Ženklai draudžia net stabtelėti, bet gatvelė tapusi stovėjimo aikštele

Grįžti į straipsnį

Tegu

Tegu portretas
stovi,bile neriaumoja ir nepoksi diena nakti! Nieko nedaro triuksmaujantiems ir tersiantiems - kuo stovejimas trukdo?

SSR

SSR portretas
GERA SSR MENTA KRABA ESATE ISSIRINKE,TAI IR GYVENKYTE,O POZIURIS VOGT LAI VOGIA,BET IR ZMONEMS LAI DUODA TEATNESA JUMS SEKME

kartais

kartais portretas
gi automobiliai netyčia ir užsidega... :-D

Juozas

Juozas portretas
Tai VRM reformų rezultatas.Kitaip sakant,policininkų trūksta šimtai,todėl nėra ko sėdėti kabinetuose-pirmyn į gatves.

K.d. redaktoriui,

K.d. redaktoriui, portretas
kodėl vieno Rūtenio koment išmetat, o kito, Rūtenio- spausdinat?...Nuo orientacijos redaktoriaus priklauso?..

Siaip

Siaip portretas
Kiek galima bausti asiiukus kurie savo geldas palieka kur papuole?bauda jau po antro karto virsija geldos kaina

warjfisdgjiodfjdus

warjfisdgjiodfjdus portretas
šitą ženklą tai išviš iš apyvartos išimt galima vistiek niekur niekas ant jo dėmesio nekreipia, policijai irgi px. pravažiuodami nemato niekad nieko, tik fakin kaukes jie sugebėdavo stebėt be raginimo.

Rūtenis

Rūtenis portretas
Kaip lgbt atstovas galiu pasakyt už grabus reikia mokėt o už dyka tik dupse gaut galima.

G

G portretas
Šiais metais surašyti tik 6 protokolai dėl stovėjimo draudžiamoje vietoje? Tai va kur spraga, ženklas sustoti draudžiama faktiškai garantuoja nemokamą stovėjimą. Budulių rojus.

Tuoj Shvabra`s atims iš visų auto

Tuoj Shvabra`s atims iš visų auto portretas
ką tada skūsite ?

O kaip malonu

O kaip malonu portretas
SKŲSTI. Gaunasi pasaldintas gyvenimas, o kaip kitaip pasigerinsi sau nuotaiką .....

Lietuvoje yra tokios isskirtines teritorijos

Lietuvoje yra tokios isskirtines teritorijos portretas
kuriose gyvenantiems zmoga turi buti sudarytos zymiai geresnes gyvenimo salygos negu likusiai tautos daliai.Sios ribos tai: Neringa,gulbinu ir paksu kvartalai,senamiesciai ir t.t. ir t. t. .Ten kur izengia milijonierius ten turi ir buti isskirtinis gyvenimo kvartalas.

Kaunietis

 Kaunietis portretas
Visur tik draudimai,gal ką reikia sugalvot padaryti daugiau stovėjimo vietų Ne paslaptis,kad mūsų senjorai moka skundus rasyti.Tai juk ir užsiėmimas.:D

manau i epolicija

manau i epolicija portretas
rasykite ne anonimiskai o su atgaliniu adresu tai tada policija PRIVALES jums atsiusti atsakyma apie priimtus sprendimus del vairuotoju pazeidimu o gal ir parasys koki automobilio vairuotoja konkreciai nubaude.Tad netingekite fiksuoti pazeideju.

...

... portretas
leiskit imt kyšius policininkams tvarka bus momentaliai

nejuokinkit kad jus pavargote pranesineti ''epolicija''

nejuokinkit kad jus pavargote pranesineti ''epolicija'' portretas
apie taisykliu pazeidinejimus.Juk viska nupaveiksluoti ir pateikti uztrunka apie 10 min.ne daugiau.O tvarkos nenorekite kaip tie kiskiai cia ir dabar.Po kazkurio laiko rezultatai bus akivaizdus.

Eismo kontrolėje pasiektas dugnas

Eismo kontrolėje pasiektas dugnas portretas
Betvarkė todėl,kad Kaune niekas nekontroliuoja,kaip vairuotaojao laikosi KET.O nekontroliuoja todėl,kad nėra kelių policijos,ji egzistuoja tik iškabose.Man niekaip nesuprantama,kodėl stato brangiai kainuojančius kelių eismo ženklus,jeigu niekas jų nepaiso?Štai senamiestyje,Nemuno gatvėje,kur po remonto gatvė susiaurėjo daugiau,kaip du kartus,stovi visa eilė kalio ženklų-Greitis 30 k\h,automobilių eismas draudžiamas,Įvažiuoti draudžiama,privalomos krypties rodyklės.Deja,niekas tų ženklų reikalavimų nepaiso ir niekam tai nesvarbu.Jeigu dabar būtų kelių policijos patruliai,kaip buvo kažkada,tai jie tiek pinigų iš pažeidėjų surinktų,kad užtektų ir jų išlaikymui ir net krašto gynybai pakaktų ir nereiktų apiplėšinėti vargšų.

''labai labai protingu'' mastymas toks

''labai labai protingu'' mastymas toks portretas
jie jie taip tato ar vaziuoja automobiliuku pazeizdami istatymus tai reikskia ir man taip galima.Juk policija pamatyti dirbant tai tas pats ka milijona loterijoje islosti.

Tai

Tai portretas
Domeikavoje stato vietiniai kaimieciai,Sauletekio gatveje,nors yra zenklai draudziantys stoveti.

tai

tai portretas
kodėl nesprendžiamas parkavimo vietų klausimas, kad ir už pinigus. Galima rengti požeminius garažus, jeigu jau ant žemės nėr vietos. O visi skuba bausti.

Labas viešoji policija

Labas viešoji policija  portretas
Aukstuju šančiu rajone visi stato po ženklais, užstato pėsčiųjų perėjas, o Policija pro šalį pravažiuoja apsimeta kad nemato.) ei policinko gautų procenta nuo surinktu baudų pažeidėjų Kaune ne būtų, o ka veikia Viešoji Policija turbūt kabinete sėdi

m

m portretas
riomerio g istosai rytaos eile zenklai sistojima draudzia, chamai uzstato isvaziavimus is kiemu, stovi an pereju, sunkvezimiu eismas draudziamas niekas to nepaiso. garantuotai an perejos proe parduotives nukals zmogu nrs pereit gatve perfjoi turi lyst tarp masinu

Nori pinigų

Nori pinigų  portretas
O ka veikia Policija, tik verkia kad nėra pinigų, pravažiuoja pro šalį net nekreipia dėmesio i pažeidimus,

o tai

o tai portretas
cia visi invalidai stato tas masinas, kurie nepanesa storu siknu iki kabaku. Vazinekit dviraciais, pridare dviraciams taku, o dviratininku nesimato.

Tikriausiai ten gyvena milicininkas

Tikriausiai ten gyvena milicininkas portretas
kuris pasistatė sau ženklą.

Anonimas

Anonimas portretas
Policija nespėja visų baust tiesiog nenori. vien Žalgirio arenos ištisai renginio metu dauguma pažeidinėja ženklus,

reikalas priverčia

reikalas priverčia portretas
o tai kur satyti mašinas- ore?

Senamiestis gi okupuotas

Senamiestis gi okupuotas  portretas
Arba įtakingųjų , arba šiaip banditų . Mat net policija nenori šūdintis rankų su šituo tautos segmentu.... Normaliem žmonėm ir pravažiuot nebegalima , neigaliesiems - nėr ten ko landžiot ! Duokit visi ramybę tautos brudams !

Linas

Linas portretas
Keisčiausia kad Kaune "sustoti draudžiama" ženklų pristatyta...be proto - bendradarbį vežu kartu tai išleisti žmogaus tiesiog košmariškai nėra kur daugelyje vietų - šiaip tai "stovėti draudžiama" ženklų daugumoje užtektų - bet nemato, kad būtų baudos rašomos net kur tai užskatyta. Va parkavimas privačiu tai net netyčia nepastebi kad jau mokama iš karto surašo. KODĖL?

otto

otto portretas
Lygiai tas pats prie automobilių plovyklos Varnių gatvėje. Laukiančių į plovyklą eilė stovi būtent stovėjimą draudžiančių ženklų zonoje.

Tomas

Tomas portretas
Laisvės alėjoje, prie naujo paminklo, stovi ženklas "eismas draudžiamas". Tiesiai po centrinio policijos komisariato langais. Tik niekam jis neįdomus. Policijai taip pat.

Smalsutis

Smalsutis portretas
Jeigu yra vietos padaryti senamiestyje parkinga , tai toje vietoje butinai pastatys daugiabuti . Verslas visada laimi , o zmogui su masina nors lysk i Nemuna !

Baudos

Baudos portretas
Juokingos .. todėl nebijo...statyt....senai baudas reikėtu kelt toks jausmas dar atsilike.būtu bauda kokia nuo 100€ dašiltu.o dabar 15€.

Galerijos

Daugiau straipsnių