Išpuolis prie Petrašiūnų bažnyčios: labiausiai šokiruojančios versijos atmestos

Grįžti į straipsnį

Pagonis

Pagonis portretas
Alkoholis katalikiško Velnio lašai!

zurnalistai parasykite ar tiesa kaip

zurnalistai parasykite ar tiesa kaip portretas
raso komentare,kad sventoriuja kur buvo kaipai,dali ju sulygino su zememis.? juk ten buvo ir ankapiai ir tvoreles ir paminklai? jei tai tiesa tai kapo isniekinimas yra istatymas ir atsakomybe uz tai.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kauno mieste negalioja įstatymai, nes to nori miesto gyventojai važinėdami dviračiais pėsčiųjų šaligatviais. Masiškai laikydami daugiabučiuose namuose neregistruotus šunis ir kates nemoka mokesčių. Savivaldybė per karščius centralizuotai džiovina daugiabučių kooperatyvų gyventojus. Kaunas kultūringiausias miestas - Europos kultūros sostinė.

sioje baznycioje kunigai isgrive

sioje baznycioje kunigai isgrive portretas
Tris altorius kodel apie tai nerasote,kodel parapijieciai tyli? kodel vyskupas tyli ?Sventoriuje buvo kapinaites dideles dabar tik keliolika kapu,kur kiti kapai?kodel visi tyli? kur buvo kapai dabar pieva.

Petrasiunu baznycioje nesaugu

Petrasiunu baznycioje nesaugu portretas
ne karta teko matyti kai ateina is nakvynes namu girti asocialai,ir baznycioje skutasi barzda.Vengiu sios baznycios.

gal

gal portretas
tai kandidate i seima? juk ten visokiu reikia svarbu nemastantys o nepriekaistingai vykdanciu nurodymus socs ionliberg mafijos?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kūda kiaulė, biednas žydas ir girta boba - trys bjauriausi dalykai...

Saugokimes ju

Saugokimes ju portretas
Psichinius ligonius reikia gydyti jiems skirtose sanatorijose...

atsakymas

atsakymas portretas
psichai vaikšto gatvėmis dėl to,kad kiti psichai galėtų rašyt komentarus.

#

# portretas
Kaltas ne alkoholis (jis tik kaip detonatorius) o valdžia kuri viską, visur ir visada draudžia... Žmonių nervai ne geležiniai, kai viskas draudžiama viskas kaupiasi viduje, o padauginus alkoholio tas viskas sprogimu ir vienu metų i įšorę išsiveržia...

c

c portretas
privaloma baigt dalint girtuokliams valkatoms pasalpas! lai dirbt eina! kiek mokesciu moketojai dar turi tuos girtuoklius islaikyt,laikas baigt girtuokliu mecenavima!

lape

lape portretas
visgi dievo tarnai jai uz toki grieha atleido tai gal ir mes jau nelabai rustaukim nors istikruju atsakomybe uz tokius veiksmus turetu buti

Anonimas

Anonimas portretas
Dėl girtavimo valdžia privalo priimti atitinkamus įstatymus ir apsivalyti nuo degradų ir bomžų.Kodėl mes normalūs žmonės priversti matyti ir būti dalyviaisTOKIŲ"žmonių" išpuoliuose?Yra girtuoklių ,gyvenančių daugiabutyje,geriančių,griuvinėjančių,laiptinėje paliekančių savo ekskrementus irt.t,o jų žmonos net neišvalo,stengiasi mažiau namuose būti....Kaunas pasižymejo savo kultūra,tai kas čia vyksta Vieningasis Kaune?

TIKRAI

TIKRAI portretas
Įdomu kas atsakingas už tvarką keleivių laukiančių transporto stotelėse.Kaune Kaustos sustojime esančioje stotelėje keleiviams vietos nėra Čia pastoviai sėdi asocialūs asmenys. Ar neturėtų miesto valdžia parūpint jiems kitą vietą? Tokia pati betvarkė ir Girstučio sustojime,kur stoja 41 ir 33 autobusai.

AnI nuomonė.

AnI nuomonė. portretas
Dabar žmonės tinginiai praradę orumą ir tik norintis visko čia ir dabar.Niekas mums pokario vaikams nieko nedavė.Reikėjo viskąpatiems užsidirbti.Ir ne visi dirbo mėsos ar dar kokiam kombinate ,kad galėjo vogti.Buvo daug dienų ,kad maitinomės vien juoda bulviene ar kruopiene.Ir iš bado nemirėm.Dirbom,mokėmės ,išgyvenome.Dabar jau aštuoniasdešimtmečiai daug gyvenimo negandų patyrę ir nesiskundžiame ir nedarome tragedijos.Tik darbas padeda išlikti žmogumi.O darbo kas nori tas randa.Tik noro dirbti reikia.

Anonimas

Anonimas portretas
Kodel psichai vaiksto gatvese?

GAILA

GAILA portretas
dabar zmones labai pikti susierzine isitempe del darbo del skolu ir t.t. Keli lasai alkoholio ir zmogus jau saves nekontroliuoja Liudna bet taip yra
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių