Kauno rajone partrenktas pėsčiųjų perėja paspirtuku važiavęs jaunuolis

Grįžti į straipsnį

QWX

QWX portretas
Kvaiša boba, užuot gėrusi, galėjo pasiskaityti KET, o ten rašoma: - "Jei privažiavote pėsčiųjų perėją, o šalia esančioje eismo juostoje sustojo automobilis, privalote sustoti prieš pėsčiųjų perėją ir važiuoti tik įsitikinus, kad pėsčiųjų joje nėra".

teisnga butu baust abu yvikio dalyvius

teisnga butu baust abu yvikio dalyvius portretas
paspirtuka uz skrydi pereja .... a vairuotoja tik uz girtuma... del yvikio - paspirtukininkas skrido virsidamas pesciojo greiti 3-7 kmh tuom sukele precedenta.... del sudauzyto stiklo - girta vaziavai ko daba verki.... nu cia lengvai i sona....a realiai mentai nuskus vairuotoja pa polnaj...ir bauda ir kompensacija uz paspirtuka ir kompensacija uz gydima ir nemoraline kompensacija paspirtukininko artimiesiais ir nemoraline kompensacija paspirtuko vairuotojuj ... karoce uz gautus pinigus paspirtukininkas nusipirks dviguvai galingesni paspirtuka ir skraidys perejom kaip kulka sarvamuse... moralas : eilini karta isitikinsim ka mentai ne zmones

kaunietis

kaunietis portretas
O policija nubaude ta paspirtukininka?

kaunietis

kaunietis portretas
As tai per perejas neidviratininko nei paspirtukininko vaziuojancio nepraleidziu

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Per vadinamą zebra parėja važiuoti bet kokia transporto priemone yra DRAUDŽIAMA. Ja reik vestis.

Cha

Cha portretas
Chi, tu teisus, kalta neblaivi vairuotoja. Bet dėl Chamo ne. Chamas antrasis Nojaus sūnus pasityčiojęs iš savo lėbaujančio tėvo ( kitaip tariant geriančio) Jaunuolis iš šoko nespėjo pasityčioti iš neblaivios vairuotojos. Chamo vardą netinkamai vartojame. Bet visi pamiršta padėkoti vairuotojui sustojusiam prie perėjos. Ačiū gerbiamasis už atidumą.

Chi

Chi portretas
Paspirtukininkai yra chamai. Bet šiuo atveju kalta neblaivi vairuotoja. Taškas.

Na ne

Na ne portretas
Ar eini, ar važiuoji vistiek tave nudaužia, ar tai blaivas, ar tai privėpęs vairuotojas, galimai, padaugėjo nusipirkusių, teises, iš karčios patirties rašau. Man tai gaila to jaunuolio. Kažin ar viskas jam gerai? O vairuotojai į bažnytėlę reiktų nueiti, pasimelsti už savo nuodėmingą sielą. O mūsų policininkams kantrybės linkiu, tiesų beieškantiems, nepavydėtinas darbas.

Aštri

Aštri portretas
Žiūriu, matot tik paspirtukininką... Galbūt, jaunuolis dabar gavo gerą pamoką. O girtai bobai atimčiau teises visam jos likusiam gyvenimui. Nereikia paspirtukininkų, manęs, pėsčiosios taip pat nepraleido antra juosta važiavęs automobilis, ačiū Dievui tik ant pėdos užvažiavo, išgūrinau pati jam stiklą, rankinuku. Verkė išlipęs. Atleidau. Blaivas buvo. O čia puola jaunuolį, o privėpusią vairuotoją teisina. Absurdas.

Aurelija

Aurelija portretas
Neadekvatūs komentarai pritrenkia, vaikinas tvarkingai per pėščiųjų perėją gatvę kirto ir nesvarbu ar jis stūmėsi ar judėjo ant paspirtuko. Matomumas per pirmoje juostoje jau sustojusį auto praleisti berniuką, taip pat nebuvo matyt geras, kad atlekia kažkokia neblaivi kvaiša be reakcijos jis galėjo nepamatyti.. Ypač skaudu matyti komentaruose, jog gyvename tarp degradų kurie bando pateisinti girtumą, apsileidimą ir yra žiaurūs savo abejingumu. Šiandien šis jaunuolis, o kas bus jei ryt jūsų vaikas? Irgi teisinsit vairuotoją ir dar gal pasikviesti drauge po vieną išlenkt? Karma yra, buvo ir bus... Šiandien kažkas, rytoj jūs!

to vairuotojai debila...

to vairuotojai debila... portretas
sakai vairuotojai turetu pristabdyt pries pereja.... sutinku... bet nesuprantu kodel tu budamas pestysis raunies i vaziuojama dali ir ne nestabtelejes ne apsidaires tiesiog griuni ant perejos tiesiai po ratais ir kaltini debilus vairuotojus ka taves nepraleidzia....ponas pestuk buk zmogus nevaryk dievo i medi - suteik sansa vairuotojuj staigiai nestabdant neplesiant padangu ir nekeliant avines situacijos saugiai tave pasitikt prie perejos... ateik, stabtelk, apsidairyk...pamojuok atvaziuojanciam vairuotojuj rankyte ir tas pamates tikrai sustos praleist...pesciuk pries vairuotojus vadindamas debilais zvilgtelk i veidrodi ir paklausk mano pirmenybe as kirtau kelia 19 kartu i ka as tuom padariau gero gamtai aplinkiniams ir kitiems keliu eismo dalyviams...

Vairas

Vairas portretas
Džiaugiuosi nerealiai - vienas lopas su paspirtuku pasimokė.

kiekvieną dieną centre

kiekvieną dieną centre portretas
matau , kaip su tais paspirtukais tinginiai gatvėmis nardo.

kaunietis

kaunietis portretas
100 procentu kaltas paspirtukas nes vaziavo per pereja. O auto vairuotoja per ta durneli manau patampys

vairuotojai debilai?

vairuotojai debilai? portretas
Spėju, kad daug vairuotojų gali būti debilai . Čia yra komentaras, kad prieš perėją vairuotojai turėtų sumažinti greitį, tai visi spaudžia kad ne. Visiškas debilizmas?

a del paspirtukininku jus nusiraminkit a jei ne tai

a del paspirtukininku jus nusiraminkit a jei ne tai portretas
putinas nafta atjugs...i visi is savo tackiu perlipsit.... i bus jum tada pyze ...kekvienam zingsnije policininkai reikalaus laikytis 3-7kmh greicio rodyt teise paspirtukams reikalaus numeriu i draudimu i vsio takoje bus dancai pa polnaj programe...

ne nu jus pamastykit patys

ne nu jus pamastykit patys portretas
is policininko uz kekviena uzregistruota nusizengima reikalauja atsiskaityt greitai ir efektyviai.... jei baust paspirtukininka tai dar reikia ji surast identifikuot nustayt kur kada kiek su kuom ir kaip santykiavo i suziuret jo financus...darbas ilgas i neefektyvus....a vairuotojas asmenybe aiski...turtas irgi aiskus...mes jam laiskiuka pyst i pavasaris i musu darza atejo - premijos dygsta paspirtukininkai auga buduliai bujoja....

neuzpykcia

neuzpykcia portretas
paspirtukininkui asilui dar galejo kamazas galva pervaziuot

Nieko naujo

Nieko naujo portretas
Girta traiškytoja,Kauno realybė.p.s.o kaltas jaunuolis,debilų tauta.

geroves valstybes mentas

geroves valstybes mentas portretas
paspirtukas nekaltas netodel ka jis ant perejos isleke bet todel ka is jo ner ko is jo nuraut....a vairuotoja tai mes nuskusim iki paskutinio cento.... i da kredita priversim paimt ka bauda i nuostolius laiku atlygint... o jeigu ne.... tai ... teises atimsim automobili atimsim ju teises ir financines galimybes i sedes balandelis be darbo be pajamu be dokumentu...a jei nebus nuolankus i bandys teisybes ieskot iki teismo davesim i sedes metus ilgus uz nuzmoginimo sistemos tarnu yzeidima

Rūta

Rūta portretas
labai padaugėjo kiauliškų paspirtukininkų, milžinišku greičiu lekiančių siaurais aptrupėjusiais šaligatviais (pvz. Miško, Mickevičiaus, Dujotiekio gatvėje nuo tokių vos spėjau atšokti).. Net negirdi, kai už nugaros tau atvažiuoja, o paskui pro pat petį kaip meteoras prazvimbia ambalas ant paspirdžio. Kas liktų iš vaiko ar senutės, jei šie sugalvotų ant šaligatvio stabtelt iar eiti arčiau jo vidurio? Man kyla įspūdis, kad tokių įžūlių spirdžių padaugėjo plūstelėjus į Kauną Ukrainos rusams. Jau pastebėjau, kaip nemandagiai jie elgiasi poliklinikose - lenda į medikų kabinetus net nepasibeldę, bando lįst be eilės, nepaisydami kitų pacientų. Matyt pas save taip įpratę, o įpratimas - antras prigimimas...

gal pats laikas kol nevelu

gal pats laikas kol nevelu portretas
visoms dviratems transporto priemonems ipareigoti vazineti ti ant ju pritvirtinus numerius.Jei neimanoma bus nustatyti kas vaziavo ta transporto priemone pazeidziant keliu eismo taisykles tai tada baudas tegus moka tu dviratuku savininkai.

paspirtukininkus gatvese

paspirtukininkus gatvese portretas
jei nesilaiko keliu eismo taisykliu pats laikas juos prilyginti girto vairuotojo uz vairo vaziavimui.

siaip jau numusti paspirtuka gatveje

siaip jau numusti paspirtuka gatveje portretas
turetu avarija uzskaityti kaip LENGVINANCIA APLINKYBE neatsizvelgiant ar girtas ar blaivas vaziuoju automobiliu,zinoma tai liecia ir motociklus.

visa beda tame

visa beda tame portretas
kad tik popierine policija yra kuri sedi uz stalu o ne dirba kaip deretu dirbti keliuose.

na

na portretas
kada policija prades bausti paspirtukinkus ir dviratininkus kurie per pereje vaziuoja ir net nesidairo.man paciam buvo avarija pries pereje suletinau vaziuoju ir staiga islekia paspirtukininkas as ant stabdziu o is uzpakalio i mane atsitrenke,geriau buciau nudauzes ta ir nebut reikeje taisyt masinos.juos bausti reikia stipriai kad zinotu kad per pereje reikia eiti o ne vaziuot.dabar darysiu spec jei bus nulipes tai praleisiu jei leks uzkisiu ir tada aiskinsimes.kiek gi galima jei policija nesutvarko tai gal patiems reikia daryt tvarka.

Flurona [Palaikau Z. Šličytę]

Flurona [Palaikau Z. Šličytę] portretas
Boba, antra juosta ir dar girta, čia jau visai...

kaunietis

kaunietis portretas
Kad girta vairavo blogai, bet paspirtukininko negaila visai.

Vv

Vv portretas
Anksčiau dviratis buvo laikomas transporto priemone. Pėsčiųjų perėjos pėstiesiems. Gal dabar kitaip. Bet čia tipinė antra juosta važiavusios klaida.

Turbūt šventas

Turbūt šventas portretas
pz seni girta vaziav krc ggwp

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Ot gerai, taip Durnam ir reikia.

a

a portretas
kada prietrankom daeis kad per perejas viksto o ne vzineja

0526

0526 portretas
Tiesiog puiku. Sakoma saugokis pats tuomet ir dievui pasaugos. Retenybė pamatyti nulipdyti prieš perėją dviratininka ar paspirtukininka atvažiuoja ir nesidaro į perėją tokie tuomet ir rezultatai

irgi vazineju

irgi vazineju portretas
paspirtuku bet per nereguliuojamas perejas sitokios durnystes daryt net minties nebuvo isimtis jei gatve absoliuciai tuscia nieko ner tada bet taip .... nors vairuotojai irgi geri vienas praleis kitas keliu erelis - gaidelsi leks ir praleks arba nunes tode lniekad gatven sitai list nereikia .

Jonas

Jonas portretas
Baisu kas dedasi,nematai kaip išdyksta paspirtukų važiuojantys ,tiesiai mašinos panoseje.Vos spėji sustabdyti mašiną.Kada bus drausminami ir baudžiami paspirtukų važiuotuojai???

kiek

kiek portretas
žinau perėjoje reikia nulipti nuo to savo sup...isto paspirtuko.

pastaba

pastaba portretas
Visais atvejais automobilių vaoruotojai peivalo atrėdami prie perėjos sumažinti greitį. Panašiame autoįvykyje mirtinai sužalotas buvo ties Rusų gatve jaunuolis Kaune.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių