15-mečio M. Davidonio paieška tęsiama: į pagalbą telkiasi ir kauniečiai

 • Teksto dydis:

Vilniuje savaitgalį dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio paieška ketvirtadienį tęsiama. Į paieškas jau telkiami ir kauniečiai.

Kreipėsi ir į kauniečius

„Elektrėnai ir Kaunas, prašome jūsų pagalbos, kas turite droną ir galimybę pasijungti į paiešką, planas ryt – judėti upės vaga nuo Elektrėnų pusės link Vilniaus“, – trečiadienio vakarą paskelbta specialioje feisbuko grupėje „Mykolo paieška“.

Norinčiųjų padėti prašoma susisiekti su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Reagavimo į ekstremalias situacijas vadove telefonu +37067243565.

„Dalinamės žinute, kuo mūsų daugiau, tuo daugiau vietų patikriname“, – prašoma įraše.

„Kauniečiai, gal kas norėtų Kaune, ties Nerimi – Nemunu, prasieiti, apsižiūrėti?“ – kviečiama kitos moters įraše.

„Jei yra žmonių iš Jonavos, gal kas nors ten galėtų praeiti palei upę? Nes pirma Jonava, paskui Kaunas, tai jei tikimybė Kaune, neatmeskim ir Jonavos. Kaune geriausia nuo Kleboniškio žiūrėt, Lapių pusės link Santakos“, – dėstoma grupėje.

Mykolas Davidonis. Feisbuko nuotr.

Atvyks gelbėtojai iš Alytaus

Vilniuje dingusio M. Davidonio paieška ketvirtadienį yra tęsiama dviem valtimis, dronais, atvyks gelbėtojai iš Alytaus.

„Apie 10 val. ugniagesiai toliau tęs paieškos darbus. Atvyksta ugniagesiai gelbėtojai, narai iš Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos taip pat dalyvaus Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai“, – BNS sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Ji nurodė, jog paieškos darbai bus vykdomi dviem valtimis.

„Ir iš valties bus žvalgomasi, ir taip pat upės dugnas žvalgomas“, – kalbėjo PAGD atstovė.

Anot PAGD, gelbėtojai naudodamiesi sonarais žvalgo upės dugną, apžvelgia pakrantes.

Paieška bus pradėta nuo Žirmūnų tilto. Anot E. Zdanevičienės, konkrečiais paieškos vietas nurodo policijos pareigūnai.

Trečiadienį narai Vilniuje, Neryje,  toliau nesėkmingai ieškojo dingusio 15-mečio. Savanoriai taip pat nenuleido rankų – feisbuke buvo skelbiama, kad  paieškos vykdytos Gariūnų ir Lazdynų tiltų maršrutais.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, kad jokios papildomos informacijos policija neturi, paieškos veiksmai tęsiami toliau.

Dingusio M. Davidonio pareigūnai ir savanoriai sostinėje, palei Nerį, ieško nuo sekmadienio, per paieškas iki šiol rasti įvairūs vaikino daiktai – striukė, kuprinė, telefonas, banko kortelė, ausinės.

Vilniečio buvo pasigesta šeštadienį vakare. Artimieji per socialinius tinklus paprašė visuomenės pagalbos.

Paskutinį gyvą kontaktą penkiolikmetis su draugais turėjo šeštadienį, apie 16 val. prie Vingio kino teatro. Maždaug po pusvalandžio vaizdo skambučiu bendravo su draugu. 

Turimais duomenimis, šeštadienį 16.10 val. vaikinas išlipo iš 4 troleibuso miesto centre, Kražių stotelėje ir nuėjo upės link, buvo prie Operos ir baleto teatro stotelės.

Mačiusių jaunuolį ar žinančių papildomos informacijos prašoma skambinti numeriu +37061216174 arba policijai 112.

Planuojančiųjų savarankiškas paieškas prašoma remtis žemėlapiu ir stengtis ieškoti vietose, kurios dar nėra pažymėtos žemėlapyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Taigi rašė ,kad ne žole o kokaina varė iki apsišikimo

Anonimas

Anonimas portretas
Mes seima pašersim su mokesčiais maisto kainom už paieškas padengsimne tik Ukraina Turkija o patys kruopas ėsim,dingsta kasdien žmonės kodėl nėra taip reaguojama kažin?kas jis kazkoks kitoks nei kitas vaikas dinges?narkomanas nuo mažų dienų,išauktų už doze viska niokotų

Nulis

Nulis portretas
Pjmpjs zole ruko, o dabar kiek man reikes sumoket uz paieska nemuno vagos ar tevelei patys susimokes?
VISI KOMENTARAI 25
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių