Keleivė – po incidento autobuse: iš burnos ir lūpos traukiau stiklo šukes

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Labai pasiseke kad is kitu lupu nereikejo traukt stiklu

MUMU

MUMU portretas
Draudimas pasodins prie sustojimu po draudika

jk

jk portretas
Lietuvoje vairavimo kultūra nuline,po užsienio čia vairuoti baisu,važiuojantys šalutiniu keliuar iš kiemų dažnai lenda neapsižvalge,jei važiuoji ir laikaisi saugaus atstumo,koks nors debilas būtinai lys i tarpą ir dar stabdysjjei pespesi garsiniu signalu liks labai nepatenkintas,autostradoj tokie kvaišeliai lenda prieš furasir nesupranta kad gali būti sutrinti.Beje mažai kelių policijos gatvese,kurie stebetų kaip vyksta eismas ir baustų tarp eilių nardančius Šumacherius.Padarius technine avariją kaltinikas turetų būtinai pasitikrinti sveikatą,tada gal pradetų galvoti,dabar užkore sveikatą tukrintis senjorams,kam?Jei jis metų metus vairuoja be avarijų tai nreiškia jo sveikata normai,bet reik kažkaip apiplešt žmogų.

Vladas

Vladas portretas
Čia tokie atvejai tai repeticija prieš rimtus incidentus.Mūsų valdžiažmogių. vykdomos užsienio politikos,bus sprogimų ir susprogdinimų,kai ne lūpas prasiskelsite ,o išlakstysite gabalais.Jūs galvojate,kad toks masinis pranešimas apie sprokdinimus,neduos vaisiaus.JIE TIK STENGIASI UŽMYGDYTI TARNYBAS IR PO TO ATLIKS JUODĄ DARBĄ.

Eks

Eks portretas
Išsirinkau komentarų komentarą,kuris skamba taip: prie ruso buvo geriau,nes nieko nebuvo...na,prizą galėtų gauti už taiklumą!

D

D portretas
Gajus įsitikinimas kad bet kokiu atveju kaltas kitas tik ne aš. Pažiūrėkim kaip dauguma važiuoa - tai išgyvenimo lenktynės. Kad ir du automobiliai eisme, bet bet kokiu atveju žinantis kad reikės sukti, vis tiek turi aplenkti kitą, tuomet prieš pat nosį stabdyti. Koks stabdymo kelias lengvojo automobilio ir autobuso. Dauguma lengvųjų vairuotojų net nesupranta, kad autobuso ar sunkvežimio vairuotojas jų nemato kai jie prieš pat nosį staigiai persirikiuoja iš vienos eismo juostos į kitą. Gal pradėkim nuo savęs, kad ir NEUŽKIŠK AUTOBUSUI.

->žaliakalnietis

->žaliakalnietis portretas
Iš kur žinai kaip yra psichuškėj?

Vile

Vile portretas
Nesąmones padarė sustojimo stotelėse jeigu esi iš kito miesto ir nežinai kada prieiti prie durų tai ir nuvažiuoti nežinia kur.Įdomu kaip kituose Lietuvos miestuose .

Kaimietis

Kaimietis portretas
Dabar atėjo kvaila stiklo mada tiek transporte, tiek architektūroj. O saugumas pamirštamas.

Pil.

Pil. portretas
Žmones akli pasidarė nuo išmaniųjų telefonų ir kompiuterių .Anksti pradėjo temti jau,nes metų laikas toks ir nebemato,neskire atstumo tarp mašinų,nesilaiko distancijos.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Nakui deda stiklus į tuos autikus?! Tegu padaro kaip psichūškėj su minkštom sienom. Bus smagiau ir stiklų nereiks trauktis

Paf

Paf portretas
Prie ruso geriau buvo. Nes nieko nebuvo ;)

taigi

taigi portretas
visi keleiviai vaziuojantys autobusais yra apdrausti, reikia kreiptis i draudima, kad jiems kompensuotu uz patirtus suzalojimus ir stresa

Čia

Čia portretas
ne incidentas, o totalus bardakas. Panašu, kad vairuoja tokie patys, kaip tie, kur komentuoja, pvz. Gerai.

Anonimas

Anonimas portretas
Faina tame visuomeniniame transporte. Gal reikės rečiau savo mašna važinėti ir tapti trolių keleiviu? Ha ha ha

Gerai

Gerai portretas
Kad ne iš pyzdos

Jeigu

Jeigu portretas
zmogus nesisaugo,jo neapsaugos joks vairuotojas anei Dievas!

Aaa

Aaa portretas
Tam kas raso jei nepatinka vaziuot su taxi, o tai ka daryt jei su autobusais patinka vaziuot, bet stiklu gaut i veida nelabai?

Aš  portretas
Mažiau į telefonus žiūrėkit ir neskraidysit..

tai

tai portretas
ko noret is tokiu vadeliotoju kaimo alkobaudziauniku formos ir gatviu su duobem /krab/ valdymo plotuose po eurobrius diktatura ss

Ar nematote, koks eismas keliuose

Ar nematote, koks eismas keliuose portretas
nepatinka-važinėkite taksi

Tomas

Tomas portretas
Vairuotojų darbo sąlygos - baisiai tragiškos.Daugiau tegul sumažina laikus, grafikams.Skraido, kaip... lakūnai. Vairuotojams, per spūstys ar nenumatytas situacijas keliuose, kitų atžvilgiu, nėra laiko k kada pavalgyti.Lieka be minučių pertraukų.Tenka, vairuotojams, pasivyti grafikų laikus.Dirba viršvalandžius po 12val. ir po penkias dienas į savaitę, po 180 valandų per mėnesį.Ir darbo inspekcijai vienodai tokios sąlygos ir savivaldai ir profesinėms sąjungoms.O kaltas lieka vairuotojas.

STRĖLĖ

STRĖLĖ portretas
Tam vairuotojui kažkokia stovinti gelda yra brangesnė nei žmonių sveikata ir gyvybė. Tokie neturi vairuoti visuomeninio transporto.

Koment. Dauguma ir Pensininkė

Koment. Dauguma ir Pensininkė portretas
žiauriai nusišnekėjo. Praleido progą patylėti, nes bloga nuo tokių paistalų.

Dauguma

Dauguma portretas
situ nepatenkintu viesuoju,patys jau po avariju,be teisiu ir tebeskolingi uz kitiems padaryta zala.

Pritariu

Pritariu portretas
18 ne kartą teko važiuoti, pora kartų grįžau su mėlynėmis ant kojų. Kas rašo apie laikymąsi, matyt viešuoju transportu nevažinėja. Ten vos spėji įlipti autobusas taip startuoja, kad norint išsilaikyti, turi kojos nekelti nuo durų, nes kitaip lėksi per visą autobusą. Stabdymas prie kiekvienos stotelės "avariniu" režimu, net sėdint rankom laikytis neužtenka, reikia dar kojom įsikirsti į prieš esančią sėdynę.

Pensininkė.

Pensininkė. portretas
Nuo nelaimių niekas neapsaugotas,kai vairuoja artimasis nepykstame net kai sužaloja,čia piktintis nereikia,džiaukimes,kad nesitrenkė į stovinčią transporto priemonę,nes galėjo skaudžiau baigtis.

Bomzui

Bomzui portretas
o tai duonai neuzsidirbi p[ats ? Pas ruskius geriau, cemodan...

Cia geroves valstybe

Cia geroves valstybe portretas
Todel greit ir autobuso pagangas valgysim

Galerijos

Daugiau straipsnių