Teismui skyrus dvigubai mažesnę bausmę Jonavos merui, prokuroras nuosprendžio neskųs

Grįžti į straipsnį

NUOMONĖ

NUOMONĖ portretas
p.KUR BARTAŠEVIČIUS,KAIP JAUČIASI IŠNIEKINTI VAIKAI,KAIP Jų ŠEIMOS.Kas jiems teikia moralinę ir materialinę pagalbą.

NUOMONĖ

NUOMONĖ portretas
Gėda turėtų būti prokurorams ir teisėjams,kad jie neskiria sisteminių milijoninių vagių nuo padoraus žmogaus neapdairumo.Nejaugi Jūs ponai tarnaujate liber-konserviniams čekistams.O gal Jūs patys esate priklausomi paliktinių svetimų valstybių agentams.Tiesiog Jūsų kategoriški sprendimai smulkmėms[verčia taip dirbti],kad Tauta būtų kvailinama ir nematytų aferizmo,išvogimo ir praskolinimo valstybės.

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Su savais reik kortikem pokeriuka ar trinkute sulosti ir jie neliecemi tiek ziniu

Žurnaliste

Žurnaliste portretas
Yra DVIGUBAI daugiau, yra PERPUS mažiau..

turėtų

turėtų portretas
...Kauno meras viešai pareikšti padėką Kupčinskui, kad jo laikais miesto taryba priėmė sprendimą, kad jokių čekiukų nereikia, atsiskaitant už biudžeto išmokas "kanceliarinėms prekėms". Tai - vienintelis konservatorių sprendimas, kuris tiko ir patiko dabartinei Kauno valdžiai, todėl jo nekeitė. Ir prokuratūra čia nieko blogo nemato, nes, matyt, miesto taryba aukščiau už įstatymą, kuris nurodo, kokia turi būti lėšų apskaita?

Anonimas

Anonimas portretas
rudenį varys į rinkimus ir vėl viskas iš naujo.

Marija

Marija portretas
Vagys vagys ,o as netikiu ,kad jau taip Jonavos meras pasinaudojo ,o paziurekim kas darosi Vilniuje ,visam seimui reikia atimti visas teisias ir aplamai neprileisti ,Jonavoje negarsino kad pastatys sporto arena ,o Vilniuje sukavo draskesi ir iki siol sporto arenos nera ,nes pinigus tai pralise kazino ,tai dar gal ir pasidalino su konservatoriu saika ,tai kas cia baisiausias vagys

Žinau

Žinau portretas
Jo ideologiniam vadui draugui AMB draugas Matijošaitis statys paminklą SAVO dvaro kieme už SAVO pinigėlius .

Rita

Rita portretas
na jeigu jau šitą nuplaus ir iškiš partijoj eiti pirmu numeriu (kaip išsireiškia ne lietuviškai "ves sąrašą"), tai socdemai pasilaidot turėtų visiškai. Jeigu dar kokių šansų turėjo laimėt, tai dabar turėtų smukti žemiau plintuso...

Era

Era portretas
Išmuš valanda ir kitiems vagims užtenka čia mus apiplėšinėti

Anonimas

Anonimas portretas
Tapinas knisasi po smulkmenėles,bet motyvai nesuprantami ,kodėl konservatoriškų ryklių nemato ar nesislepia noras juos uždengti smulkmenomis.Iš karto sudorojami perspektyvūs jauni opozicijos atstovai.

o tai kaip

o tai kaip portretas
Skaistė, Kairys, Šigždinienė ir kiti

Bobutė

Bobutė portretas
Valio, pasiektas teisingumas, .. ypač Navickienės kontekste

vansce keista

vansce keista portretas
kad nubaude.... dziaugtis reikia kad bankomato gerove jam dar priemijos ir konpensacijos uz nepatogumus neismokejo...jus runkeliai nukentejeliai cyt nes jis nusipelnes zmogus verslininkas...politikas...a jus runkeliai

geroves valstybes politikas ...

geroves valstybes politikas ... portretas
labai lietuviskai. labai tradiciskai...nuo pat 1990 voks meluok apipisinek suvarzyk savo artima abonementais ir aferistiskomis sutartimis...apgauk investuotojus... gerove... nuostabus krastas apsivogusiu apsimelavusius prisipraihvatizavusiu politiku rojus... gerove lituvai... runkeliai nebekit i emigracija a tik kaip sitas smikis rinkt i prezidentus...i te bus gerove elektrikams...aferistams..

Inter

Inter portretas
"baltina" šitą veikėją prieš rinkimus, nes nėr lyderių partijoj.Kad galėtų eiti aukščiau ir vogti daugiau:) Čekiukai tik uogelės, galėtų A.Tapinas ir giliau pakapstyti... savivaldybėms priklausančiose įmonėse kas darosi, kiek ten švaistoma, nunešama, pasisavinima, nuplaunama pinigų asmeniniams reikalams, a le įdarbinant savus ir pan. Bet ar bus gi kada teisybė ant svieto?... Tarybiniais laikais bent KGB bijojo, o dabar ko bijot? vok mūsų uždirbtus, suneštus pinigus ir žvenk kiaulės akimisi žiūrėdamas.

MANAU

MANAU portretas
PAPRASTAS ZMOGELIS BUTU VAGIS,O CIA PIKNAUDZIAUTOJAS.SVETIMU PINIGU PASISAVINIMAS YRA VAGYSTE.O VAGIS TURI SEDETI KALEJIME O NE SAVIVALDYBEJE AR SEIME.

keista motyvacija

keista motyvacija portretas
jei nedirbtų, tai skirtų 30 000 baudą, o kadangi dirba ir gali susimokėt, tai pakaks ir 12 000. Tokia logika bomžui už Prezidentūros sienos apšlapinimą reikėtų skirti melejono baudą...

Vidma

Vidma portretas
Kalbama, kad prokurorai turi tokią prievolę skųsti viską iki pat aukščiausiojo teismo. Matyt, skundžiami tik eiliniai, prokurorai žino, ko neskųti. Turėtų būti jiems gėda.

Vsio zakono!

Vsio zakono! portretas
Svarbiausiam vagiui Kaune statys paminklą. O šį vagį reikėtų išteisinti ir paskirti premjeru.

x

x portretas
Mes gyvenam despotizmo pasaulyje ir savo Lietuvoje kuria mylim deja teisingumo cia nera ir su tuo turi taikitis.

Ateitis

Ateitis portretas
Visi žymieji komunistai turėjo praeiti vagysčių, kalėjimų universitetą. Koks kitaip lyderis. Viskas pagal geriausius komunizmo standartus.

Tai

Tai portretas
Jis nori dar apskųsti nuosprendį, nėra zodziu, kas cia darosi Lietuvoje

Aha

Aha portretas
Jaunasis 'komunistas' bando nusiplauti raudonį, juk rudenį į Seimo rinkimus reikia vesti partiją nes Blinkevičiūtė iškrenda Briuselin, pinigai dideli ten.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
juokinga bauda

Viesas interesas

Viesas interesas portretas
Skirkit globa.

Kas

Kas portretas
Če per aferisto snukis

Vot tep

Vot tep portretas
O kur tame teisėsaugos akiratyje didžiausi koonservatorių kanc. lėšų švaistytojai, kad ateis jų eilė???ar čia bus kaip su pedofilu iš mėslitos dešryno? kapsto, kapsto, nors seniai viskas aišku, varnas varnui akies nekerta.

Ale koks skaidrumas teisėsaugoje!

Ale koks skaidrumas teisėsaugoje!  portretas
Pavagi dešimtimis tūkstančių – tu ministras ir teisėsauga tau neturi priekaištų, o merus persekioja, aCiprašant, dėl žmonos sunaudoto valdiško šikpopierio skiautelės. Ar yra nors vienas meras, kurio teisėsauga nebūt užtąsisui negyvai? Na, nebent jis iš "teisingiausios" partijos

Kodėl teisia be eilės?

Kodėl  teisia be eilės? portretas
Priekyje stovi Skaistė ir Kairys.

sako pradeda nuo adatos,

sako pradeda nuo adatos,   portretas
siam karjera baigta gali eiti i karjera zvyro kasti

Ką tu beskųsi, prokurore :))))

Ką tu beskųsi, prokurore :)))) portretas
Juk ir taip matosi, kad byla baltais siūlais siūta, pagal konservatorių užsakymą! Kiek konservatorių pasielgė su tai „čekiukais“ taip pat ir net dar blogiau, tačiau ramiai atsipirko tik Tapino pazaunijimu. Elementarus užsakytas politinis susidorojimas čia ir jokio teisingumo net kvapo nėra!

Kaunietis

Kaunietis portretas
pinigai susuka protą, ypač kai esi pats sau vadovas. Gaila,kad jauni susigundo pinigais, sugadina karjerą ir pasitikėjimą valstybės tarnyba bei politika. Jaunas ir perspektyvus Meras negalvojo,kad čia gali baigtis blogai, nes tiek metų plovė visi pinigus ir nebuvo jokios kontrolės. Bet tai mokesčių mokėtojų pinigai, ir jie buvo taip švaistomi savo asmeniniams tikslams. Tikrai geda už tokį politiką.

Galerijos

Daugiau straipsnių