Kol sukčiai siaučia, pareigūnai miega?

Grįžti į straipsnį

aš portretas
pėsčio policijos patrulio viešose vietose nesu matęs jau gal 30 metų.

Anonimas

Anonimas portretas
tai cia apie itikinetojus angliskai influenceriai

ralistai

ralistai portretas
jie nemiega, jie išbando naujus tarnybinius automobilius, nupirktus už mokėtojų pinigus

aaa

aaa portretas
o, nuo mafijos perejo prie nuskriaustu bobuciu. tuoj rasys apie tuos kurie ant sienu paišo

šiandien

šiandien portretas
visą rytą ''paramą'' rinko , net suprakaitavo nuo rinkimo ..............

...

... portretas
Ukrai uz dyka vaistus gaus kai lietuvos zmones turi primoket priemokas ir tai ne visiems kompensuoja

Garbe ir pelnas

Garbe ir pelnas portretas
Kas ta pieno karteli pajudins?

Dargiui

Dargiui portretas
D. Dargis skundžiasi, kad be jo sutikimo panaudotas jo atvaizdas. Norejau viesai jo paklausti ar tu turi visu žmonių sutikima kuriu nuotraukas sudejai i savo knygas ? Kodel tu jų neatsiklausei ? Ar tik teisybe jose parašei, ar nėra melo, ar nėra gandu lygio ? Taip kad, ne veltui sakoma, lazda turi du galus, kaip tu elgiesi taip ir su tavimi pasielgė.

Kaip?

Kaip? portretas
Kaip kovoti su internetiniais sukčiais? Ogi labai paprastai - informacija. Nebepamenu visų lietuvos žinomų zmoniu, kuriais naudojosi sukciai reklamuodami neefektyvius vaistus, kosmetika, siulo investuoti. Šiom dienom matau N. Bunkę ir stebiuosi kodel jos reklamu neištrina internete. Juk visiem aisku, kad cia sukciai. Jei tu ikyriu reklamu negalima ištrinti, tai kasdien žiniasklaidoje turi buti įkeliami straipsniai su konkrečia informacija - va Bunkes reklama yra sukčių sukurta ir neapsigaukite- tai sukčiai. Ir taip kasdien šalia šių reklamų. Kai sukčiams nebepasiseks apgauti nei vieno žmogaus, jiems nebeapsimokes vargti.

ai

ai portretas
kiberveltedziai, geriau trumpuoju numreiu 1394 pasidomekit

Sukciai

Sukciai portretas
dabar valdo korporacijas ir valstybes. O policija tik dauzo ubagus,kad nevogtu atlieku is maksimu konteineriu.

liaudies išmintis

liaudies išmintis portretas
Glušą ir bažnyčioj muša. Tik keista iš kur pas glušus pinigai? Tikriausiai vogti, uždirbtų sukčiam nedalytų.

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Tokiais paistalais neimanoma tiketi, manau patarciau nekreipti demesio, tiesiog pavydas ir tiek

sunkiai išsprendžiamas uždavinys

sunkiai išsprendžiamas uždavinys portretas
būna tada, kai net ir negalvojama pradėti jo spręsti.

Vitalijus

Vitalijus portretas
Pareigunai vysalaik miega darbo metu nueikite i Policijos komisarjata ir pamatysit ka jie ten veike bezda ir bezda ir nieko nedaro ten

Tanto

 Tanto portretas
Siandiena apie 15 val Jonavos gatvej Maximos aikstelej Ford focus su tranzitiniais numeriais vazinejo ,o jo vairuotuojas albanas ,ar moldavas siule peiliu ir puodu ,tarp kitko lalbejo rusiskai ,policija turetu tokius iseliminuot is Lietuvos

Anonimas

Anonimas portretas
Sukciai siaucia, policija birkas smauko, o pareigunai sukcius saugo

Sukciu pavyzdis, bukit budrus

Sukciu pavyzdis, bukit budrus portretas
"Numeris nusiskundimams valdžia, konsultacijoms ar įsigyti „žolės“ – tokiais išradingais būdais žinomi Lietuvos žmonės ir politikai kviečia skambinti telefonu, kurį surinkus paaukojami 5 eurai radarams Ukrainai įsigyti."

melas , pareigunai nemiega ....

melas , pareigunai nemiega .... portretas
pareigunai saugo sukcius, uz jiems sukciu mokama duokle.

palauksime

palauksime portretas
Faktiškai visi supranta, kokia yra vykdoma politika Lietuvoje. Jeigu tu žmogau(VERGE) dirbi ir sąžiningai moki mokesčius, tai tau duos uždirbti tiek, kad užtektų prasimaitinti ir sumokėti mokesčius. Ir dar mokėsi kažkokias per neapdairumą baudas. Gi tu esi verge neišsimokslinęs, net nesupranti, kas yra šilumokaita. Pasaulinis atšilimas? O sukčiai, yra visa mūsų valdančioji ir nevaldančioji valdžia.Jie labai daug dirba, kad gyventų geriau.

Ponas Dargi

Ponas Dargi portretas
O kodėl šūdmaišis toliau veža narkotines medžiagas ir nelegalius migrantus per Lietuvą į Europą. ( turbūt ne be policijos žinių) . Kodėl Tapinas surinkęs 5mln neparodo kur juos išleido. Kodėl Masiulis paėmęs kyšį vis dar laisvėje. Kodėl Numavičius tarėsi su VMĮ kai yra nustatyas mokeščių dydis VISIEMS.

Ajojoi

Ajojoi portretas
O regis, kad ne tik ir sukčiai nemiega, bet ir pareigūnai nemiega. Reikia mokytis iš jų, kaip uždirbti pinigus. Va sukaupė žmogus pensiją, bet atiduoti jam Šimonytė negali, nes pensininkai ims pravalgys tuos pinigus. Bet už tai sukčiai, žino kur juos panaudoti.

Delartamentas

Delartamentas portretas
Na kada gi tirti, mes Usieme savu sekimu ir razborkes del itakos

Nerijus

Nerijus portretas
Melas. Norint galima ištirti viską. O tai kad teisėsaugoje sėdi lepšiai ir nedirba savo darbo galime kaltinti tik patys save. Negalime žiūrėti į kiekvieną nusikaltimą kaip pelningą ar nepelningą, reikia žiūrėti į nusikaltimus visumoje tuomet gal būt jų pasitaikys mažiau. Dabar viskas vyksta atvirai, nes jokios atsakomybės už tai nėra...o nusikaltimų netyria, nes tai yra nenaudinga. Iš internetinio sukčiaus kyšio nepaimsi...

tik

tik portretas
sie valkatos tai pasekme sios saikos kuria tauta referendumu privalo pasalint nuo sio /lovio/ 30m kgb saikos naikinant viska //////////,

Kodel gi miega?

Kodel gi miega? portretas
Padeda,o ne miega! Juk net tyrima prades del gauto skundo apie ju paciu sukciavimus!

Žemaitė

Žemaitė portretas
Taigi ir jo Ekselencija pataria kaip galima daugiau uždirbti

Joo

Joo portretas
Tai susiję su Lanzbyyrgių šaikos atėjimu į valdžią. Negi policija savus gaudys. Tik Bartoševičius kažkaip visiškai netyčia, per nesusipratimus išlindo.

nėra kada jiems sukčius gaudyti

nėra kada jiems sukčius gaudyti portretas
jie užsiėme komentatorių gaudymu, kurie ant iškrypėlių ir pedofilų valdžios varo, o dabar dar reikalų atsirado, kaip pridengti ir ištraukti pagrindini konservatpedofilą, arkliagalvės stumta į aukštumas ir pridengti tvarto garbe

Info

Info portretas
1. Nes sukčiai turi giminių seime, vyriausybėje, policijoje, tarp advokatų ir teisėjų. 2. Nes dalis kriminalistų - už tėvelių pinigus vos ne vos baigę MRU šešetukininkai…

MMM

MMM portretas
Nei miega nei ka.Sitie balvonai nieko nebaige ir dirbti nemoka net jei noretu.

...

... portretas
Išeitis paprasta . Išleisti įstatymą ribojantį reklamos kiekį internete. Dabar toje pačioje svetainėje reikia uždaryti 3 reklamas , kad perskaitytį straipsnį. Jokių išokančių , slenkančių reklamų. O už kitų reklamų turi atsakytį svetainės savininkas. Tegul kovoja kaip nori.

Milicijos

Milicijos portretas
netrūksta-darbo ir proto trūksta.Lengviau papildyti iždą baudomis,nei surasti nusikaltėlį ar sukčių.

Hahaha to Sukcius

Hahaha to Sukcius portretas
Zemai nuleidai savo kartele, ziuriu. Minimaliai teises bakalauras reikalingas norint tapti vidutiniu policijos pareigunu. Ir bendrai siais laikais bent kokio bent kokio darbuotojo be magistro jau net nepriimciau, jei jie tikisi didesnio nei minimalaus atlyginimo.

Kad

Kad portretas
Policijos truksta nes jau pedofilai siaucia jau ir i seima isisuko tai koks dar siuksciu gaudymas reik pedofilus gaudyt .

Sukcius

Sukcius portretas
Ko čia stebėtis , mūsų policija tai tik ant durniaus, 8 men kursus baigia 19-21 metu paneles Mastaiciuose jau jos tyrejos,jai ilgiau dyrbi tai jau komisaras, durnynas vieni neišmanėliai , vienas kitas kuris normalus, ko čia stebėtis

Sukciai

Sukciai portretas
neuzkabineja bet ko! Atkirskite informacija jiems is banku - ir baigsis bedos.

misteris Nulis

misteris Nulis portretas
Plaukai yra, o kur kiaušai.

Eksp.

Eksp. portretas
Maisto bankų,paaukoti prašo pinigų,netikėkite jais ir neprasidėkite tokiais . Tegul aukoja Šimonytė,Landsbergiai,tegul jų prašo nuvykę prie seimo.o ne parduotuvėse užkabibēja žmones.

Jonas

Jonas portretas
Ką rašo internete negalima tikėti , perskaičius gerai pagalvoti siūlau.Niekada netikėjau ir netikėsiu ,kol pats gerai neišsiaiškinsiu.Netikiu net naujom siūlomomis prigromėlėms,galima papulti ten kur nereikia . Norėčiau paminėti kad programom Cinivyti,Mano kaunas,ir kitom panašiomis, reikalavimai atsidaryti jas yra per dideli,kodėl aš visus duomenys turiu patikėti nepažįstamiems paslaugų tiekėjams ,ar interneto puslapius atsidaryti ir sutikti su tai kad jie tvarkys mano duomenys.O kiek dar internetu parduoda prekes ,kur taip pat reikalauja visu asmens duomenų arba per daug jų. .Manau toli sukčių ieškoti nereikia D.Dargiui arka kriminalistam.Visus puslapius interneto po truputį,visas programas kurios reikalauja leisti tvarkyti žmogaus duomenys ,turėtų patikrinti.

Dargi kodel seki svetimas moteris

Dargi kodel seki svetimas moteris portretas
Gausi armatura uzgalasta i sona

Alfonsui

Alfonsui portretas
Tu niekada nebuvai ir nebusi kriminalistu...

pomidoras

pomidoras portretas
žmonės įsivaizduoja, kad visi įrenginiai, su kurias jungiamasi prie interneto ir daromi nusikaltimai, yra registruoti su pasais, vardiniai. Tačiau internetas yra okeanas. Lietuvoje jau sunku būtų juos surasti, visi veikia su anoniminėmis ryšio priemonėmis ir programomis, kurios keičia serverius ir netgi naudoja grandinę , net jūsų asmeninį IP. O dabar interneto technologija leidžia prie jūsų prieiti milijardams žmonių, visiems žemynams. Sukčiai kuria tas programas. Kol policija jas perpras, jie jau kitas parengia. Niekada niekas nesuvaldys internetinio sukčiavimo. Žmonės turi suvokti, kad jie yra taikiniu milijardams iš visų žemynų. Jokia policija jūsų neapsaugos. Patys smalsuoliai prisispaudot mygtukų. Čia tas pats, kad piniginę Gedimino prospekte pasidėtumėt, ir piktintumėtės, kad policija jos neapsaugojo. Bet lengvai galit atsisaugoti patys, nepasimaudami ant bet žinutės.

Anonimas

Anonimas portretas
nėra pareiškimo su nurodytu adresu ,vot pareigūnai irmiega.

Apie viska

Apie viska portretas
Apgalvota,tik apie save.

Tinginiai , o gal uz alga dirbt nera noro..

Tinginiai , o gal uz alga dirbt nera noro.. portretas
Prokurorai padirbekit.., alga tai is mokesciu moketoju pinigu gaunat..

Hmm

Hmm portretas
Tipo jei oficialiai apgaudineji zmones, tai neesi sukcius? Todel parama ukrainai renkantis sukciai ir nebaudziami?

TT

TT portretas
General. prokuraturos atsakymas nuglaistytas issisukinejimas.

Atsakymas

Atsakymas portretas
Todėl kad dabar tokia santvarka,kurioje pinigai viską valdo.

GGG

GGG portretas
Policija gali gaudyti vairuotojus, tuom jos galimybės, norai ir baigiasi...

Ašara

Ašara portretas
kaip gali apsiginti paprastas zmogus, jeigu sunkiai sekasi garsiam zurnalistui
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių