Už grotų liekanti N. Venckienė: aš prie visko pripratusi, iškentėsiu

Isdavikai

Isdavikai portretas
Patys bijo del savo uzpkaliu.

Geriausias darbas

Geriausias darbas portretas
Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti nee visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ....................>>>>>>>>>>>>> w­­w­­w­­.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

to cha cha

to cha cha portretas
cia ne argumentai, o, klausimas tik vienas is daugelio, nezinai? tai neskaityk bulvarines spaudos, nes jau zinai kas buna nuo to...cha cha...

cha cha

cha cha portretas
kokie kieti argumentai apie 11 kortelių, įrodančių pedofiliją..Remtasi paskutine Janutienės ar Krivicko bulvarine laida?.Nebedemonstruokit savo du...mo.

pedofilu gynejams klausimas

pedofilu gynejams klausimas portretas
atsakykit kodel furmanaviciui reikejo 11 sim korteliu? ir maziau skaitykit bulvarines spaudos, smegenys minksteja...stiprybes p.Venckienei!

to Pražilo

to Pražilo portretas
dar ne taip pražils, tikiuosi nebus padėti į stalčių įrodymai, kokią kruviną košę virė ši pabaisa. Faktų sočiai. Ir neviduriuokit čia žodžiais gindama banditų įkvėpėją. Visa šeima nusipelnė to ką turi. Gėda jums, bukumas ir emocijos, mąstymo nerasta.

Emma Barons

Emma Barons portretas
Kviečiu jus į privatų lietuviško sеkso kІubą - urlspro.com/diena

Bob

Bob portretas
a masiulis kaip dar laisve?

Janr

Janr portretas
Ji neturi nieko nei namu nei darbo nei vyro.nieko.slyksti bjauri boba.seni tevai.auku artimieji kovokite .tegu teisesauga aiskinasi kaz zude zmones?ka sita bjaurybes zino?

Jane

Jane portretas
Buvo teiseja.o dabar kazkokia zila baba is savartyno Kalejimas ir vel toliau.tikiu kad nuzudytu zmoniu auku artimieji tikrai iesko tiesos.bjaurybe

Jane

Jane portretas
Ji nusopelne sito.pati susiko savo ir kitu gyvenimus suede senu tevu sveikata.baisi boba.as nrpalaikau nei vienos puses.bet sitiek prisisokti gali

Kostia

Kostia portretas
Gėda klausyti teismo pirmininko kalbant apie "argumentus ir motyvus". Vargšelis pats netiki tuo ką kalba, bet uoliai vykdo "zadaniją"...

budintis- Garliavos Bažnyčiai- Jos kunigui Jonui Varkalai

budintis- Garliavos Bažnyčiai- Jos kunigui Jonui Varkalai portretas
Artėja 12 valanda. Paimkime šį galingiausią ir karščiausią ginklą, nuo kurio gali išsilydyti ir Kauno izoliatoriaus grotos. Švenčiausiosios ir Nekalčiausiosios Jėzaus Širdies Rožančius, 2010 04 27 Jėzaus apreikštas.

Pensininkas

Pensininkas portretas
Tegul tą bobą veža atgal iš kur atvežė,jau labai atsibodo ir nemalonu žiurėti televizija???

Geriausias darbas

Geriausias darbas portretas
Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuterį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite paddaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ...........................>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

Juokino žmones,

Juokino žmones,  portretas
tartum bin Ladeną veždami ją su tokia „garbės sargyba”... Atrodo, užmiršo, jog ji turi dar vieną advokatą - JAV! Jis seka, kas čia dedasi. Iš 39 pateiktų kaltinimų JAV pripažino vos 4. O ir tie, pasak VU teisininko, geriausiu atveju gali būti pripažinti chuliganizmu. Už tokius kalinti NEGALIMA. Gal jai „savižudybę” ruošia - kaip ir kai kurie Drąsiaus naudai liudiję žmonės - rasti „nusižudę”. Kaip ir žvejas, matęs, kaip Drąsius buvo atvežtas mirtinai „paspringti”. O reikėjo tik vieno - kad Šalaševičiūtė, kai Drąsius šaukėsi pagalbos, būtų bent pasirūpinusi išsiaiškinti, ar bent kiek tiesos gali būti jo žodžiuose - apstatyti L.S. ir Kedžių namus vaizdo kameromis. Matytųsi, kas lankosi Laimutės namuose. Tačiau ji, NEŽINIA KODĖL, pakluso saugumiečiui(???) - ar Deimantė su VSD buvo susijusi? Ar gal Laimutė? Šalaševičiūtė ir Seimas neatliko savo pareigos - tokia išvada seka iš jos pačios pasakojimo TV laidoje.

Pražilo

Pražilo portretas
dar nė 50 nesulaukusi. Kas kompensuos senukams Kedžiams, jos šeimai, jai viską, kas patirta, ko netekta per tuos 10 metų? Kas už Drąsių ir kitus šioje byloje nužudytus kompensuos??? Ar įmanoma už tai atlyginti?

...

... portretas
Che: "Už grotų liekanti N. Venckienė: aš prie visko pripratusi, iškentėsiu" - iš ko TIKRĄ mazochistę pažinsi. :s

gal užteks

gal užteks portretas
banditų rėmėjams, pasirašantiems pensininkų vardais klykti apie "nekalto" žmogaus sudorojimą...jūs arba nepilno proto arba nepilnos sąžinės. Kedžių padermė nusipelno degti pragare už jų padarytus nusikaltimus. Ant jų sąžinės išgalvota pedofilija, žmogžudystės, šmeižtas, sumaišties kėlimas. Niekada netikėjau tos moteriškės krokodilo ašaromis. Bet gyvenimas sudėliojo taip, kad niekinę kitus patys liko be nieko...teisingumas vykdomas.

Dale

Dale portretas
To viso galejo ir nebuti kai Kedys prase pagalbos policijos seimui rase laiskus nebuvo atsizvelgta gal butu nebuve ne mirciu nei vio sito jovalo

Jo

Jo portretas
Kažkam dreba netik kinkos,bet ir visos blauzdos,kad tokius spredimus piima

Joana

Joana portretas
O toki sprendima prieeme todel kad nori su ja susidoroti. Per tuos du menesius viena karta isgirsime kad Venckienes nebera. Ir nebereiks jokio teismo. Ar uzsprings, ar sirdis sustos, ar dar kas nors....Juk pas mus visada taip atsitinka. Juk realiai ji jau atsedejo su kaupu.Bet to negana. Reikia kad jos neliktu.

aukso medalio vertas komentaras:

aukso medalio vertas komentaras: portretas
"Jurbarko bandytas laukia teismo laisveje, o moteris, pliaukstelejusi pareigunui, siunciama i cype! GEDA , supuvusi teisesauga."

PENSININKE

PENSININKE portretas
Baisiau valstybeje negali buti, kai prezidentas pas SV. POPIEZIU prasosi palaiminimo net ir savo tevui, o nekaltas zmogus Lietuvoje be dokumentu , negalintis niekur pabegti, laikomas ARESTINEJE. Tai link kokios demokratijos einama Lietuvoje.? Ponai, NAUSEDA, PRANSKIETI , SAKVERNELi are girdite ka kalba teises PROFESORIAI, ar girdite tik pasamdytu provokatoriu?

Nieko tokio

Nieko tokio portretas
O kas prokurorams - parodė savo išdidumą ir mes visi vėl susimokėsim, Visi, dar negimę, jau po 7000 Eur. skolingi, tai bus po 8, ir kas....

Anonimas

Anonimas portretas
Akivaizdus susidorojimas su sistemai nepaklusniu žmogumi.

Yla tuoj išlys iš maišo

Yla tuoj išlys iš maišo portretas
Teismo pirmininkas Purvas(Purvainis)?!!! Iš pakampių ir vagiinų prieangių pradėjo lysti visokios mandaavošškės ir gnyydoss, dabar jos Snukiaknygėje skatina patyčių kultūrą,- vaikiai skaitykit ir mokinkitės kaip reikia spardyti gulintį, įkišti jį į smirdančią daboklę, nors prokuratūra jau paskelbė, kad ikiteisminį tyrimą baigė,- bet tegul pasėdi kol paskirs teismo datą,- paskui galės prisiteisti iš mūsų kompensaciją, nes realios laisvės atėmimo bausmės negaus,- reiškia nebus iš ko išskaičiuoti du mėnesius daboklės. O KGBistė Grybošenko miega pūkiniuos pataluos, o Manekenas darys remontą Durniškėse, o žvairas mentas bus palaidotas, o Karbamidas bus nušautas...

Manau

Manau portretas
Kad kaip kam tikrai reikės bėgti.Štai kokia mūsų apgailėtina yra teisingumas. Netikėjau ir netikėsiu nei vienu prokuroru,nei vienu policininkų,tik išskiriu kaip kuriuos teismo teisėjus. Kedžiams,Venckienei linkiu stiprybės. O visiems linkintiems jiems blogo,tai nespjiaukite ant žmonių,nes skaudžiai gali jūms tai atsiliepti.

>Lukaa

>Lukaa portretas
Na žiniuone, iš kur parovei tuos du metus ? Žiūrėk ir palaikytojų atsirado...

Pensininke

Pensininke portretas
Nera ko juoktis is Putino rezimo, nes Lietuvoje zmogus be asmens dokumentu laikomas didziausiu galimai buti "BEGLIU". Tik visiskas NUZMOGEJIMAS visu politiku , o juo labiau visu triju valstybes vadovu. Jie patys save parodo, kaip nevertina TIESOS uz kuria zmones kovoja.

kažkas

kažkas portretas
Paprastas dalykas, įrodytus kaltinimus pripažinti, padedant "protingai" advokatei, kuri nori ...kuo ilgiau bylinėtis, ir galimai jau užskaičius sėdėjimą zonoje laiką, ji būtų paleista iš teismo salės...Tai būtų protingiausia. Antras variantas , būti savo saujalės apkvailintų sekėjų "didvyre" ir kovoti "iki galo". Tada sėdėtų ir lauktų teismo pabaigos iki nuteisimo, o...gal ir ilgiau, nes galima būtų užklausti JAV dar dėl kelių, seniau amerikos atmestų, kaltinimų...Ane ?

aha

aha portretas
Tai kada prasides mustynes?...Ko cia rekaujat ..eikit vieni kitiems snukius dauzyt i gatves..Gal kas bus idomaus..Sustausko nera,Venskiene tyli...visai neidomu darosi..

Kauniečių šeima

Kauniečių šeima portretas
Ar ne keista, kad beveik po visais , kiek nors geriau apie šalį, apie teismus, apie mūsų gyventojus ...atspausdintus straipsnius labiausiai neigiamai, šmeižikiškai, drebėdami iš neapykantos [ kažkodėl ] reiškiasi gyvenantys užsienyje ? Ar jie jaučiasi nebaudžiami ? Gi, laiks nuo laiko , atvyksite pasidomėti, atitrūkti nuo savo neapykantos, į Lietuvą...ir būsite "pasitikti" , kaip nesenai vieną tokį drąsuolį pasitiko mūsų teisėtvarka...Na, o laukdamas teismo, jau toks drąsus nėra [ daugiau verkšlenantis...]...

Belekui

Belekui portretas
Matomai tu formoi nuomone ir rosesi buti liudininku. Tu matomai esi is tos hebros,kuri nori nuzudyti Neringa, paskutine liudininke, kuri norejo iskelti i pavirsiu - pedofilu darbelius. Pedofilai ir taip visus liudininkus sunaikino. Jie galingi, bet vis vien bijo Neringos - kinkos dreba.

Lukaa

Lukaa portretas
O geras!!!! Nei teismo nereikia jau žinom kokia bus bausmė- 2 metai. Nes kaip suprantu jei paskirs mažiau gali tekti sumokėti kompensacijas už laiką praleistą kalėjime.

pilietis

pilietis portretas
Labiausiai iš šios bylos man gaila Stankūnaitės su vaiku, kad neteko per tą sektą gyvenimo savo šaly. Dar gaila žuvusių nekaltų žmonių dviejų nužudytų ir vieno , nepakeliant varomo šmeižto ir fanatikų išpuolių, nusižudžiusio nekalto vyro. Pykstu, kad keli buvę ar esami seimo nariai patikėjo pasakomis-fantazijomis, įstojo į buvusios teisėjos sektą, ir kartu su ja šmeižė, varė visokį niekalą, pylė purvą ant mūsų šalies. Jei jie tikrai turėtų galvas , o ne kopūstus kaip dabar pasirodė, tai aiškiai būtų pateikę visus įrodymus apie teisėjų korupciją [ kuri jau išaiškinta ir toliau aiškinama...], apie jų manomą pedofiliją [ juk įv. Čekanavičiai senai žinomi ir niekinami Lietuvoje. Tad palaikymas tikrai būtų buvęs tikras , o ne kaip dabar "ant bangos"-išgalvotas ]

gerai

gerai portretas
Gerai kad pagauna, sodina nusikaltėlius, žudikus, jų bosus-organizatorius...Kuo švaresnė bus mūsų šalelė, tuo geriau gyvensime ir mes.Dabar viena organizavo visą "siaubą", narkomanas žudė, laukdamas savo sesers -teisėjos palaikymo, kitas nusižudė , nepakėlęs šmeižto, terorizavimo, ...tik mamai dalinai pasisekė, atgavo savo užgrobtą dukrą, bet...liko be savo šalies, saugantis fanatikų , kaip musulmonų kraštuose, savo linčo teismo -nužudymo viešai [ be teismo ].

BELEKAS

BELEKAS portretas
4 iš 13 kaltinimai, nes ji štatuose išsigynė , kad suorganizavo visą tą "bardaką", o mūsų teisėsauga gerai neturėjo kaip tą įrodyti. Juk aišku ir aklam, kad ji savo brolį nuteikė, užsiundė daryti žudynes, kad ji dėl savo brolio dukters, visa tai [ pedofiliją ] išsigalvojo , kad pateisintų savo veiksmus - neatiduoti vaiko mamai, apšmeižti ją nebūtais dalykais...Visa tai ji atsisakė patvirtinti, atsiribojo nuo to , apklausiama amerikoje. Ten ji prasėdėjo daugiau nei pusantrų metų [ei, jos fanai, ar už dyką ir ten laiko už grotų ?], tad čia galima irgi iki 1,5 metų pralaikyti, nes už tuos 4 pateiktus kaltinimus, kuriuos perdavusi JAV ištyrė, mes daugiau kaltinimų pateikti negalim, galima duoti iki trijų metų tiurmos.

kauniečiui iš kaimo

kauniečiui iš kaimo portretas
Kaip bebūtų, iškrypėliai ir yra iškrypėliai

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Ko tu čia taip draskaisi iškrypeli. GINKITE VAIKUS NUO IŠKRYPELIŲ

>pilietiškam

>pilietiškam portretas
Ei, liurbi, ar pirmoji iki teismo nusikaltėlė sulaikoma ? Tai gal stiprybės palinkėk ir kai sulaiko iki teismo tokius , kaip Jurbarko "didvyrį" ar tuos "aborigenus" sudeginusius mergaitę bagažinėje...

kaunietis

kaunietis portretas
Kažkada patiko toks žurnalistas M., kuris dabar išvis į lankas nuėjo , kaip ir dar porą seimūnų, kurie dėl amžiaus jau čiut prakalba...Gal reikėtų tuo žurnalistu irgi prokuratūrai susidomėti [ priminsiu , kalbu apie p. Matulevičių ]. Jis nuvykęs į JAV , skleidė melą apie šalį, šmeižė ją...Ir ką? Kad buvo seimo narys , tai negalima judinti ?Tokius išgamas, kurie be jokių įrodymų , apie šalį kalba niekus, sakoma , kad tai išsigimėliai ir išdavikai. Ane ? Juk , jei turi įrodymų, tai pateik, o ne "aš galvoju ji neišgyvens", "manau ją nužudys"...ir pan.Šitaip sapalioti galiu ir aš...

netrucikit musu

netrucikit musu portretas
klaipedieciai vis raso,apnuodyti sunkiais metalais stronciu 12 kartu virsija norma,viskas gerai..pedofilai blogai,bet kaip su sveikata,kada paduos klaipedieciai i briuseli uz nuodijima,uztersima grunto sunkiaisiais metalais.Valstybe pasiruosusi sumoketi milijonus eu kaip kompensacija uz savo pilieciu trucijima.

klausimelis

klausimelis portretas
kada pedofilus kastruos

skaitytoja

skaitytoja portretas
atrodo kad visi viską žinote kaip viskas vyko kad taip aršiai rašote nevarginkite savęs viskas išaiškės gyvenkite ramiai negi tikite kad mama galėjo pardavinėti savo dukrytę

ir DAR

ir DAR portretas
Nesuprantami advokatės samprotavimai. Ar taip ji nori suklaidinti nesekančius šios nusikaltėlės bylos eigos ? Kalba kad iš 39 liko tik 4 kaltinimai, kai iš tikrųjų yra 4 iš 13. Toliau kalba , kad kitus panaikino, nors tai susiėję su teise tarp JAV ir Lietuvos [kai kurie ten nusikaltimo neturi, kai kuriems kaltinimams , pagal anuos, pritrūko įrodymų...]. Na, o stebėjimasis , kad iki teismo uždarė, tai iš vis į jokius rėmus nelenda [ o dar teisininke vadinasi. Nors, advokatai dažnai dėl nusikaltėlių "briedus" šneka ]. Juk net ne teisininkui aišku, kad reikia uždaryti, nes vėl , kaip ir anksčiau gali bėgti...

O kada ses uz grotu

O kada ses uz grotu portretas
Korumpuoti teisejai ar jau viskas pamirsta??

Nuomone piliecio.

Nuomone piliecio. portretas
Labai idomu kas ta afera organizavo? kas nuzude ir del ko sitiek zmoniu.Kuom nusikalti Laimos sesuo .Paliko vaikai neuzauginti.Kuom ir kam nusikalto Furmonavicius?Kuom nusikalto mergaite jei ja neleido net susitikti su mama.Ja smeize ,liepe visaip apkallbeti.Juk mes esame Lietuvos pilieciai ir si afera mums svarbu.Svarbu kjuom prisidejo Venskiene prie zuciu ir kodel?Man svarbu tiesa.

Belekas

Belekas portretas
1.Prezidentas gerai pasisakė, kad tai teismų , ne politikų darbas.2. Prokurorai pasielgė teisingai ,iki teismo uždarę jau kartą pabėgusią nusikaltėlę.3. Apgailėtina jos advokatė, kuri rūpinasi kaip daugiau uždirbti [kreipsimės toliau, kad atšauktų sulaikymą...], o ne kaip padėti greičiau sėsti ar išlaisvinti...Ir bausmės dydį... 4.Kodėl įv. tv ir spauda kiršina žmones, kelia vis į paviršių tokius pašlemėkus kaip paksininkai, uspaskichai, venskai...kuriuos žmonės jau pamiršę ? Kad ir dabar , atvežus nusikaltėlę į teismą, violetinis tik vienas su plakatu skeryčiojosi. Na dar , kaip ir turi, palaikė jos sūnus, palaiko tėvai bei vienas, kitas artimesnis giminė...ir viskas.5. Jei nors kiek sulaikytoji protauja, tai jau tikrai įrodomus nusikaltimus pripažintų ir...galėtų [ greičiausiai, jau būtų užskaitytas sėdėjimo laikas ]vykti namo

Pedofilai - MONSTRAI

Pedofilai - MONSTRAI portretas
Dabar 2 menesius kankins, kad prisipazintu, kad galietu ja sunaikinti, kaip Neringos broli. Visas pasaulis turi zinoti kas darosi Lietuvoje. Kokia cia tvarka, kokie pas musu teisejai, valdzia - tik rupinasi savo gerove. . Nebus jums Dievo palaimos. Nekalta moteri kalat prie kryziaus.

Antikvarinis Ryklio Brolis

Antikvarinis Ryklio Brolis portretas
O siaube baube kiek neapykantos ir purvo vieni kitiems. Zmones nenuzmogekit! Taip nieko neapginsit ir tiesos neisaiskinsit. Zino viska tie kas zino. Bukite geresni vieni kitiems - uzjauskit ta moteri ir vertinkite pozityviai teisesaugos darba. Visiem cia nemaloni tema, kam komentuoti ??? stebekite viskas bus sureguliuota taip kaip reikia. Padekite taska ir gyvenkite savo gyvenimus. Visiems taikos ir ramybes....

eto

eto portretas
runkpidobloking a simoniuk pliasit.

Ar?

Ar? portretas
Įdomu kaip į tokį teisėjo sprendimą pažiūrės gerovės prezidentas.Ar tas teisėjas,galvojantis ,kad moteris be paso gali pabėgti į Ameriką yra normalus?Ar toks teisėjas gali vadovauti apylinkės teismui?

ZALGRYBIS

ZALGRYBIS portretas
NOREJAU PAKLAUST KODEL TU PEDOFILE VENSKIENE MOKEI SAVO DUKTERECIA DEIMANTE SYSALUS CIULPT SU MAMA KEDIENE?aa

Laura

Laura portretas
Kauno teisesauga kankino miesto gyventoja del pliaukstelejimo vaikui, tai cia....cia tiesiog jaus pasitenkinima kuo daugiau doroti teiseja, prie kurios darbo nerado ne menkiausios priezasties prikibti. As neturiu nuomones del istorijos, bet teisesauga niekaip negaliu pasitiketi. Niekaip.

tam Manau

tam Manau portretas
Žiūrėkite, kad prie nuosavo sugriauto gyvenimo kapo duobės per vėlai nepraregėtumėte. Niekas iš nieko neatsiranda ir niekas niekur nedingsta. Atpildas neišvengiamas.

Manau

Manau portretas
Ne dėl jos pačios tiek policijos,o dėl galimo violetinių patvorinių,kurie čia labai aktyviai reiškiasi, susibūrimo ginti savo "kumyrės", kuri ,deja,jau pati save nubaudė savo intrigomis sugriovusi ne tik savo karjerą,šeimą,bet ir keletą kitų,jokia bausmė to nepakeistų

tam--Rurijus-- taigi kad tos spec tarnybos

tam--Rurijus-- taigi kad tos spec tarnybos portretas
ir finansuoja ziniasklaida ir zarnaliugas , pagal savo ygeidzius , norint suformuot vienokia ar kitokia visuomenes nuomone tais ar kitais klausimais...

Jurijus

Jurijus portretas
užknisote JUODAI su ta Venskiene.Kažkokia psichozė užpuolė tą žiniasklaidą.Linkiu pasveikti.Lyg nebūtų ką kalbėti apie kažką gero pažangaus,protingo.Kas finansuoja tuos staripsnius.Gal spec tarnybos galėtų pasidomėti?

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Gėda! Kaip kokią recidivystę laikys 2 mėn už grotų, kai iš kalėjimų dirba toje pačioje Laisvės al. statybose tam, kad galėtų pabėgti! O čia nenubaustą laikys už grotų! Nieko nesuprantu. Linkiu tokiai didelei " nusikaltėlei" stiprybės. Baisu ir tiek!

Grožis turi jėgos

Grožis turi jėgos portretas
Fekalijos švenčia ir neišlenda iš tv ekrano, daug dar fekalijų plaukioja prokurvų lizde ir policajų landynėse,-jie bijo gaudyti vagis ir žudikus,nes gali gauti į ssnukiuss. Kokia šventė skalpuoti vieną moteriškę, kurios brolį nužudė pedofilai toliai sėdintys valdžioje... Atmatos Jūs o ne teisininkai.

Violetinis kedofilas

Violetinis kedofilas portretas
Ir ačiū die kad pedofilė Venckienes iškentės. Visi pedofilai turi kentėti.

Pensininkė

Pensininkė portretas
Nuoširdžiai stebiuosi, koks dvasingas ir šviesus Venckienės veidas. Po šitiek iškentėtų kančių. Viešpatie, suteik jai tvirtybės nepalūžti1

Šlykštynių kerštas už demaskavimą

Šlykštynių kerštas už demaskavimą portretas
Teismo pirmininkas Purvas(Purvainis)?!!! Iš pakampių ir vagiinų prieangių pradėjo lysti visokios mandaavošškės ir gnyydoss, dabar jos Snukiaknygėje skatina patyčių kultūrą,- vaikiai skaitykit ir mokinkitės kaip reikia spardyti gulintį, įkišti jį į smirdančią daboklę, nors prokuratūra jau paskelbė, kad ikiteisminį tyrimą baigė,- bet tegul pasėdi kol paskirs teismo datą,- paskui galės prisiteisti iš mūsų kompensaciją, nes realios laisvės atėmimo bausmės negaus,- reiškia nebus iš ko išskaičiuoti du mėnesius daboklės. O KGBistė Grybošenko miega pūkiniuos pataluos, o Manekenas darys remontą Durniškėse, o žvairas mentas bus palaidotas, o Karbamidas bus nušautas...

Pranas Pričkus

Pranas Pričkus portretas
Mano buvęs viršininkas mil. kapitonas Ivan Dovidovič Braga, su draugu Vladimiru, prigirdė šnapso vienintelį liudytoją, laivo kapitoną ir Klaipėdoje už poligono miške pakorė. Nebeliko liudytojo, nebeliko b.bylos. Pradėjus viešinti I.D.Braga pabėgo į Ukrainą. Vasarą buvo atvykęs į Klaipėdą. Niekas jo neieško ir negaudo, tik visi buvę draugai nusisuko, nes žino, kad jis žudikas. Deja Lietuvos teisėsauga nieko nenori žinoti. Mano tel. 8 662 33770.

komedija

komedija portretas
Tai Kaune dar liko teisėjų?:) Dar visi nesulaikyti? Policijos vadovybės jau nėra...

GAILA

GAILA portretas
Oas gavojau kad bus paleista Vadinasi klydau

zenonas

zenonas portretas
Meskit žodį "bėglė", tai ne G.Petrikas.

hm

hm portretas
ne šalis čia, o tikras durnių laivas. Jau nebeįmanoma čia gyventi, absurdas kiekvienam žingsny, neteisybė, susidorojimai, oligarchų siautėjimai, žmonių skurdinimas.... Jau tikrai turbūt tik koks šlubas vokietis tvarką padarytų.

Tetos teta

Tetos teta portretas
parodykit nors mergaitės kapelį

Gerai

Gerai portretas
Gerai brudui,kad ji pabėgo,tai bent kiek paragavo kalinės duonos.Reikia tikėtis,kad dar ir čia jai dadės.Juk valdžioje jau nėra magdolijos,nukvako papūnė,visokie gylai,matulevičiai,vasiliauskai ir kiti panašūs tipai.Nebus kam,tos bėglės mylėti.

tai

tai portretas
grupe niekseliu sutelktu nkvdmagnutes ir toliau verdanciu /smala/ turisto/ teritorijoje o jam /nasa chata s kraju/?.......

cinikas

cinikas portretas
Matyt Venckienės akys yra negražios. Nes Lietuvos teisėjai už gražias akis paleidžia į laisvę net Interpolo daugelį metų ieškomus narkobaronus. :)

Kur palaikymo "patriotai"?

Kur palaikymo "patriotai"? portretas
Įdomi palaikymo draugija,recidyvistas ir dar vienas neaiškus tipas.Tai bent palaikymas.O kodėl nėra Gylio,Matulevičiaus,Vasiliausko ir kitų mylėtojų?

****

**** portretas
Cia jau susidorojimas, o ne teisingumas..!

Gražu mūs Lietuvoje

Gražu mūs Lietuvoje portretas
Teismo pirmininkas Purvas!!!! Iš pakampių ir vagiinų prieangi7 pradėjo lysti visokios mandaavošškės ir gnyydoss, dabar jos Snukiaknygėje skatina patyčių kultūrą,- vaikiai skaitykit ir mokinkitės kaip reikia spardyti gulintį, įkišti jį į smirdančią daboklę, nors prokuratūra jau paskelbė, kad ikiteisminį tyrimą baigė,- bet tegul pasėdi kol paskirs teismo datą,- paskui galės prisiteisti iš mūsų kompensaciją, nes realios laisvės atėmimo bausmės negaus,- reiškia nebus iš ko išskaičiuoti du mėnesius daboklės. O KGBistė Grybošenko miega pūkiniuos pataluos, o Manekenas darys remontą Durniškėse, o žvairas mentas bus palaidotas, o Karbamidas bus nušautas...

ir

ir portretas
visas sis velnio virusas atslinko is uz atlanto ir dadejus sovietmorale isirituliojo socmafija palaikoma czvmosad masonkompanijos tokiais metodais zmogu nudvasinant.......

TOKIA MANO NUOMONĖ

TOKIA MANO NUOMONĖ portretas
Kodėl Venckienės advokatė nenušalino to teisėjo? Kodėl nepasidomėjo , kad Jakutis su Purvainiu buvę bendradarbiai Kauno apylinkės prokuratūroje( o gal ir draugai)?Matant Prezidento poziciją, teisėsaugos, kuri jam pavaldi, atžvilgiu, yra logiška , kad tie, supuvusios teisėsaugos ponai , turintys nepriklausomumo statusą , gali daryti ir kalbėti ką nori ( o ypač jei jaučia palaikymą iš aukščiau). Kur matyta ir girdėta, kad tiek prokuroras ,tiek teisėjas aiškintų suėmimo dviems mėnesiams priežastį, jog Venckienė neturinti glaudžių ryšių su savo tėvais ir BE ASMENS DOKUMENTO galinti pabėgti į Ameriką , kurioje kalėjo beveik dvejus metus. Štai kokie teisėjai dirba mūsų teismuose. Gėda už juos. Murkdo jie mūsų demokratiją purve.

Manau

Manau portretas
Manau, kad ji suimta, dėl to, kad priversti ja prisipažinti esa ji kalta. Juk ir prokuroras savo šou per TV išreiškė, kad jei prisipažins, tai dar pagalvos dėl kardomosios priemonės. Taip, kad pedofilai nesidžiaukite. Jūs irgi gali sulaikyti už nieką ir laikyti daug mėnesių, kol neprisipažinsite, kad esate žmogžudys. Lavoną suras. Tokia tipo teisinė sistema. Viskas čia politika. Pedofilai dabar aukštumoje. Jie valdo visą sistemą.

Jie

Jie portretas
Jos bijo pi.darai bijo:)

Kirvis

Kirvis portretas
Neduok Dieve pakliūti į tų "visažinių" rankas.

Anonimas

Anonimas portretas
jau uzkniso sita super zvaigzde

g

g portretas
Tai ko ji bega ,kad taip jau nekalta..

neištikimi Venckienės "draugai"

neištikimi Venckienės "draugai" portretas
Kol ji buvo teisėja tai ir užtarėjų garliavinių minios buvo, o dabar kada suimta, tai visi 'draugai" jos draugai garliaviniai atsižadėjo.

Julija

Julija portretas
Kreivu langu karalysteje NIEKO NAUJO! Kysininkai teisejai ir Masiulis LAISVEJE, banditas vis neuzmuses Jurbarke mergaites LAISVEJE, O beveik visa bausmes laika atlikusi N. Venckiene uzdaroma 2 menesiams?! Akivaizdu, kad byla politine nes pajudino pedofilu klana.

baisi boba

baisi boba portretas
gerai kad Venckus jos atsikrate laiku tiek visko prisidirbo

Anonimas

Anonimas portretas
Uz jos kances uz teismo sprendima uz vargsu zmoniu mokescius sumokes ,kaip visada tegu pasalina prukurora

komedija

komedija portretas
O pasislėpusio "kontrabandos karaliaus" niekas nepasirūpino net į teismą atvesdinti. Šiandien prokuroras su teisėju "uždirbo" Lietuvos mokesčių mokėtojams apvalią sumelę kompensacijos Venckienei. Žinoma, ateityje jie tikėsis ir solidžios senatvės pensijos, nežiūrint to, kokių nuostolių pridarė.

Anonimas

Anonimas portretas
Nekaltus sodina gaudo o kalti sedi laisveje ir zvenge kad prokurai klysta

sąmokslo teorija

sąmokslo teorija portretas
Po to, kai šitiek advokatų teisiškai per televiziją komentavo apie neįmanomą jos suėmimą,todėl kas padaryta šiandien yra nesuvokiama. Žinant , kad teiėjai , prokurorai yra bendrakursiai, giminės , draugai , įdomu būtų visuomenei žinoti , koks teisėjas įvykdė tą jau ir neteisininkui aiškų absurdišką nuosprendį. Arba yra ryšys tarp to teisėjo ir prokuroro Jakučio, arba teisėjui nurodymas buvo nuleistas iš aukščiau.

JANKAUSKIENE JURATE

JANKAUSKIENE JURATE portretas
LIETUVOJE SODINAMA Į KALEJMA UŽ TEISYBE. TEISĖJU BYLA, NAFTININKŲ, USPACKICH, MASIULIS, KURLIANSKIS, SADECKAS, GRYBAUSKAITE.

pedofilai bijo viesumo....

pedofilai bijo viesumo.... portretas
todel lietuviskos,,,temides,, tarnai suskubo ykist uz grotu Venskiene

lt

lt portretas
Už teisininkų klaidas sumokėsime mes, kaip visada. Pastangos palaužti Venckienę tęsiasi. Gėda. Tvirtybės ir ištvermės šiai didvyrei.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Reik susrinkt kokie 10000zmoniu ir stebeti ir neleisti kankinti musu tautos didvires gi aspsisiktu iskart tik tada kaska galima pasiekt !!!cia kad rasome komentarus niekam neidomu bedofilai ka nori ta daro jai butu taunts vieninga nebutu tokiu daliku net kadangi seimas ussiemes taktika skaldik ir valdik tai tauts ir suskaldita bet jai mes neapsaugosim Venskienes ateis musu vaiku eile zobiene,pasirupints kaip atitimti vaika,pedofilai veikia isvien

Kerštas

Kerštas portretas
Čia ne dėl baimės N.Venckienei, o iš keršto - kaip ji galėjo nušluostyti nosis visai Lietuvos teisėsaugai! Jie ne tik keršija jai, jie nori bet kokiom priemonėm ją pažeminti, pasityčioti. O kaip elgiasi su Kauno tardymo izoliatoriaus buhaltere, kuri išdrįso iškelti visas machinacijas į viešumą?

Popas

Popas portretas
Įtariu,kad prokuratūra labai suinteresuota ją użdaryt.Ir čia esmė ne tie straipsniai (4 ar 13 nesvarbu).Tiesa slypi labai giliai.

Nejaugi

Nejaugi portretas
policija neskaito komentarų? O jeigu skaito, tai kaip leidžia laisvai siautėti ir vesti paleistuvystės propagandą kažkokiai Emmai, pasirašinėjančiai Emma22, Emma barons ir kt. su savo "privačiu" bordeliu "Kauno dienos" komentarų skiltyse? Ir ne vien po šiuo straipsniu. Juk tai -- visuotinis tvirkinimas viešojoje elektroninėje erdvėje! Nejaugi policijai tai atrodo nereikšminga? Betgi internetinę "Kauno dieną" skaito ir vaikai, ir paaugliai!

Tas

Tas portretas
Lietuva ne teisine valstybe.Atkurus nepriklausomybe prasidejo nezabota neteisybe kuri tesiasi irsiandien kur matomi primami sprendimai.

OPA

OPA portretas
Siaubas ,gal ji kokia teroriste ,kad taip saugoma,gal ji zmogzude,visus iszude,o kur kiti valstybiniai mafijozai Masiuliai,Lanzbergiai,neuztektu lapu juos isvardinti,mat Gerb.Neringos bijo visi ,nes ji pulini teisesaugos ,pajudino ,..Viskam savas laikas ir karmas desniai gerbemieji plitikai ir tesesaugininkai.

Rocky

Rocky portretas
velniene, dar ne prie visko pripratai. Norėtųsi kad pajustum, ką reiškia būti persekiojamam fanatikų minios

Valdas

Valdas portretas
Lietuvoje pažiūrėkite į ADVOKATUS- beveik VISI BUVĘ PROKURORAI, pamastykite kokias bylas kuruoja p. advokatas Černiau.... ir kas uždusino Kauno bylą susijusę su anstole iš Kėdainių(kokia pinigų suma), sudėkite du ir du, labai paprasta. Retorinis klausimas, kas institucijų KLANAS?

Alis...

Alis... portretas
ši istorija,- yra labai didelė žala Valstybei...

Nuomone.turim zinoti kas yra kas.

Nuomone.turim zinoti kas yra kas. portretas
Kaip jie pagailes jos.Juk jos aferos su broliu ir nuzudytas teisejas Furmonavicius,Ji turi atsakyti uz viksa,Jei teisejai sprendzia ,kad ne ji kalta tada tegu ivardija kaltininkus visose viesintose ziniose.Ir mergaites meginimu atimti is motinos.Viskas turi buti nusviesta pilieciam.

Kauniete

Kauniete portretas
Jau atsibodo,kamreikalinga sena baisi boba,tegu atriekia jos riekia,o mes dziaugsimessavaja. Snd suzinojau naujiena,vaistu vaziusim pas lenkus,ministras ateme tuo,kuriuos geriau dvidesimt metu. Imk kazkokius,ne mirt nenoriu. Sekmes ministrui!!!!

Sutenerei Emmai

Sutenerei Emmai portretas
Be reikalo stengiesi, -- ordino vis tiek negausi!

ko gero

ko gero portretas
Nezino ka su ja daryti,dabar ji sedes ir tures laiko visi kiti apmastyti ka su ja toliau daryti,nesuprantu tos visos dideles apsaugos prasmes,kas dabartiniu momentu yra taip saugomas,praejo 10 metu,jei tiek nerasytu nelabai daug kam ir svarbu butu

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip šlykštu jurbarkietis mergina sumušė, atėmė galimybę džiaugtis gyvenimu ir jis laisvėje, tokia teisinė valstybė.

Leninas

Leninas portretas
Lietuvoje uždrausta kiaulę pavadinti nosėda

Bešališla

Bešališla portretas
Dar kartą,šios dienos sprendimas dėl Venskienės įkallinimo 2mėn.pasako apie mūsų teisėsaugos baimes,ir kas valdo(bijo kad nepabegtų,o apykojė nepatikima)

jo

jo portretas
teisingai ,vien uz tai kad sukirsino puse LT liaudies ,lai sedi !

anna

anna portretas
o jurbRKIETIS LISVEJE

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Kur dar nato tankai, dėl saugos. "Durniu laivas"

123

123 portretas
eilini karta antraste neatitinka turinio apie joki suemima net neraso

To darbas internetu

To darbas internetu portretas
Susikišk į subinę tą savo darbą.

Budelis

Budelis portretas
Tai tik irodo, kad pedofilu klanas egzistuoja ir iki siol iskrypeliai sedi aukstose pareigose.

Labai idomu

Labai idomu portretas
Sis visas teatras tikrai idomus ir be atsakymo.Mases policininku atimant mergaite,mases dabar vezant i teisma.Ka ji tokio blogo padare kad taip jos bijoti.Strasburo teismas atmete kaltinimus,amerikos teismas sumazino kaltinimus,O musu teisesauga zut but nori ja atsikratyti bet zmones to nenori.Nori teisybes.Kur pagrindine liudininke mergaite?

citata iš Evangelijos

citata iš Evangelijos portretas
Aš, Dievas Tėvas ir Sūnus Jėzus esame Viena, o tai reiškia, kad šiame laike tvyro Mūsų teisiminė valanda. Amen. Visi lobiai jūsų suskaičiuojami, pinigai jau atrūšiuoti. Amen. Kas nedavė man, Dievui, dešimtinės denarų, tas neteko tų pinigų, kurių vaitojime aidi Lietuva. Amen. Ką sukrovėte į savas skrynias, surasite dar būdami gyvi žemėje. Amen. Dalis pinigų nuteka didžiajam Belzebubui, kad padengtų pedofilinę sistemą- iždinį pragarą. Amen. Pedofilijos sistemoje yra nuoroda, kuriai jūs bene visi paklusote. Amen. Dalis piniguose skirta Erodui, Erodas jūsuose- Vatikanas. Amen. Dalis aukso skiriama Judui Iskarijotui- Izraeliui. Amen. Dešimtinės nuobiros atiduodamos smogikų bendrams- klanui. Amen. Sutvėrėjo dėka judiškoji lietuvių tauta išlieka gyvastyje, bet…… Izraelitiškieji bendrai trokšta visa užimti, išnuodyti tautas papildų gausa bei surogatiniu maistu. Amen.

Anonimas

Anonimas portretas
nu kaip nusibodo tie aferistai su savo darbais,ir paskolom...va čia prokurorai galėtų sau rasti darbelio,o tai iš neturėjimo ką veikti visokių niekų prisigalvoja...

kaunietė

kaunietė portretas
Juokas ima pažiūrėjus kaip "saugoma" N.Venckienė !Sėkmės Jums Neringa!

praeivė

praeivė portretas
Šiaip tai yra dar ir karma, kuri baudžia 7 kartas. Va tada, per skausmą, matant artimųjų ligas ir nelaimes, ateina atpildas.

o už ką Venckienę laikyti už grotų???

o už ką Venckienę laikyti už grotų??? portretas
jeigu iš 39 "rimtų" Lietuvos prokuratūros kaltinimų teliko tik keturi. Ir tie nesusiję su sunkiu kūno sužalojimu ar kam nors didele žala. O į JAV išvyko dėl "teisinės pagalbos", kurią ir gavo - iš 39 kaltinimų teliko 4. :)

Una

Una portretas
Klausiat kam tiek policijos vienai moterėlei?Ar pamiršot net 240 mažai mergaitei išvežti?Ar pamiršot,kad tada vienas iš pagromo organizatoriumi buvo R.Požėla.Dabar jis paaukštintasKlausiat už ką ji turi sėdėti kalėjime?Ogi už Masiulį,kyšininkus teisėjus,nusikaltėlius policijos viršininkus,padangų gaisro sukėlėjus,visus valstybinio tuto vagis,nes ji ,nepavogusi nė lito ,bet kovojusi prieš išsigimėlius įvardijo supuvusią teisėsaugą

praeivė

praeivė portretas
Šį rytą prie teismo pastato Kaune pilna policijos. Susidaro toks vaizdas, kad teisėjai bijo kiekvieno šešėlio. Vargšeliai išsigando vienos moters, net per TV iš arti parodo jos veidą, kada didžiausių žmogžudžių veidai rodomi su uždanga. Vaikus pražudę, sumušę nesenai mergaitę nusikaltėliai paleidžiami, o čia kas per cirkas?

taip

taip portretas
Generalinis direktorius aukas renka komentaruose

Anonimas

Anonimas portretas
Tu aferiste Charlotte nesi joks vokietis,o kalinys,ir gaudai durnesnius už save.Tik kodėl Kauno diena talpina kalinių komentarus?

Charlotte Müller

Charlotte Müller portretas
Sveiki, mano vardas Charlotte Müller, aš esu vokietis ir esu „Moon Light Loan Firm“ generalinis direktorius. Ar jums reikia greitos, ilgalaikės ar trumpalaikės paskolos, kurios palūkanos yra palyginti žemos - net 3%? Ar šiemet ekonomikos sunkumai paveikė jus? Siūlome saugias ir saugias paskolas el. Paštu (moonlightloanfirm@gmail.com). * Ar ieškote lėšų kreditams ir skoloms apmokėti? * Ar siekiate lėšų savo verslui įkurti? * Ar jums reikia privačių ar verslo paskolų įvairiems tikslams? * Ar norite paskolų dideliems projektams vykdyti? * Ar jums reikia paskolos per mažiau nei 24 valandas? Jei jūsų atsakymas yra teigiamas, aš galiu jums padėti. * Galiu jums pasiūlyti iki 10 000 000 eurų. * Grąžinti galite pasirinkti nuo 1 iki 30 metų. * Galite pasirinkti mėnesio ir metinių grąžinimo planą. * Lanksčios paskolos sąlygos. Jei jus domina, susisiekite su manimi šiuo el. Pašto adresu: (moonlightloanfirm@gmail.com)

Anonimas

Anonimas portretas
Matomai Venckienė tikrai grėsmę kelia teisėsaugai,ir tai politiniai motyvai dėl ko ją taip persekioja.Atskleis uždangą,ir viskas grius?Liudininkai arba nužudyti,arba paslėpti.Jos brolis nieko nenužudė,tai padare iš Nacionalinio saugumo tarnybos,tą patvirtino Furmanavičiaus kaimynė,mačiusi per langą,kaip"čiukčia" nušauna teisėją.

as

as portretas
manau ,pagal turimus kaltinimus turetu paleisti.Tai nereiskia ,kad ji nekalta,Turetu pradeti ikiteiminius tyrimus,arba uzraukti visus galus.Mergaite galetu liudyti. daugiau galu kaip ir nera...

Geofizikas proistorikas inž. ROMUALDAS ZUBINAS

Geofizikas proistorikas inž. ROMUALDAS ZUBINAS portretas
UŽ KĄ N. VENCKIENĖ GALI BŪTI SUIMTA? Ar ji ką nors nužudė?

Klaipėdiete

 Klaipėdiete portretas
Kitą kartą,kur Neringai likti ,atsiklaus tamstytės. Praleidai progą patylėti.

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Beprotė galėjo likti kur buvo,kam ji čia reikalinga???

Tika

Tika portretas
bet realiai toks jausmas, kad pargabeno kokia 10 žmonių nužudžiusią teroristę, kuriai gresia iki gyvos galvos, nors tik iki trijų metų tik gali gauti. Tai iš šono kvailai tikrai atrodo, kad tiek policijos pareigūnų vieną moterytę prižiūri.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių