Žaliakalnyje gatves išasfaltavo, o paskui ir vėl išrausė

Jjji

Jjji portretas
Pabrezos gatve irgi tuoj tvarkys.

Dainius

Dainius portretas
Vičiūnų krabas patvarko Kauną. Patvarko tarpuose tarp Japonijos ir Bahamų. Matyt tik ant Kauno jam atsistoja.

G

G portretas
Kad Vamzdžius keičia tai labai gerai. Būtina. O ar buvo būtina skubėti su gatvių asfaltavimu, kai jau aiškėjo, kad vis tiek bus vamzdynų projektas - klausimas. Daug logiškiau griauti senas dangas, o paskui kapitaliai asfaltuoti. Vardan populiarumo paaukota darbų atlikimo seka...

Darbininkas

Darbininkas portretas
Kalbintas vietos gyventojas kalba nesąmones. Kapsų gatvėje keičiami seni keramikiniai vamzdžiai, kurie buvo kloti turbūt dar Smetonos laikais. Jokių naujų vamzdžių niekas neperklojinėja. Gatvėje yra vienas kitas naujas įvadas, tačiau jų niekas ir neliečia.

Anonimas

Anonimas portretas
cia ne tikm ten,petrasiunuose viska isrause , prie stoties ,garliavoj....nesamone kazkokia ..pinigai kai i s....

Gyventojai

Gyventojai portretas
..Asfaltas yra tokia kelio danga ,kurią patiesus galima pradėti kasinėjimo darbus...??? Taip savi valdos ir jų įmonės,švogeriai įsi savina ES paramas ,visuomenės lėšas,praskolina Lietuvą..."liustruoti" /CO valdžiose siautėja toliau įv. metodais..

Kaunietis

Kaunietis portretas
Pinigai tai musu, mes juos sunesame.

Patarimas savivaldybes klerkams

Patarimas savivaldybes klerkams portretas
Mastyti reikia galva o ne subine

Kaunietis

Kaunietis portretas
Jeigu iškase užkas ir sutvarkys,jokios bėdos nėra.Jeigu reikia tai ir kasa,keis vamzdynus, džiaugtis reikia.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Išmesti lauk iš darbo tą idiota Kera nes jis cia tas nesąmones ir daro kiek jo nesąmones galima kęsti.

Saulius

Saulius portretas
Matijosaitis pradeda nuvilti. Turėtų paretinti bukaprocius savo istaigoje

Algis

Algis portretas
Ką norėti.Pas valdininkelius rūbeliai nauji. protelis sovietinis. Teisinasi-reikia įsisavinti pinigus. O ką,jų tiek daug, kad nėra kur deti?Bludai

Kaunietis

Kaunietis portretas
Niekšai tegul tie kasėjai per nauja visa gatvę naujai išasfaltuoja ne dali

Kompetencija

Kompetencija portretas
Prie kupčinsko taip kat huvo. Prie garbaravičiau taip pat....

€ portretas
Dabar Kaune tai įprasta.

Aleksote tas pats

Aleksote tas pats portretas
Žemąją gatvę neseniai išasfaltavo, o jau prie vieno namo iškapota didžiulė duobė. Ir vėl kažką įvedinėja...Ženklai stovi.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Asfaltas - danga skirta padengti žemei prieš atliekant požeminius darbus :).

S

S portretas
Tiesiog komentaruose aiškiai matomas vienas ir tas pats "stilius, gaila,kad KD nerašo žmogaus ĮD,nes rašo vienas iš megztų berečių landzbergių klano atstovas

Kaunietis

Kaunietis portretas
Šunys loja, karavanas eina... Visi mes žmonės, visi klystame...

Kaunietis

Kaunietis portretas
Aciu Merui

Po trejų metų aiškėja

Po trejų metų aiškėja portretas
Kad karalius .....nuogas

Veiveriu

Veiveriu portretas
Nebuvo tvarkyta, pabaige saligatvius, dviraciu takus abiejose pusese, na ir dabar ruosia gatve asfaltavimui, siuo metu tvarko lietaus nuoteku trapus. Ir visa tai daroma neuzdarant eismo. O gal geriau butu, kad uzdarytu pusei metu?

to nana

to nana portretas
Tu kaip ne-glusas, klotum trinkeles ant saknu, ir ju tikrai niekas neiskilnotu :D

Anonimas

Anonimas portretas
Kiek galima kęsti akivaizdžiai piktybinių brokdarių Pakalniškio ir Kero savivales. Ir mes dar tikime, kad šis meras bus išrinktas naujai kadencijai? Gal pakaks švaistyti iš mūsų surinktus sunkiai uždirbamus pinigus?

Logika

Logika portretas
Anot daugelio komentatoriu iseitu, jog dar reikejo laukti 3-4 metus, ir vazinet per vis didejancias duobes. Tuomet uzdaryt miesta kokiem 2 metam, kad pakeisti vamzdzius bei sutvarkyt pagrindus, ir viska vientisai isasfaltuot.

egis

egis portretas
Vilijampoles puseje,prie Neries krantines pries du metus isliejo dviraciu taka.Siais metais nuskuto ir vel kazka daro.Pinigu svaistymas vejais,o dar giria mera,kaip Kaunas tvarkosi.Dar tokios betvarkes kaip dabar,kad naujas gatves vel tvarkytu ,dar Kaune nebuvo.Vietoj to,kad knistu neseniai paklota asvalta,suklotu tuos vamzdzius uz Europos pinigus Kauno pakrasciuose,kur zmones isvis kanalizacijos ir vandentiekio neturi,tai ardo dar gerus,kurie dar maziausiai desimt metu veiktu.Nera seimininko savivaldybeje,o tik glusiai,arba kysininkai,jei taip elgiasi su lesomis.

nana

nana portretas
Pagaliau kaunieciai pamate,kur tratinami europos pinigai,o kai rasiau,kad Kaune gatves tvarkomos kaip prie bolseviku,su dideliu broku,tai nieks manes nepalaike.Vytauto gatveje,ramybes parke,pagrindiniame centro parke,takelius isliejo asfaltu glusiai.Ten daug senu medziu auga.Pamatysite po triju metu bus baisu,iskilotas asfaltas,sutrukinejes.Koks durnius tokiose vietose lieja asfalta,o ne blokelius deda,kuriuos medziu saknu iskylotus ,galima pataisyti.Asvalto nepataisysi,bus slykstus lopai.

bor

bor portretas
Nieko nuostabaus dirbama tarybiniais metodais. Tarybiniais laikais teko dirbti pas Kauno ryšininkus, tai nuvykus tiesti kabelių į vieną iš miesto gatvių, kur pagal projektą turėjo būti asfalto danga dar nespėta pakloti, darbų vykdytojas nusprendė kol kas kabelių nekloti, o palaukti kol bus paklotas asfaltas nes už asfalto dangos ardymą didesni įkainiai, o darbo sąnaudos tos pačios. Tai nenuostabu kad ir dabar taip elgiamasi.....

@#@#

@#@# portretas
Petrausko pradžia irgi kasė keitė kažkokius mėlynus vamzdžius vos ne visą vasarą.

Kauniete

Kauniete portretas
Cia skaitosi pinigu plovimas vidury baltos dienos

...

... portretas
Neteisingą šūkį Kaunas pasirinko, tiksliau būtų "Kaunas dergiasi (krabinasi)".

Aš portretas
Taigi visame Kaune tas pats .Savanorių pr šaligatvio trinkeles sudėjo,po kiek laiko išiminėjo klojo kitas ...Žodžiu vyksta darbai -KAUNAS TVARKOSI :)

Anonimas

Anonimas portretas
ES pinigu isisavinimo programa isibegejo. Geri valdovai skuba, nes gali nespeti iki rinkimu. O kas bus, jei supyke rinkejai neperrinks?

Petras

Petras portretas
Kiek kartų "Kauno keliai'' perkasinės Veiverių plentą ? Visi mokesčių mokėtojai moka vėl.Gėda Kauno'' ūkiškiesiems'' vadovams.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Įvyksta nuotekų avarija- avarinė tarnyba skuba likviduoti...jei vėluos 5000 bauda. o begalviai piktinasi...reikėjo pakeisti 120 kilometrų vamzdynų naujais ir dabar...o kas pinigų tiek turi?

geda

geda portretas
cia nieko naujo kaska uzmirso pakloti o ir pinigai kiti juk ir veiveriu gatveje rausiasi o juk pinigai tai plaukia

Tv

Tv portretas
Jeigu viskas butu daroma protingai - ispradziu sutvarkomos komunikacijos, o jau po to asfaltas, tai is ko matijosaitis butu savo reitingus pasidares? Svarbiau greitai priasfaktuoti gatves, mustis sau i krutine koks as geras miesto valdytojas, o po to kai bus geri reitingai jau galima elgtis kaip tim nori. Apkaltins Kauno vandenis, kad tai jie cia viska iskasineja

ALGIS

ALGIS portretas
Panerių gatvę tik pernai sutvarkė , o šiemet vėl knaisiojo , išasfaltavo , bet važiuoti tenka kaip geležinkelio pabėgiais , o ten dar ir šulinių pilna , tai iš vis smagu , o gal čia toks greičio ribojomo metodas

Jonas

Jonas portretas
tai ne vienintelis atvejis. Pažiūrėkit kas naujai asfaltuotoj Vaidoto gatvėj darosi.,ir daugelyje kitų Kauno gatvių. Nemanau kad tam vadovaujantys kopūstgalviai.Matomai taip pelningiau kai kam.O mokesčių mokėtojai sumokės vistiek.

Sav, klerkas

Sav, klerkas portretas
Nesvarbu, kad durnas, svarbu, kad savas.

janina

janina portretas
čia ne pirma ir ne paskutinė gatvė: visas Kaunas išraustas, tai dar nemažai laukia tvarkymo darbų, tai po jų galima tikėtis ir ardymo rekonstruojamiems tinklams: nesvarbu, kad viskas kainuoja- nėra pinigų jokiems atlyginimams. Kas darosi Nėries krantinėje gatvėje - neilgai pabuvo dviračio takas. Įdomu , kiek jis kainavo?

kaunietis

kaunietis portretas
Va taip pastoviai plauna musu, mokesciu moketoju pinigus, jei reiketu is savo kisenes matjosaičiui, tai vazinetume vien duobemis:))) Gera metyti svetimus pinigus.

oziai

oziai portretas
kodel zaliakalni? visam kaune taip daro ir lietuvoj taip pat...juk kaip sakoma finansavima gauna gatvems,o tik antram etape gauna finansavima vamzdynui, manau yra normalu snarglegalviu salyje

kaip prie ruso

kaip prie ruso portretas
pirma padaro, paskum pagalvoja.. Kuo mes blogesni? Liūdna jei rimtai

dfsf

dfsf portretas
bjauru---suprasciau prie sovietu--bet daba dar bjauriau-nors,nors tie patys sovietai ir makle daro tik persidaze apatinius......

darbas

darbas portretas
vis mažiau bus bedarbių, kai gatvės asfaltuos, paskui vėl ardys ir iš naujo tvarkys. O gal metų gale prisiminė, kad po asfaltu netyčia užkasė kokį įrankį ar darbines kelnes, reik atkast prieš inventorizaciją?

Aleksote Veiverių g. taip pat gadina suremontuotas gatves

Aleksote Veiverių g. taip pat gadina suremontuotas gatves portretas
Aleksote Veiverių g. taip pat gadina suremontuotas gatves knisa kapsto ir palieka "lopus" , bet tai neištisinis asfaltas ir važiuojant mašinas laužo

Tučkus

Tučkus portretas
Ačiū asfalto gamintojų vardu. Nereikia ir atkatų ,asfaltas po asfalto ir naujos triobelės dygsta...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių