Pakaunėje – smarki avarija: pranešama apie du nukentėjusius žmones

Grįžti į straipsnį

D

D portretas
Baisu kaip vadžiuoja kaire juosta isikabines ji vaira ir trugdo visa eisma tuokius reike baust

niekas

niekas portretas
tankei vazioju auto magistrale kaunas klaipeda leistinu 130 km ir genetnei dauk masinu pr avazioje kaip prostovincia ir iems pofik tie greicio matpklei

>>>TTT \\\\\.../////

>>>TTT  \\\\\...///// portretas
>Bybį neaiškimk ,kaip važioti,važiavau 50 km/h,o dešinė juosta nebuvo pilnai laisva,tai kokią turi teisę gaidys gali lenkti važiuonatį 50 km/h,varjote neišradinėk naujų taisyklių.___Jau iš vis baisu į miestą išvažiuoti kai 30-40 t.sveriantys "gargarai" 90- 100 km /h skuodžia per miestą judrioje gt.visus traiškydami ir milicija to nemato.__O tau asile,ilgu kardanu patylėti,kol nesutraiškė,o gal tu tenai lėkei su "kriauše",kad taip gini.

T T T

T T T portretas
Tai tu debilas važiuok dešinę eismo juostą su savo laužu ir leisk kitiems eismo dalyviams judėti

KEIKŪNAI

KEIKŪNAI portretas
IŠSIKEIKIT PRIEŠ VEIDRODĮ.KODĖL NENORIT BŪTI ŽMONĖMIS?

Byyyy Rka DEJĘS

Byyyy Rka  DEJĘS portretas
Nuimtų GAZĄ + kažkiek ZMOGISKUMO ir būtų ZAJA-*BYS !!! Nebūtų awaryjos :-////

vilma

vilma portretas
Ir kaip nelakstys, jei baudų mokėti nebūtina (nėra kam išieškoti), policija patogiai sėdi prie kompiuterių, o keliuose- tik chaosas. Dažnai važinėju Zapyškio kryptimi, tai aną dieną "audi" švilpė 180 greičiu, sustabdė tik šviesoforas (laimei) ties Zapyškiu. Kol galvojama tik apie kelių erelių(gaidelių) asmenybes ir gerovę, tai toliau bus dar kraupiau. Labiausiai gaila nekaltų, nuo tokių mankurtų nukentėjusių žmonių, ant kurių, akivaizdu, mūsų valstybės pareigūnams ir valdžios atstovams - nusispjaut.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis   \\\\\...///// portretas
>Atsiprašau,ne kiaušės,o "kriaušės" vežančios skystą cementą,gaila nesuspėjau jų valst.Nr. užsirašyti,nes sudarė siaubingą chaosą gatvėje visi lakstė į šonus,kaip pamišę,davė durniams kelią,kitaip mirtis.

Trikojis \\\\\.../////

Trikojis   \\\\\...///// portretas
Kada gi pagaliau milicija bus priversta dirbti?___Panerrių gt.tai idijotų sunkiasvorių a/m kvailiojimo arena,ne per seniai mane iš dešinės 2-vi "kiaušės" lenkė apie 100km/h.greičiu,kur milicija?

Komentarijus

Komentarijus portretas
Kiekvieną rytą matau vieną kitą idiotą skubantį į dwrbą

Galerijos

Daugiau straipsnių