Į Kauno ligoninę naktį paguldytas vaikas: motina tvirtina, kad susižalojo pats (papildyta)

Grįžti į straipsnį

pagal džiunglių įstatymus

pagal džiunglių įstatymus portretas
Na jei ne sunkus kokio beso vežti iš Raseinių i Kauno klinikas? Kam shuda malti? Ir kaip visuomet kaltas tas, kas yra silpnas :šiame įvykyje - vaikas. Gyvuliams galioja tik džiunglių įstatymai: kas stiprūs, tas ir teisus.

ka ka

ka ka portretas
tai kur nutrauka sitos sadistes?

Tai

Tai portretas
Degradų veiksmai,žaloti vaikus kuo toliau tuo šitų py...daugiau

nereikia lia lia to yja

nereikia lia lia to yja portretas
Jei jau medikai pranešė policijai, o policija spaudai - vadinasi, vaiko sužalojimai įtartini. Ir tikrai, žvilgtelėjau į kitą naujienų tinklapį, ten parašyta, kad vaikui lūžusi kaukolė. O kaukolės kaulai, žinote, vargu ar taip lengvai lūžta nuo tiesiog griuvimo paslydus.

jojo

jojo portretas
pastvere uz kojos ir trinktelejo i spinta

yja

yja portretas
žmonės "gerieji" ar jums jau visai kūkū??? Vaikais nebuvot ir savų neauginot??? Vaikai ir krenta ir užsigauna/kartais net ir skaudžiai/ ir buityje susižaloja. Visur pūkinių pagalvių nepridėsi, nuo visko neapsaugosi. Ypač kai mamai reik ir kitus darbus nudirbt, ne tik paskui vaiką su pūkine pagalve lakstyt/beje ir nuo jos gali nukrist ir kakta bumbtelėt į ką kieto/. Iš karto smurtas??? Atsibuskit pagaliau. Ir dar klausimas: kodėl pijokų ir narkomanų šeimose nieko blogo nematot? Nereikalingi, nepatogūs vaikai? Ar jie visi tvarkingi, sveikutėliai nuostabiai prižiūrimi ir auginami???

Smurtautojams

Smurtautojams portretas
Kas jums darosi!? Kiek dar visa tai tęsis!?? Kodėl jūs daužot vaikus!!!??? Silpnus, bejėgius, save apsiginti negalinčius. Jie atėjo į tokį žiaurų pasaulį, tokį sužvėrėjusį... Už ką!?? Jie nepasirinko, jūs pasirinkote, kad jų norite. Jie gimė tam, kad juos daužytumėt???? Kokį siaubą jiems reikia patirti ir kęsti. Jūsų negalima vadinti žmonėmis, jūs ir ne žvėrys. Jūs išgamos!!! Neverti būti laisvėje ir aplamai šioje žemėje. Bausmės turi būti tokios, kad daugiau nei vienam išgamai nekiltų mintys smurtauti prieš vaiką!

Kodėl gi ne?

Kodėl gi ne? portretas
Kodėl gi ne, superaktyviems vaikams taip gali nutikti.

Močiutė

Močiutė portretas
Aha,patikėjom,kad PATS susižalojo.Galimai sugyventinis -,,širdies draugas,,vaikelį sužalojo.

Galerijos

Daugiau straipsnių