K. Venckaus prašymas pamatyti D. Kedytę klaidžioja po teismus

Grįžti į straipsnį

Kirpėjos

Kirpėjos portretas
Ir bufetavos valdo Lietuvą :))))

Berniukas

Berniukas portretas
Stankūnaitės ir Kedytės bylos, kaip ir kitiems jos aktyviems dalyviams, yra įslaptintos 75 - kiems metams. Tai griežčiausia valstybinė paslaptis, jos atskleidimas, paviešinimas gresia bausme iki gyvos galvos. Apie tai draudžiama ne tik kalbėt, bet ir pagalvot. Tad nedrįskit apie tai rašyt.

>Der \\\\\\...//////

>Der  \\\\\\...////// portretas
>,DER,nepilnai save įvardijai tu DERmo (rus) LT šūdas.

DER

DER portretas
ISINKIT TO JAUNO PEDOFILO NUOTRAUKA KAM JI KISAT TA JAUNA PEDOFILA

JAU UŽTEKS

JAU UŽTEKS portretas
UŽTEKS RAŠYTI APIE SKANDALISTUS.

zmogau

zmogau portretas
Zmogau --esi labai teisus[[nes ta siaubunu seimynele,tai ne tik kauno rajono geda,,bet visos Lietuvosnusikalstama grupuote;;jau ir jos sunelis eina motinos nusikalstamo kershto keliu

Anonimas

Anonimas portretas
Ilgai rases Garliavinio pedofilo sesers Vencikenes bienkartas dar parasys, prazydes lazda. Tik kad nepersistengtu ir neperspaustu, nes iseis per kita puse.

MANAU

MANAU portretas
......ČIA NEDVIPRASMIŠKAI PARAŠYTA ,JOG MERGAITEI SUKURTA ISTORIJA IR PRAEITIS JAI NEEGZISTUOJA. KYLA KLAUSIMAS ,KAM TAI PADARYTA : PIRMA .....JEI NIEKO NEBUVO ,TAI TAI YRA NEADEKVATU . ANTRA JEI JAI IŠTRINĖ ATMINTĮ ,TAI KAIP JI GALĖJO KAŽKĄ LIŪDYTI TEISME?????

dvigubi standartai

dvigubi standartai portretas
Kai Karolis ieško pusseserės, nes nori su ja bendrauti, tai klykia staugia padugnių orda, kad negalima. O kai Lietuvos statutinis pareigūnas, atstumtas artimųjų po Garliavos šturmo (nors jam buvo duota laiko įrodyti, kad jis nėra čia įsivėlęs) terorizuoja jį atstūmusius artimuosius siekdamas, kad jis ir jo vaikai galėtų matytis su sūnėnais ir pusbroliais, tai čia viskas tvarkoje? Aprimo tik pagrasinus, kad visi jo skambučiai ir SMS yra įrašyti, jei nesiliaus, medžiaga keliaus jo vadovybei ir į prezidentūrą.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Grab'liauskiene ausys nekaista nuo melo ???.---nie'Grubi,(rus).

Chi

Chi portretas
Šaunuolis Karolis, kad rūpinasi, kur mūsų išgirtoji Lietuva pradangino mergaitę. Eik iki galo, kreipkis į Strasbūro teismą..kur tik gali, mergaitei turi būti sugrąžinta atmintis!

ir vel ,ir vel..

ir vel ,ir vel.. portretas
tas nepilnavertis .....pratesia nutrijos motkos "memuarus";tai pusgalvis ,o jau uzauges pugzlys....ir gedos jausmo nedave gamta-motina;;tiek blogo L.Stankunaitei ir jos dukteriai ta seimynele padare! o jis nauja tragedija bando sukurti ,,,miznius

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
mano logotipą \\\\\\....///// bando permušti pedai.Jei jie palaiko pedus netikėkit,tai ne mano \\\\\.../////.,nes aš griežtas pedų priešas.Jie turi būti GRIEŽTAI nuteisti.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Oi laukiam,oi laukiam,kad kuo greičiau išryškėtų "ištikimų" vyrelių ir" garbingų" tėvelių,sėdinčių aukštose kėdėse PAVARDĖS.Taip bus,ir greitai,nes Dievas YRA,pedai susimastykit.

Vytas

Vytas portretas
Kuziniai troliai dirba

Čiubaka

Čiubaka portretas
matosi iš komentarų kaip pradėjo isterikuot visi p.e.d.i.k.a.i ir jiems prijaučiantys troliai

Anonimas

Anonimas portretas
Daug raso kuze. Vėl girta?

Kada?

Kada? portretas
Kada teisėsauga panaikins grėsmes Stankūnaitei ir Kedytei? Kas yra daroma ta linkme, kokie tyrimai?

Kuz

Kuz portretas
Kuze kuze vėl geri

tam-man atrodo

tam-man atrodo portretas
žegnokis, jeigu rodosi.Aha, JAV daugiau neturi ką veikti tik ieškoti mergaitės...o gal tu žinai kur jos yra,jeigu žinai, kad būklė '' nėra gera ir normali '' pasakytum Karoliukui

Visuomenės padugnės

Visuomenės padugnės portretas
prieš Karolį naudoja psichologinį smurtą ir patyčias. Jų necenzūriniai įžeidūs komentarai - akivaizdus to įrodymas.

Egzotinis

Egzotinis portretas
Kuzeeeee rašo komentarus

man atrodo

man atrodo portretas
Karoliui labiau pasisektų paieškos JAV, nes jos turėtų būti būtent ten. JAV, kaip "saugomus asmenis" priglobusi valstybė, yra taip pat atsakingos už Deimantės sveikatos būklę, kuri, akivaizdu, nėra gera ir normali.

Tiesa

Tiesa portretas
Pedofilai šmeižia Karolį

Mižnė

Mižnė portretas
Mižnėkuzė rašo dirba

Anonimas

Anonimas portretas
pasirodo jis nepedofilas jis zoofilas

srnuole

srnuole portretas
iskur atsiranda tokiu debipu pavadinti jaunuoli pedofilu

DER

DER portretas
NEDEKIT TO JAUNO PEDOFILO NUOTRAUKOS

vardas

vardas portretas
niekas jam neleis pamatyt. Kas jis toks? Nei mama, nei tevas. Jei nores pana, tai pati pasimatys.

Anonimas

Anonimas portretas
Ieško ko ne pametę arba neturi ką veikti .Geriau tegul atgailauja

>/.../

>/.../ portretas
Kam tau durneli vaikščiot po LA? Suskaičiuok namiškius ir paaiškės kad tas penktas tai tu. Suskaičiuok Kedžių klaną ir atrink kas penktą - irgi neapsiriksi

Jonas

Jonas portretas
Nutrija veikia pacuko rankomis...Be reikalo vargsta.

Kuzė Mižnienė

Kuzė Mižnienė portretas
Girta kuze ir pedu gynėjai darbuojasi

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Truputį statistikos.Pagal pedų reakciją,grubiu paskaičiavimu kas penktas LT pedas.Įsivaizduokit,einate Laisvės Alėja ir prasileniat su praeiviais skaičiuojate,1,2,3,4 ir penktas pedas.Man tai šlykštu ir kelia siauba tokia aplinka.Neįsivaizduoju ar pasaulyje jų yra daugiau pedų,kaip LT.---Nors vienoje srityje lyderiai-pyderiai.

Vyta

Vyta portretas
Pažiūrėkit, kiek pedofil rašo komenrarus, žemina ir šmeižia Karolį V. Matosi, kad kuze ir egzotinis debilas toliau darbuojasi.

DER

DER portretas
ISIMKIT TO PEDOFILO NUOTRAUKA KAM VIESINAT JA

>Taigi \\\\\...////

>Taigi  \\\\\...//// portretas
Dar vienas pedas prabilo.

Taigi

Taigi portretas
Tokia motina užaugino ir tokį sūnų, jei būdamas suaugęs veliasi į šitą motinos aferą.

>Patarimas \\\\\.../////

>Patarimas  \\\\\...///// portretas
>Patarėjau,savo patarimus susikišk į rudają,nes pats pede rašai ' TIKĖKIMĖS' ,kad dar GYVA.Kuo toliau, vilčių mažėja.O Karolio reikalų sujudinimas pedms kelia isterišką paniką ir baimę,nes sužinos šeimos su kokiais skaistuoliais gyvena.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Pagal komentarus Lietuvoje pedofilų gausa tragiška.Nesitikėjau,kad jų tiek daug privisę.Komentarai,diskusijos išryškina tą tautos gėdą,nelaimę.Dar kartą dėkoju Kauno Dienos Redakcijai,kad padedat atkasti tiesą,susidaryti teisingą nuomonę.Pasirodo ne visi nuperkami,prigązdinami,turiu mintyje L.ryt.15 min.

Babunė

Babunė portretas
Pasireiškia tiesa. Kuo kvailesnis beraštis ar visiškas idiotas, tuo šlykščiau komentuoja labai rimtą įvykį. Tiesa, kad 80% primatų populiacijos turi vienokių ar kitokių psichikos nukrypimų. Tokie ir prasigėrę, perkami už butelį rašo šlykščius komentarus ant tragiškai nukentėjusios šeimos.

nerimsta bostras

nerimsta bostras portretas
Tas zvairas bostras shnipineja,,nutrija su tuo bostru nuruko I JAV nes[[ pardavusi D Kedzio nekilnojama turta=priklausantyti D ,Kedytei]] pasidare kruva pinigu!!! ir tais pinigais "pimirso" DALINTIS su kedzio ipedine!!,o dabar [baigia realizuoti JOS!! pinigus ir!! nori patikrinti ---at kedyte nepareiksh savo teise I BIOLOGINIO padaro turta?!! ..valstybes paslaptis ,,zhvairy, nes jai suedete gyvenima,,ir saugoja nuo jusu piktadariu valstybe !! Aciu teisesaugai. o tas sveplys,visai neidomus Stankunaites L.mergaitei. Deimante--aukstyn galvele-- tfu I ta asila -shnipa.

VILMA

VILMA portretas
KOKS ŠAUNUOLIS VENSKIENĖS SŪNELIS. IR PROTINGAS IR GRAŽUS. IR TAIP STENGIASI MAMYTEI PADĖTI IR PUSESERIA PAMATYTI.IR VISA TIESĄ KAŽKAIP YRODYTI. ŠAUNUOLIS ESI.NESKAITANT,KAD VIENAS AMERIKOJ TIEK MATĖ SUNKUMŲ.JUK DAR VAIKAS PATS BŪDAMAS TEN KABINOSI UŽ GYVENYMO IR MAMYTEI KALĖJIME REIKĖJO PADĖT.NENULEISK RANKŲ.TOKIOS ISTORIJOS PRIGALVOT NEYMANOMA.TURI PAVYKTI VISKAS. ŠAUNUOLIS.

Patarimas

Patarimas portretas
Patariu jaunuoliui palikt ramybėje tą norą. Nieko nepasieksi, tik susigadinsi gyvenimą. Labai gražu, kad gini mamą, padedi jai, bet tai nepakeliama našta. Stankunaite turi išskirtinę paramą. Niekas iki šiol neatsakė į klausimą, kodėl būtent jai buvo suteikta tokia pagalba. Lietuvoj nebuvo girdėti, kad valstybė taip gintų žmogų. Reikia tikėtis, kad mergaitė gyva.

Kodel

Kodel portretas
kabinejates prie tos mergaites,jeii noretu jus matyti ,tai susirastu,zino,kur gyvenat.Jos vietoj nenoreciau nei matyti nei girdeti to vaikystes pragaro,atimtos vaikystes Geriausia dovana jai is skandalingos tetos ir pusbrolio butu palikti ja ramybej.Dar negirdejau kad kas prievarta veztu gimine pas gimine bendrauti

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com portretas
Visa ta problema su Deimante ĮRODO, kad Lietuvą valdo IŠSIGIMĖLIAI, hibridiniai stribai, paskutiniai NIEKŠAI. Tai ko iš jų galima tikėtis? Net prezidentas G.Nausėda prarado kojas, negali nors kartą susitikti su taikiais piliečiais nors vieną mėnesio 17 dieną. Jei negali paeiti, tai tegu ATŠLIAUŽIA, kaip GYVULYS, ant kelių ir alkūnių. Faktas, iš jo žmogaus tikrai nėra.

PASTEBĖJIMAS

PASTEBĖJIMAS portretas
...JEIGU NIEKO NEBUVO , TAI KAM TA TERAPIJA ,KURIOS PAGALBA TRINAMA ATMINTIS . NU NĖRA LOGIKOS......

LLL

LLL portretas
Tik visiški iškrypėliai dar gali norėti pamatyti Kedytę, o tuo labiau jos reikalauti. Jeigu jau tas jos gyvenimo gabalėlis jau išbrauktas iš jos gyvenimo - nėra reikalo jo priminti ir reikalauti viešumo. Kam aitrinti žaizdas? - Nebent visiškiems egoistams reikia pratęsti žaidimą

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
>Tas pedas >pasiilgo mergaitės< pasinaudojo mano logotipu \\\\\.../////.Pede kaip tau ne gėda ????????????????.Bendrai apeliuoti į pedų sąžinę beprasmiška,jie jos neturi.

LIII

LIII portretas
Užaugs. Pati susiras jeigu norės. Nėr čia ko teismus užkraut nesąmonėm.

Kuzeeeeee

Kuzeeeeee portretas
Kas antras komentaras parašytas susimyžusios kuzės iš lryto. Ta lezbė jau visai proto netekusi. Su egzotiniu debilu nerimsta.

Vytas

Vytas portretas
Kdienoje daug pedofilu komentarus raso, smeižia Karolį

Ką gi

Ką gi portretas
ir čia valstybės "paslaptis", kaip ir apie buvusią prezidentę Rusijoje....

Labanakt

Labanakt portretas
Nėra Lietuvoj jokių pedofilų klanų, nėra jokios Kedytės, viskas jums prisisapnavo, eikit Coronos naujienų sekt...

Jeigu ji gyva

Jeigu ji gyva portretas
Tai tegul pasirodo per internetą ir pasako pati, kad nenori su niekuo bendraut, gali ir angliškai, jeigu jau lietuvių kalbos nemoka.

Anonimas

Anonimas portretas
Pažiūrėkite kiek pedofilų komentarus rašo. Tokie kaip kuze, egzotinis debilas, stankofilu gerbejai, furminos seserys ir panašūs.

Anonimas

Anonimas portretas
Pažiūrėkite kiek pedofilų komentarus rašo. Tokie kaip kuze, egzotinis debilas ir panašūs.

Anonimas

Anonimas portretas
Grandrapi yra pedo

Grandrapi so 19

Grandrapi so 19 portretas
Jis nori mergaitės.

Kaunas

Kaunas portretas
PALAIKOME, Karoli, SĖKMĖS

Nuostaba

Nuostaba portretas
Kokie keisti ir beširdžiai tie komentatoriai, kurie nenori leisti susitikti pusbroliui su pussesere. Tarsi nuo to priklausytų jų pačių likimas. Kaip reikia būti nužmogėjusiam, kad šitaip grubiai atsilieptum apie jauną žmogų, norintį susitikti seniai matytą giminaitę! Greičiausiai tie žiaurūs žmonės neturi giminių, su kuriais išskyrė likimas, todėl pavydi tiems, kurie jų turi.

Įsijautė

Įsijautė portretas
Sutenerės klientai komentaruose, komentuoja ko mergaitė nori ir ko nenori, lyg po šiai dienai lankytųsi pas ją ir viską žinotų.

Pasimetes Karoliukas visiskai....

Pasimetes Karoliukas visiskai.... portretas
Tai jam mama norisi pamatyt, tai puske,... ir dar turbut nori kad abi pas ji i amerika atvarytu? :D :D Visiskas debilas, Motka sugalvoja kokia nesamone, tas paplatina kaip savo, paskui nutrija apskundzia, o tas apsimeta kad ten jis skundus rasineja, taip kaip Driskius tipo rase skundus, ciut profke baiges ;D :D turbut dega smarkiai ruros kad taip nerimsta?

Vida

Vida portretas
Užsimanė brudas pamatyti mergaitę...kažin kokie jo tikslai?

Advokate Grubliauskienė

Advokate Grubliauskienė portretas
Grubūs ir chamiški atsakymai.

Babunė

Babunė portretas
Koks sujudimas pašiurpintų pederastų. Kiek jų daug čia piktinasi, kad kažkam norisi tiesos. Ateis valdžion jūsų išsirinkti liberastaii, galėsit viešai demonstruotis savo intelektą gainiojant helmintus viduriuose.

Pedofiliokai

Pedofiliokai portretas
Nan jei mergate emoka lietuviskai, tai jai isplove smegenis psichu vaistais, juk ir pats Karolis panasiu laiku isvyko is tos Lietuvos, nes jiems cia tikrai grese pavojus gyvybei, o ir dabar nera jie su mama apsaugoti nuo sios gresmes, pasiziurekit, koks laimingas pedofilas kunigas Kareckas sukinejasi ir siuo m tarp mazu vaiku, o juk eile mergaiciu isgraibe, o savo suguloves anukes ir ju mama jis persekiojo teisesaugos pagalba

pedofilai dusia lieja komentaruose

pedofilai dusia lieja komentaruose portretas
noredami su teismu ir advokatu pagalba numarint sia byla uzmarstin , taip kaip patvarke visus sios bylos liudininkus....

Galetu Teismas aiskiai pasakyt

Galetu Teismas aiskiai pasakyt portretas
Deimante nenori giminiuotis su teistais asmenim ar ju giminaiciais, o ir kas noretu turet reikalu su kalejime sedejusia cioce ar jos ispera? arba teistais seniais kurie moke mergaite moke piest ne gelytes ar zuikucius - o bybius?????

senukai

 senukai portretas
Kokie tie kedpedžių palaikytojai bepročiai!Nenori suprast,kad mergina,paauglė,nenori matyti baisios ,,giminės" niekada.Privargo baisiuose seniš namuose nuo tėvo pedofilo,venckės nutrijos,m.neadvekačių senių ir pusbrolio,kuriam buvo galima nusimyžti ant mergaitės.O dabar brudelis jos ilgisi.Čiuožk,mižniau į Lietuvą.Kaip ir močia tik skundus rašyt moka.Neįvykusios prezidentės dabar ir seimūnės išgimdytasis.

Isivaizduokim...

Isivaizduokim... portretas
o jie teismas leistu pamatyt Karoliui Deimante, o ji pasiustu Karoli Na/xui? ka tada skustu ziurkes?

samas paskendo baloje

samas paskendo baloje portretas
Suzinosit viska po 75 metu,kas seime dirbo KGB kas teismuose ir prokuraturoje buvo pedofilai ir kurie advokatai uz gerus pinigus juos dangste.

e

e portretas
Greičiausiai pusseserės nepamatys - negyva jinai. Per daug matė, daug dėdžių gali atpažinti. Ir saugoma buvo nuo visuomenės, kad pirštais dėdes laižytojus prievartautojus neatpažintų.

Prajuokino

Prajuokino portretas
ar teismas gali nuspręsti ar priversti su kuo nors pasimatyti ar susitikti ?

pedofilai meto ikrus

pedofilai meto ikrus portretas
slepia galus .... todel ir pasimatymu jokiu nebus......

Bėda

Bėda portretas
Ko gi šis šunsnukis į Lietuvą negrįžta?Nes tiek prisidirbęs kad bijo apykojės.Tfu ant nutrijos visos šeimynkos.

Bėda

Bėda portretas
..Bijo išgamiukas į Lietuvą grįžt,žino,kad si apykoje bus.Mergaitės gi jis ieško.Tfu ant visos nutrijų šeimynkos!

Kaunietei

Kaunietei portretas
Tamstos buka makaulė. Pagal jūsų logiką, jei aš norėčiau susitikti su seserimi, pusbroliu, mama ar draugais, vadinasi aš juos persekioju? Pas pedofilgynius logikos nerasta

kaunietė

kaunietė portretas
Rado kaip pasireikšti. Nei jis tėvas, nei motina, ko persekioja mergaitę?..

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kai girtas vairuotojas atsisako pasitikrinti blaivumą, iškart kyla įtarimas, kad jis - neblaivus. Akivaizdus išsisukinėjimas visuomet kelia įtarumą. Tai kaip dukart du. Tikėkimės, jog naujai atėjusi valdžia įrodys, kad jos pažadai visus Lietuvos žmones padaryti besidžiaugiančia visuomene - ne tušti lozungai. Tikėkimės...

Kornelija

Kornelija portretas
Linkiu Venckų ir Kedžių šeimynai dar jkartą didelės stiprybės, kantrybės, Sveikatos. Tikėkit, kad kada nors ateis ir šviesesnis rytojus. Paprasti Lietuvos žmonės su Jumis, tik gaila, kad neturi galių Jums padėti.

Kadangi teisejai byloje pedofilai?

Kadangi teisejai byloje pedofilai? portretas
Tai ju patirė smurta nuo teisėjų ?tai ksip ne sleps valdžia ir teismai mergaitė jai ji galėjo liudyti apie pefofilus teisme?kadangi teismai bus vaikas slepamad ir su vaistais atmintis trinama.

kaip išsisukinėjama

kaip išsisukinėjama portretas
Jei su vaiku būtų viskas gerai, tai nemėtytų bylų kaip karštos bulvės vieni nuo kitų, o leistų vaikui nors skaipu bendrauti ir su giminėm, ir su draugais likusiais Lietuvoje. Neabejoju, kad vaikas psichiškai sužalotas mėginant ištrinti vaiko prisiminimus apie iškrypėlius. Vyresnioji nukentėjusi nužudyta, o ši paslėpta, kad pridengti valstybės nusikaltimą sutraumavus vaiką. Kas jai gresia? Ar Lietuvos policijai ir tiems kas turi tas kažkokias grėsmes pašalinti mes už nieko neveikimą mokame algas? Negi tokia ištižusi nesugeba per tiek metų tas grėsmes išaiškinti?

Aha

Aha portretas
Nutrijukas nori pusseserę pamatyt, bet pusseserė net į tą pusę pažiūrėt nenori.

Jjj

Jjj portretas
Jaunasis patvorinis išlindo,o Kėdutės jau nė kvapo su motina nebėra ,pedofilai jau ir pakasė ,

Grandrapi so vid 19

Grandrapi so vid 19 portretas
Tam \\..// atidirbinėja pedoeuriukus

Jonas

Jonas portretas
O ko tas veltena nori, ko lenda prie mergaitės? Tegu ji ramiai gyvena.

Hmmm....

Hmmm.... portretas
Motka pasikviete savo palikuoni i pagalba...matomai tikisi, kad pavyks surasti ir pribaigt mergaite...VIOLETINIAI PARAZITAI...sedekit ir tyliai bezdekit

Nebegirdeti

Nebegirdeti portretas
Stanislovo Tomo , laukiame nauju minciu

>kada \\\\\.../////

&gt;kada  \\\\\...///// portretas
>pedofikus kastruoti per humaniška,juos reikia už mašnų karti.

>Balamutas \\\\\.../////

&gt;Balamutas  \\\\\...///// portretas
1000 kartų teisus,anksčiau ar vėliau tiesa išaiškės nes labai akivaizdus pedų melas,strutis smėlyje.Kauno Diena vienintelė kuri skleidžia tiesą.Ąčiū Redakcijai.

t

t portretas
Karoli kreikis i N Sadunaite ji tau pades susitikti su kedyte

Marytė

Marytė portretas
Teisybę rašote, ne teismas sprendžia su kuo gali matytis. Sprendžia pedofilai su mantijomis.

Martis

Martis portretas
Šiaip ar taip juk užaugs. Niekur toji tiesa nedings. Tai ir išaiškės. Čia gali slept neslepes

Hmm

Hmm portretas
Joks teismas nesprendžia kas su kuo turi matytis. Jei D nenori tai ir nepriversi.

Balamutas

Balamutas portretas
Kaip suprantu iš daugumos komentarų, čia lieja jausmus pedofilai, bijantys jų veiklos atskleidimo. Durnių laivo primatai nesigaudo pasaulyje, aklai tiki juos kryptingai kvailinančiais visokiais šiuolaikiniais Gebelsais. Patiklūs tie lietuviai, net gėda. Šimtą kartų pakartotas melas virsta ,,tiesa". Ačiū Kauno dienai, bandančiai primint, kad tiesos paieškos dar tęsiasi.

Užėjo

Užėjo portretas
mat jam noras,tiek metų nerūpėjo,bet mamelei nepavyko iššnipinėt kur ji yra,tai pasitelkė sūnelį,tik neaišku ar ta pusseserė nori matytis su kuo nors iš to violetinio košmaro

Nieko sau

Nieko sau portretas
Jam rupi ar jai viskas gerai....o kur tu buvai kai diedukas liepe jai sysalus paisyt?kai tevas,jeigu galima ji taip pavadint ja nepadoriai filmavo?kai pusdurne kaimyne burdavo pasakas apie pedofilu klanus?kai teta versdavo ja prie apmyzto patvorio abejotinai publikai su birbine koncertuot?slepkis po lapais kause

kada

kada portretas
pedofilus prades kastruoti

jo

jo portretas
Tiek metų nerūpėjo.Čia mamelė už virvučių tampo savo debiliuką.Nori sužinoti kur gyvena,kad galėtų pakasti pagrindinę liūdininkę

Kora

Kora portretas
Tuo tarpu jau atėjo laikas apie pusseserę užsiminti.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Negalima parodyti to, kas yra po žeme.

Spike

Spike portretas
Kaip ilgai jūs fanatikai - iškrypėliai dar persekiosit tą mergaitę?

Kora

Kora portretas
Dar truputį kantrybės. Tuomet nieko nereikės prašyti.

Tobuleti reiketų

Tobuleti reiketų portretas
Žiauru, kur gyvename, kokie komentarai, žiauru, kai jūsų neliecia, galite pilti purvą, o Jaunuolis ieško mergaites, tai kraujo ryšys, ne kiekvienam valkatai tai suprasti, sekmes ir teisybes , labai aiškiai ir protingai apie ta istoriją pakomentavo rasytoja daktare Filomena Taunyte, skaitykite knygas, užuot bukumą savo rodyti portaluose.

Sėkmės

Sėkmės portretas
Būk atsargus vaike, juk tarp žmonių gyveni. Daugiau klausykis ir mažiau kalbėk. Kodėl palaikau tave? Todėl, kad Kėdainių teismas dėl tavo pseseres perdavimo motinai ir padalino Lietuvą į dvi dalis. Teismo sprendimas turėjo būti toks argumentuotai aiškus, kad N. Venckienė pati būtų perdavusi Stankūnaitei jos dukrą, o ir visi būtume atsikvėpę, tačiau buvo nueita primityviausiu destrukciniu keliu, todėl tave galima suprasti kodėl širdyje nerimsti. LT teismuose iš tiesų yra daug nepagarbos teisininko profesijai.

???

??? portretas
Mergaitė artimiesiems papasakojo apie dėdes- laižytojus ir todėl tie ''dėdės''prievarta ją išnešė iš namų taip panaikindami nusikaltimų liudininkę.Černiauskas viską''žinojo''apie paslėptą mergaitę, o dabar atsirado kažkokia Grubliauskienė. Ar ponia nebijo Kraujutaitienės likimo?

vika

vika portretas
Sita seiminele nerimsta,jam ta pusesere reikalinga ,kaip pernikstis sniegas,vaikinas nori buti demesio centre,todel ir skundzia.Kiek seimu gyvena ir nebendrauja su giminem ir ne vienas nenumire.

GAILA

GAILA portretas
TIE SKUNDAI JUOS TAIP UŽVALD4,KAD GALU GALE NESUMAIŠYTŲ JŲ PROTELIO VISI6KAI.PALIKIT RAMYB4LE IR MAMĄ IR DUKRĄ IR GYVENKIT SAVO GYVENIMĄ.JŪSŲ NUOMONĖS NIEKAS NEPAKEIS ,TAI ŽINO VISI,TAČIAU DAUGELIS IR NETIKI JA.

Biendorius

Biendorius portretas
Neuzilgo sitas Venckienes bastardas ir "politinio" prieglobscio JAV prasytojas kaip ir jo pedofilas dede Drasius ieskosis keturiolikiniu mergaiciu tam, kad patenkinti savo lytini gasluma. Viskas genuose pas kedzius matyt. Dar turi laiko i kataliku kunigus stoti, ten daug dziaugsmo su vaikais paturetu.

Stiprybes

Stiprybes portretas
Karoli! Tikiu, kad viskas Tau ir Mamai pavyks. Tiesa turi nugaleti!

Pone

Pone portretas
advokate.Ar jums yra zinoma, kad DIEVAS yra!

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Pasiilgo mergaitės .ištvirkes jaunimas.pedalai nelaimingi

>Toks jaunas \\\\\.../////

&gt;Toks jaunas  \\\\\...///// portretas
pede,skirk prąšymą nuo skundo.Ar sperma smegenis užspaudė ??? (jei jas turi).

Manau

Manau portretas
Kad pedofilai siautėja ir rašinėja tas nesąmones.O kas neleidžia susitikti su artimu žmogumi.Tik jūs visi iškrypėliai kitaip manot.Linkiu Venckams stiprybės kovojant su šią iškrypėlių grupuote.

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Jei ta puseserė norėtu,tai per ,,Fcbook,,susirastu.Galimai ji to netrokšta.Juk ji jau ne maža.Tai nekelk triukšmo berniuk.

Hahaha

Hahaha portretas
Sitas bienkartas geriau ieskotu savo tevo, nes neaino su kuo motina dulkinosi.

GAILA

GAILA portretas
TOKS JAUNAS O JAU PEDOFILAS ANT PUSESERES PATRAUKE O NE ANT MOTERU...

>blondė \\\\\.../////

&gt;blondė  \\\\\...///// portretas
Kad ir tave ciocė butų išsivežus,vis vienu pedu LT būtų mažiau.

blondė

blondė portretas
O aš ieškau savo dviejų pusbrolių, kurių nemačiau jau 10 metų. Kažkur juos ciocė išvežė. Būtinai rašysiu skundą.

Čia

Čia portretas
Europos Sajunga?

>Baisu \\\\\.../////

&gt;Baisu  \\\\\...///// portretas
Baisu,kiek dar yra tų pedofilų,kal ir tas atsiliepęs >Baisu>

Vištos walmora \\\\\.../////

Vištos walmora  \\\\\...///// portretas
Kas tikit,kad N.Venckienė kaltinama IR PERSEKIOJAMA neteisėtai,spaudžiam ŽALIĄ.

Baisu

Baisu portretas
Toks jaunas o jau mergaitės rupi tikro pedofilo užgaidos.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Man atrodo,kad ras tik jos kapelį,nes ji sulaukus pilnametystės pati savarankiškai išpasakos kieno sysalus matė.Įtariu tie sysalai buvo aukštų ponu,kitap nebūtų suorganizuota 240 smogikų zunderkomanda mergaitę suimti ir nudanginti nežinia kur,kartu su savo "mama".

KAROLI,

KAROLI, portretas
Užjaučiu Tave ir tavo mamą. Čia juk Lietuva - čia lietūs lyja...O teisėsauga sugeba greitai nuteisti ir pasodinti NIEKUO KALTUS, o tokius, kaip Masiuliai, Grybauskaitės....NELIEČIAMI

O

O portretas
O jaunasis Venskus dar Lietuvos pilietis? Tai reikia ir jį pargabenti į Lietuvą, susijungs su savo šeima ir nebereikės svetimų mergaičių ieškoti?

Toks jaunas

Toks jaunas portretas
Karolis Venskus toks jaunas, o jau skundikas. Skundas ant skundo ir skunde skundas...hhhhh. Obuolys nuo obels netoli rieda.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Ponuli ,ar apie kitus sprendi pagal savo nesveikas fantazijas?

DEDE VASIA

DEDE VASIA portretas
NERODIKIT TO PEDOFILO IR MAMYTES PEDOFILES NUOTRAUKU MATAI TOKS JAUNAS O JAU ANT MERGAICIU PATRAUKE))
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių