Avarija Kaune: abiem transporto priemonėms degė žalia šviesa?

Grįžti į straipsnį

Belenkas

Belenkas  portretas
Nu man tai nesamonė.

Ta saulė

Ta saulė portretas
Tai įtariu "vilnietė" iš Ariogalos, dar gal ne tik to kauno kad nemačius bet ir tas pats Vilnius su stoties rajonu jai tapatinasi , na gal dar Gariūnai:))

Šviesa

Šviesa portretas
Bus dar daugiau tokių įvykių, tik melstis, kad skaudesnių neįvyktų, nes kazkas vyksta su elektronika reguliavimo eismo. Pvz. Šiaurės pr. prie Maximos 8 reguliuojamoj judrioj sankryžoj jau 2 ą mėn. pėstieji stovi ir laukia po 15 min. ir daugiau žalios šviesos uzsidegant, o neapsikentę eina degant raudonai, zinoma, apsidairę. RIZIKUOJA. Žmonės kalba perėjoj kad skambinę į tarnybas, atsieit kažką reguliavo, bet kaip teko patirti, tas pats, nesutvarkyta.

Nemokejimas

Nemokejimas portretas
manevruoti sankryzoje daugelio vairuotoju "achilo kulnas" .Sankryzoje jus turite pirmuma is kaires, TACIAU daroma logine klaida. Apsisukant ar sukant i kaire - jums kitose kryptyse esantis transportas atsiduria desineje. Desines rankos taisykle, privalai praleisti (jei kitaip nenurodo zenklai) Veikiantis sviesoforas panaikina visus pirmumus ir reikia vaziuoti lygiareiksmes sankryzos metodu (jei sutampa sviesoforo signalai) Aisku, bemoksliai, sugalvoja naujas taisykles, pvz.: isilieti i srauta, patys nemokedami taisykliu. Arba "ekspertas" per TV mokina kaip LENKTI sankryzose

Saulė

Saulė  portretas
Kaune įprasta žalia šviesa daugeliui vairuotojų neegzistuoja

taigi matosi aiskiai

taigi matosi aiskiai portretas
kad busiukis uzkirto kelia darydamas posuki i kaire .

oioi

oioi portretas
sukdamas praleist tiesiai vaziuojanti turi kai abiem zalias

jei

jei  portretas
abu važiavo per žalią, tai kaip galėjo susitart...

Galerijos

Daugiau straipsnių