Žvejyba Kauno mariose: gaudome, nes kitaip negalime?

Grįžti į straipsnį

Nuomonė

Nuomonė portretas
Trofėjus reikia paleisti. Didelių mamkų ikrai būna kur kas didesni ir turi daugiau maistinių medžiagų - kas lemia geresnį mailiaus išgyvenimą. Be to, augimo sparta kažkiek priklauso ir nuo genetikos, tai jeigu paliksim tik mažiukus, tuomet ir sekančioms kartoms bus perduodami mažiukų genai. Kai kur su spiningėliu žvejojant eina ir po 100 degtukinių ešeriukų pritraukt per kelias žvejybas, priekrantėse jų labai daug ir jie lėtai auga.

Eiliniai žvejai mano kitaip ,bet jų nesiklauso niekas .

Eiliniai žvejai mano kitaip ,bet jų nesiklauso niekas .  portretas
Taisykles sukuria ne tie kurie gerai išmano žūklės subtilybes .O tie kurie turi išskirtines galimybes žvejybai .Todėl ir neteikia visiems tinkamų taisyklių.

Paulius

Paulius portretas
Puikus straipsnis!!! Spiningaujant būtina paleisti trofejus!

Salačių mariose irgi nebeliko.

Salačių mariose irgi nebeliko. portretas
Ryklys

antanas

antanas portretas
Lydeku kauno mariose nera

Alis...

Alis... portretas
pagavai - paleisk yra iškreiptas žuvavimo būdas... jei nori tik pajusti žuvį ant kablio, reikia gaudyti kabliukais be užkirtų... o dar geriau su blizge ar guma be kablio... pajunti kibimą ir sukaifuoji, o ne kankinti pagautą žuvį ir staipytis prieš kamerą...

Abejoju

Abejoju portretas
Negi iš tikro kuo didesnė žuvis, tuo produktyvesnė? Kažkaip prieštarauja gamtos dėsniams. Kiekvienam gamtos tvariniui yra gyvenimo etapai- vaikystė, jaunystė ir suaugusio gyvenimas (čia yra produktyviausias dauginimasis) ir senėjimas. Tad tikrai didelės žuvys yra tik maisto gadintojos ir turėtų būti suvalgomos, kol dar tam tinka.

Jūris

Jūris portretas
50% paleidžiamų žuvų-neišgyvena

Galerijos

Daugiau straipsnių