Po žudynių Kaune policijos pareigūnai išgirdo nuosprendį: nekalti

Grįžti į straipsnį

dar ne vakaras

dar ne vakaras portretas
Tie susireikšminę pareigūnai dar nuleis galvas, aukštesnės instancijos teismas dar paskelbs jiems nuosprendį.O ir nužudytųjų artimieji netylės.O kaip su rackausko ir venckaus medžioklėmis ir draugyste?Ar cia irgi ne prie ko?

jo

jo portretas
kaip dievas sudeda taskus ,kas baigesi su kedainiu teiseju ,dabar u dar vienu melagiu ,idomu ar neislis kas stovi uz visko ,juk kaip sakoma dievas sudeda taskus ,ar neapsisuks viskas i kita puse ir ar neparodis kas yra tikri tie zudytojai ,.

Zmogus

Zmogus portretas
Tamsi istorija, kai vieno Zalimo liudijimais viskas nurasoma. Siai istorijai dar nepabaiga.....

violetine

violetine portretas
Tai ar galima buvo tiketi tuo zalimu, patologiniu melagiu, kaip galima buvo taip smeizti pareigunus, kurie daug nusipelne, kam jie trukde,ten siulo gala ir ieskokit, , reik iki galo apklaust kam zalimas tarnauja, kieno uzsakymus vykde, kur tas milijonas ,kur, atsieit is kedzio gautas, is kur tos nesamnes, jam ant liezuvio uzrasytos. Cia taip visks bjauru, taip viskas siuta baltais siulais, toks tinklas. Tikiu kad ateis laikas bus isaiskintas pedofilu voratinklis, atras ir ta ADJUTANTA ir pati pati rezisieriu . O ADJUTANTAS ir rezisierius yra geras kriminalinio pasaulio zinovas. Taip sujaukti padoriu zmoniu likimus,gali tik iskrypeliai.tikiu kad dar yra saziningu pareigunu ir atnaujins tyrima, atras ir raudona pinigine ir gotlibo knygele

tai nuomonė

tai nuomonė portretas
gerai būtų, jei tas dievas iš tikrųjų būtų, o dabar, kai jo nė padujų nėra, tik kvailas tikėjimas į nieką, teisti gali tik teismas. Kadangi žalimas iš niekur atvyko, buvo sutiktas beveik su muzika, vadinasi, jo liudijimai buvo iš anksto surežisuoti. Tai nepatikimas liudininkas, kaip nepatikimi visi, atseit, nukentėję šioje byloje. net neįrodyta, kad Kedys žudikas, neįrodyta, kokiu būdu žuvo pats Kedys. O kaip paliko šį pasaulį Ūsas? Paaiškinkit. kas žino tikrą tiesą?

NA NA

NA NA portretas
ko reikia tikėtis iš mūsų teisėtvarkos ,kai visi kadrai nulipe nuo komunistinio konvejerio ir visa teisėsauga politizuota ______vieną dieną venckienė buvo šventoji ,kitą jau nusikaltėlė ,tas pats ir su stankūnaitę , ir su kitais , šio violetinio , pedofilų serialo veikėjais _____tik deja realybė baisi : mirė , ar buvo nužuduta , nemažai žmonių ,suluošinta ir sulaužytų , nemažai likimo žmonių dar iki šiol neatsigauna: _______sėkmės ,gyvenimas ne visada turtas ,turtas tik geras gyvenimas ,L.A.Seneka ,,,,

na

na portretas
dabar eilė ateina nuimti nuo Venckienės visokius nesąmoningus kaltinimus, liudytojai padaryti skandina kitus kad išgelbėtų savo kailį, O dėl Venckienės pasakysiu tiek , pas bet kurį jei būtų vykę tokie dalykai , galima prigalvoti visokiausių pakaltinimų. Jei po teisybei jų namai niokojami ir jie negali nė pajudėti kad apsigintų ???? Kitas būtų netaip elgesi , ne visų nervai tokie stiprūs, matyti kaip laužomas tavo turtas, tai ir turi būti pakaltinama, čia neteisėti veiksmai vyko

nuomonė

nuomonė portretas
Dievas yra teisėjas ,o ne komentatorių pliurpalai

ssssssssss

ssssssssss portretas
o kas tada kalti?

dr. Jonas Ramanauskas

dr. Jonas Ramanauskas portretas
Straipsnis parasytas pagal Gebelso propagandos taisykles. Praktiskai viskas MELAS. Simta kartu ta pati kartojant.... plaunamos smegenys.

kom visai teisingai.

 kom visai teisingai. portretas
Toks teisma gali ptikti tik violetiniams.

Mano nuomone.dar nenukvakusios .

 Mano nuomone.dar nenukvakusios . portretas
Sventa teisybe pirmas komentaras.Stai jeigu papuolei i mesmale,tai pats ir ginkis.Nuzudyti zmones apsiginti nebegali.Stai ir teisingumas.Atsieit teismai apsikrove bylom ,kuriaszut but reikia,,numarinti"Kam Lietuvai tokie teismai reikalingi? Tika algas sau pasididinti.

L:ietuvis

L:ietuvis portretas
manau,kad informacijos apie žudinių vykdymą priėmimas ir fiksavimas buvo elementaraus lygio nusikaltimą buvo netinkamas, neužrašomas,nefilmuojamas ir neregistruojamas, t.y. tas kas gavo infor. nepatikėjo, o ją perdavus vadovui ( jeigu taip buvo)šis taip pat nepadarė kas reikėjo. Todėl viskas ir įvyko . Yra tokia nuomonė - negalima tiek prisigerti, kad taip reaguoti, apie kurį vadovą-nežinau.

visai teisingai

visai teisingai portretas
žalimas nuo pat pradžių buvo nepatikimas, atsirado iš niekur, kaip ir kiti, neva, liudytojai. Jei nebuvo sprendžiama byla iš pradžių, tai tolesnė bylos eiga kėlė tik vis didėjantį nepasitikėjimą, todėl, mano nuomone, teisėjo sprendimas teisingas, jis gali nepatikti tik kuznecovaitei ar lavastei, aš taip manau.

ko tiketis

ko tiketis portretas
argi gali sitam korumpuotam teisesaugos pasauly suo kasti suniui ???Tiek zmoniu nuzudyta,nekaltai mazai mergaitei sukurta tokia baisi pasaka,o kaltu ner?Nebejuokinkit!Ir tiek zmoniu nuzudyta ir nieks uz tai neatsakys?Lietuva laukia kada bus ta kedvenckiu sutve ir violetiniai bus nubausti uz si baisu kruvina nesamoninga,pilna kersto nusikaltima,KADA????
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių