Pareigūnas po žinios apie merginos išžaginimą: mažiau lakt ir raitytis reikia

ŠAUNUOLIS PAREIGŪNAS

ŠAUNUOLIS PAREIGŪNAS portretas
Tikrai tėviškas patarimas

Lika

Lika portretas
Teisingai pasakė pareigūnas. Mstau kiekvieną dieną kiek daug tokių kekšių. Kažkoks siaubas.

Prašau

Prašau portretas
Laisves laisvoj Lietuvoj girtom barakudom.Štai,kap patiksiu moterims.

Stebiuosi

Stebiuosi portretas
kad tiek daug komentarų, smerkiančių už savo netaktą atsiprašiusį policininką, bet niekas nesipiktina viešai savo paslaugas, tiksliau, -- užsienio porno tinklus šiuosse komentaruose siūlančia prostitute emma. Ar netapome pernelyg tolerantiški prostitucijos atžvilgiu?

Vyru paaiškinimai

Vyru paaiškinimai portretas
Linkėčiau visiems vyrams, su komentarais apie gėrimus ir raitymusis, kitą kartą kai apšilę eis namo, būt išprievartautiems. Va tada paskaitysim kartu tokius komentarus ir pažvengsim. Gi labai juokinga.

geras komentars

geras komentars portretas
Tame policininko pasakyme yra kruopelytę tiesos bet taip tiesmukai nereikėtų kalbeti,pareigunas galejo ir patileti o feizbuke isidirbineti is nukentejiusios ,ne vietoja isireiske

Antanas

Antanas portretas
Teisingai pasake, GERAS pareigunas,ne mentas kaip dauguma.

Stasius

Stasius portretas
Dauguma taip galvoja ,o pareigunas pasake garsiai ir teisingai pasake.,,Turi psgelbeti ,padeti ,,o kaip .jei lenda ,kur nereikia ,gal prie kiekvienos kvaileles sargyba pastatyti ?Tualete neirengs stebejimo kameros,nors prie iejimo galetu ,pinigu tai,,palupa,, nemazai.Bet merginos turetu buti atsargesnes,o tai lekia ,kaip drugeliai i ugni ...

15-koje minučių

15-koje minučių portretas
šis atvejis aprašomas su pačios nukentėjusios merginos pasakojimu. Paaiškėjo, kad į klubą atėjo 3 draugės; prie nukentėjusios merginos priėjo vaikinas. Mergina buvo išgėrusi, ir jiedu apsikabino. To pakako, ir vaikinas, ją nusitempęs į vyrų tualetą, užsirakino ir vykdė savo juodą darbą. Už durų klykė jos draugės, negalėdamos įeiti vidun, tualete buvo ir daugiau vyrų, tačiau nė vienas aukai nepadėjo. Matyt, tai įprastas reiškinys tokiuose viešnamio tipo klubuose. Galbūt tie kiti vyrai irgi šitaip elgiasi, kai pasitaiko tokia "proga". Vyrai solidarūs, ir vieni kitų neišduoda. Tik kažin, ar tokius monstrus galima pavadinti vyrais? Jie tiesiog -- tokias progas gaudantys seksualiai iškrypę patinai. Menka garbė tokiais būti. Bet ir merginų neginu. Juk žino, kad tokiuose "klubuose" merginos nugirdomos kvaišalais. Jau ne kartą apie tai rašyta spaudoje. Abejoju, kad ir ši pamoka nelabai padės būsimoms prievartos aukoms. Ir kodėl jos tokios kvailos, kad nepasimoko iš svetimų nelaimių?..

Komentatoriai

Komentatoriai portretas
Tikri musulmonai, teks moterym nešioti burkas ir nuo 9 sedeti namose. Kitaip muš ir prievartaus

Triušis

Triušis portretas
Teisus policininkas,svarbu,kad visada elgtųsi nedviprasmiskai.Juk dabar ir zenoti gali eiti kairen-desinen,atsieit,tai ju nesurisa, neatima,neapriboja teises.Skaitosi,jei pa*dulkinai savo zmona, nereiskia, kad ji tampa tavo ir negali su kitais(tau zinant!!!!)dulkintis,dar idomiau,jei tai laiptines kaimynas :):) O tureti savo slaptu drg,tai tiesiog rekomenduoja visi psichologai, semos santykiu ekspertai,tai ir ,,išsislaptina" nuejusios ,,sen bei ten". Atsieit,seimoje po to santykiai pagereja !!!Gal ir pageretu,ziurint,kiek tu ,,išsislaptinimu"mieloji paturetu. Bet dazniau pradeda skaudeti galva ir reikia ,,lankytis"pas ginekologa.Ir darbu po truputi pradeda daugeti. Manau,kad tiksliau nepasakysi::Arba tu sakai tiesa,arba vaikstai susiguzes,nes visvien vienas apie kt. viska zino.(E.Mildažytė).Ar atsirastu ,,gincytis".Sekmes gyvenime,to paties linkiu ir JUMS.:):):).

R

R portretas
Jio lauke gaidynas tegu perka vazalina netaip skaudes

...

... portretas
Boba (oi, gražiausia pasaulio gėlelė) prisilakė, paeit negalėdama už vairo sėdo, jai pakely nelaimė asitiko, pakely tėvą su vaiku vežimėly nuskynė, o iš tų policajų-šunų - JOKIOS užuojautos, dar ir į daboklę nugabeno. :/

n

n portretas
ten tarnauja parazitai lietuvos

išėjęs iš naktinio klubo pasakė

išėjęs iš naktinio klubo pasakė portretas
ten velnynas o mes velniai

labai teisus pareigūnas

labai teisus pareigūnas portretas
na man tai irgi keista-tualetas vieša vieta, reikėjo jai šauktis pagalbos ir būtų išgirdę-bet nešaukė

Prisigeria ir raitosi

Prisigeria ir raitosi portretas
Teisingai pasake pareigunas,todel,kad girta merga,kuri maivosi tiesus taikinys bernui. O bernas ir pagriebe prievartauti. Tai ko dabar dar pareigunas turi atsiprasineti??? Teisybe pasake,kuria butina pasakyti,kad kitom mergom dasustu,jog per ju naivuma vyras I kaliuze gali patekti.

Tadas

Tadas portretas
Kažkas su moterimis darosi blogai.Girta pagimdė,girta nuvažiavo,g į griovį ,girta lenda po vyrais,o po to ieško kaltų,girta sulelia triukšmą šeimoje,nprižiūri vaiko,daro abortus?????Kur jos nuvažiuos?Kas atsitiks su Lietuva?Policininkas teisus,reikia viešinti,gal kaip kurios susigedins.

Manau

Manau portretas
kad esmė yra ne kas pasakė,o ką pasakė.Kaip sakoma,besisaugantį ir Dievas saugo,juk tokie klubai yra padidintos rizikos zona,kur renkasi publika ir ne su geriausiais ketinimais,ir numatyti galimus pavojus,nes jeigu kas blogo atsitinka,tai jau šaukštai po pietų.Lipdamas į kalną rizikuoji nukristi,brisdamas į vandenį rizikuoji nuskęsti,tai yra tavo paties pasirinkimas daryti tai ar ne,o jei darai naudoti įmanomas apsaugos priemones,sakysime,einant į tokius klubus bent jau neiti vienai,juk mamytės ten šalia jau nėra.

Diedas

Diedas portretas
Teisejas klausia zdaaroovos bobos...Kaip tave toks mazgis metro penkiasdesimt isprievartavo.....PRITUPIAU.....

Blyn

Blyn portretas
Cheminė kastracija jeigu nevaldo instinktų

Diedas.

Diedas. portretas
Kazkoks zlobas nesumokejo panelei uz darba vyru tulike uztai rekia,kad isprievartavo. Kaip ji atsidure vyru tulike?

Tiksliai,

Tiksliai, portretas
Pareigūnas apibudina įvykį ,kaip nereikia prisigerti ir vaikščioti jaunuoliai po klubus ir nebus išžaginta ir raitytis nereikės.Šaunuolis pareigūnas,kitaip elgtis negalejo,tegul žino žmones,kokios dabar mergos.O apie kokias lygias galimybes,dabar jau vėlu kalbėti.,kalbėkit joms prieš įvykį.

Anonimas

Anonimas portretas
Buki stribai lieka stribais

Moterų jau nėra...

Moterų jau nėra... portretas
Moterys sau užsitikrino TOKIĄ LYGYBĘ, jog jau gali daryti ką norinčios. Sakykit, o ar moteriai dar yra kokių nors pareigų, ar jau visos perduotos ir išdalintos kam nors, tik ne joms...Pareigūnas pasakė savo nuomonę, užtat jį reikia mest iš darbo? Mielosios, vieną kartą pasižiūrėkite į save, į ką jūs virstat????

Romas

Romas portretas
Ir vėl bobos puola vyrus

B. B. d.

B. B. d. portretas
Maladec policininkas nu pyyyz dec, jau žmogus negali nuomonės pasakyt, KOMUNYSTINĖ LIETUVA, cenzūra afysuoja... GĖDA. Prisilaka ką tik užaugus malaletka, kur tėvai žiūri??? Tokiom dar nesivalkiot po syknaskyles - kabakus. Užsimanė nuotykių - pyst ir gavo

Žiauru.

Žiauru. portretas
Graudu darosi kai pamatai, kad didžioji dalis policininką gina. Žmogus su tokiu siauru požiūriu gali nebent valytojų policijoje dirbti. Ir kaip visi rašo, kad jis toks pat kaip visi LR pilietis, ne jis Policinikas o ne valytojas atsakomybės skiriasi.

Diedas

Diedas portretas
Namie stulpo ner tai ner kur staipytis. Ir tulikas namie bendras. Ir nieks neprievartauja. Sedek vista namie o ne po klubus trankykis

Manau

Manau portretas
Kad tikrai taip yra,nes panelės pačios nori,o po to verkšlena,o dar kitos siekia pasipelnyti.Reikia gerai išaiškinti kas per panelė yra.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Prievartavimas prievartavimui nelygu. Jeigu mergina skuba gatve ir ją netikėtai puola koks iškrypėlis ir tempia į tarpuvartę prievartauti, štai čia tai tikras ir baisus prievartavimas, nes mergina skubėjo kur nors ir nesitikėjo tokio netikėto siaubo. O kai pati gundančiai apsinuoginusi ir besiraivanti "gražuolė" eina į naktinį klubą su tikslu susimedžioti berną, ir kai šis įaudrintas bernas bando įgyvendinti jos fantazijas, tai tokius jo veiksmus jau prievartavimu pavadinti būtų griekas. Kaip toj dainoj sakoma? "Nieks kits čia nekalts, mergužėle, tu pati! Su berneliais trali vali buvai labai uchvatni".

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Turėti savo nuomonę ir ją reikšti policijos pareigūnas gali kaip ir bet kuris kitas asmuo, tačiau sieti save su policijos institucija nedera. Pastarajam identifikuojant save policijos pareigūnu ir reikšiant tokią savo nuomonę apie asmenį, kurio atžvilgiu galimai buvo įvykdytas nusikaltimas, tokia nuomonė gali būti siejama su policijos institucijos pozicija. Toks pareigūno elgesys nederamas.

Nuomone

Nuomone portretas
Ko noreti is policijos jeigu rase Kauno diena, kad policininkas turi imone apsaugos, pats dirba toj policijoj, kurioje ir tiria to rajono to baro ivykius.

Nuomone

Nuomone portretas
O man idomu ar ta mergaite buvo viena tame klube? Juk i kluba eiti vienai tai....jau nemastanti.O jei buvo ne viena tai kur kiti?

VV

VV portretas
Ta pagal tokius darmaniukus pareigunus jei isprievartavo, tai pati kalta.Jei apvoge, tai irgi ziopli buvo.Jei uzmuse, tai irgi ne ten ir ne tada papuole.Geriausiai , kad tiems tinginiams niekas galvos neknistu.Netrukdytu su kolegemis tratinti, sedeti feisbuke ir gauti atlyginima.Dar, aisku po 20 metu, iseiti i pensija ir sedeti mokesciu moketojams ant sprando.

#

# portretas
MAN ATRODO KAD TUOJ NEBUS GALIMA IR NIEKO PAGALVOTI. KAD KO NEIZEISTUM. O UŽPUOLIKAS AR ATSISES Į KALĖJIMĄ? ŠTAI KAS MAN IDOMU

Buves draugovininkas.

Buves draugovininkas. portretas
Sovietmeciu tokiu naktiniu bordaku nebuvo.Buvo tik landynes.Ir ten tai vykdavo tokie dalykai naktimis,net baisu budavo uzeiti keliem su policija.O dabar pasivadino klubais.Jokio skirtumo manau.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Jis pasake is savo patirties ka mato klubuose.Ir manau turi teise pasakyti.Ar yra liudininku? Juk klube ne jie vieni buvo? O vaizdo kameros ar yra? Manau per daug piemenes sau leidzia.Juk atvira krutine,sijonepis nedengia uzpakalio .Juk tai provokavimas.Visur rasoma,kad vyrai patinai ir ju inkstintai kitoki.O dar aemus kvaisalu.O kur buvo jos kompanija? Ar ji vienaten kraipesi.?Irpolicininkas turi teise pasakyti ka mano .apie tokias.

Oi

Oi portretas
Tai jai pana nori, veskis i viešbuti/hata ir tratink. O ne daužyk snuki kol sutiks ir tratink vietoje:)

Anonimas

Anonimas portretas
Po 24 val visas bobas naktiniuose baruose GALIMA TRATINTI kiek nori ir kas nori. Jos ten specialiai eina kad ukiskai pasidulkinti. TAI YRA TIESA.

Dalia

Dalia portretas
Mes privalome netoleruoti jokio smurto. Saugom vaikus, o prievartauti merginą - norma. Visi, kurie rašote, kad netinkamai apsirengusi užpakalį kraipė, pažiūrėkit į savo žmonas, seseris, dukteris ir mamas. Gal kokiam idiotui pasirodys, kad jos pasilenkė ne nukritusio daikto pasiimti, o jam užpakalį atkišo, Taigi pirmyn. O visi aplinkiniai tik akytes nusuks, " ne mano daržas, ne mano pupos". Jeigu Lietuva yra civilizuota valstybė už išprievartavimą turi būti labai griežtai baudžiama. Net jeigu" ji ir pati norėjo" būk malonus Tamsta susilaikyk.

...

... portretas
DABAR BOBOS ruko daugiau negu vyrai bet banana eda gerai palaikom fara

Red

Red portretas
Is sono komentuot sunku nemacius visos situacijos, bet mano nuomone pareigunas ivertines situacija nebereikalo taip issireiske. Maciau ne viena kart kaip pacios merginos provokuojamai elgiasi, tai cia gal mergina po visko tik blaiviau pazvelge ir suvoke kas nutiko. Ir nematau kazko blogo, kai nedarbo metu isreiskia savo nuomone, juk jis toks pat zmogus kaip ir mes.

skaitytojas

skaitytojas portretas
kokie naktiniai klubai tikrai jie yra grynu gryniausi bardakinai o apie liaudi kuri ten renkasi tai baisu vien sliundros ir narkomanai kurie iesko nuotykiu vienam kartui o policininkas pasake teisingai kas ko iesko tas ir randa

Yra

Yra portretas
nemaza dalis teisybes siame issireikime.Niera jokio reikalo naktiniame klube trintis po vidurnakcioTokiais atvejais galima drasiai manyti, kad ieskoma nuotykiu.Tad ir surandama.

Lietuvos pilieciai nusivaziavo nemato kaip kas

Lietuvos pilieciai nusivaziavo nemato kaip kas portretas
Pareigunas tiesiog isreiske savo nuomone, o dabar visa lietuva suvalgys ji gyva nes pareigunas isreiske savo nuomone. 18-ė gi dar vaikas.O į klubus siulyčiau įleist nuo 20 gal tada zinos kaip saikįngai vartot akocholį. Šioj situocijoj pareigunas nepagalvojo apie savo poelgi. O jaunimui siulyčiau protingiau vartot ir nebus tokiu situoaciju.

pirma

pirma portretas
Tai labai dziaugiuosi kad mano vaikai mokykla baige pries daug metu,na lakste visur, ir leidau ir pjovemes,visko ten buvo ,melstis kai buvo 18 ar 22 nelabai norejo,daugiai svente svesti,bet aciu dievui nieko neatsitiko,uzaugo zmonemis,uztat dabar savo dukras kaip saugo,bet jos irgi nori palakstyti,juk jaunos,o pavoju daug,namie neislaikysi,dabar sunkiau,daug pavojingiau,juk negalvosi,kad kiekvienas kuris su tavim bendrauja yra tavo priesas,o ne geras zmogutis

Mikibos

Mikibos portretas
Padorios sedi namuos a blados varo i tusa kad nors trukteltu per rava gerai

Anonimas

Anonimas portretas
Teisus pareigunas. Ar kas matet kas tuose klubuose vyksta. Tos mergeles nebezino kaip issidirbineti kad tik ant kokio koto pataikyti. Prigere slaistosi, kraiposi, vaiposi, baisu ziureti ir matyti tokius vaizdus.Debilai berneliai tik ir laukia tokiu.

Variantas

Variantas portretas
Tai dabar trukusi girta bachura galima bus su šliuotkuočiu attarabaninti? Nu mažiau gerti reikia! Gera logika:)

Piktas

Piktas portretas
Toki menta reiketu iskart isknist is darbo...Ginti,saugoti,padeti.

Pala Pala

Pala Pala portretas
O tai i naktini kluba visi eina šachmatais žaisti? Ar gerti ir raitytis. Klausimas klybo vadovybei ir apsaugos vadovui DRAUGELIS BUVO KAD NIEKO NEDARET? Mentas skaityk kad jau nebedirba. Bi.bi nenulaikantys tikriausiai sedes.

įdomu

įdomu portretas
kodėl policininkas negali turėti savo nuomonės,ką jis ne Lietuvos pilietis?

Lietuvis

Lietuvis portretas
Teisingai pareigūnas pasakė! O čia dabar sisteminė žiniasklaida puola dabar! Nes užgavo jausmus. Greit ir už jausmų užgavimą ir už žodžius turbūt sodins į kalėjimus. Atgavom laisvą valstybę prieš 30metų, bet jau laisvę prarandam po truputi!

...

... portretas
Sveikinu visus kurie čia užstoja jauną sabaką, ir linkiu jusų dukroms neit į jokius klubus, o sėdėt mamai ant kelių ir laukt princo su baltu bmw.

Lija

 Lija portretas
Auksiniai pareigūno žodžiai.O svarbiausia kad tokių mergelių daug.

bliamba

bliamba portretas
_Pareigūnas po žinios apie merginos išžaginimą: mažiau lakt ir raitytis reikia..- Teisingai pareigunas pasake!! Mergos dabar.,, Cia kaip is anekdota (rusu kalba)-- мужчина, я Вас боюсь..вы меня сейчас..изнасил..> Как же я могу вас изнасиловать, если я на тротуаре стою, а вы . на балконе на- 3 этаже? Так я САМА к вам ..сейчас и ..быстренько спущусь.. Мадам, Вы ведь итак УЖЕ пьяная>!! НУ И ЧТО? - разве,- это мешает Вам меня--"изнасиловать "?? :)))

...

... portretas
Nu šiais laikais šunys pelnė daug didesnę pagarbą, pamenu dar laikus kai milicnykus šunim vadino, dabar šunys įsižeistų išgirdę.

asd

asd portretas
na pensininkai, geriau pokaituką pamiegotumėte, nei kvailus komentarus rašynėję.

Orakulas

Orakulas portretas
Na taip... tam tikra tautos dalis, ypač jaunesnioji alpsta dėl "naktinio gyvenimo". Galima suprasti, kad tikro miesto gyvybingumo rodiklis priklauso būtent nuo naktinio gyvenimo intensyvumo. Yra gyvenimas - yra ir pasekmės. Visi naktiniame gyvenime bedalyvaujantys ieško už pinigus, ir nemažus, pramogų. Kas ir kokių, priklauso nuo auklėjimo ir mentaliteto. Ai, tiesa, auklėti jau nebegalima. Galima tik ugdyti. Nu va, ir išsiugdom visokių. Kita vertus, aštuoniolikiniai jau taaaaip "skuba" į suaugusiųjų pasaulį... Bet lakti galima tik nuo 20 :)

..

.. portretas
Kodėl kaunadienė blokuoja žodį -mentas-?

Ona >> Onai

Ona >> Onai portretas
Atsakymą į mano komentarą parašė proto vargeta.Jam atsakau:tai kodėl dirba ne "prestižinį" darbą?Varu niekas neatvarė.Matyt nesugeba dirbti jokio darbo. Su malonumu gali bet kada savo noru išeiti,o ne tada,kai apsidergė ir apdergė auką.Išvytas jau niekam ir nieko nebegali perleisti.Niekas jo "perleisto" darbo netrokšta.

Sūduvis

Sūduvis portretas
Visu 100 procentų pritariu, vienom mergom trankytis po barus ir lakti tikrai nepriimtina.

Palaikau pareiguna

Palaikau pareiguna portretas
Teisingai pasake maziau lakt ir raitytis

vanda

vanda portretas
nesuprantu kaip tas milicininkas gali toliau ten dirbti.mano laikais tai butu nesuvokiama

As ir tiek

As ir tiek portretas
Blogai padarė pareigūnas. Bet ir pačios merginos taip nusipiginusios, Nebūtina suteikti progų tokiems dalykams. nereikiasave demondtruoti per naktis.

Birutė

Birutė portretas
Šlykštu!Gal daugiau nei trečdalis komentarų,parašyti vieno asmens,kuris yra policininkas arba policininkų giminaitis.Šitokios policininkų nuostatos,trukdo jiems tinkamai atlikti darbą,nes auką jie jau yra pasmerkę iš anksto ir prieš ją nusiteikę.

>> Onai

>> Onai portretas
radot kuo pagąsdinti.Tokį "prestižinį" darbą jums su malonumu perleis.

Ona

Ona portretas
Pareigūnai turi dirbti,o ne komentuoti.Gal uždraus merginoms eiti į kavines,barus,restoranus ir ten pašokti?Tokius pareigūnus reikia vyti lauk.

Anonimas

Anonimas portretas
Visiskai pritariu pareigunui,norejo snargle pavaidinti kieta,bet atsirado kietesniu,tegu geria piena ir nereikes nieko kaltinti.

manau,kad

manau,kad portretas
policininkas teisus,Nes jie mato pilną paveikslą kaip ir kitos spec.gelbėjimo tarnybos.Kas yra dirbę arba dirba, tie puikiai supranta kas yra kas.

Anng

Anng portretas
Teisingai pareigunas pasake! O 18metej nerekia tiek lakt ir paskui raikytis tulikuose. Ir nevaidint auka

Visiškai

Visiškai portretas
Teisus policininkas, tokiai mergiotei valkiotis po klubus - bjauru. Šaunuolis policininkas!!!

Mentai mafija

Mentai mafija portretas
Patys mentai subėgę čia komentuona dabar, gina savo žūliką. Aš kiek matau ir ir dabar girdžiu iš rimtų žmonių gyvenimo, tie mentai viasr įsivėlę, nusikaltėliai. Narkotikai, k... ir t.t. viskas suprantama, per mažos algos, visa lietuva vagia kas kaip sugeba. Gaila kai jaunas panas sodina ant narkotikų, pudrina smegenis, pasinaudoja. Visur problemos kur bepažiūrėsi. Šitam šustrekui reikia atsakyti už savo žodzius. Mergaitem mažiau valkatauti. Visiem pamoka. O mentai kurie esat susitepe, tegul jum konfiskuotua šniurus primaišo stiklo trinto kad prakiurtu kaukoles. Zmones ant bangos galvoja kad progresuoja i prieki, o istikro fantazijose suda mala nereiksminga.

Ką gi, dalis tiesos yra

Ką gi, dalis tiesos yra portretas
Kokie dabartiniai šokiai? Bambatrinis, o ne šokiai. Panos pasistaipo, pakraipo šlaunis ir liemenį, pilvais su būsimu partneriu pasitrina, ir toks ten šokis. Taip pašokti kiekvienas durnius moka. Ypač skambant tiems beprotiškiems bumčikams. Juk nuo tokios durnos muzikos kiekvienam stogas gali nuvažiuoti. Tai ir važiuoja dažnam. Garantuoju, kad nei vienas iš tų kabakinių tusovčikų nemoka nei valso, nei tango, nei po galais salsos ar kitų šokių. Na ir kam jie tokioj vietoj? Juk naktiniai barai yra skirti prisigerti, prisinarkošinti, ir susirasti mergą nakčiai. Dar geriau užkadrinti kokią nepatyrusią vėplą, ir jei neduoda geruoju, pasiima bloguoju. Na ar ne taip? Tik jau nedėkit minusų „jaunuoliai“, nes tikrai ten padoraus pasilinksminimo nebuvo, nėra ir nebus, kaip ir „Sūpinėse“, bei kitose panašiose vietose.

Teisingas

Teisingas portretas
Teisingai pareigūnas pasakė. Pačios lipa ant koto, paskui atsigauna ir bėdavoja. Siūlau šliundrų skundų nepriimti.

Anonimas

Anonimas portretas
Nori - laka, nori - maivosi ir raitosi, tai jos reikalas. Bet už tai mušti ir žaginti niekas neturi teisės. Velniop tokį pareigūną.

Juk

Juk portretas
To ir ejo. Ir i kluba ir ta tualeta pauostyt. Tai ir paciulpe prie to pacio. Kur problema?

Egle

Egle portretas
Su tokia nuomone pareigunas geriau eitu lauk . Jei tokia nuomone apie smurta ir galimai izaginimui.... tai ka jis gali ginti jei mano kad auka pati kalta?? Sie laikai narkotiku salis Ka tu gali zinoti kas yvyko.....

Karmenas

Karmenas portretas
Dar jie neskiria kurioj sistemoj dirba,ar ten kur tik BAUST reikia,ar ten kur GINT ir PADET zmogui reikia.Nafik tokius angelus sargus

Anonimas

Anonimas portretas
Pritariu pareigūnui

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoje taip jau įprasta, kad auka yra kalta. Todėl, kad policijoje dirba daug tokių pareigūnų kaip šis.Jie turi išankstinę nuomonę ir savaip interpretuoja nusikaltimą. O apie jų kultūrą ir profesionalumą geriau patylėti. Mokesčių mokėtojai moka jiems atlyginimus, bet policininkai negina eilinio žmogaus. Matote, kad jie gali iš nukentėjusio viešai tyčiotis...Tai, kaip jie elgiasi, kai niekas negirdi ir nemato!? O naktiniuose klubusuose turėtų budėti policininkas, o už darbą mokėti klubas. Ir dar pamąstymui, viskas grįžta bumerangu

Kauniete

Kauniete portretas
Pareigūnas visapusiškai teisus!!!!!!!!

Valdas

Valdas portretas
PALAIKAU PAREIGUNA. TEISINGAI VISKA PASAKE, JIS TURI TEISE I SAVO NUOMONE.

Antanas

Antanas portretas
Gal ir geras pareigunas, kaip tik, viska supranta, pakomentavo. Lietuvas tampa tikra "oziu" salis, kur tik suesti vienas kita visi nori - net mentai prades esti vienas kita ir poliucijoj liks tik tikri "oziai"

Paulius

Paulius portretas
Palaikau pareigūną. Pažiūrėkit į naktinius klubus lankancias merginas. Baisu. Kurv.... gražiau apsirengia. Tam klube nuejusios vos ne iš kailio stengiasi išsiversti. Prigeria kokteiliuku, o po to jau jūra iki kelių.

Domantė

Domantė portretas
Visų pirma ,tai neturėtų būti barų, dirbančių visą naktį. Pats vėliausias laikas iki 23 val.Be to kiekviename bare turi būti įrengtos kameros ,apimančios net atokiausias erdves.Tada nekils noro elgtis ,taip ,kaip nedera padoriam jaunimui.Apie tokio policininko išsireiškimus-net kalbėti koktu.O tokių dar vis yra,kaip ne keista.Tokie pareigūnai neturėtų užimti statutinius postus.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Tokiam policijos pareigūnui ne vieta dirbti policijoje. Matomai toks "genijus" tinka tik iš šiukšių konteinerių trauklioti įvairius gyvius ir su jais fotografuotis, lydėti įjungtais švyturėliais besilaukiančias kūdikių būsimas mamas, net jei tam nėra jokio reikalo ir būtinai viešinti tokius savo "žygdarbius". Gal tai policijos reformos "vaisius"? Manau reikia grūsti tokį pareigūną lauk, kol nepradėjo savo veiksmais ar neveikimu slėpti nusikaltimų.

Feis

Feis portretas
Ar negirdesim paskui apie m enta narko byloj?

Nu

Nu portretas
Nelakstys paskui kiekviena, kovos menus tegu lanko o ne klubus

Kaunietis

Kaunietis portretas
Labai teisingai Pareigūnas parašė. Pagarba

J

J portretas
Tame policininko pasakyme yra kruopelytę tiesos bet taip tiesmukai nereikėtų kalbeti

Vida

Vida portretas
Siaubas, kai tokie pareigūnai, tai ir tvarkos nėra. Pagal jį, tai dabar - pvz., pagauni pagėrusį ir besiraivantį vyruką (apie merginas dabar tyliu, nes joms jau ir linksmintis negalima) - visi kartu, solidariai imkimės priemonių, nes jei nesiimsim, tai tokiam policininkui dirbti teks.

Ivan

Ivan portretas
Musara pidorasi

Anonimas

Anonimas portretas
tegul nelaksto plikom siknom ir nuogais papais vyrai yra patinai o jus juos gundot pateles tai ir pasekmes tokios

Mentui

Mentui portretas
Tu jaunas sutru*ka mentas kai tavo dukra laks ir raitysis klube ir ja isprevartau galesi sedet jai gydyt o prievartautoja paglostyt kaip toks darboj*bo gabalas isvis dirba saugumo institucijoje ginti saugot padet tau dar mokykloje maivitis nuotraukose kaip boba laiku

Nuomone

Nuomone portretas
Bet tokie klubai turi tureti apsauginius ne vien narkotiku platintojus,manau.O panele ten buvo be daugu ar draugiu? Ir nieko negali smergti.Juk dabar lygios teises.Sovietmeciu jei mergina uzejoi vyro bendrabucio kambari buvo jau pasileidusi.Taip buvo .O videlto buvo visko.O dabar palaida bala ir tabu nebera.

tikrasis

tikrasis portretas
tikrasis Lietuvos policijos veidas

Anonimas

Anonimas portretas
Visiškai teisingai policininkas pasakė. Ko nepilnametė aštuoniolikametė nematė tame klube? Ko ieškojo- tą ir gavo. Veronikų laikai praėjo, žino mergos ko ten eina, nebe tokios naivios.

Kostas

Kostas portretas
Gaila ziureti i tokio "policininko" fizionomija... tikekimes bus tas snarglius ismestas is darbo, matosi, kad jam "ginti, saugoti, padeti" zodziai yra nesuprantami...

Neduok Die...

Neduok Die... portretas
Bet gal ir teisybę pasakė......... ko smerkti, jei tokia nuomonė policininko.gal ta nuomonė iš patirties....

Ką gi

Ką gi portretas
visuose naktiniuose klubuose policijos postų nepastatysime, o policininkas išsakė savo nuomonę kaip normalus žmogus apie tų klubų lankytojus. O kiek būna atveju kai tokios panelės atšaukia savo skundus.... Gal tokio lygio klubai tegul suorganizuoja sovietinių draugovininkų būrius?

Anonimas

Anonimas portretas
Kokiu cia kaimu i ta policija yra prieme?

Mentai šiūukšlės

Mentai šiūukšlės portretas
Išmest toki šiūkšle iš darbo

LR Pilietis

LR Pilietis portretas
Kaip tokiu atveju turėtų realiame gyvenime suveikti LR policijos deklaruojamas šūkis: "GINTI, SAUGOTI, PADĖTI" !!!

...

... portretas
savigarbos ir proto nebuvimas skatina vaikščioti po tokias vietas,ateina apsirengusios taip kaip į viešnamį.kodėl padorios merginos ten nesilanko,nes tėvai išmokė kaip galima turiningai leisti laisvalaikį,o klubinės kito varianto nežino

ožys

ožys portretas
nu tas dabartines mergas tik traukt belieka,kokios jos merginos,žmonos,mamos??? nagai ilgiausi,kam jie tinkami,gal tik šikną krapštyt,o lūpos,lūpos pas karvę gražesnės... Pabaisos-nesistebiu,kad jas vyrukai ir tvarko,nes jos bevertės...

tempor

tempor portretas
Nereikia valkiotis po naktinius klubus

cirkas

cirkas portretas
Galima paskaityti Užkalnio straipsnius, ten daug patyčių, tačiau niekas neklykia ir kiekviename dienraštyje neprimena:)

specas

specas portretas
Jeigu sokant tai koks cia zaginimas

zaibas

zaibas portretas
o gal cia jo darbas, cia skvernelio buves kolega gal? isitikines kad bus tik pabartas ir tiek , tokie tie Lietuvos mentai, sedi ant zmoniu sprando ir dar tyciojasi, nu parazytu parazytas , taip as manau apie ji.

Rasuolė

Rasuolė portretas
Nesistebiu.Kaip mano dukrytė papuolė i avarija,pareigunai neguodė šoką patyrusią,o nuolat laidė piktas replikas ir rėkė kaip ant kokios nusikaltėlės.o tai gali nutikti bet kam.Va kokia realybė.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių