Kauno rajone užgeso mergytės gyvybė: šeima policijai nebuvo žinoma

Grįžti į straipsnį

LOL

LOL portretas
neiko nezino, o raso strapsni :)))

Xy

Xy portretas
Žurnalistai turbūt nieko negirdėjo apie kūdikių staigios mirties sindromą. Kriminalą daryt įdomiau.. Gėda. Užuojauta tėvams.

Kas per pavadinimo šlykštumas

Kas per pavadinimo šlykštumas portretas
Ar jums ne gėda, žurnaliūgos? Taip jau būna, maži vaikai kartais miršta nespėjus tėvams net pastebėti, paklauskite medikų. Tačiau iš karto ieškoma tėvų „nusikaltimo“ ir žurnaliūgos nesismulkina ir nesijaudina kaip paveiks nelaimėje atsidūrusią šeimą, artimuosius toks pavadinimas.

Užuojauta

Užuojauta portretas
Ar jūs žinot tiksliai kas nutiko? Kad šitaip liežuviais galit malti...baisu pažvelgt į komentarus, kokių žmonių yra šiais laikais , trūksta žodžių...neįsivaizduojat tikriausiai koks skausmas šeimai, užuojautą tokiais momentais reikia reikšti, o ne kaltų ieškoti, nežinant situacijos. Žurnalistai net straipsnio normaliai nemoka pateikti, ką išgirdo tą ir rašo, baisu, kas tokius žmones priima į darbus...Užuojauta šeimai.

Apie valstiecius

Apie valstiecius portretas
Ir vel pasalpiniai valstieciai savo vaikus zudo. Kaip lietuviska.

O tai

O tai portretas
policijai zinomos seimos - nemirtingos!? Idomu,raseiva zinomas psichiatrams,ar issiperka!?

Elvyra

Elvyra portretas
Prancūzų mokslininkas gydytojas -infektologas Lui Montagnje yra pasakęs “Vaikų skiepijimas nuo Cov-19 yra nusikaltimas.

yja

yja portretas
šeimai tokia nelaimė, o jus, žurnalistai, drįstat savo antrašte mestelt neaiškias ir nepamatuotas abejones. Jau nieko švento nebeliko dėl reitingų. Turėtumėt skausme paskendusių tėvų atsiprašyt. Ir visai nesvarbu koks jų statusas visuomenėje

Amarilė

Amarilė portretas
Skiepija kūdikius nuo pat pirmos dienos visokiais marmalais, o jei koks vargšas po nakties randamas miręs savo lovelėje, tai vadinama SIDS - staigaus kūdikio mirties sindromu. Kai japonai nustojo savo kūdikius iki metų skiepyti, baiigėsi visi SIDS pas juos.

o

o portretas
cia jau ne policijos reikia o karinio tribunolo farmglobalistam uz marmalus ir zydfasizma kuris skandinaviskai breivykais vaikus zudo o berneverner parduoda tai hitlerio liekanos kuriomis ir hohlandija prifarsiruota azovbanderovcu ir kt plauko hazarbanditu o zusta nekalti zmones nes to nori priesingu imperiju oligarhai o ju vasalai neriasi is kailio nes jaucia sios saikos kraha ir samoningai viska griauna su sukiu nato pades tik ? ka jie taip drasina save ar mus / nes mes /runkeliai/ gojai prie visko priprate tai dzin bet siai saikai tai jau nebedzin....?===
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių