Apie rekonstruojamą Kalvarijos gatvę: kai kurie suabejoja, ar čia išvis yra kelias

ED

ED portretas
Čia visiems tiems, kurie aiškina, kad reikia džiaugtis, kad tvarko ir nekreipt dėmesio KAIP TVARKO? Ir aš gyvenu vienoje iš tų šalutinių gatvelių, ir tikrai džiaugiuosi, kad tvarko, bet žiūrėti, kaip iškasa-užkasa, iškasa-užkasa jau nėra jėgų. Autobusų vairuotojai kasdien klausinėja keleivius, kaip ir kur čia pravažiuoti, guodžiasi, kad gaila naujų autobusų. O ir labai teisingi pastebėjimai apie šaligatvių ir gatvės pločių santykį. Gal kas galėtų paaiškinti, kam gatvėje, kurioje tik retkarčiais praeina vienas kitas pėstysis ar kartais pravažiuoja vienas kitas dviratis, reikalingi tokie platūs šaligatviai, o pati jau naujai sutvarkyta gatvė vos sudaro galimybę prasilenkti priešprieša važiuojantiems stambesniems automobiliams? Rajonas čia pramoninis, fūrų ir sunkvežimių važiuoja daug, bet gatvė buvo tvarkomi akivaizdžiai ne jiems. Taigi, labai džiaugiamės,kad tvarko, bet dar labiau džiaugtumėmės, jei darbuose dalyvautų ir galvos, o ne tik rankos ir sunkioji technika.

Simonas

Simonas portretas
Griškabūdžio gatvėje požeminiai darbai baigti,tačiau gatve neasfaltujama.Išvažiuoti per purvyną neįmanoma,dumblu teršiama Veiverių centrinė gatvė,reikia susirūpinti p.Aloyzui.

Anonimas

Anonimas portretas
Julijanavos gatvė irgi baisi.

Vietinis

Vietinis portretas
Technikumo g. neveda į niekur, o po dvi eismo juostas viena kryptimi. Kalvarijos g. kuri jungsis su Via Baltica padarė visai siaurutę, šaligatviai platesni už galvę.

Elektrikas

Elektrikas portretas
Matau iš foto, kad ir elektros tinklus keičia- el. spintos naujos stovi. Net ryšių šulinį nuotraukoje naują matau- paruoštą sumontavimui. Nėra taip lengva pakeisti, prijungti prie senų sistemų naujas. Elektros perjungimus darant reikia suderinti su Eso, tada jie išsiunčia gyventojams įspėjimus kada bus nutrauktas tiekimas. Su vandens tinklais taip pat. Daug legviau ir greičau viską padaryti plyname lauke nei prie seno jungti...

Vardenis Pavardinauskas

Vardenis Pavardinauskas portretas
Puiki motyvacija pėsčiomis vaikščioti.

is foto

is foto portretas
Tai 4 pasaulio salis ...

Konservai

Konservai portretas
Kaip gaila tokių žmonių:) technikumo g. už tai turit kokybišką su keliu į niekur. Grioviais važinėkit, kai paklausai tai gaila kad kauno valdzia nepasirinko kito rajono gatvių.. Jums konservų reik atgal, kur pinigus sau į kišenę o Jumi špygą! :D

&&&

&&& portretas
ale ziuriu nemazai kam px, kaip daro ir ka daro... nedykai daro jai ka... ! rimtos firmos tokiu nesamoniu nedaro, o daba bile laimeti konkursa nors pajegumo neturi padaryti kaip reikia!

Petras

Petras portretas
Gal p.Gražys turėtu žinoti per laiko Autokausta turejo atlikti darbus (per 12 mėn.)iki vasaros.Ir kam be reikalo meluoti?Klausimas- Kiek papildomai Kauno vandenys damokės Autokaustai.?Fegda dėl to ir vėluosis.

Anonimas

Anonimas portretas
bet atsiranda tokiu kaip kremliaus troliai kur viskas blogai

Gyventojas

Gyventojas portretas
Saligatviai platesni nei gatve, o padarytas isvaziavimas is kiemo pasityciojimas.

H

H portretas
Berods jau daugiau nei metus remontuoja , tačiau darbams galo nesimato. Ar per dešimtmeti padarys .

geriečiai pasižiūrėkit tada komentuokit

geriečiai pasižiūrėkit tada komentuokit portretas
Kauno vandenys ten dirba kaip darželinukai "NOSIS KRAPŠTYDAMI" tokie lietapiedžiai kad šlykštu žiūrėt .... ir už ką jiems algas moka

Geras

Geras portretas
Reikejo Jums sena gatve palikti, uzpilti asfalto ant virsaus ir viskas. Tada kaimieciam gerai butu, o dabar tuli lietuviai pakentet negali:)

mo

mo portretas
galejo padaryt dviraciu josta. Salgatvi prasta padare. Prasti projektuotojai.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Apleista buvo gatvė - blogai , pradėjo remontuoti - blogai , visi nori , kad toks objektas būtų pastatytas per dvi dienas - prakeikti žliumbiai .

Durniai džiaukites,

Durniai džiaukites, portretas
nes sprendžiamas klausimas, kad Kalvarijos gatvę įvesti į Via Baltiką. Projektas derinamas. Susilauksit...

Storas

Storas portretas
Įdomu po kiek metų senus apšvietimo stulpus pakeis. Vietomis nauji, vietomis dar seni.

optimistas

optimistas portretas
turbūt niekad nebus viskas idealu vykdant darbus,bet man vistiek labiau patinka kad kažkas yra daroma,kad ir su trūkumais,juk galima kažkiek del to pakentėti,negu būtų nieko nedaroma,nes būklė tos gatvės jau buvo tragiška.Pesimistams ir bambekliams siūlau susitaikyti su tuo,kad dar ilgai Lietuvoje nebus taip kaip gal kokioj Vokietijoj tokios tvarkos,tai pasidžiaukim tuo,ką turim dabar,su viltim kad viskas gerės.

Šaunuolis

Šaunuolis portretas
Kaip buvo dirbama visą vasarą ir dabar šioje atkarpoje-tai už tokį darbų vykdymą maža į cypę pasodinti -ryte atkasa ,vakare užkasa.Paklauskite bent vieną gyventoją-kiekvienas patvirtins ,kad imituojamas darbų vykdymas.Čia turėtų susidomėti atitinkamos tarnybos,nes visi gyvena čia kaip \ždarame žydų gete jau pusę metų......

Jonas

Jonas portretas
kaip visad pasiaiskino..! Vamzdynas pastoviai tai negyliai , tai per gyliai, tai isvis neturejo buti... o iskart, kai jau tiek kart tas pats per ta pati, neimanoma numatyt, pries viska, kad paskui neburt kas kaip,o padaryti kaip zadeta...!

aef

aef portretas
ko norit---lietuvoj tik rinkimai neveluoja!Patys stovejot prie boksto vilnioj tai ko daba?

Tam ...

Tam ... portretas
subingalvis nori matyt gražią ir patogią, ir labai reikalingą gatvę. Tik ji jau seniai turėjo būt užbaigta ir pamiršta. Bet, kad kelininkai ten plaudami pinigus durnių volioja ir arkliui aišku, bet ne tamstai, kuris iki arklio mąstymo nedaaugai.

...

... portretas
matau subingalvis nenori matyt grazia gatve

Čia kaip su

Čia kaip su portretas
Ignalinos atominės uždarymu. Pinigai plaukia, o darbai po truputį, kad užtektų kokiai 20 metų. Gyvent, tai reikia, o gerai gyvent, oi, oi....Tylėkit pavyduoliai. Užsimanėt asfaltu tiesiai į tarptautinę trąsą. Ne, ne...ne taip greit...po Naujųjų dar gausim kelesdiašimt milijonų įsisavint, tai gal ir, ai, nors....taip noris gerai gyvent. Būkit žmones, supraskit. Viskas kainuoja: nauji automobiliai, meilužės, nesantuokiniai vaikai, advokatai, užsienio kurortai...baikit varyt ant kelininkų. Ačiū už supratimą.

Kaunietis

Kaunietis portretas
O tai kodel veluoja sita abejotinos reputacijos sudu kontora "Kauno vandenys"? Ar tik ne todel, kad jos valdybos pirmininkas Etneris yra Matijosaicio sebras?

ana

ana portretas
DŽIAUKIS,kad gatvė remontuojama neieškok sliekų subinėj

jei nenorit

jei nenorit portretas
tai nereikia remonto
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių