Po muštynių – keisti teisiniai vingiai: jeigu gavai į nosį, dar nereiškia, kad esi nukentėjęs

KLI

KLI portretas
Nezinau abieju heroju, bet italo pasakymas, kad "Maišai, kaip tvirtino savininkas, į kiemą išnešami tik 5 minutėms, kol susikaupia keli ir tada jie visi išnešami į konteinerį, esantį už 20 m. Pasak F.Manconi, dėl vieno maišo darbuotojai esą negaiš laiko." pasako apie jo mentaliteta ir nepagarba viesai ervei. Tai tavo maisai palikti viesoj vietoj, o ne privacioj erdvej, tai pats nesk tuos ekstra 15 metru i konteineri, arba kaupk maisus pas save restorane.

V,L

V,L portretas
MaNAU KAD ŠI NIEKINI STRAIPSNI SENIAI LAIKAS IŠIMTI IŠ INTERNETINES KAUNO DIENOS SVETAINES...

ornom

ornom portretas
Kadangi šitas tipas Ismailovas yra liūdnai pagarsėjęs nelabai stabilios psichikos žmogus, tai labai sunku tikėti išvedžiojimais po visų muštynių, nusikaltimų ir kitų veiksmų šlaistantis girtam po Laisvės al.

Anonimas

Anonimas portretas
Šitam niekšelui Ismailovui sugrįžo antras lazdos galas

Darbuotojas

Darbuotojas portretas
Dirbau pas šitą italą, retas brudas. Ant pinigų apgavo. O ant Teodoro liepė rašyti visiems darbuotojams pareiškimus, buvau liūdyti teisme, kad jis taip darė. Nežinau kuo baigėsi, bet aš pritariu Teodorui.

kaunietis

kaunietis portretas
Italas šika savo pačio kieme, nemoka mokesčių kol uodegos neprispaudžia. Ir policija dar jį gina. Smagu profesioanalių gėjų valstybėj.

O tai

O tai portretas
Kur prokurorai

ika

ika portretas
jau kam kalbeti ir skustis tai butu geda kaip jis elgesi su krucinsku seima taip kad jis melagis ir jo tiketi negalima

Aš portretas
Manau, kad niekas kitas Lietuvėlės neapsaugos nuo šiukšlių, tik mes patys. Čia ryškus pavyzdys, kas būna, kai žmogus kenčia norėdamas, kad būtų tvarka. Šaunuolis Teodorai, neleisk apšikti mūsų šalies!!!!!!

Teisybe

Teisybe portretas
Saunuolis, Tiufai! Nenusileisk visokiems puliniams

Teisybe

Teisybe portretas
Saunuolis, Tiufai! Nenusileisk visokiems puliniams.

O...

O... portretas
Lietuviai dar nuo tarybiniu laiku save skaito antrarusiais pries uzsieniecius ir tai jauciasi teismuose ir visur kitur kiekvienas atvykelis jiems savas taisykles diktuoja .

Kaunas

Kaunas portretas
Jau vien už pareiškimus kad žmogus geria ir kabinėjasi prie italo galima rašyti pareiškimą. Bjaurus italjukstis, čia jam ne Italijos šiukšlynai.

pilietis

pilietis portretas
"jis vagis", " pats kiemą šiukšlynu pavertė" , ir panašūs "briedai " negali paneigti AKIVAIZDŽIŲ FAKTŲ , kurie yra įrašyti... TAD kalbant apie situaciją, galvoju jog italas yra neteisus. O jo pasakymas , kad šiukšles palieka "kelioms minutėms "...tai nepalik, neteršk kiemo... Na, o jei nenori laikyti savo šiukšlių [ smarvės] pas save, nešk iš karto į konteinerį ...ir neužsipuldinėk tvarką palaikančiojo savo [ kaip ir tavo ] kieme.

kučeriavas

kučeriavas portretas
ruskis mongolas neteisus,tamsi asmenybe...

Anonimas

Anonimas portretas
Turėjo audi su stiklais priekiniais tamsintais dabar mitsuba nusipriko.

Teisingumas nugali

Teisingumas nugali portretas
kitaip situaciją įvertino Kauno apylinkės teismo ikiteisminio tyrimo teisėja Nutartimi panaikinti ir policijos tyrėjos S.Jurkevičienės bei prokurorės V.Šalčiuvienės sprendimai nepradėti ikiteisminio tyrimo.

Jis vagis

Jis vagis portretas
Kažkada teko turėti reikalų su tuo tipu. Melagis ir vagis.

Patys sprendimus priima ir apskundimus issnagrineja

Patys sprendimus priima ir apskundimus issnagrineja portretas
nėra draudimo aptariamus klausimus perduoti spręsti tam pačiam prokurorui. Toks perdavimas esą savaime nereiškia nešališkumo principo pažeidimo ir kiekvienu atveju sprendžiama individualiai.

Šarka

Šarka portretas
Kalba,kad kazkas dirba prokuraturoj is to plykio giminiu...todel ji ir dengia. Vagis turi sedet. Paziurekit,kas tam kieme dedasi,pats plikis kiema pavertes siukslynu.O,kalba apie kitus.Kieme ,nelegaliai irengtoj palapinej,renkasi visokie... Taip,kad tegul geriau jis patyli... Taip,kad

Vertintojas

Vertintojas portretas
Žiūrim ir vertinam, tai kas yra, o ne tai, kas buvo.

Rimantas

Rimantas portretas
Akivaizdu, kad žiauriai supuvus teisėsauga ir kyšių kultūra klesti. Jeigu tai ne kyšiai, tada dar liūdniau, kiemą teršti ir pacus veisti gali bet koks kretinas, tik jis turi būti "užsienietis". Visiška gėda.

Jau nesidarbuoja, bet vistiek "garsus"

Jau nesidarbuoja, bet vistiek "garsus" portretas
Kauno miesto vaiko teisių apsaugos skyriuje vyriausiuoju specialistu dirbantis Teodoras Ismailovas yra spalvinga kriminalinę praeitį turinti asmenybė, savo reportaže skelbia „Init“ televizija. Būtent šis žmogus, kaip tvirtina liudininkai, dalyvavo skandalingame epizode, kai buvo jėga paimtas mažametis Kručinskų vaikas. „Init“ primena, kad 2012 metais T.Ismailovas buvo organizavęs gaują, kuri išrašė suklastotų sąskaitų už 2 mln. litų ir pasisavino daugiau kaip 300 tūkst. litų pridėtinės vertės mokesčio. 2013 metais Kauno apylinkės teismas T.Ismailovą pripažino kaltu dėl didelės vertės svetimo turto įgijimo apgaule ir dokumentų klastojimo. Teistumas jam išnyks tik 2020 m. o jis sėkmingai darbuojasi Vaikų teisių srityje. Gal ten, Vaikų teisių apsaugos darbuotojai surinkti iš panašaus kontingento, nes toks sadizmas neįprastas normaliems žmonėms.

Čia tas pats... skundikas

Čia tas pats... skundikas portretas
Iš vaiko teisių tarnybos atleistas kaunietis įklimpo į naują skandalą: kaltinamas italo sumušimu Skandalingai pagarsėjęs buvęs Kauno vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausiasis specialistas, anksčiau už sukčiavimą dideliu mastu teistas, šiurkščiu elgesiu paimant atžalas iš Kručinskų apkaltintas 44 metų Teodoras Ismailovas vėl varsto teismo duris. Šįsyk – dėl smurto prieš miesto centre įsikūrusios kavinės savininką iš Italijos. Baudžiamąją bylą dėl sveikatos sutrikdymo Kauno apylinkės teismas atvertė trečiadienį.

tam -Klp --matomai, jis italas pagal mama

tam -Klp --matomai, jis italas pagal mama portretas
motina vis rekdavo savo vyruj Antanuj ,,,pasol nax.....Antonio...

is pirmas ynese svaresny kysy y prokurores kisene

is pirmas ynese svaresny kysy y prokurores kisene portretas
tas ir teisus.. ir nera ko siknoj slieku iekot ,,suzinok kiek Mancconi dave kysio ...duok daugiau ir tu busi teisus...

Klp

Klp portretas
O jai italas kaip ir aš kitoks miu vyrus

TO PAGAL

TO PAGAL portretas
Ne b..t, tau turbūt italas tautietis :)

pagal

pagal portretas
...pavardę - akurat tautietis, lietuvis. O kaip vaizdeliai kieme, kur propaguoja draustinus karo laikų simbolius, ar tas "šiukšlių dabotojas" jau panaikino iš valstybinės žemės sklypo?

Baisu

Baisu portretas
ir čia tipo teisinė valstybė....šiknas gatavi svetimšaliui išbučiuoti nepaisant nieko. pofig, kad tautietis nekaltas...GĖDA

Klaudimelis

Klaudimelis portretas
Su kuria akim ziurejo ir per kokia prizme

Aklas teidingumas

Aklas teidingumas portretas
Tą pačią vaizdo medžiagą matė ir ikiteisminiam tyrimui vadovavusi Kauno apylinkės prokuratūros prokurorė Vilija Šalčiuvienė, pasirašiusi kaltinamąjį aktą ir pareiškusi kaltinimą T.Ismailovui dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Mes jega

Mes jega portretas
Prokurorai valdo

Laikrodis

Laikrodis portretas
Omega uz 6K

Žinau

Žinau portretas
Kad tas italpalaikis ir mokesčius slepia nuo mūsų Valstybės, ir darbuotojus apgaudinėja. Šaunuolis T. I., kad nepasiduoda.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Taigi straipsnis apie teisėsaugos neveikimą ir įstatymų traktavimas, kaip nori jie patys, ASILAI JŪS!!!

Tfu

Tfu portretas
Tokius šiūkšlius reikia pendeliais auklėt, visiškai teisinga.

legendinis

legendinis portretas
Taigi čia tas pats, jau teistas, vaikų grobikas, išgarsėjęs E.Krušinskienės vaikų atėmimo rezonansinėje istorijoje. O šioje konfliktinėje situacijoje matau būtent Ismailovo savivaldžiavimą, kadangi matant, kad yra šiukšlinama, reikia fiksuoti ir fotografuoti, o tada jau kreiptis į savivaldybę, policiją ir kitur. O čia jis pats save apsiskelbė kiemo komendarntu kažkokiu ir ėmėsi savivaldžiavimo veiksmų. Kažkodėl Kauno policija neįžvelgė šio veiksmo. Gal Lietuvos Doneckui Kaunui negalioja Lietuvos įstatymai?

Anonimas

Anonimas portretas
abu pagerinti
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių