Globėjų šeima nuteista už pedofiliją: buvusių globotinių pasakojimai kelia šiurpą

Grįžti į straipsnį

Ko nutilote apie galima pedofilą iš Seimo?

Ko nutilote apie galima pedofilą iš Seimo? portretas
O ko nutilote apie galimą pedofilą iš Seimo? Visuomenė laukia daugiau informacijos, juk tai rezonansinis atvejis, kad galimai pedofilas įsitaisė valdžioje Seime. O gal įtakingų veikėjų pastangomis spauda yra nutildyta ?

Virginija

Virginija portretas
tų vargšių mergaičių jau atėjimas į svietą skausmingas.Vaikų teisių tarnyba,matomai, nenorėjo matyti ar žinoti ,kas ten dedasi.Vaikai jau taip sužaloti,kad nebuvo galima jų paleisti iš akių.Neatmetu galimybės ir apkalbos variantą,bet kur VAIKŲ TEISĖS buvo??? Kartu su globėjais pabaliavodavo?? Pirma tas teises patraukčiau teisinei atsakomybei,kaip bendrininkus, o tiesa visada kažkada išvys dienos šviesą...

Reikėtų palyginti su Garliavos įvykiais

Reikėtų palyginti su Garliavos įvykiais portretas
Tai kur buvo vaikų teisių gynėjai? Policija? Garliavon sulėkė armija gynėjų. Tada taip niekas ir nesuprato, kodėl vyko toks baisus šurmulys. Mirčių buvo daugoka. O čia - nieko.

Skirmantė

Skirmantė portretas
POnia "aurelija", yra žinoma dėl ko padaroma didžiausia dalis nusikaltimų. 1) dėl pinigų, 2) dėl sekso. šita porelė turėjo abu variantus. diedas - seksą, boba - pinigus ir darbus nudirbančius vaikus. todėl nejuokink su savo feisbukais. abu kolchoznikus reikėjo įkišt į kalėjimą, atimt iš jų visą turtą ir padalint knukentėjusiems. ir žinoik, kad tai vis dar įmanoma padaryt, jei vaikai ras gerą advokatą.

Aurelija

Aurelija portretas
Aš nesuprantu tokiu žurnalistų kurie viešina ir toliau žemina jau ir taip nukentejusia šeima.. Aš puikiai pažystu Ieva ir Egle Kaziukaitytes kurios pirmos pradėjo šį šmeižtą.. jos abi yra brolio ir sesers vaisiai Eglei nuo vaikystės pripažinta šizofrenija, o Ievai gydytojų pripažinta melagės sindromas. Kokioje valstybėje mes gyvename kad kiekvienas psichinis ligonis gali apšmeižti nekaltus žmones. Kad teismas nupirktas kiekvienam kvailiui aišku.. kaip galima nuteisti žmogų be jokių įrodymų.. byloje nėra nei vieno įrodymo.. tik parodymai. Aš dar parašysiu apie tai FB Aš nebijau sakyti tiesos.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Iškart.

Ir teismas iskrypes??

Ir teismas iskrypes?? portretas
Iskrypeliams liepe atsiprasyti auku.ar tai jiems palengves???

ooo

ooo portretas
Ir tyla iš politikų,Žiobienės ,teisių gynėjų?Dėl blogos šunų prižiūros daugiau triukšmo,mitingų o dėl vaikų bauginanti tyla.

liudna , labai

liudna , labai portretas
i koki pasauli atejom, tevai prievartauja savo vaikus, vaikai zudo , kankina savo motinas, tevai dusina naujagimius, atsakymas vienas, per mazos bausmes, ir visi ta zino, ko laukia istatymu leidejai, kol palies ju seimas???

hahaha

hahaha portretas
gerai nuotraukoje atrodo ant keliu pasideta feikine is turgaus pirkta LV tase.

vencku seimyna

vencku seimyna portretas
tie patys Kedziai taip sakant. Pedofilu seimynele.

fu

fu portretas
kur tu diedu protas ,anksciau ar veliau viskas islenda..............

nu

nu portretas
siaubas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I

I portretas
Liudnai pagarsėjusio šeimų maršistų dalyviai. Tradiciniai

Tiesa

Tiesa portretas
kazkur per viduri. Zinoma tiek,kad vaikus versdavo dirbti,kuo ne visi buvo patenkinti. Kaip ir zinoma,kad vaikai budavo is protiskai neigaliuju internato,kuri "statydavo zemyn stogu",iki patenkant pas tuos "globejus". Tame tarpe ir savo paleistuvystemis. Taipogi visi zinojo,kad Grigaliunai visada artimai bendraudavo su vietiniais valdininkeliais ir aktyviai naudojosi tais rysiais. O pastarieji nuolat,bet kokia proga,reklamuodavosi "padedantys" siai seimai,"skiriantys milziniskas lesas" ir tt. Cia kazkur perbego juoda kate! Antraip,butu sugebeje nutildyti bet kokius liudijimus. O galbut - kaip tik juos sufabrikavo! Reiketu ir finansinio tyrimo. Beje,o kuo senis papirko boba,kad nepavydetu mergaiciu!? Juk moteriskei nebudinga tyleti be naudos!

Irena

Irena portretas
Diedui birka nukirst ir supenet bobai. Kitaip neiseina.

Seimo nariams galima

Seimo nariams galima portretas
O liaudžiai -ne? Taigi Lietuvoje nėra pedofilijos ;)

Anonimas

Anonimas portretas
Sušaudyti tokius iškrypėiius globėjus

Štai

Štai portretas
jums ordinai medaliai už gerą darbą lovoje.

<<<<ZOOFILAI TAIP PAT..........?

&lt;&lt;&lt;&lt;ZOOFILAI TAIP PAT..........? portretas
PEDOFILAI TAI MAŽUMOS .RASKEVIČIAUS HEBRAI MANO SUPRATIMU PRIKLAUSO...Prie ko čia tradicinė šeima ? Normalios šeimos vaikų negrabinėja .......Jeigu mažumos nebūtų NAUJIENA nesireklamuotų.........Pažiūrėkit vyras ir moteris, kurie gyvendami pagal gamtos sampratą ,o jeigu dar ir pagal DIEVULĮ ar matėt kur nors reklamų , eisenų , vėliavų su nupaišytu gandru nešantį kūdikį...?

Pastebėjimas

Pastebėjimas portretas
Prie ko čia šeimų maršas,jeigu tragedija šeimoje išryškėjo 2020m,kai dar nebuvo jokio "šeimų maršo"

Antanėliui

Antanėliui portretas
Po tokio globojimo aišku, kad vaikų psichikai žala padaryta. Tamsta kas naktį toks senis tvarkytų, tai vargu ar čia rašytum. Jei tikrai mergaitėms reikės psichiatrų, tai tuos globėjus reikia sodinti iki gyvos galvos ir visą jų turtą vaikams atiduot kaip kompensaciją.

Šiuo atveju tai grupinis vaikų prievartavimas

Šiuo atveju tai grupinis vaikų prievartavimas portretas
Žmona yra aktyvi dalyvė, pataikaujanti vyro iškrypimams. O vaikų apsauga turi kartu sėsti ant teisiamųjų suolo, nes nevykdė jokios kontrolės. Sužalotos psichiškai ne tik mergaitės, bet ir vaikinai, kurie buvo auklėjami, kad toks elgesys su vaikais yra normalus. Jau nekalbant apie tai, kad buvo apvaginėjami ir stabdomas jų kaip savarankiškų žmonių vystymasis.17 metų vyras kuris nėra nei pinigo rankose turėjęs, nei savo nuomonės neturi, paklusnus globėjai kaip šuo. Kodėl jie nebuvo nuo tos visos giminės iškart izoliuoti ir buvo leidžiama jiems daryti įtaką ir mokyti ką kalbėti? Neįgali teisėsauga? Ar korumpuota?

Va

Va portretas
Va jums ir tradicinė šeima. Pastovūs dalyviai liudnai pagarsėjusio šeimų maršistų, janutienė net juos kalbino, kokia graži tradicinė šeima. Visi tie maršistai kenkėjai

Sky

Sky portretas
Baisu.. KGbt-p užėmė visą Lietuvos kraštą... iškrypėliai dangstosi šiuolaikiškimu ir žmogaus teisėmis.. tai jų ginklai prieš mūsų tautą

>>>>>..Manau

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;..Manau portretas
SENIS IR TA BOBA PRIKLAUSO LAISVĖS PARTIJAI YRA IŠ RASKEVIČIAUS ŠAIKOS KAD JUOS GALAS

to-keista

to-keista portretas
SKAITYK straipsnį ir suprasi-KODĖL?

Manau

Manau portretas
Senis ir ta boba dalyvaudavo liudnai pagarsėjusiame šeimų maršistų protestuose, gyrėsi, kiek daug vaikų globoja ir gina "tradicines" vertybes. Tfu ant visų tų tradicinių

ordinai, medaliai

ordinai, medaliai portretas
Beraščių,m ubagų, puskavialių šiema gauna kaip kokias braškes, globoti, lavinti vaikus??? Tik Lietuvoje galimi tokie dalykai. Valdžia ordinais, medaliai greit tokius išskirtinius" pedagogus" apdovanoja...

to-Antanelis

to-Antanelis portretas
matosi, jopg žiurkė tai tu.

to-teta

to-teta portretas
kaip nenubausta? Straipsnį skaityk. Bet bausmės vistiek JUOKINGOS :(

Antanelis

Antanelis portretas
Tos ziurkes buvo psihuškej, kai kurios ir dabar mokosi kranto gatvej, kaip tomis, šlikštynemis gali tiketi teismas, ar jie ka nemato kad jos nesveikos ar kas?!

, to- jau atdenginėjimas....

, to- jau atdenginėjimas.... portretas
čia straipsnids ne apie Bartoševičių. ir niekas jo be Seimo pritarimo nesiruošė atleisti. Prokuratūra tik KREIPĖSI į Seimą, kad jis nusprfęstų dėl jo mandato pašalinimo. Bet jis PATS deda mandatą. Šiaip sau niekas nededa mandatų. Savo bukumo nerodyk visiems.

man ta

man ta portretas
globėja-šlykšti kiš fizionomijos , kaip ir jos senis :(

Vaikų teisių

 Vaikų teisių portretas
tarnybos vėdėjos, tsi bendros, nieko nesakančios frazės. Bendrauja TIK 1 kartą metusoe??? Ir tas bendravimas-kavutės gėrimas su globėjais??? Patikra turi būti KELIOS kartus ir NETIKĖTA. Ir TIK būki specialistų gali nepasytebėti, kad ne viskas ten gerai. Ir KODĖL nepasiturintoema DUODAMA globoti vaikus???? Aišku, kad jie globoja DĖL PINIGŲ.

A tai čia tie

A tai čia tie portretas
A tai čia tie iš taip ir nepaviešinto pedofilų sąrašo ?

tai

tai portretas
jau savanoriskas zmogaus iskraustymas nezin kas perbutas gal lusna tai tegul pinigus sumoka nes kt atveju gali buti blefas ===

Na

Na portretas
Gi šitas senis ir jo žmona pastovūs liūdnai pagarsėjusių šeimų maršistų dalyviai, kiek gyrėsi kiek daug vaikų turi ir gina "tradicines vertybes". Va kokie tie maršistai, lenda ir priekabiauja prie mūsų vaikų

ja

ja portretas
ta boba kaip tikra sutenere su louis vuitton rankinuku sedi.

Ubagus

Ubagus portretas
nuteisia,o kaip bus su seimeriu!? Taip,kaip buvo Garliavos ivykiu metu,kai buvo nuslepti latviu pateikti dokumentai,apie tarptautinio pedofilu tinklo gijas auksciausiose Lietuvos valdziose!?? Latviai tada net savaji premjera nuteise,o Lietuva? Usa i balute - galus i vandeni!?

keista

keista portretas
o kodel mergaites nesauke pagalbos. juk ten gyveno ne viena mergaite

tik????

tik???? portretas
iskur tiek isigimeliu priviso juk net bezdziones to nedaro o ka kalbet apie gyvulius kurie gina mazus netik savus uztat Dievas ir daro valyma nuo sio brudo setono ireminto ?===

To gi

To gi portretas
Eik tu maršrute maršuok sau į išange ir nelysk prie mūsų vaikų!

G

G portretas
Tai čia vadinasi bausmė ?greičiau pasityčiojimas iš nukentejusiu

Nuomonė

Nuomonė portretas
Juokinga čia bausmė, abiem po 10 metų mažiausiai ir priteisti kompensacijas normaliai. Kažin , ar Nausėda atims iš jų tas žvaigždes ir ordinus?

Gi

Gi portretas
Gi šitas senis ir jo žmona pastovūs liūdnai pagarsėjusių šeimų maršistų dalyviai, kiek gyrėsi kiek daug vaikų turi ir gina "tradicines vertybes". Va kokie tie maršistai

Jau atsidenginėja liberalieji konservatoriai

Jau atsidenginėja liberalieji konservatoriai portretas
Prokuratūros pranešime nurodyta, kad pernai lapkričio 15 dieną pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimai įvykdytų nusikalstamų veikų, numatytų Baudžiamojo kodekso 150 straipsnio 4 dalyje, 153 straipsnio 1 dalyje ir 150 straipsnio 3 dalyje. Pagal šiuos straipsnius numatoma atsakomybė už seksualinį mažamečių ir nepilnamečių asmenų prievartavimą. Seimo pirmininkei adresuotame rašte generalinė prokurorė N. Grunskienė nurodė, kad, remiantis šiame tyrime surinktais duomenimis, būtina spręsti klausimą dėl leidimo patraukti šios kadencijos Seimo narį K. Bartoševičių baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržyti jo teises. Konstitucija numato, kad Seimo nario asmuo yra neliečiamas, jis be Seimo sutikimo negali būti traukiamas baudžiamojon atsakomybėn, suimamas, negali būti kitaip suvaržoma jo laisvė. K. Bartoševičius į Seimą išrinktas 2020 metais pagal Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašą.

.........

......... portretas
Visa sistema dirba tam seniui...

Teta

Teta portretas
Ta ,,globėja "lieka kaip ir nenubausta! !!Kaip moteris, ji dar kaltesnė už tą jos vyrą!

Karina

Karina portretas
,Moters mylinčios svetimus vaikus,veidas visai kitaip atrodo. Tas veidas -klastingas!

Tam jo

Tam jo portretas
Idijote, tų vaikų vietoj tu manai būtum kitoks? Juos paliko tėvai ,tai vaikai, ,vidumi "maištauja, jei laiku jų sielose nepripildome ,,šilumos ir meilės ". Žiūrėkit, savo vaiką mylim, nors ir pridirba blogo, nors ir ožiuojasi, jam atleidžiam....Bet va svetimam -ne! Dirbau daug metų su, ,sunkiais "vaikais. Kuo mažesnis -tuo lengviau, ,sušildyti "vaikučio širdelę. Turinti patirties ir jei tikrai rūpi tie globojami vaikai, jau po kelių apsilankymų atskirai nuo globėjų pasikalbėjus su vaiku, jaučiasi, kaip tam vaikui ar gerai, ar blogai pas globėjus.

Antanas

Antanas portretas
Teisinėje valstybėje už tokius masinius iškrypėlius turėtų atsakyti šito jovalo kūrėja, buvusi rudaplaukė prezydentė Grybauskaitė su visai tai vaikų "globėjais!

Jooo

Jooo portretas
Jie dalyvavo liūdnai pagarsėjusio šeimų maršistų protestuose

Va

Va portretas
Tradicinės šeimos vertybės, pagrindiniai šeimų maršo dalyviai

JO

JO portretas
Norėjau imti globoti vaiką tai man globos namų direktorė pasakė:-Gal į kalėjimą užsimanėt?..Tie vaikai labai bjaurūs,pikti ant viso pasaulio..Ar ištyrė tas mergas?...Kažkaip nesitiki...

ll

ll portretas
O tai kur žmogaus teisių gynėjai Raskevičius,Juškaitė,galimybių lygintoja Sabatauskaitė,amžina vaikų teisių kontrolierė Žiobienė?Kaip ir Morgana su Pakarklyte,siūlančios sekso reglamentus,Būrys valstybės tarnautojų ignoruoja pedofiliją ,nes bausmės mažos lyginant su vakaruose esančiomis,6m už daug sužalotų gyvenimų politikams atrodo normali bausmė,nes pagal juos Lietuvoje pedofilijos nėra.

Klps

Klps portretas
Kur dabar Šakalienė..? Tai baisiau už Matuko tragedija!

Anonimui

Anonimui portretas
Kaimynai mokytojai stebi tik kaip šeimoje vaikus auklėja.. jų interesas, kad šeima būtų išardyta ir vaikai perduoti seniui

WTF ???

WTF ??? portretas
tik 6 metai už sistemingą prievartavimą ? kas per nesąmonės? tikiuosi senis gulės zonoje prie parašos ir turės pakankamai vazelino naujiems santykiams ...

Tam to onutei

Tam to onutei portretas
JEI NE ARMONAITĖ TAI ŠAKALIENĖ GRYBAUSKAITĖ BUVO KUOM JOS SKIRIASI NUO TU GLOBĖJU

O kur

O kur portretas
pedofile, Stankunaite?

Anonimas

Anonimas portretas
Juk tikrai gerai žinome kas tai yra LGBT tai toks pat derinys pulinys SS SSSR LGBTtai tu pačiu silpnapročiu organizacijosKad ir ta Oželytė moteris motina dar lig tai neturėtu sirgti parkinsonu alzgaimeriu o matėt kaip rėkia net pažaliavusi ant tautos ant šeimu ant rusu tautybės žmoniu juk girdėjom prieš daug metu kitokias jos kalbas Staigiai motera apsivertė kaip pradėjo gauti musu didelius pinigusir žemės iš KGBisto ka reiškia pinigai O juk jin gerai žino kad jokia jin signatarė jokia kovotoja tiesiog verstaskūrė išsprogusiom akim net pažaliavusi smerkia kitus žmones kita tauta Nu ka ožkyte gerai ėdi gerai loji i dūda su scwabiniais Bet taip ir sensti net nesuprasdama kas tai yra lietuva kas tai tėvyne kas tai SAVIGARBA ta jos kalba buvo neapykantos pasišlykštėjimo pilna Oželyte nejaugi tikrai nesupranti kad tavimi tauta dar labiau šlikštysi kaip ir KGBistu seneliu NESIPLĖŠIK durnele sėdėk savo sena šikine suraukus ir pasistenk nesirodyti žmonėm ir gadinti nuotaika

Anonimas

Anonimas portretas
jeigu taip buvo,tai negi kaiminai,mokitojai nieko neitare ir nemate,kur jie buvo

Onutei

Onutei portretas
Kada vaikai buvo prievartaujami nei Armonaitės, nei Raskevičiaus, nei Landsbergiuko valdžioje nebuvo. Arba neatidžiai skaitėte tekstą, arba tyčia meluojate.

Niekada

Niekada portretas
Netikėjau ir netikėsiu, kad pasiima po 10vaikų globoti iš meilės vaikams, ima dėl pinigų, dėl pigios darbo jėgos

onute

onute portretas
Nepamirškit kas sedi valdžioje Ar ne tokie kaip tas senis vaiku globėjas pedas Kuom skiriasi pederastas nuo pedofilo -niekuom Kas sėdi lietuvos seime ar nežinot kas yra Raskevičius Armonaitė Šakalienė Slušnys Skvernas Blinkevičiutė Landzbergiukas Vieni kovojantis už pederastu pedofilu iškripimus kiti pagal storoša siekia įgivendinti lietuvoje iškrypėliu valdžia už gerus pinigėlius ir kas svarbiausia kad randa palaikančiuAtrodo kad pasaulis eina iš proto Juk tai musu vaikai juk tai lietuvos našlaičiai kuriems reikia širdi atiduoti už juos kovoti o mes tuos iškrypėlius pasodine seime leidžiam vaikus niekinti žalot ju gyvenimus Žmonijos naikinimo tikslus pradėjo dar anksčiau gerem vaistus nuo kuriu pradėjo išsigimimai mergaitė gimsta berniuko kūne ir atvirkščiai Mes visi kalti kad pas mus velnio išperos užvaldo lietuva Toks Raskevičius Armonaitė ne seime turi sėdėti o uždaryti psichiatrinėse ir gydomi

laikotarpis

laikotarpis portretas
populiarinant europines žmogaus ''teises ir vertybes'' ............... išlaisvėjimo reklama davė savo rezultatus

Labai įtartina...

Labai įtartina... portretas
kodėl valdžia neigia pedofilijos buvimą Lietuvoje? ar tik ne dėl jos ryšio su LGBT? o tuo pačiu ir su valdžios struktūrom?

pilietis

pilietis portretas
kosmaras...ir cia yra vadinami pavyzdiniai globos namai?

Benas

Benas portretas
O iš šeimų,sudavusiu vaikui per užpakaliuka-atiminėjami vaikai. Tai čia pedofilams ruošiama,,šviežiena,,?

Anonimas

Anonimas portretas
Manau ,kad be reikalo uždarė vaikų namus.Ten bent buvo daug darbuotojų ir gal ne visi beširdžiai.Šeimynų tikrinimas turėtų būti netikėtas.Čia didžiausia kaltė tikrintojams.kuriems rūpėjo tik popieriukus gerai užpildyti,o ne savo pareigą atlikti,bet kaip visada valdiškose institucijose kaltų nėra.

Tfu

Tfu portretas
Gyvuliai ne žmonės.. abu ant šakos kabinti!

Ignas

Ignas portretas
Tokias ižgamas šaudyti vietoje....

baisu

baisu portretas
Ir dar duoda ordiną pedofilui. Jau rašė ir apie LGBT vasaros stovyklas vaikams, kaip propaguojami netradiciniai santykiai. Ar virsime rojumi iškrypėliams?

Zita

Zita portretas
6metai? Pasakykite nors vieną lengvinančią aplinkybę..Dieve,niekas Lietuvoje nerasi teisybės,jei esi neturtingas.mamos žodžiai,kad esi durnas, nes neturtingas,o neturtingas dėl to,kad durnas ir mūsų šalyje viešpatauja... Jokio atleidimo už tokius darbus.nuosprendį turėjo paskelbti nukentėjusios mergaitės

Kl

Kl portretas
Pasiturintys smaginasi svingerių orgijose.. dar iki vaikų nedasikasė

Pjauk gerumu

Pjauk gerumu portretas
Tai kiek tų velnių "globėjų" yra..? Vaikų "teisių" specialistai tų velnių tarnai

Anonimas

Anonimas portretas
kaip nepasiturinciai seimai patikejo vaikus va juos ir reikia baueti

.........

......... portretas
Tai ima vaikus iš šeimų ir veža pas senį..? Tas ižgama žagina vaikus, o valstybė jį aukso medaliais apdovanoja?

.........

......... portretas
Tai ima vaikus iš šeimų ir veža pas senį..?

Jokia

Jokia portretas
"globos" organizacija ar asmuo,nieko nedaro be kazkokios tai naudos sau! Visada globojamieji vienaip ar kitaip isnaudojami. O mes,2rniai - uz tai dar ir sumokame tiems "globejams"! Blogiausia,kad organizacijos - veikia butent priesingai! Visu ju tikslas,kad nemazetu "globotiniu" ir testusi finansavimas ir isnaudojimas.

Pragaras

Pragaras portretas
Kokio lygio VAIKŲ TEISIŲ specialistės dirba regionuose??? Siaubas siaubas, siaubas. Koktūs nusikaltėliai, mažaraščiai mergaičių kankintojai abu, vagys, atmanots... Ir niekas nieko nematė, tik ordinus ir medalius kabino!!! Kaip tam Klaipėdos usovui Juk pedofilijos Lietuvoje... nėra

pilietis

pilietis portretas
Tie ponai niekada neišpirks savo kaltės. Nežmogiška taip elgtis su vaikais. Labai gerai, kad kažkas netylėjo ir išvilko į dienos šviesą tuos du velnius.

Tomas

Tomas portretas
Matyt klumpui nelaize, tai uz tai ir pasuodyno.

Anonimas

Anonimas portretas
Na ir kodėl su jais šitaip ir tik tiek ? Taigi taigi juk tai mažumų atstovai......Tiesiog paskirtų RASKEVIČIAUS pavaduotojais ....Integracija į naujas lankas garantuotas

Siaubas

Siaubas portretas
Ot senis duoda... vaikus užsimanė pagrabinėt

>ww

&gt;ww portretas
be landsbegio malones zmogum negalima but?

pan Adankewicz

pan Adankewicz portretas
Ir aš globojau labai vaikų namų vaikus ir taip mylėjau.

WW

WW portretas
Tai dekokit lansdergiu sunaujai...!!!

Anonimas

Anonimas portretas
kodel neduodama plius-minus,

Ei 141 nas !!!!!

Ei 141 nas !!!!! portretas
Kas apgins vaikus? Gal vaivorykstiniai , kurie ateme is vaiku vaivorykste ?

Geroves valstybe

 Geroves valstybe portretas
Tik tiems : nusipelneme gyventi geriau ! 141 nam ir ju globotiniems.

Žemaitis

Žemaitis portretas
> Labas rytas. O ką Jūs norite, dar biškutį ir GEROVĖS valstybė sužibės visu grožiu. Kaip sliekai ant mėšlo krūvos džiaugsimės kokia puiki ta mūsų gimtinė.

Tokį

Tokį portretas
Išsigimeli nuteisti iki gyvos galvos ,o ne šešiems metams!!!

Seras

Seras portretas
Už visus savo darbus 6 metai?????? Nėra žodžių

Labas rytas. Kokia „graži“ „Diena“:

Labas rytas. Kokia „graži“ „Diena“: portretas
Atsiverčiau „Dieną“ ir nuo pradžių: 1. Pedofilija, 2. Laidotuvės, 3.Smurtas prieš vaiką, 4. konfliktas ir grobimas, 5. Dingęs žmogus, 6. Vėl laidotuvės, 7. Dar kartą laidotuvės, 8, Brangsta būstai, 9. Raskevičius puola Gražulį. Ir taip KIEKIVENĄ DIENĄ! Ei, „Diena“, jūs kas Helovyno kronikų puslapis ar kapinių sienlaikraštis?

Anonimas

Anonimas portretas
Kalčiausi socialiniai darbuotojai,kurie buvo papirkti ir juos reikia teisti ,kaip tą išsigimelį.Už ką mokami pinigai,jei nesugeba bendrauti su vaikais.Baisu.Tą pabaisą kalėjime patvarkys už vaikus,jis gaus savo ką užsitarnavo.

tpfūūūū

tpfūūūū portretas
Lietuva be Šakakalienės "reformų" - Lietuva be ateities

ARMONAITE, AŪŪŪŪŪŪŪ

ARMONAITE, AŪŪŪŪŪŪŪ portretas
Čia iš tavo darbo sferos. Neužmiršių, kaip tokie iškrypėliai eitynėse skadavo: "jus gimdysite - mes auginsime"....Jūsų šaiką jau seniai susodinti reikia. Kruškitės už grotų tik nesidauginkite....

Anonimas

Anonimas portretas
Tokį parazitą į kalėjimą, ten jam parodys jo vietą.

Na ir kaip .........

Na ir kaip ......... portretas
vaizdelis , kad pedofilija kaip ir karo kurstymas viename krepselyje ........ kaip šaltas dušas istroskusiems

Aušrinė

Aušrinė portretas
Šitiek institucijų dirba su tokiomis šeimomis ir visi akli ir kurti realybei. Jeigu tokios institucijos narys apsilankęs šeimoje bendrauja ir vaišinasi tik su pačiais globėjais o ne su globotiniais, tai matome kokie to rezultatai. Manyčiau, kad turėtų būti organizuojamos vasaros stovyklos , būtent tokiems vaikams, kad jie galėtų be jokių globėjų pabendrauti tarpusavyje ir su psichologais,tik taip galima sužinoti tikrąją padėtį šeimoje.Ir dalyvavimas tose stovyklose neturėtų priklausyti nuo globotojų, jeigu šeimoje yra problemų,- aišku , kad jie stengsis apriboti vaikus nuo viešumos. Be to artimiausi kaimynai tikrai žino ir mato kokia situacija šeimoje,- tikrai turėtų netylėti o tą informaciją perduoti specialistams. Vaikai be lėšų ir įbauginti , patys bijos kreiptis pagalbos. Ir visdėlto manyčiau, kad didžiausia kaltė tenka prastai savo darbą išmanantiems ir blogai jį atliekantiems,- socialiniams darbuotojams. Kurie nesugeba įsigilinti į tikras tokių šeimų problemas.

Anonimas

Anonimas portretas
Kanados žmonės surinko milijoną dolerių remti Lietuvos našlaičius. Lansbergi kur padėjai pinigus ???

Onė

Onė portretas
Turbūt tik viena dora ir principinga moteris ant visos lietuvos,kuri iš širdies atlieka savo darbą.tai centro vadovė mišinienė.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių