiesto transportą nemokamą ir po problemos,dabar kaip visad rauna dantis pro ausi,KRABUI ir Šiliauskui i žmogu nusispjaut

Juozas

Juozas portretas
Na sita Pakalnisiki zinome gerai . Ja ka ka bet pasiaskinti tai per tiek darbo prie ivairiu partiju ismoko gerai. . Kai Vilijampoleje padare prie Varniu gatves esancia 150 metru gatvele su naujais asfaltais salygatviais irkt . Per ja pravaziuoja 5 masinos per diena ,o per Stulginskio eina auto istisas srautas .ir pestieji tarp masinu ,o sitam zmogui spjaut ir i gyventojus kurie uzduse nuo dumu ir pavojaus

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
pravažiuokit pro išasfaltuotą jau keletą metų su duobėmis , taiso taiso niekaip nesutaiso kalniečių g link turgaus . Jei pradėti vardinti visą broką , tai čia visas laikraštis vienas straipsnis . Matyt kad nematytu broko , gauna kyšius .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
pilies žiedą projektavo o ir pritarė projektui kaiušai , pagrikit krysą merą ir tarybą , . Trūksta vienos eilės , bet bet ar tai kam įdomu kad spūstys bus tos pačios . Tokios aferos daromos tam kad paskiau prakišinėti milijoninius projektus ( tiltus kėdainių , aferą ) arba perdaryti darbus , kitaip tariant apvoginėti miestą ir žmones . Šiai dienai jei nebūtu tokių aferų ir atmatos galų gale sureguliuotu šviesoforus , tai spūsčių neliktu ir turėtume dvigubai sutvarkytų gatvių , šaligatvių , dviračių takų .

Anonimas

Anonimas portretas
nieko koncervai gerai dirba bet tik kam aisku kremliui

R

R portretas
Apgailėtina . Tai jeigu nemokant dirbti - eikit lauk! Ir kokias pievas palikote Taikos pr. viduryje? Ir tuo pačiu kamščiai du kartu per dieną ?

Z

Z portretas
Pažiūrėsim ..... O kada taisysit "Taikos prospekto rekonstrukcijos AFERĄ" ? Ir kad nustosit siaurinti gatves ? Šiaip tai ilgai sėdinčius valdžioje vadinom bebrais , o tai ilgai sėdinčius " Kauno kelių darkymo " kontoroje dabar vadinsim "krabais" ?

To Tarybinis mentas

To Tarybinis mentas portretas
Kupčinskai čia tu ? A ką pats veikei per sava kadenciją ? Pavydas bambą graužia ar kaip ten

Tarybinis mentas

Tarybinis mentas portretas
viskas daroma "tarybiskai"- po manes ,kad ir tvanas,svarbu ,kad sunums suktusi biznis! Daug daro ,daug nedadaro,daug pradedama ,kad pa isisavinti kuo daugiau pinigi. Caras geras ,tik bojarinai blogi- daugelio kaunieciu nuostata apie kauno cara.

Bee

Bee portretas
Iki rugsėjo 31 dienos... Taigi nėra tokios dienos :-)

ACIU

ACIU portretas
Liudna ir gaila buvo klausitis ir ziureti

krabai užkniso juodai

krabai užkniso juodai portretas
laukiam nesulaukiam, kada jie bus išgaudyti. Aūūū, Tarnybos !

Kaunietei

Kaunietei portretas
namai turi savo sklypus, tai gi reikia "mestis" ir remontuoti

Kaunietė

Kaunietė portretas
Vis tas pačias gatves remontuoja: praeina du trys metai ir vėl reikalingas remontas. Tada giriamasi - kaip Kaunas tvarkosi. Gal gana to paradinio pagražinimo. Laikas pradėti remontuoti daugiabučių kiemus. Daugiabučiuose gyvena ne gyvuliai, o žmonės, kurie moka didžiulius mokesčius, tai gal jau jie nusipelnė geresnio ir gražesnio gyvenimo.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Taigi vel apsimeluos tas Poklyniskis - jis dirbti nesugeba, tik zada ir zada, kaip koks zampolitas salagoms.

Q

Q portretas
eisma tuo nelaimingu žiedu reikia visai naikinti , paliekant maršrutini transporta , buvo uždarytas ir niekas nepasiuto , beje kaune 100proc. jei ka rekonstravo , ta vieta [ar gatvė] tapo sunkiai pravažiuojamais

Vytautas

Vytautas portretas
Kur zadetas kelias nuo hidroelektrinės link ateities plento?

Antanas

Antanas portretas
Kalpoko gatves asfaltas lopas ant lopo. Turbūt per mažai laiko buvo, kad sutvarkyti.

Pofke

Pofke portretas
Geri klausimai, šaunuolis žurnalistas, tik pabaiga neteisinga.. arba kas tada atsakingas...

zz

zz portretas
Gerbimas Aloyzai. Zadejote kad Taikos prospektas bus pabaigtas iki UŽpraeito rugsejo 1-sios, nes pasijungė stipriausios Kauno įmonės. Bet darbai vėluoja daugiau kaip metai. Kokia to priežastis? Šiaip tik įdomu, kodėl pažadai nevykdomi?

super

super portretas
gera darba padare apmokestinus kiemus dabar našarnikai zaliakalni stato.kiemai tušti gyventojai laisvai gali pastatyt mašinas.

Liurbis,

Liurbis, portretas
padlaižys ir nevykėlis...

nu jo

nu jo portretas
Užkniso krabas juodai...

duobe

duobe portretas
be remonto nebus ir atliktu darbu , valio , kad yra daroma ilsejotes prie kupcinsko :)

Lietuviu liaudies patarle

Lietuviu liaudies patarle portretas
Devyni darbai, desimtas badas.

Gal reikia mažinti apimtis ir laiku viska užbaigus pradėti

Gal reikia mažinti apimtis ir laiku viska užbaigus pradėti portretas
kitus .Tiek daug užima mieste darbų kai darbus atlikti trūksta specialistų .Juk sudaromi nepatogumai ir pėstiems ir transportui.

Anonimas

Anonimas portretas
Baisus vaizdelis Kaune... Atrodo, kad valdo talibai. Visur išknista, o kas pabaigta?..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių