Juodasis pirmadienis Kauno gatvėse: tarp nukentėjusiųjų – du paspirtukininkai

Grįžti į straipsnį

Rasai-

Rasai- portretas
pasiskaitykite taisykles-dviratininkams ir begalviams ant paspirtukų pirmumo teisė eismo sąlygomis nesuteikiama.Nebent jūs KET raides perdėjote.Koks eismo dalyvis bebūtų,jis pats turi saugotis.Jei kerti sankryžą dviračiu,tai turi pati įsitikinti,ar tuo pat metu nevažiuoja sankryža autotransporto priemonė,nes dviratininkai taip pat galvą iškėlę laksto ir į priekį žiūri,kaip jautos į vartus,o galvą pasukti sunku,tuo tarpu auto transporto vairuotojas lakstančio dviratininko pastabėti negali.Bet čia LT-žmonėms šikną reikia nušluostyti,nes patys iš per gero gyvenimo negali.

Rasa

Rasa portretas
Važinėju su dviračiu. Ir tiesą pasakius, važiuoti dviračių taku nėra saugu, nes vairuotojai nepaiso taisyklių, kad turi praleisti dviratininką važiuojantį dviračių taku. Dažnai tenka patirti šokoterapiją, kai vos nenudaužia išvažiuodami iš kiemų ar aikštelių. Jie gi kerta dviračių taką išvažiuodami. Jie privalo praleisti dviratininką, Dairykitės išvažiuodami! Ir pasiskaitykite taisykles karts nuo karto, žinių atnaujinimui.

taisyklės

taisyklės portretas
Privalo būti įvestos naujos taisyklės elektriniams paspirtukams ir pnš. transporto priemonėms. Važiuoja jos labai tyliai ir labai greitai, pėstieji nespėja jų nei pamatyti, nei išgirsti. O per perėją paspirtuką ir dviratį reikia stumtis nuo jo nulipus. Išnyra iš 'aklos" zonos ir lekia, jų nemato vairuotojai.

Ale tikrai

Ale tikrai portretas
77m. Ir rizikuoja lakstyt paspirtukų matai sportininkas atsirado

jo

jo portretas
Straipsnyje yra klaida - paspirtukas važiavo ne šaligatviu, o dviračių taku. Klaidinanti informacija privalo būti pataisyta.

juliui

juliui portretas
Tai kuris KET punktas pažeidžiamas, a? Ar pats bent vairuotojo teises turi, o gal dar amžius neleidžia?

> Juliau,

> Juliau, portretas
tai gal jiems skraidyti, kai kur jiems ir dviratininkams yra įrengti takai ,o kur nėra ką daryti ? Pats tikriausia nevažiuoji paspirtuku , tai ir apkaltinti juos esi pirmas , o tai lengviausia )

Kiesa

Kiesa portretas
Paspirtukai blogis

Pėstieji

Pėstieji portretas
Raudonojoj knygoj. Nykstanti rūšis. Be paspirtukų šaligatviai žole užžels.

Julius

Julius portretas
Tai tik pradžia.Paziurekyte,kaip jie važiuoja, KET reikalavimai ne jiems, policija leidžia važiuoti šaligatviais,kurie skirti pėstiesiems.Matyt laukiama skaudžių nelaimių.

instrukcijoje

instrukcijoje portretas
Parašyta iki 60 metų...

to>V,L

to>V,L portretas
tą patį , kaip ir apie 73 metų oktavijos vairuotoją ... toks tokį pažino ...

ATSAKYMAS

ATSAKYMAS portretas
šiuolaikinis žmogus

V,L

V,L portretas
Ka galima pasakyti apie 77 metu paspirtuko važiuotoja ????
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių