Troleibuso partrenktos moters vaikai meldžia pagalbos: gal esate šios tragedijos liudininkas?

to manau

to manau portretas
Einu per perėją, taip, aš einu, nes negaliu perskristi. O kai vairuotojas artėja prie perėjos jam neateina į galvą mintis, kad gali pėstysis ten eiti?

Hich

Hich portretas
Tai kad tie pencininkai net nežiūri kur eina. Laukt nenori ir kartais sugalvoja eit paskutine minutę. Kada jau vidury perėjos dega raudona stabdo eismą ir dar jei papysini tai dar nepatenkinti maždaug ko nori... aš nesakau aišku gaila senosios bet nu kiek galima ? Sedet laikas namie butų

Jau to žabaliaus kaip nekenčiu

Jau to žabaliaus kaip nekenčiu portretas
Pražudė žmogų pėščiujų perėjoj budamas girtas Jonas Radzevičius, ir vėl jis kaip nieko tokio įlindo į Teleloto, fuj , negaliu žiūrėt ir matyt šitą žabalį.

zita

zita portretas
labai užjaučiu mirusios artimuosius ,bet kur senolė per karantiną ėjo ir kodėl vaikai ją išleido juk tokiam amžiuje prastai prieblandoje su regėjimu

Pafas

Pafas portretas
Buna tie pencininininkai isoka i gatve net neziureje i sonus. I pesciuju pereijima irgi negalima is niekur ieiti lyg nuo banditu begant...

Taip bus ir šį kartą

Taip bus ir šį kartą portretas
Lietuvoj gyvenam, ne Rusijoj, Lietuvoj tokie įstatymai kad vairuotojų užmušusius žmogų perėjoj į kalėjimą nesodina. Štai pvz Jonas Radzevičius dar ir budamas girtas perėjoj užmušė zmogų ir laisvas, Panemunėj Juozapavičiaus pr žabala užmušė perėjoj 16 m vaikinuką iš Rusijos, ir nieko negavo, laisva. Petrašiunuose prie Bituko troleibusas žmogui pervažiavo per galvą ir nuvažiavo net iki 6 forto žiedo, t.y. pabėgo iš avarijos, ir po siai dįenai dirba, net teisių neatėmė.

589

589 portretas
Nesulaukė kol pėstiesiems įsijungs žalia šviesa ir bėgo per gatvę. Mano tokia nuomonė.

Jojonas

Jojonas portretas
Liūdniausi,kad šios informacijos ieško žuvusios vaikai,one policija ar įvykio tyrėjai!Čia gerai parodomas teisėsaugos požiūris į tokius atvejus:jei patys ką surasit - gerai,o jei ne - ką nors surašysim į protokolą...

0...

0... portretas
Kai baudas tai jie greitai atsiuncia vairuotojams uzfiksuotas sankryzuose kurios turi kameras o sita turi o kai uzmusa zmogu tai jie jau nieko nemato o gal tas vairuotojas ir nekaltas cia tik kameros parodytu visa tiesa.

banas

banas portretas
Yra toks autobuso aklasis kampas, desines pusej kai ir furoj, mazo zmogaus gali nesimatyt. Bet pestysis irgi turi stebet ka daro masinos, jeigu nestoja, tai nelisti po ratais.

???

??? portretas
Toje sankryžoje yra kameros:)

oblius

oblius portretas
Net jeigu ir troleibusas butu kaltas, ka tas keicia? Paprasciausiai einant per pereja reikia ziureti ir saugotis, isitikinti, kad tave mato ir praleidzia. Manes cia jau nebutu gyvo, jei as to nedaryciau, nes mane tai 100 kartu yra nepraleide, net galvos nepaskuke i mano puse ir praleke

baraban

baraban portretas
nu koks jau skirtumas, vistiek neprikelsi. Esme tame, kad nesisaugojo, o troleibuas tikrai ne "keliu gaidelis", kitaip jis butu ir kitus zmones suvezines.

Nu jo

Nu jo portretas
Troleibusas darė kairį posūkį, tai per raudona niekada nevažiuos... juk iš priekio važiuoja... Panašu močiūtė ėjo ne per žalia..

Mačiau po fakto

Mačiau po fakto portretas
Tą rytą teko pravažinėti pro įvykį. Policijos dar nebuvo, bet troleibusas buvo su avariniu ir priešais gulėjo nukentėjusioji. Troleibusas stovėjo trečioje eismo juostoje atvažiuojant nuo centro ir turėjo sukti į Utenos gatvę. Nukentėjusioji gulėjo priešais dešinį troleibuso priekio kampą. Tai labai panašu, kad moteriškė jau buvo perėjusi 2 eismo juostas, o trečioje įvyko susidūrimas. Faktas, kad kažkuris eismo dalyvių judėjo per draudžiamą šviesoforo signalą. Kamerų toje sankryžoje manau tikrai yra ir tik jų pagalba bus nustatyta kas kaltas. Užuojauta artimiesiems.

nuomone

nuomone portretas
Aisku kad senuole pati issoko pries atvaziuojanti troleibusa ir vairuotojui nebuvo jokios galimybes sustabdyti sunkasvori troleibusa senoliai pastoviai neapsidaire skuba perbegti gatve nes kaip visuomet senioliai skuba >>>>>>>>Zuvusiai motereliai AA bet labai gaila nekalto vairuotojo.

Joooo

Joooo portretas
Pareigūnai turėtų pasisodinti artimuosius ir parodyti vaizdo yrašus,baigtūsi visos spėlionės,tą rytą oro sąlygos buvo baisios,matomumas labai prastas....taigi nekankinkit vaikų,kurie meldže pagalbos.

Keista rašliava

Keista rašliava portretas
"tačiau mamos netekę artimieji nėra įsitikinę, ar minėtoje sankryžoje yra įrengtos kameros bei ar jos užfiksavo nelaimę". Keista rašliava - ar ne paprasčiau pasižiūrėti yra kameros toje vietoje ar ne.

Jolanta

Jolanta portretas
Nesuprantu komentatorių: kam tada reikalingos eismo taisyklės ? Tai pradėkim važinėt šaligatviais jaigu pėstieji vaikšto nepaisydami raudomo šviesaforo..tegul policija parodo vaizdo yrašus tiems vaikams ir nereikės pilt purvo ant vairuotojo.

Vienu žodžiu

Vienu žodžiu portretas
Amžiną atilsį pėsčioji visais atvejais buvo teisi, Ir ne ji viena kapinėse bus teisi, kur teisėtai grūmėsi su metalu už savo pirmumo teisę.

kaip bebūtų

kaip bebūtų portretas
vairuotojas privalo praleisti pėsčiąjį einantį pažymėta perėja, net jeigu pėstysis ir pažeidė taisykles, nes eismo taisyklės įpareigoja vairuotoją prieš pėsčiųjų perėją sumažinti greitį ir imtis visų atsargumo priemonių, bet nevažiuoti ant žmogaus, nors jis ir neteisus.

Nežiniukas

Nežiniukas portretas
Taigi ant šios sankirtos milijonas kamerų kaba. Kam jos ten?

Ramunas

Ramunas portretas
o kaip atsakingai vaziuoja troleibusai jau n kartu prie akluju sankryzos dazniausiai atvaziuoju taikos g. uzsidege zalias mums vaziuot o troleibusas savanoriais ilekia i sankryza, ir neuzbaigt manevro bet grynai jam jau raudonas ir lekia... o sankryza ten troleibusui sudetinga turi usai pereit per tuos susikirtimus ... stovi ir laukia kol toks vairuotojas vezantis keleivius baigs rali sankryzoj ....

a

a portretas
drasi moteris buvo , su troleibusu sumanė pasigalinėti . bet vaikučiai neteke maitintojos turėtu gauti solidžia parama .

red

red portretas
tarkim troleibusui uzsidege geltona arba katik raudona, tai pesciajam juk dar nedege zalia, ir jis negalejo atsidurt gatvej. apsidairyt reikia juk pries zengiant i gatve. o jei troleibusui dege zalia, tai pesciajam akivaizdu kad turejo degt raudona. o siaip tai ant tos sankryzos stulpu kameros kaba gal virs 10 metu. beto visuomeniniame transporte irgi daug kur kameros yra

manau

manau portretas
Labai neatsakingi ir nedrausmingi buna pestiejiPraktiskai mes vairuotojai turime saugoti ir saugotis pesciuju o piestieji visada isivaizduoja save visagaliais jai pesciuju pereja tai as per ja ir einu

Klausimas miesto carui

Klausimas miesto carui portretas
Kur žadėti vaizdo registratoriai troleibusuose?

Anonimas

Anonimas portretas
Vis tik žuvusioji ėjo pėsčiųjų perėja...tai ką čia tikslinti?Kaltas troleibuso vairuotojas.Daug atvejų, kai užsidegus pėstiesiems žaliam signalui,išsuka dar automobilis ir tiesiai ant einančių....Šokas ,bet taip būna,teko patirti.

Užuojauta

Užuojauta portretas
žuvusios moters vaikams. Netektis tuo skaudesnė, kai ji būna staigi ir netikėta. Laikykitės. Nepalūžkite. Tvirtybės.

Nuomonė. 80 metų senolės.

Nuomonė. 80 metų senolės. portretas
Manau,kad ir perėja bet kiekvienas turi matyti automobilį ir po juo nelysti.Kaip bebūtu gaila artimiesiems ,bet senolė turėjo žiurėti ,o ne žengti po troleibuso ratais.Manau turite už šoka dar atsiprašyti vairuotojo.,o ne bilinėtis.Jei senokė tokia nebemastanti tai turėjo sėdėti tokia valanda namie.

pritariu "išmokit rašyti straipsnius"

pritariu "išmokit rašyti straipsnius" portretas
Na tikrai, atrodo, kad rašo kažkokie neapsiplunksnavę viščiukai dar...

Anonimas

Anonimas portretas
Nežinau aplinkybių šiuo atveju ir užuojauta netekus artimo žmogaus, bet net vairuojant lengvąjį automobilį, pasitaiko kad per "stoikę" nieko nematai. O čia troleibusas. Žmonės, saugokit save, pėsčiąjam lengviau sustoti nei sustabdyti bet kokią transporto priemonę.

Išmokit rasyt straipsnius

Išmokit rasyt straipsnius portretas
Nu kokia ji jums senolė! Skaičiuoti nemokate, zmogui 64 metai. Rašo 70. Nu išmokite rasyt tuos straipsnius bent teisingai ir nu nevadinkit žmogaus senu lygioj vietoj.

Rocky

Rocky portretas
Net jei ir ėjo per blyksinčią žalią, tai troleibusas dar ilgokai negali pajudėt, nes jam vis dar raudona. Vienintelis galimas variantas, tai jei ji kirto Savanorius degant žaliai, o troleibusui sukančiam iš Utenos į dešinę irgi dega žalia. Lyjant galėjo ir nepastebėt

nuu

nuu portretas
O ką tai keičia? Nebent Grigelis reikalauja remontuot troleibusą. O gal dukra su sūnum mano užturtėt? Užuojauta artimiesiems.

tai yra kameros ten ras,

tai yra kameros ten ras, portretas
greičiausiai ėjo per raudoną

Nesvarbu

Nesvarbu portretas
Užjaučiu dėl atsitikusios nelaimės. Bet noriu pasakyti, kad ten gi visur stovi kameros, negi nieko jos neužfiksavo?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių