A. Paleckis į laisvę nepaleidžiamas: teismas suėmimą dar pratęsė

bulbėms@

bulbėms@ portretas
Radai su kuo lyginti! Nekaltai nužudytą tėvą, gynusį savo vaiką, ir išdaviką genetiniame lygmenyje, ant kurio senelio sąžinės - tūkstančiai nekaltų žmonių aukų. Sniečkus dar kažką bandė daryti atsitokėjęs, o Paleckis seniausiasis tik inkšdavo girtas, kad Tėvynę pragėrę ir ėjo iš proto.

istorinė klaida

istorinė klaida portretas
Kažkada Smetona buvo pernelyg atlaidus. Galėjo dar tada išspręsti šia problemą, kai apsimyžęs ir apsivėmęs Paleckis seniausiasis girtas miegodavo prie Kauno alubarių. Jeigu tuometinis VSD ir KAM Antrasis departamentas turėjo planų Klaipėdoje nušauti Hitlerį, tai Paleckį pašalinti būtų juokų darbas. Pasaulis būtų švaresnis ir geresnis.

Anonimas

Anonimas portretas
Tai kur laisvė ir demokratija ? Laisvė reikšti savo mintis ir įsitikinimus. Dasigyvenom iki chuntos ?

>to-Belekas

>to-Belekas portretas
Jis nežino [?] , o tu žinai {?]... Ane...

pilietis

pilietis portretas
Išdavikui - išdavikiška lemtis

back to USSSR

back to USSSR portretas
tai uz ka sedi Paleckis???? UZ ZODZIO LAISVE! Tarybu Sajungoje irgi taip sodino. Reiskia jus pateisinat TArybu Sajungos veiskmus. Jus pateisinat Tarybu Sajunga! Maza to jus pateisinat Stalina ir jo metodus. Uz ka vezdavo i Sibira? Uz ta pati. Reiksia jus pateisinat Tarybu Sajunga ir Stalina. Reiskia jie dare viska teisingai, jeigu dabar Lietuva daro taip pat. Na ar ne taip? Tai vat ir nereikia blevyzgoti apie "sovietu nusikaltimus" jeigu patys dabat lygiai taip pat darot...

>Manau

>Manau portretas
Tikrai reikia laikyti kalėjimuose išdavikus...kol supūs arba kol pradės mąatyti normaliai , o ne iškreiptai, ištvirkėliškai...

Manau

Manau portretas
Lietuvos KGB (nežinau kodėl pasivadino VSD. Metodai, tai Stalino ir Berijos) ir prokuratūros įtarimai Paleckiui yra politiškai motyvuoti. Manau Paleskį laikys tol, kol jis "numirs". Iki šios dienos nerado reikiamų "liudininkų". Kurpiama byla bliūkšta. Lietuvos KGB ir prokuratūros pasakomis niekas netiki ir netikėjo. Reikia ieškoti išeities, kaip išbristi iš savo kurpiamų kliedesių. Tad galimi tokie variantai: Pakars ir sakys, kad pasikorė arba prapjaus venas ir sakys "nepastebėjome", kaip savižudis kalinys nukraujavo. Gi pas mus laisva ir demokratinė šalis, kur žmogus gali turėti įsitikinimus ir laisvai juos reikšti. Tai parodija kaip ir LIETUVOS TARYBŲ SOCIALISTINĖS RESPUBLIKOS KONSTITUCIJA 37 str. Viens prie vieno. TSRS iš Lietuvos niekur nedingo. Tik dabar visokie Lietuvos KGB ir kiti jų stukačiai ir chalopai su politinius kaliniais elgiasi brutaliau.

c

c portretas
to ir dar, teisingai rasai!

NajoB

NajoB portretas
Sunku prokurorui, nieko neturi bet duota komanda laikyti:) O kai nebegales laikyti sodins už GALIMAI KAŽKA KAŽKAIP:) Na jus suprantat:)

Buras

Buras portretas
5 kolona net is Klaipedos atvaziavo. Stai ir paaiskejo, kad ne be reikalo suimtas. Kodel klaipedietis vis dar laisveje?!

to-Belekas

to-Belekas portretas
Nei tu žinai tos situacijos,nei ką.Manau su juo norima susidoroti už pasakymą ,,savi šaudė į savus".O jei teisybė? Manau, tas turi išaiškėti po kažkiek laiko.

rokas

rokas portretas
stalino metodai lansbergiu gaujai nesvetimi, politiniai kaliniai prie sovietu, politiniai kaliniai ,lanzbergio rezime

ir DAR

ir DAR portretas
Jau ne kartą rašyta , kad didžiausi šmeižikai-išdavikai yra Kauno, Klaipėdos prisideda ir Šiaulių bei Vilniaus socialistai-komunistai,o taip pat rusų grupuočių [ pasivadinę aljansu...] nariai. Jiems NEPATINKA VISKAS kas pažangu ir naudinga mūsų šaliai. Tai ir bendradarbiavimas su NATO partneriais, tai ir karinių draugų-patarėjų-mokytojų atvykimas iš JAV, tai ir mūsų karinės technikos pirkimas, tai ir draugų, kovojančių prieš okupantus palaikymas, tai ir laisvės bei demokratijos skatinimas, tai ir...miestų tvarkymasis...Jie, tie atplaišos, nepatenkinti viskuo...

Belekas

Belekas portretas
Senai ir tas išdavikas [ na, visai suprantama, tai jo genuose, nes visa giminė išdavikai ], ir dauguma čia po straipsniu [ ir ne vien čia ]pasisakančių socialistų, rusų aljanso veikėjų reikėtų palaikyti kurį laiką "ant laktos" prie 'parašos", kad už savo šmeižikiškus pasisakymus, gautų prisiminimų "dozę" apie savo šeimininkų elgesį su milijonais okupuotų kraštų gyventojais. Ta raudonųjų fašistų šalis nenurimsta ir pastaraisiais metais, okupuodama kaimynes, kurios siekia demokratijos , laisvės nuo tų "berazumių". Tikrai manau , kad daugelis prokurorų "bekiaušiai" , kad nesiima taip kaip reikia ginti savo valstybės interesų. Beveik po kiekvienu straipsniu pilasi iš tų, pridvisusių-pasmirdusių moskolių-išdavikų paplavos ant šalies , kurioje gyvena ...ir niekas jiems negresia, nes ...MES DEMOKRATIŠKI.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Piktina mūsų teisėsaugos negabumas - jau seniai turėjo būti nuteistas už šmeižtą, už Sausio 13-os aukų ir gynėjų garbės ir orumo įžeidimą. Per tą prokurorų bukumą ir apsileidimą išeina, kad Paleckis kalinamas neteisėtai. Baigsis tuo, kad Europos žmogaus teisių teismas priteis mums visiems sumokėti Paleckiui milijoninę kompensaciją.

va taip

va taip portretas
Paleckio byla , - tai tiesiog sovietmečio politinių bylų kopija, kai disidentus sodindavo tiesiog prevenciškai,- tu dar nieko nepridarei, bet manomai gali pridirbti ir tuo pačių jam "kūrdavo" bylą, kaip dabar Paleckiui.

Kęstas

Kęstas portretas
Kijevo valdžia - pusiau fašistai. Tuo Vengrijos vadovas Orbanas bandė įtikinti JAV prezidentą Trumpą, remdamasis faktais apie vengrų mažumos kančias Ukrainoje. O kaip mes, Lietuva, siunčiame ginklus tiems pusiau fašistams, nesustodami? Kartokite, vaikučiai su manimi: "Kijevą valdo šunsnukiai fašistai, bet jie yra mūsų šunsnukiai fašistai." Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

to onute

to onute portretas
Na nejuokink tu voveraiciu marusia, jei jusu sistema prideliojo minusu tai nereiskia, kad tauta nepalaiko. Va jusu salies isdaviku parsidavusiu komunistpalaikiu tai tikrai niekas nepalaiko... Kas gali palaikyti atmatas kurie loja ant savo salies, isduoda jos zmones, duria i nugara peili. Kaip ir minejau jus urodus kacapskus reiktu atidziai stebeti, bet kadangi esame per demokratiska salis tai jusu paderme net nesigedija kazkokius demarsus daryti Lietuvos teismuose. Visa sita jusu debilu kompanija anksciau ar veliau atsiims uz savo darbelius Onute, o tiksliau marusia.

Teisingai.

Teisingai. portretas
Paleckis turi sėdėti. Nesvarbu kad nėra konkrečių įrodymų ir kad sėdi nežinia už ką

A_T

A_T portretas
Prie ko cia Paleckis? ...1939 m. spalio 10 d. tarybinis lyderis Josifas Stalinas ir Lietuvos prezidentas-diktatorius Antanas Smetona pasirašė savitarpio pagalbos sutartį. Pilnas šio dokumento pavadinimas buvo „Sutartis dėl Vilniaus miesto ir Vilniaus krašto perdavimo Lietuvos Respublikai ir dėl savitarpio pagalbos tarp Tarybų Sąjungos ir Lietuvos“. Mainais už tai, kad jos teritorijoje būtų dislokuotas 25 000 žmonių tarybinis kontingentas, Lietuva gavo Vilniaus kraštą su pusę milijono gyventojų...

...

... portretas
Kaunieti, panašiai Dušanskis elgės...

To ale kaunietis

To ale kaunietis portretas
Nespetum sakiu pagriebti kabetum su lendzberginiais kartu prie soboro zemyn galva

Alis...

Alis... portretas
auklėja Paleckį...

kaunietis

kaunietis portretas
Įvykus eilinei okupacijai iš rytų, pats pirmas čiupčiau šakę ir , pagal karo lauko įstatymą visus priedatėlius , išgamas Titovo gerbėjus, rusų aljansą , socialistus... su ja pakilnočiau ir numesčiau ne ant šieno kupetos...Smirdžiai neraliuoti...

Lendzbergines komunistu uteles

Lendzbergines komunistu uteles portretas
Paleiskite politinius kalinius

karma

karma portretas
Nu,padleckis senasis pardave Lietuva Stalinui,tai dabar jo anukas,irgi toks pat maskoliu pinigu megejas,turi atsiskaityti ir uz save-pirmiausia,ir tuo paciu uz seni padlecki.

tik

tik portretas
padarysiu prielaida czv vsd kgb mosad tai kvartetas dirbantis global mastu o politaiskiaregius pradziai uzdaro o po to pasalina nes pavoingi elitsocmafijai ........

Taigi...

Taigi... portretas
Paleckiokas prisikakojo kaip reikiant,jei net toks įtakingas tėvelis negali iš cypės ištraukti.Mažai dar žinom apie tą išsigimėlį niekšelį.Todėl ir protestuotojai tik koloradiniai kaip Tytovas ir pan.Ir komentarus tie patys keverzoja.

o

o portretas
kur dingo gimins nei tevo nei brolio negirdet kad padetu saviems?nes prokuratura valdoma vsd reiskia spec t tik nezinia kam /dirba/?.......

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tai dar nesusaude Paleckio?

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvos fasistinis rezimas PRIVALO SUSAUDYTI politinius kalinius kad ju nebutu. Kodel dar nesusaude A.Paleckio?. VISI kas pries vagis, aferistus, zydsaudzius, banditus ,pederasus, liberastus, KGBistus, zydus-sionistus, pedofilus, juodus soc parazitus, islamo teroristus YRA LIETUVOS PRIESAI ir Kremliniai agentai.

linkėjimai valdžiagyviams

linkėjimai valdžiagyviams portretas
gražių paveiksliukų galerija: liaudiesmenas.livejournal.com

Anonimas

Anonimas portretas
stribu palikuoniai uzslaptino kgb archyvus ir tai vadina normalu bet TIKRAM Lietuvui YRA BAISU,noreciau paziuret i akis stribui kuris isdave mano seneli

Buras

Buras portretas
Ar cia tas titov, kur vis dar laisveje vaiksto?

Kada Europiniai teismai

Kada Europiniai teismai portretas
Imsis sovietiniu teiseju veikianciu Staliniais metodais ,pudancius Lietuvius kalejimuose ?

>lietuvė

>lietuvė portretas
Nei tu lietuvė, nei tu kas...Jei gini išgamą , pardavusį Lietuvą.Jei būtų politkalinys [ o norėtumėt labai...] bet jis išdavikas-šnipas ir šnipinėjo bjauriausiam ir agresyviausiam mūsų priešui, kuris ne kartą buvo mus okupavęs. Dabar jo politika tokia pat , kenčia kaimynai - Moldova, Sakartvelas, Ukraina...Ir savi piliečiai. Todėl okupantų pakalikai turi kalėti kuo ilgiau [ geriausias variantas , kad tiurmoj ir supūtų...].

kažkas

kažkas portretas
Visų rusų aljanso, socialistų ir kitų atplaišų-išdavikų vardu prašome jį dar kiek ilgiau palaikyti kalėjime, todėl , kad jam esant , reiškiasi tik jis, o dabar skrepliuotis viens ant kito galime ir mes troliai-moskoliai...

liietuvis

liietuvis portretas
Tai kodel ta prezidento senelio iskamsa neissiusti prie Laptevu juros ....? Na ar gali buti didesnio niekso ?

...

... portretas
O negalit jo nekankinę sušaudyt?.. :/

Manau

Manau portretas
Lietuvos KGB (nežinau kodėl pasivadino VSD. Metodai, tai Dzeržinskio ir Berijos) ir taip vadinama prokuratūra, kurpia bylas kitą nuomone turintiems. Vis galimai ir galimai. Stalino ir Berijos metodai Lietuvoje niekur nedingo. Kurpia bylas kitą nuomonę turintiems. Čia pavyzdys A. Paleckis. Žiūrėkite!!! Jei ir jūs turėsite savo nuomonę, tai ir jums sukurpsime šnipinėjimo bylą. Lietuvos KGB pateikia klastotes. Šmeižia ir dergia kitą nuomonę turinčius. O Lietuvos KGB kontroliuojama neva "nepriklausoma" spauda rašo jiems Lietuvos KGB nurodytus ir redaguotus straipsnius. Lietuvos KGB dirba virš 90% buvusiu sovietinių KGB-istų.

Leninas

Leninas portretas
Laisvė A.Paleciui
Anonimas portretas
Tegu padleckis papasakoja už kokius pinigus namą Laurų kvartale nusipirko būdamas bedarbis. Smetona tokius komunistus šaudė, dabar demokratija, leidžiam maskoliam pašikt...

lietuvė

lietuvė portretas
Manau, kad Paleckiukas savo jau atsėdėjo, metai laiko - pakankamas laikas apmąstymams. Politkaliniui, išsilavinusiam šių laikų žmogui, to pilnai pakanka. Daugiau kalinti už savo nuomonės turėjimą būtų bereikalingas perviršis, žlugdantis asmenybę. Man gaila šio jauno žmogaus, kaip Lietuvos piliečio, užaugusio ir suformuoto sovietmečiu ir mylėjusio savo senelį su visomis jo idėjomis. Jis negali tapti "atpirkimo ožiu" už visus ištremtus į Sibiro lagerius. Regis, jam bandoma sukarti visų nuodėmes. Juk kalėjimo paskirtis yra auklėti žmogų, o ne sužlugdyti jo sveikatą ar sulaužyti savivertės stuburą. Taip vadinamas "šnipinėjimas", kai rusai čia žino visus mūsų užkaborius ir kas dar naujo, ko jie nežinotų ? Man gaila ir Paleckio tėvų - ką turi galvoti motina, kai jos vaikas kalinamas už savo, kitokios, visuotinai nepriimtinos, nuomonės turėjimą ? Motina myli visus savo vaikus vienodai. Daugiau didžiadvasiškumo nepakenktų Lietuvai.

Kara baigsis

Kara baigsis portretas
Lietuviu persekiojimas ,pudimas kalejimuose su suklastotais iki vaiku darzelio lygio kaltinimais,primentatys komunistinius laikus

titovo smarve

titovo smarve portretas
susirinko vatine smarve, gav gav urodai, o ta gaidy pelecki kiaulems susert

SENELIS

SENELIS portretas
TIKRAI REIKIA PROKURORAM ROTACIJOS ARBA KEISTI JUOS KOL DAR VISOS TAUTOS NESUSODINO

natalijaTO KOTAS

natalijaTO KOTAS portretas
DEBILE TAVE I KALIUZE KAD NESMARDINTUM LIETUVOS GAIDY

onute

onute portretas
TO AK TO JUSTAS TO ARVIS TO STEBETOJAS TO NUOMONE KAIP CIA YRA BRANGIEJI KAD JUSU ZMONES NEPALAIKO IR AS LAIKAU JUS BEPROCIAIS NES PER ATGIMIMA NETIKEJAU KGB LANSBERGIUI IR DAR KODEL SEIME SEDEJUSI ROZOVA PERDAVINEJO MASKVOS DEPUTATAM ZINIAS APIE LIETUVA PRANSKIETIS GAVO RASTA IS SAUGUMO IR METUS TYLEJO O DABAR KAIP PRANSKIETIS SURUOSE SPEKTAKLI ANTRADIENI KONSERVAI KURIUOS RUSAI PUOLA GYNE PRANSKIETI IR APIE ROZOVA TYLI PALECKIS NEI PRIEINA PRIE DOKUMENTU NEI TURI KA PERDAVINETI O ROZOVA DIRBO IR PRIE SLAPTU POPIERIU AU OPOZICIJA KO TYLIT AR TAI NE JUSU DARBAS AR SUGEBAT TIK PLETKAVOTI ANT KARBAUSKIO

To kotas

To kotas portretas
Tau kotą į sikna ir ,kad čiulptum jankiu pimpalus isdavike Lietuvos

Saulius

Saulius portretas
Daug komentatorių yra uždarbiautojai, nors patys perskaitę pusantros knygos iš kurių viena "Saulutė", pramokę rašyt , jei reikėtų paaiškint ką A.Paleckis padarė, neišmekentų nieko protingo...

Koks absurdas

Koks absurdas portretas
Masiulis laksto laisveje pagautas su maisu € grynuju ,Paleckis jau metus sedi uz byla kuri primena 1937 komuniagu represijas kada visi buvo verciami prisipazinti kad jie Japonu snipai ,tikiuosi Europoniai teismai kaip reikiant kirs per dantis uz sita savivale.

A. K

A. K portretas
Tuos visus vatinius palaikytojus prokuratūra ir saugumas turėtų atidžiai stebėti. Susiklosčius aplinkybėms šitie tikrai sautu mums į nugaras, vežtų į sibira, naikinti visus lietuvius.

Arvys

Arvys portretas
Prie Kauno apygardos teismo – piketas A. Paleckiui palaikyti KOMENTARŲ: 1Naujausi Seniausi Populiariausi Arvys 2019-10-22 11:20 (1) 0 Tegul džiaugiasi šitie atmatos, kad gyvena demokratinėje saloje kur kiekvienas atmata, šalies išdavikas gali tarti žodį. Tokiame ruskyne seniai būtų sukišti į karcerius neribotam laikui. Bet tegul šitie raudonieji idiotai ne persistengia, nes yra ir ne tokių demokratišku kauniečių, kurie gali jiems ir sprandus nusukti. Tik tiek, kad tai būtų paslauga jiems ir jų patronei rusijai. Galėtų pūsti burbulą apie fašistų Lietuvoje.

Joo

Joo portretas
Kodėl Paleckio nuotrauka netikra? Dabar jis režimo neatpažįstamai sukūdintas.

Senuks

Senuks portretas
Vata, girdejot apie sažine ?

?

? portretas
Kai esta sugavo ka vata sake?

Stebetojas

Stebetojas portretas
Savi saude i savus , tai gia genai , ar numires senelis sake..... ot cia kandidatas vezti prie Laptevu juros pailseti , kad protelis neminkstetu...

kotas

kotas portretas
Titovą ir jo kompaniją patalpinti kartu su Paleckiu į kaliuzę.

Klausimelis

Klausimelis portretas
Masiulis kysi ,,skolinosi,, dezuteje, bet kazkodel nesuarestavo sitiek milijonu isvogusio vagio?

Nuomone

Nuomone portretas
Nereikai gintis .Juk visi girdejo ka kalbejai.Saudel savi.Mat gal ir Paleckis su savias saude i savus? O is kokiu pinigu pasistatei nama? Is ko gyvensai ? Juk pinigai nedygsta ant medziu.O dabar susekti kas is kur su tokiom isivysciusia pasiklausimo sistema vieni niekai.Ir uz isdavyste reikia atsakyti,

Justas - Centrui

Justas - Centrui portretas
Laisvę PaleckiuI - nes nespės į traukinį Putino saulės parvežti. Tik kartu su visomis "tituškėmis" ir bocmanais...

Lendzbergine lietuva

Lendzbergine lietuva portretas
Dasigyveno iki politiniu bylu

Laisvė

Laisvė portretas
Laivę politiniam kaliniui A. Paleckiui!

klumpė

klumpė portretas
V.Šustauskas teisus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių