Tragiška avarija Marvelėje: žuvo sunkvežimio vairuotojas

Ka jus snekat

Ka jus snekat portretas
Tas kas parase kad taip ir reikia pragare sudek p..dla

Vladas.Kaunas.

Vladas.Kaunas. portretas
Na aš nesiginčiju gal ir esu debilas,kaip sakai slapuk,bet nesupratai ,kad visų pirma darbdavys turi rūpintis kad jo vairuotojai nelakstytų,kaip nuo kažko nutrūkę.Eismo taisyklės ir saugumas darbe turėtų būti visuomet prioritetinė vertybė visiems,be išimties.Taigi jeigu įmonių vadovai tuo rūpintųsi labiau,nei savo kišene(būdų tam daug,neaiškinsiu,nes galiu įžeist protinguosius),tai gal ir sumažėtų rizikuojančių visų gyvybėmis ir prieš darbą būtinai įjungtų savo smegeninę,nes darbe visi pasmerks,o gal ir bedarbystė grėstų beje.

Vladai.kaunas

Vladai.kaunas portretas
Esi debilas kokiu reta.geriau nesnekek

M

M portretas
Autokaustos mašinos apskritai laksto ir Užnemunės ir Marvelės g. kaip nuo b...nutrūkę... Žinoma darbdavys varo...bet kai nuneš kokį vaiką nuo šaligatvio tai kažin ar pliusą šeimą išeis.

Vladas.Kaunas.

Vladas.Kaunas. portretas
Sakom laksto,kaip išprotėję,o kas už to lakstytojo stovi -darbdavys ar ne? Juk dabar gali matyti ir kaip ir kur važiuoja,tik kam tai rūpi? Bosui svarbu milijonai pinigų,o vairuotojui išlaikyti kaip nors savo šeimą,štai ir lakstymo pasekmės,o gal aš kvailai manau,gal vairuotojas būna kvailiausias visuomet ...?.

Bet ir laksto šitie gruzovikai

Bet ir laksto šitie gruzovikai portretas
Jie lekia kaip akis išdege, ypač tie gruzovikai kur veža žvyrą , žemes, jie neprisistabdo prieš pėščiūjų perėjas, bet lekia net pasišokėdami, net namas dreba kai jie važiuoja, kur jų protas šitų tešlagalvių, jug per perėja gali ir vaikai staigiai išbėgt, tai jug jie nespės net sustabdyt tokio gremėzdo. Ai, ir gerai kad nors vienas beprotis užsimušė, tai kitiem bus pamoka kad nereikia lėkt kaip akis išdegus, visai negaila tokių durnių.

Ne vienas

Ne vienas portretas
Galvą padėjo ne vienas ten... Ir tai dėl greičio. Ar bent kuris važiuoja 70 greičiu ten? Nea, mato visi kelią tiesų ir gazas iki dugno. Policija nekontroliuoja tos gatvės. Kitur baudžia už tai kad ratas ant žolės, o čia ...apsimeta kad nemato ir nežino.

Gaila žmogaus

Gaila žmogaus portretas
a.a. jam..., tik klausimas, kuris liks neatsakytas, kam iki avarijos prilijo į smegeninę, kad tokioj plačioj, lygioj gatvėj toks skaudus įvykis?

50

50 portretas
Toje atkarpoje ,kur ivyko avarija greitis ribotas iki 50.

Policininkas

Policininkas portretas
niekada niekas nefiksuoja,kad sia gatve dauguma vairuotoju lekia 100 km/ val greiciu! Tik greitis - kaltas del sios zuties.

Vts

Vts portretas
Ir merso vairuotoja reik traukt atsakomybėn, vežioja konteinerius po metra išsikušusius, pagal taisykles 40cm nuo galinės apsaugos max gali but, bet mentai to nežino!!!!!

noxci

noxci portretas
BUS KALTA JOBANA KALE IS AUDI SKARDINES.

Vardas

Vardas portretas
Šiandien Garliavos plentu du sunkežimiai važiavo virš 70 km/h tai tikrai - dar ir lengvąsias lenkė, kurios, ne paslaptis, ten linkusios viršyti greitį.

sunkvežimiu važiuot 100

sunkvežimiu važiuot 100 portretas
sunkvežimiu važiuot 100..... , kai leidžiamas greitis 70. Vairuojantys visai NUPROTĖJO

AS

AS portretas
Taip.Policija butu pakisus pagalve.

Marvelietė

Marvelietė portretas
kur kelių policija? Šioje gatvėje iekvieną mėnesį po vieną ar dvi avarijas...lekia kiti net 180 ...leistina 70. Kur seniai žadėtos vaizdo kameros??? Griežtinit bausmes greitį viršijantiems. Kodėl į svečiose šalyse išvažiavę laikosi taisyklių, o namuose jaučiasi ,,laisvai"...Tikiu, kad jiems kažkas sukliudė.

expertas

expertas portretas
Zuvo......sunkvezimio vairuotojas,hmmm...keista.

Jonas

Jonas portretas
Nu ir liaudis nemoka vaziuoti.....kiekviena diena kas nos turi...??....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių