Neregėtas nusikaltimas: vagys Kaune dangstėsi netikro serviso iškaba

to vitalijus

to vitalijus portretas
Jei tau idiote asmeniskai reikia ruso, tu jo nori tai pizdink pas vankas i rusyna. Mums ir cia labai puiku...

Anonimas

Anonimas portretas
Todėl, kad garažų savininkams ir jų pridurkams seniai ragai išaugo, jie nuo seno jokių sąskaitų už remontą nepateikia, ir niekas jų netikrina. Taigi jie nusprendė eiti dar toliau. Ne visi garažai tokie, bet yra nemažai sukčių

To aivaras sinkevicius

To aivaras sinkevicius portretas
Herojam slava,dar labdarines kojines išsiveze i savo bomzyna

AJK

AJK portretas
Nesenai skaičiau, kad senyvo amžiaus moteris atidavė 1000€ sukčiams, o čia už 4000€ atidavė mašinas, tai matyt protas už bobutės buvo mažesnis. Vargas dėl proto.

Aivaras Sinkevicius

Aivaras Sinkevicius portretas
Nežinau kuo galėčiau padėti, bet esu apsilankęs šiame servise, su IWS paslauga, tai savininkai yra iš Ukrainos, ir pradžiai sudomino paslauga, bet vėliau atsakė, kad mokesčiai perdideli ir grįš atgal į ukraina

Subaru

Subaru portretas
Nebutu BMW nebutu autoservisu

tam op

tam op portretas
taip siulo galas yra ... bet policija matomai nemato to siulo

vitalijus

vitalijus portretas
socialinė atskirtis didėja, ubagai vagia tik viska nes nebeiperka , narkomanija taip pat didėja, skolose visi sėdi, kiti anstoliuose, valdžia visi žino ka veikia, kito varianto nematau tik tai kaip ruso reikia. biski kiauliu praretintu, bent kazkiek kazkas pasitaisytu.

litvie

litvie portretas
bardakas

H

H portretas
Tai cia nera jokia naujiena, puse servisu visur ir lt ir uzsieni tik tuom ir issilaiko ardydami vogtas masinas,

jo

jo portretas
Kaunas yra Kaunas , čia pilna uniformuotų įteisintų vagių, tad niekas jau nebestebina

op

op portretas
nu ta merga kur skelbimą mėtė tai akivaizdžiai susijusi :) siūlo galas jau yra, reik tikėtis kažkas apčiuopęs ir dirba ta kryptimi

Jonas

Jonas portretas
Nesuprantu, kaip per mėnesį laiko negali rasti kaltininkų? Kažkam juk tos patalpos priklauso. Jeigu savininką paspaudus, iškart pasakytų kam buvo isnuomaves ar davęs naudotis.

manau

manau portretas
sukčius pažaboti bus sunku o mašinas atgauti BE ŠANSŲ.....Tokiu atveju kalta VALSTYBĖ ir patirtą žalą turi ji ir atlyginti,,,KAI GALĖJO ATSITIKTI kad kažkas sumanė pakabinti iškabą, kažkas paleido reklamą, Niekas nei mokesčių inspekcija, nei policija NIEKS aplamai nesusidomėjo kas per firma atsirado, kur steigimo dokumentai. Kokiu pagrindu jie išduoti. Ar darbuotojai turi reikiamą kvalifikaciją....PILNAS BARDAKAS...O seimas DIEGIA NORVEGIŠKUS VAIKO ATĖMIMO ir VYRŲ GAUDYMO SU MOTERIMIS LOVOJE BŪDUS pagal ŠVEDIŠKĄ MODELĮ..O VAGYS apiiiipisinėja patiklius klientus LIETUVIŠKU MODELIU........

mldc

mldc portretas
nesisuksi - negyvensi, taciau pagaus ir zonoj vemsi :D

Remigijus

Remigijus portretas
Nu bet ir naglumas tu zuliku

Praeivis

Praeivis portretas
NĖRA ĮSTATIMŲ TOKIAI VEIKLAI PAŽABOTI...

Taigi

Taigi portretas
SEIMO IDIOTAMS rūpi tik moters ir vyro lovos reikalai....o sukčiai darbuojasi iš peties.

Algis

Algis portretas
,Kas per tvarka, jei jums nepatinka komentaras tai blokuojate, o cia kiekviena diena tos kurvos visokios justinos,emos kisa savo uzpakalio siulymus. Juos reikia salinti is interneto.

ooo

ooo portretas
policija negaudo nei vagiu nei plastakiu ..

To Alis

To Alis portretas
komisija yra sudaryta.....sėdi ir laukia vokelių, kad nereikėtų važinėtis, maltis po užkaborius, tepalinėtus dulkėtus servisus....

Nuomonė

Nuomonė portretas
O, atskrido nauja "plaštakė" -- Justina24! Sakai, po truputį ruošiate dirvą prostitucijos legalizavimui? Gali nesivarginti, -- neišdegs! Ir savo gašlaus biznio "kolegėms" emmoms ir lanoms pasakyk. Netvirkinkit kaunadienės skaitytojų, o eikite dirbti krovikėmis ar gatvių valytojomis, pasileidusios kalės!

Alis...

Alis... portretas
o kur yra sudaryta VMI brigada, kuri pastoviai Kaune pervažiuoja per visokias aptarnavimo įmones ir užfiksuoja jas, patikrina legalumą... tikrai nesikurtų visokie nelegalai...

Ostapas

Ostapas portretas
NEREGĖTŲ GALIMYBIŲ ŠALIS kam važiuot į Ameriką, Angliją, čia gali išdūrint bet ką, Gali nusipirkt draustinį ir pastatyt vos ne miesto dydžio gyvenvietę, įrengt "orinį" servisą, apstatyt Neringą vasarnamiais nieko neklausus, iškirst miškus įpatingai apie Kauną, išasfaltuot Panemunės šilą, Ąžuolyną, galima vardint ir vardint. LIkit Lietuvoj, čia daugiau galimybių...

Justina24

Justina24 portretas
Aš ieškau vyro už atvirus santykius! Su manimi galite susisiekti per šį portalą - www.pc.tc/justina24

kumpis

kumpis portretas
iš tiesų baisu. Bet kodėl važiavo į nežinomą servisą? Man vienąkart mašina prie kažkokio serviso sugedo, tai ir kreipiausi į jį. Sutaisė, nesiskundžiu. Bet šiaip važiuot belekur, nu nžn

Vale

Vale portretas
Galit but ramus nesuras policija kaltu

Linas

Linas portretas
Policija "atlieka tyrimą"! :)))

tonfa

tonfa portretas
nieko naujo, įprastas krabogrado banditų darbas

O gi Kaunas

O gi Kaunas portretas
Penktadalis kauno išaugo, nedirbančių ir nemokančių mokesčių....

Čia girdime žodžius

Čia girdime žodžius portretas
kursai sakosi, kad vagia valdžia, nariai. Mes Dievo akivaizdoje stebime, kai vergas nuolankiai šlovindamas aukščiausią, nemačia kiša ranką razinų lėkšėn...Girdėjote žodį.

Anonimas

Anonimas portretas
Na va,policija ir prokuratūra buvo labai užsiėmę nusikaltėlės tarptautiniu mastu pargabenimu,ir tokio "menkniekio" nepastebėjo.Neįtikėtina,juk naujas vadas vadovauja Kaunui.

pastebejimas

pastebejimas portretas
keistai skamba kaip policija sako kad direktoriaus neimanoma prisikviest, kodel tada pajieskos neskelbia ir nesugauna.., gal nenori?

Vila

Vila portretas
Daugiau negu keista,kad serviso darbuotojai galejo dingti nepagaunamai. Argi siais laikais negalima sudaryti fotoroboto ir paskelbti paieska? Gal musu pareigunai tegul pasimoko is uzsienio kolegu? Ir pirstu atspaudu argi neliko ant nespeto isardyti BMW? Dingo kaip i vandeni ir neimanoma rasti? Siais laikais? Ir dar. Yra patikimi servisai, kurie dirba metu metus. Kodel pasirinko gal pirma karta girdeta-isreklamuota servisa ir dar prabangiu automobiliu savininkai? Gal taupe, jeigu ten pigiau? Nesuprantama.

Gyventojas

Gyventojas portretas
O kas dedasi Kaune, Islandijos plente,garažų pažeminių masyvuose ?? Prie Fordo parduotuvės.Pašoneje Žaliakalnio policijos. Vyksta kažkokie darbai,garažus išsinuomave ,kažkokie neaiškiūs jauni žmones. Naktimis prie požeminių gatažu vyksta prekyba narkotikais,švirkštu primetyta būna .Garažų masyvuose ,prie montuojamų padangų, tuo kelių i apačia iki galo ,trijų garažų teritorijoje.Mums gyventijams,iš daugiabučiu gerai matosi ši teritotija.Kodel policija nesiima jokių priemonių, del šio rajono?

Kns to Argi čia naujiena kad Kaune

Kns to Argi čia naujiena kad Kaune portretas
...tu trolis arba metas pas gydytoja,o uz gramatika rasau dvejeta!

Romas

Romas portretas
Tokių įmonių aibės ir Klaipėdoje. Juk jų niekas netikrina,jie mokesčių nemoka arba tokius,kad juokas ima.

To argi čia naujiena

To argi čia naujiena portretas
Didesnio bebilo kaip tu Lietuvoje nerasi.

0...

0... portretas
Tai kiek ten tu mašinų reikia pririnkti nes vagystę isaiskes po pirmos mašinos čia greitai jos visus surinks kažkokie vagys debiliukai suprasčiau kad kokias pavogtu po 30-50 stuku eurų bet į tokius servisus tokių niekas neveža.

Argi čia naujiena kad Kaune

Argi čia naujiena kad Kaune portretas
Visi nusikaltimai padaromi daugiausia Kaune, arba kauniečių nusibasčiusių į užsienius. Kauniečiai ne tik kad Kaune pasižymi nusikalstomom veikom, bet ir apsišike ant visos Lietuvos, nes ir į kitus miestus nuvyke daro nusikaltimus, bet ir ant viso pasaulio apsišike, ne geriau elgesi ir užsieny budami.

Anonimas

Anonimas portretas
retai apie tokk paskaitysi.. telefoniniu sukciai iprasta naco sitaip....
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių