Vytauto parke ardomos karuselės, bet atsiras naujos pramogos

nesamone

nesamone portretas
Taip, ten bus baseinas?????

lile

lile portretas
Kokios dar čia privačios teritorijos (kur bus montuojamas baseinas ir mašinytės) gali būti miesto centre esančiame viešajame parke? Iš vienos teritorijos išgrūdami, tai jie įsikuria kitame parko gale. Tos teritorijos atsirado ir kai kurie pastatai nupirkti, kiek teko skaityti spaudoje, mero A. Račkausko laikais

Pilietis piliečiui

Pilietis piliečiui portretas
Teisybė akis drasko ?

pilietis

pilietis portretas
Ponas Ž.R., gal leisite į savo negatyvių monologų, komentarų skiltį įkelti ir savo , kaip miesto gyventojo komentarą ? Matai ponuli, ne visi taip nemyli savo miesto, kaip pats. Todėl , jei esi toks piktas , nesivaldantis, nervuotas ,...ar kas "ant mozolio užmynė" , yra daug vaistinių....Ir vaistai jau pinga...

Algis

Algis portretas
Pritariu “Kaunieciui”. Baisiai apleistas parkas paciam centre, Kauno zoologists sodas -antra tragedija.Trecia butu Karo Ligonine atsitverus tvora paciam centre prie Akropolio.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Tu ne kaunietis o bedvasis subinlaižys , o ana eilinė studentas ( o gal tai visvaldas ir sugulovė ) . Pirma ten tvarkinga . Antra valstybės tarnautojai apvogė žmones ir daugiau žmonės žiūri į lėkštę , GAL PAKLAUSKIM KODĖL AUTOBUSAIS VAIKUS VEŽA Į aKROPOLIUS IR mEGAS . Trečia ko studente nieko nesakai apie triukšmą ir girtus asmenis vaikų supynių vietoje , kurie lenda kaip zombiai iš baro . Ketvirta , studente ana , ar klausei su kaunodiena pas merą , kodėl valstybės tarnautojai švara pinigų plovimo įmonė ( kuriai pinigus plauti suteikė taryba , su įsaakymu mokestį imti nuo kvadratūros o ne pagal faktą ) , pagal tavę negeni ir kitaip neprižiūri miesto teritorijos MIŠKO , nors iš tos teritorijos esamų supynių sumokami moesčiai valstybei ir sukuretos darbo vietos . Aoie kokį pžvalgos ratą kalbi , lopas , miško teritorijoje . Nueik pas merą ir paprašyk oro baliono kurį nupirko iš savų už valstybės pinigus , nes saviems nepasisekė bizniukas tai parazitas meras su taryba , pasirūpino .

ana

ana portretas
Puiku,pagaliau ,sutvarkys tą kampęlį gana šiukšlyno

kaunietis

kaunietis portretas
Esu studentas [ už gatvės...] ir TUO parku per dieną ir 2, ir 3 kartus einu leistis laiptais žemyn.... ATLEISKITE, bet ten vaikų ant supynių būdavo reta, lyg obuolių ant obels prieš gruodį, o tvarka pačiame parke , jei TAI galima vadinti tvarka, jokios - takais einant galima kojas išsisukinėti, medžiai negenėti, arčiau Parodos g. bruzgynais apaugę, pilna šiukšlių, statiniai aprašinėti, apsilupinėjusios, purvinos ir aprašinėtos sienos, ...ŽODŽIU bardakas. Tad , kai bus sutvarkytas šis parkas , kaip kiti, kurie jau sutvarkyti, bus liuks. Kas dėl apžvalgos rato, tai būtų geras variantas...Gal , su laiku, atsiras ir daugiau naudojamų kitokių atrakcijų ?Sėkmės sutvarkant dar vieną , stipriai apleistą Kauno vietą. Ne veltui ne ručiai , o 80 procentų kauniečių išsirinko dabartinius miesto tvarkdarius [ pareiškė pasitikėjimą dar vienai kadencijai ].

gerbėja

gerbėja portretas
apžvalgos ratas pritrauktų žmonių minias

Anonimas

Anonimas portretas
Kur aprašas apie naujas pramogas ?

Q

 Q portretas
Geriausia tai butu namais užstatyti , aptverti , šlagbaumus sudėti , valkataujančius ir bepinigius išvaikyti ir t.t.

>kaunieciui

>kaunieciui portretas
tik pabandykite kirsti medzius ir krumus. ateisime visos ponios su savo vyrais. pulsime prie medzio jei ka, apsikabinsime. vyrai filmuos ir fotografuos. advokatas bus. bus architektas kauno sazine. bus dar vienas sovietijos genijus. bus protestas. veliau teismas. medziu pakasynos. tada paroda, is surinktos dokumentikos, nacionaliniame muziejuje. tada rasysime projekta ir prasysime remimo, musu bendruomeniskom iniciatyvom. pamatysite ponas, dar ka mes darome.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ten butu graziu panortamu i Kauno centra, jei tik iskirstu tuos savaime isaugusius medzius. Paliktu tik senus azuoluis ir vaizdas pasikeistu, dar kitoi pusei prie bibliotekos reiktu. Dar galo ties dzuku laiptasi.

Melagėliai

Melagėliai portretas
O tos karuselės olandiškos kuom geresnės, kad lemputėm apkarstytos?.. Viskas daroma, tik tam, kad atlaisvinti sklypus, nes tik vietoj karuselių galima bus statyti statinius. Nepūskit miglos apie valstybinę miško žemę...

Nostalgija

Nostalgija portretas
Laaabai gaila karuselių. Nepatikėsit, bet vaikai, kurie gimė ir užaugo užsienyje ir matė tikrai labai šiuolaikiškas pramogas, atvykę i Lietuvą prasėsi nuvažiuoti būtent į šitas. O dėl saugomo, tai, manau, jos saugesnės už tas, kurias dabar stato prie Akropolio.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
kas čia redaguoja kometarus , a ? kaunodiena ?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Dėl Vyčio prie pileis jei neaišku , paaiškinsiu . Tai eilinis metalinis šlamštas , neturintis jokios architektūrinės , kurybinės vertės , tiesiog etalo šmotas už 472ooo e , dar 250ooo e nekabu nes ten kosminis aplikos tvarkymas ir pagrindo paruošimas už suaukotas sumas . Kame esmė , esmė tame kad už tokius pinigus galėjo užsakyti šedevrą kuris išsiskirtu visame pasaulyje , tas pats kad mechaninio laikrodžio mechanizmas , tik tai būtu Vytis . O šikt myžt užsimanė meras su taryba , nes eiliniai garbėtroškos , neturintys nieko to kas vadinama dvasia , gėriu , miesto darymą vieninteliu nuostabiu kad visi žiobčiotu . Pažiūrėkit į jų snukius , ir pasižiūrėkit į miestą , pilka , centras aptvertas karvių randinėmis . Viso gero , ačiu už dėmesį , gerų švenčių .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
į salą aišku persikelt supynių nesiūlys , nes merui tai ne į naudą , ruošiama afera su statybomis kurios padidins mero pastatų ir aplinkinių turtuolių verslo sklypų ir objektų turto kainą, padarat žalos naikinat žalių plotų likučius miestiečiams ir Lietuvai spūstimis ir pastatų atsipirkimu . Dar yra keli variantai tokie kaip sntaka , zoologijos sodas,bet re tai irgi juk pajamos valstybei ir džiaugsmas vaikams , matyt todėl Žmogui teikiančiam laimę ir pvm valstybei nieko nepasiūlei . Bet vat padaryti žalos valstybei suskubai net su vyčiu , pilkas , tuščias garėtroška .

Kauko laiptų pirmutinė pakopa

Kauko laiptų pirmutinė pakopa portretas
Tai vis lansburgynės prichvatizacijos, pradėtos dar 1990 m., raugalas išeina. Atidavė turginiams viską kas žmonių rankomis ir protu per 50 m. metų buvo sukurta, o tie arba bankams įkeitė, kad cashą pasiimtu arba paliko griūti ir rūdyti. Štai jums vaizdas - geriausioje Kauno vietoje riogso metalo laužas ir želia dilgėlės, o kažkokie turginiai baisulines karusėles prie Akropolio eksloatuoja iš Europos laužyno atsiboginę.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Va dar vienas kaip meras , bedvasis Povilas kuriam vaikų ir suaugusių džiaugsmas , antikvaras kurio niekur tokio Lietuvoj nėra , darbo vietos , pvm valstybei , šiukšlynas . O visa kita minima mano pusėn tai tik apgailėtinas lojimas , nes esi eilis dvasios ubagas , kuris neturi kaip daugiau išlaižyi merui .

Povilui

Povilui portretas
Žvelk giliau. Kad bus karuselės, nebeminima? O kodėl? Jų nebereikia? Ne, tai daroma tam, kad Kaune nebeliktų savo atrakcionų ir visi būtų priversti eiti į olandiškus luna parkus, kurie ir žymiai brangesni ir duoda otkatus valdžiai. O tada savivaldybei nebesvarbu, kad kauniečių pinigai iškeliauja į užsienį, bile dalis jų nusėdo anų kišenėse.

Egis

Egis portretas
Žmonės mielieji, ką jūs čia pasaliojat? Jaigu jūs nežinot ar jos tvarkomos ar netvarkomos neaušinkit liežuvio be reikalo. Jos kiekviena pavasary būdavo tikrinamos specialistų. Ir jai kas nors negerai būdavo tuoj pat keičiamos detalės ir visi kiti priedai. O kur prie "Akropolio" stovi jos laikinos. Prisiminkim vieną vasarą kas ivyko Palangoje? Tai čia vadinasi saugu? Toliau miesto valdininkų yrengtos vakų aikštelės, ten taip pat ant garbės žodio. O šitos " Senosios" jos tikrai dar galėjo veikti. Taip dėl takų sutinku ir apšvietimo atveju, o visa kita viskas ten gerai.

Senuks

Senuks portretas
Mūsų jaunyste lagery

Motyjoshis

Motyjoshis portretas
pastatys viesbutuka 12 aukstu,irengs suoliukus, - bus grazu

Povilas

Povilas portretas
Tikrai labai džiaugiuosi , kad bus sutvarkytas dar vienas "šiukšlynas" . Gerai sakoma , kad "...visokių yra, visokių reikia..." , TIK nesuprantu tokių , kaip Žilvinas Ručys , kuriam apleisti, apdergti "kampai" kelia liūdesį. TOKIEMS apsileidęs, netvarkingas Kaunas - pats tas. Matyt pas save , bute, taip pat tvarkosi - per šiukšles, maišelius pilnus chlamo iš konteinerių praeiti neįmanoma...Na, bet....visiems neįtiksi. Pasikartosiu - visokių yra, visokių reikia.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Koks ten lopas su tokiu vardu uzzzsikrrr , mama su tėvu davė ? Subinlaižį parodyk nors vieną pažymą kad jos nesaugios .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Bedvasiai mėšlai , bedvasių mėšlų gynėjai pasipylė . Paskaičiuokim kiek tam lopynelyje medžių , ar pakaks visiems iš naktinio baro pamyžti . Žiūrint į tai kad prie Akropolio sūpynės tai aišku kodėl skubama šitą laimės antikvarą sunaikinti . Viena aišku kas per sutvėrimai vedasi sugulove į namus o ji ten pati lenda , o suneliai tyli ir toleruoja tokia nepagarbą mįslingai mirusiai mamai , tai patys supraskit kas tai per š .

€ portretas
Tie verkiantys, eikit prisirakinkit prie to metalo laužo.

uzsikrusk zilvinai

uzsikrusk zilvinai portretas
tie metalo gabalai nepriziurimi stovi 20 metu valstybinej zemej!! gal tu nevisprotis kad kazkas nepatinka? tegul tik tvarko tuos takelius. ateis laikas gal kazka (ka galima) ir pastatys. juk ten miskas!!

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia skurdi Kauno diena net nežino kada atsirado tos sūpynės .

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Keli žodžiai : mėšlas meras su taryba ir kauniečiai seimo nariai .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių