Teisingumo grimasos: kostiumuoti vidurdienio plėšikai įkalinti naktimis namuose

Grįžti į straipsnį

Teisingumas Lietuvoje

Teisingumas  Lietuvoje portretas
tampa pajuokos objektu.Buvęs konstitucinio teismo pirmininkas, paprašytas pakomentuoti nuosprendį Kauno sav. administracijos direktoriui, atsakė, kad nėra ko komentuoti, viskas ir taip aišku.Teisėjas taip kalba apie teisėjus ! Tautiečiai , ar jums nebaisu ?!Jau beveik atvirai imami ir duodami kyšiai ir niekas nieko !

parmazonas

parmazonas portretas
Po garsių fanfarų ir iš anksto paskelbtų ilgų kalėjimo metų už gaudymą,šaudymą,mušimą ir persekiojimą-ne mažiau įspūdinga bausmė plėšikamsTik pagalvokit-keli mėnesiai būti naktimis namuose!Šiurpu nuo teisingumo Lietuvoje darosi.

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoje laimi tas kas turtingesnis.

Jonas

Jonas portretas
Po tokių teismo nuosprendžių pilnai suprantama,kodėl žmonės bėga iš Lietuvos.Atrodo,kad jau visi teisėsaugos pareigūnai specialiai niekinami.Kaip turi jaustis policininkai,kada mato,kad teismo sprendimai yra sveiku protu nepaaiškinami.Po to ir atsiranda kalbų,kad visi buvo nupirkti.O gal tikrai ?

bl bl

bl bl portretas
lochu sutve prisiziurejusi filmu, tiek artistu nesugebejo vieno nusikabint

Anas

Anas portretas
O, cia ,tai bent direktoreliai, tik labai jau ilgai vyko teismai. Kam cia reikalingas toks tasimasis.

laiko neliko

laiko neliko portretas
Užpuolė apiplėšti, bet visą laiką auką mušė ir neturėjo laiko apiplėšt, todėl nekaltas. Didesnės nesąmonės tikrai negirdėjau. Vimdo nuo teismų.

na

na portretas
vat ir aiškėja iš kur Lietuvoje Milijonieriai (verslininkai) Kristinos Ivanovos meilužis...ne veltui parduotuvės didžiausios atidarytos...viskas teisėtai, juk jie verslūs žmonės..ką ten teismai? ir taip visiems jau seniai tapo aišku, kam dar rašyti tokius straipsnius...jie nekalti aplinka kalta pas mus jau toks šūkis

As

As portretas
Robertai Petruiti užteks Chebra šmeižti Pats žinai kaip viskas buvo

V

V portretas
Direktoriai , pavaldiniai čia jau banda ciela

Baudze

Baudze portretas
Tik ubagus

Teisingumo dugnas

 Teisingumo dugnas portretas
Baisu... Kur mes gyvename ir kas mus valdo šioje valstybėje? Lietuva, Lietuva? Ir dar stebisi, kad dalis tautos pradeda ilgėtis okupacijos ir ruskių?

Pagal

Pagal portretas
naujaji DK ir plesikai dabar dirba nuo 8 iki 17 valandos! Nes,virsvalandziu niekur nebeapmoka ne tik padidintu,bet ir viengubu tarifu!

as

as portretas
Už ką teisėjams mokami atlyginimai???

Temides

Temides portretas
Triumfas kitaip nepavadinsi

Galerijos

Daugiau straipsnių