Po teismo smūgio A. Karalius nežada pasiduoti: tai pilietinė akistata su paveldostatybine mafija

Kada Kauno STT

Kada Kauno STT portretas
Užsiims kauno paveldo,savivaldybės,statybų inspekcijos maklėmis naikinant ar iškraipant paveldą? Nubaus Karalių, kad kiti tylėtų???

No jo

No jo portretas
O kokia teise ponas turi smurtauti

Hales rajonui

Hales rajonui portretas
ir kaip ten jau senai gyvenate, gerbiamasis? Sis rajonas turi savas tradicijas, o aplamai tai Zaliakalnio niekas taip nevadina.

Ponai, ponai,

 Ponai, ponai, portretas
Ne jusu reikalas slankioti po Zaliakalni ir spoksoti kur kas ir kaip gyvena. Daugybe zinomu Lietuvos zmoniu neteike reiksmes buiciai, miescioniskumui. Tai buvo Lietuvos intelektualai tautos ziedas. Drasus protingi,laisvi, kurybingi. O jus, ten , prakute, kazka pirke, kazka state, zmogu matuojantys pagal ko turima nama, automobili, skudura ar dar kokiu vertybiu kur nors izvelgiate.? Prancuzai aristokratai turi taiklu termina apie tokia jusu menama prabanga ir suvokima- "liokajiska prabanga" Tai reiskia, tarnu, nusiziurejusiu i aristokratijos gyvenimo buda, turimus turtus nevykes megdziojimas. Zinote kokie juokingi atrodote? Ir apgailetini. Taip, kad sedekite savo liokajiskoje prabangoje, jei jau isiveisete Zaliakalnyje ir neslankiokite po svetimais langais.

Titas

Titas portretas
Architektu GAIDELIS

Karaliaus Klounas ne Karalius

Karaliaus Klounas ne Karalius portretas
Ar jūs matėte pačio Karaliaus namą , kuris stovi prie pat halės ant kampo gatvės ? Medinis, sukiužęs aplopytas namas panašus kaip ir tas kur bandė nugriauti. Kodėl tada tas žymus Kauno architektūros gynėjas Karalius neinvestuoja į savo paveldą, nesutvarko savo namo kuris daro gėda halės rajone ?

To Nika

To Nika portretas
Dabar nepadoriai elgtis apeinant įsyatymus-padoru. O štai priešintis maklių sukėjams-negražu! PASIMETĖM VERTYBĖSE!!!

Nikai

Nikai portretas
Tik tokių žmonių dėka laikosi Kauno kultūrinės vertybės o ne tokių kaip jus.

Anonimas

Anonimas portretas
paziurejus i karaliaus namus baige suputi .

Baba

Baba portretas
Mama mia,koks epitetas -"Žaliakalnio perlas" . Stovės dabar kol sugrius

Lietuvis

Lietuvis portretas
Įdomu, kas turi gauti baudas baudžiamojoje byloje, ar tas kas griauna namą, įtrauktą į paveldosaugos objektų sąrašą, ar tas, kas aktyviais veiksmais griovėją sustabdo bežiovaujant policijai. Įdomu, jei tas "Ekskavatorininkas" griautų Katedrą,įrašytą į paveldosaugos sąrašą, o Karalius būtų akyviais veiksmais jį sulaikęs, manau tai būtų ir prezidentas apdovanojęs ir klebonėlis. Dabar tas paveldosaugos "saugomas" namas per mažo kalibro, tad pilietišką Karalių reikia nuteisti ir baudomis apdėti ir dar kad kiti bijotų nusikaltėlių.

Kiras

Kiras portretas
kas jam trukde gultis po ekskavatorium ir neleist dirbt? Arba stot prie vilos ir prisirakinti , protestuot ? Uz chamiska elgesi turi atsakyti, stumdyti zmoniu ir griauti zmoniu dar niekas neleido. Chamas ir Kaune chamas

Teisėjus galimai reikia šaaudyti

Teisėjus galimai reikia šaaudyti portretas
Albertai ir kitos urkos,-nevarykit ant Karaliaus, nes išjungsim internetą zonoje. Komentarai rodo nužmogėjimo procesą-tik kas trečias palaiko padorumą ir garbę.

Nika

Nika portretas
Toks elgesys gali būti tik nestabilios psichikos žmogaus. Normalios psichikos žmogus niekada taip nesielgtų,kaip pasielgė Karalius. O ir jo visi paaiškinimai, elgesio kultūra labai jau įtartini....

Kaunas

Kaunas portretas
Netui tiek daug paveldiniu pastatu, pagrinde visi statiniai tarpukario.Vilnius zymiai turtungesnis sia prasme. Todel reikia tausoti miesto veida, charizmatika, jei norisi tapti patraukliu miestu investicijoms, turizmui ir t.t. O jei norisi naujadaru, tai prasom yra miestas ELEKTRENAI, ten galima statyti, daryti ka tik nori. Nera paveldo - nera problemu naujiesiems statytojams. Ir turtas pigus. Rasau be ironijos, tik norisi palyginti ka reiskia miestas su istorija ir naujai pastatytas- busimu investiciju, turto kainos prasme. Ir ten nei Karaliu, nei konfliktu, puiki erdve.

Sugedo sistema Kauno dienos?

 Sugedo sistema Kauno dienos? portretas
Zaliakalnio gyventojai bando paspausti palaikymo "mygtukus" prie paskutiniu komentaru palaikanciu Karaliu ir sistema neveikia. Kas tai? Blokavimas?

Antanas

Antanas portretas
Priimdama nuosprendį teisėja pamiršo , kad egzistuoja protingumo, proporcingumo kriterijai . Iš filmuotos medžiagos matoma , kad atsikėlęs griovėjas , ( vadinant statybininku šios profesijos žmones gal įžeisčiau ) neatrodo , kad patyrė kokius skausmus, toliau žvaliai traukė prie ekskavatoriaus . Tai teisingai vertinant situacija atrodytų , kad su minimaliais veiksmai buvo sustabdytas namo griovimas. Atrodo , kad namas , jo griovimas teisėjai nepasirodė svarbus, kaip ir daliai kitų teisėsaugos atstovų . Kur jų pilietinė poziciją?

Dėl paveldosauginės mafijos Karalius

Dėl paveldosauginės mafijos Karalius portretas
teisus. Ten raganynas nuo seniausių laikų.

aš portretas
ką jienori tą daro,na pavyzdžiui yra piliakalnis apie jį buvo apsauginė normali zona, ne to dabartiniams neužtekotai paskelbė visą gyvenviete priklausoma tai zonai,nei statysi,nei arsi ypač arčiau piliakalnio,turi savo žemę dokumentaliai ir negali josnaudot,leidžia tik žolę pjaut savo žemėj,ar tai neapiplėšinėjimas vidury dienos?

Anonimas

Anonimas portretas
Reiktu kad paviešintu kas tai per advokatas ir kodėl toks didelis atlygis tokioje paprastoje byloje , kiek valandų atstovavo , kuo rėmėsi teismas priteisdamas kokias dideles išlaidas kur realios sanaudos maximum tik 500. Nes akivaizdu kad antkainis stipriai užkeltas . Nusprendė advokatas pasidalint ? Taip pat kam advokatas yra atstovavęs ir kokie ryšiai su namo savininku ?

Anonimas

Anonimas portretas
panašu kad paveldo skyriaus atsakingų darbuotojų , griovimo leidimą išdavusių asmenų , policijos su griovėju tikslas buvo išprovokuoti dorus piliečius

Kaunietis

Kaunietis portretas
Mano asmenine nuomone jis yra visiškai nukvakęs senis. Ir aš nesuprantu ko dar kreipia į jį dėmesį žurnalistai? Duokim durniui kelią isterikuoti į niekur ir važiuojam toliau. Nes pažiūrėjus į jo namą, tai aišku kaip atrodytų visas Kaunas. P. S. Sūnus jo kiap ir prisidėjo prie Marijos radijo pastato projektavimo.

Jis

Jis portretas
Kaimietis runkelis o ne karalius.

idomu

idomu portretas
kaip butu pasielges tas nukentejes vyriskis/,kuris baisiai nukentejo griudamas ir dar be kaukes!/ jei butu ji stumes koks nors mafiozinis veikejas? Ar butu skuodes i teisma, rases pareiskima ir dar idomiau, kaip butu reagaves tas policijos ekipazas? Juk siaip tai, skaitant spauda, policija ir teismai tokiu buitiniu apsistumdymu, kuriu apstu musu visuomeneje, net netiria.

Albertas

Albertas portretas
Pone, Karaliau, atrodote išsilavinęs, kultūringas žmogus, bet spręsdamas klausimus kumščiais, parodėte savo proletariatišką prigimtį ir bijote tai pripažinti. Prisipažinkite, susitaikykite su nukentėjusiu, paprašykite atleidimo ir atgausite ramybę bei savo ankstesnį įvaizdį...

Ko vertos visos kalbos, programos Kaunas 2022?

 Ko vertos visos kalbos, programos Kaunas 2022? portretas
Kaip ironiskai atrodo laikrodis skaiciuojantis laika iki Unesko paveldo atvykimo, visi projektai, patosines kalbos, reklama jei Zmogus nuteisiamas uz gynima to galutinio tikslo igyvendinimo? Isivaizduoju kaip bus nykiai juokinga, Jei Karalius kreipsis, nerades tiesos, i Europos teisma! Kaip nuskambes Lietuviai paveldo saugotojai, valdininkai ir statybininkai dirbantys savaitgaliais uzdraustus darbus! ten tikrai paziures esme- kas privede iki tokios situacijos. Gal butu ir gerai. Supurtytu tuos socius ponus, tingiai snaudziancius savo sociuose kresluose ir prabundancius tik tada, kai yra interesas.

N/T kaina

N/T kaina portretas
Musu statytojai, nesupranta vieno dalyko, kad griaudami , "tobulindami" paveldinius namus praranda pinigus. Jei Pavyktu Kaunui tapti Unesko paveldo saugomu miestu, nekilnojamo turto kainos kiltu maziausiai 50%, be to yra ivairios programos, finansavimas kuriuo galima pasinaudoti atstatant paveldinius pastatus.K. Donelaicio gatveje yra toks pavyzdys- atstatytas naudojantis finansine parama namas. Protingas issilavines zmogus atstate, puikiai sutvarke nama, dabar turi vertinga turta , ko gera be dideliu islaidu. Cia jau Kulturos Paveldo informacijos trukumas- reikia skleisti sia zinia. O dabar daznas statytojas suklysta- perka centre butus, juos dalija i mazus buteliu, bando nuomuoti. Tai ateityje neperspektyvu- ismesti pinigai.Reikia dometis kaip Vakaru Europoje vyksta, ten niekas tokiu nesamoniu nedaro, tausoja, restauruoja ir taip "augina" nekilnojamo turto verte. Prisiminkime, kaip XX a pabaigoje visi skubejo daryti plastikines, kabinamas lubas,suzemindami erdve ir kt.nesamones.

Pagarba Drasiam Zmogui- Architektui

Pagarba Drasiam Zmogui- Architektui portretas
Drasus zmogus visur drasus. Toks Zmogus nepraeis pro sali, jei kas gatveje uzpuls praeivi, nebus abejingas kito zmogaus nelaimei. Tokie zmones iskovojo Lietuvos nepriklausomybe, stovejo prie seimo, Kauno televizijos bokstu. Drasus zmogus yra didele visuomenes vertybe. Ir sitoje situacijoje jis pasielge siek tiek drastiskai, bet aplinkybes, policijos abejingumas,paveldo darbuotoju poilsines dienos ir kiti faktoriai privede Zmogu prie tokio elgesio. Cercilis yra pasakes- bijokite abejingu- per juos visos pasaulio bedos. O sioje situacijoje Zmogus sukilo pries abejinguma. Turime ji palaikyti.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Matyti kad teisėjai arba netinkantys dirbti šį darbą asmenys, arba nupirkti. Jeigu asmuo sužaloja žudiką, kad išgelbėtų kitą asmenį, jis atleidžiamas nuo baudžiamosios atsakomybės, kadangi didesnis gėris yra išsaugomas. Pažiūrėkim, neseniai rodė Amerikoje metro moterį kurią filmavo keleiviai kurie matė, kaip ją išžagino, kad vykdomas nusikaltimas ir nieko nedarė, ko pasekoje moteris buvo išprievartauta. Matyt keleiviai nepasitikėjo Amerikos teise, kad aktyviais fiziniais veiksmais reikia ginti moters teisę būti neprievartaujama. Taip ir čia teismas apgynė nusikaltėliu, sužalojusius saugomą turtą, o gynėją nuteisė. Čia tikriausiai baravykaitės paskirti teisėjai. Labai liūdna.

Nubaus ir kas?

Nubaus ir kas? portretas
Jei ne Karaliaus skandalai, net nežinotų visuomenė, kas vyksta. Gal ir Kaune STT sugaudys korupcijos tinklą?

p x ką jis žada ar nežada

p x ką jis žada ar nežada portretas
už rankų nevaldymą turi susimokėt. taškas.

Aišku

Aišku portretas
Aišku ką gina teismas. Ryškiai nupirktas. Jei prilygintume Jurbarko teismą ir jame priimtą sprendimą - tai čia gerb. Karaliui nereikėtų net atsiprašyti (Aišku, medalio jis taip pat nevertas).

Paveldosaugininkė

Paveldosaugininkė portretas
Jau neapsikentė nei STT nei Prokuratūra su mafija ir paskelbė prieš juos karą Lietuvoje. Ar bus nubaustų??????????. Netikiu, nes Kęstučio gatvėje 49 name iš vis vyksta tokie dalykai, kad net rašyti baisu. Kausto baimė, ten jokių stabdžių nei paveldui nei statybai nėra. Namą statosi ambasadorius........................................................................................ Kauniečiai, praeidami pažiūrėkite kaip išdarkytas paveldas. Brrrrrrrrr...

alio

alio portretas
Kažkoks nupeipes architektėlis dar kulokus laido...Į cypę jį parazitą..

m

m portretas
paprastam zmogeliui ir metus kalejmo duotu uz chuliganizma toki laukini,o karaliui tik euriukus kelis priteise.ka tokiem mafijozam reiskia susimoket ,tik juokas ima.kokia korupcija

v

v portretas
o karalius busido vilniuj nedalyvavo kovose kur savaitgali buvo?

Morka

Morka portretas
Tik toks vienas klausimas. Ka garsusis architektas dabar projektuoja?

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Gerb. architekras A. Karalius elgėsi pilietiškai! Jei ne jis, tai kas būtų sužinoję apie mūsų biurokratų beviltišką, bet sąmoningą, apsukrių nusikaltėlių veikų stebėjimą mieste! O kiek jau nugriautų ar renovacijų išdarkytų vertingų pastatų mieste per juos ir atsirado! Siaube! Ir dar pilietišką Žmogų sugebėjo nubausti! Ne nusikaltimą sąmoningai darantį, o tą nusikaltimą išaiškinusį Pilietį! Absurdas! Baisu patekti teisėsaugai pilieškam žmogui

Algirdas

Algirdas portretas
Manau ,kad lt "teisetvarka" nuvarys i kapus dar viena normalu pilieti. P.s. Tikrai ne pona Karaliu

Kada?

Kada? portretas
Visą Kauno statybos ,zemetvarkos ir paveldosaugos mafiją pasodins uz grotų!?

JOPapa

JOPapa portretas
Teisingas teismo sprendimas. Tam ir yra institucijos, pareigunai, kad aiskintusi situacija, o ne pats zmogus sugalvojes imtu jega naudot.

Toks vaizdas

Toks vaizdas portretas
kad čia pats Karalius rašinėja apie save šlovinančius komentarus. Šiaip visai nuseno žmogelis, jis jau tik BUVĘS architektas, bet dar gyvena kokiais tai didybės prisiminimais. Apgailėtina.

Butinoji gintis

 Butinoji gintis portretas
Namas, paveldinis, projektuotas zinomo architekto, bet apleistas, negali pats apsiginti nuo grioveju. Tai siuo atveju Architektas Karalius pasielge labai pilietiskai- pagal situacijos pavojinguma, -sunkioji technika griaunanti pastata, policijos darbuotoju pareigu neatlikimas, itempta situacija, ipykusi minia bejegiskai bandanti apginti paveldini istorini pastata, tai cia kaip turejo pasielgti Zmogus? Kokia situacija tokia ir reakcija. Visai proporcinga. Neproporcingai atrodo, tas "nukentejes" vyriskis. Karalis gyne istatyma.

Geda

 Geda portretas
Turetu buti geda tam burundukui eiti i teisma, vaidinti nukentejusi. Jaunas, sveikas vyras. Ka niekad nebuvo pargriuves sportuodamas,ar su rogutem vaziuodamas? Bet, matomai, liepe, nurode, vadas, ir eina klusniai, vaidina spektakli. Kaip nevyriska, ko gera juokiasi is jo bendraaamziai. Vyriokas.

koks ten paveldas...

koks ten paveldas... portretas
supuvus lusna... tuoj lauko sikinykus prades skelbt paveldu...

Kur ta pasipiktinusi Minia?

 Kur ta pasipiktinusi Minia? portretas
Kodel neatejo i teisma, nepalaike nepapasokojo ivykiu sekos, neapgyne Zmogaus, kuris isdriso stoti pries chamizma, izuluma, niekinima kitu zmoniu! Kur jie issilakste?

Pagarba Architektui

 Pagarba Architektui portretas
Pagarba neabejingui, principingui Zmogui. Juokingi tie argumentai teismo butu, jrei nebutu graudu.Nieko nera baisiau uz abejinguma. Ar tie stoveje salia zmones atejo i teisma liudyti, ar negeda tam imitusiam jaunuoliui sedeti teismo saleje kaip nukentejusiam?Slykstus spektaklis. Tik deka tokiu zmoniu kaip gerb. Karalius egzistuoja zmogiskasis padorumas, principai.

Keista,

Keista, portretas
buvo matyti policininkus, gal ilgiau nei pusvalandį įvykio vietoje plepančius mobiliuoju telefonu su "kažkuo", bet nevaldančius situacijos. Tą šeštadienyj buvo daug, griovimo darbais, besipiktinančių žmonių. Minia, supykus, galėjo nulinčiuot tą eskavatorininką ir kitus žulikus.

Vaje

Vaje portretas
Per mažai gavo dar tas princukas jei ir toliau skelėryčiojas. Entelektualas su teistumu. Kur matyta!

Kauniečiai

Kauniečiai portretas
Gali pasižiūrėti , kaip vyksta paveldo niokiojimas Kęstučio g. 49. Vsio zakonno! Tarp kitko, po Stt langais ! :)))

Kada bus nupurtytas

Kada bus nupurtytas portretas
Kauno paveldas? Akivaizdūs darbai ir "darbeliai" , niokiojant paveldą.!

Dampis

Dampis portretas
Kaip dabar pasakytų Ostapas Suleimanas Berta Maria Benderis "Ledas pajudėjo ponai prisiekusieji". STT pagaliau pasimuistė ... tikriausiai ir Kaunas yra ne mažiau "pasižymėjęs". Šitas atvejis manau jiems irgi bus įdomus :)))

KARALIUS skūs sprendimą

KARALIUS skūs sprendimą portretas
kadangi per mažai nuteisė

yhaha

yhaha portretas
skaudėjo ar neskaudėjo, bet nė vienas neturi teisės taip elgtis. Per maža bausmė.

Pilietis

Pilietis portretas
Kenkėjas, rankų ir liežuvio nevaldantis, atsilupėlis. Mokesčių nemoka, nieko nėra suprojektavęs pastarajį dešimtmetį, tik loja, trugdo ir snukius daužo. Jei ne jis tai Kaunas gražesnis ir mielesnis gyventi būtų. Dar mažai gavo.

Vardas

Vardas portretas
O ką tas "architektas" suprojektavo?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Yra pinigai ir dideli pinigai.Šaunuolis Karalius.Nenusileiskite turtuolių ir;,teisėsaugos'' mafijai.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
dar reiktu pridėti kablelį ir įrašyti : apgailėtina policija

Artūras

Artūras portretas
Aš už naujoves. griuvėsius reikia griauti. Jei Karaliui taip brangūs griuvėsiai, tai tegul jis juos perka ir atstato.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių