Žmonių neabejingumas daro stebuklus: iš kankynės Sargėnuose – į prieglaudą

to Anonimas

to Anonimas portretas
Jei matot kankinamą šunį, kodėl niekur nepranešat? Abejoju, kad komentarus po straipsniais skaito kokios nors tarnybos, ir iš to, kad parašėt čia, bus kokia nauda. Bent jau 112 paskambintumėt, o ne rašinėtumėt komentaruose. Arba į prieglaudą kokią. O valstybinių institucijų darbas mūsų bananų respublikoj buvo ir bus apgailėtinas, kol nebus taikoma kokia nors atsakomybė už pareigų nevykdymą. Į gyvūnus iš viso niekas dėmesio nekreipia-jie juk nei skundą parašys, nei į žiniasklaidą kreipsis.

Anonimas

Anonimas portretas
Karmėlavoje, Vilniaus gatvėje prieš Žalia stotelė parduotuvės baisiom sąlygom laikomas vilkšunis, jei dar gyvas. Nakalbant jau apie tai, kaip atrodo kiemas ir namas apskritai. Tokio srutizmo mažai kur pamatysit...

Kur reikalingi įstatymai?

Kur reikalingi įstatymai? portretas
Pasirodo,kad tą vargšą šunelį kankino ne tik jo kankintojas,bet ir valstybinės ir visuomeninės tarnybos.gavus tokį pagalbos šauksmą,tos tarnybos turėtų lėkti gelbėti,kaip lekia gelbėtojai į gaisrą.Deja.Dabar garbinamas pokario banditizmas ,tai gal pradės garbinti ir gyvūnų kankintojus?Pakol kas,bent jų nebaudžia.

Baisu

Baisu portretas
Pamačius tokį baisų vaizdą,neįmanoma užmigti.Tai baisu.Kodėl tokie žmonės-išgamos nerodomi spaudoje,televizorių ekranuose?Jeigu jie gali taip kankinti gyvūną,jie gali tą patį daryti ir su žmogumi.Tokių neturėtų būti sveikoje visuomenėje.

Pasipiktinusiems

Pasipiktinusiems portretas
Prie ko čia tėvai, seneliai, benamiai? Visiems turi būti sava vieta. Dėl benamių. Dirbau su jais. Dauguma kitaip gyventi nenori. Atsisako dirbti, gyventi fiksuotu adresu ir pan. Benamystė ir skurdas nėra tas pats. Tad nesvaikite. O gyvūnai sutverti Dievo kaip ir mes, žmonės. Tik mes stipresni ir apdovanoti didesniu protu. Žiauriai besielgiantis su gyvūnu taip pat ar panašiai pasielgs ir su savo artimu.

liepa

liepa portretas
Labai pasigendu benamių nuotraukų su pagalbos šauksmu padėkit, nuprauskit ir pamaitinkit. Kokie tie benamiai bebūtų, nieks nesustos, nenufotografuos, jau greičiau spruks, kad tik nereikėtų žiūrėti. O kad kas žmogui taip greitai padėtų.

Nepatogus

Nepatogus portretas
O tas kuris pasipiktinės, ir susirūpines, kodėl šūnelį į prieglaudą? O ką ,savo senelius,kad ir į gyvūnų prieglaudą, norėjai įtaisyti,nes matai kitaip teks rišti prie tvoros. Tik jau neliesk vaikelių ir senelių temos ,nes niekas nepatikęs,o tokie rašytojai,aplink tik orą gadiną ir normaliam žmogus sunku apsikęsti nuo tos smarvės!!!

Kaunietė

Kaunietė portretas
VMVT pasidomės per 20 dienų? čia rimtai? niekiap nesuprantu tokių tarnybų darbo.... Tai jei ne neabejingi aktyvūs gyventojai, to šunelio po 20 dienų ir gyvo nerastų... iš kur tas abejingumas VMVT darbuotojų?

Zita

Zita portretas
ačiūūūūūūūūūūūūūū

Anonimas

Anonimas portretas
Ar reikėjo laukti tas kelias savaites?

Medziotojas

Medziotojas portretas
Ziauru kazkaip

gaila

gaila portretas
Nelabai suprantu kodel prie tos atlaisvintos grandines vietoje sunelio nepririso pati seimininka As retkarciais ji buciau pamaitines

Labai teisingai

Labai teisingai portretas
Šunį į prieglaudą, o senelius, prie tvoros, juk šunys svarbesni už tėvus

Anonimas

Anonimas portretas
Aciu uz jusu geruma

gerai, kad priglaudė

gerai, kad priglaudė portretas
vis ne ant lauko. Bet žinokit gyvūnų prieglaudoms labai reikia savanorių valyti patalpas ar narvus, šerti, vedžioti šunis. Jei kas yra mylintis gyvūnus ir laisvesnis nuo darbų, savanorių trūksta visose prieglaudose.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Puikios naujienos! Ačiū, kad išgelbėjot!

Daktaras

Daktaras portretas
Suni i prieglauda,seimininka i psichiatrine patikrinimui
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių