Vydūno alėjos gyventojai skundžiasi dėl intensyvaus eismo: kasdien laidojame ežiukus ir voveraites

Grįžti į straipsnį

Vidūno g-vės gyventojai s i e k i a , jog EŽIUKŲ vardu,

Vidūno g-vės gyventojai s i e k i a , jog  EŽIUKŲ vardu, portretas
būtų suteikta jiems gyvenimo ramybė, nors šioje gatvėje eismas 3 kartus mažesnis nei Partizanų gatvėje, tad manau , jog jų norai nepagrįsti

man

man portretas
labai liūdna dėl žuvusių ežiukų ir voveraičių, priešingai nei putleristano žudikų Ukrainoje.

ll

ll portretas
Taikos prosp, irgi intensyvus eismas ir ką? Tai kodėl turi būti išskirtinė Vydūno alėja.Jei myli gyvūnus tai tegul jais rūpinasi,

paprasta

paprasta portretas
galetu vyduno alejos gyventojams atimti automobilius ir eismas sumazetu

jei nepatinka

jei nepatinka portretas
tegul keliasi į vienkiemius. čia yra miestas, gatvė

Ežiuko gūžta

Ežiuko gūžta portretas
reikia greičiau atremontuoti Žaliakalnio lūšnas, mažiau bus kur veistis ežiukams.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Visur per tuos prakeiktus motociklus,darosi baisus gyvenimas.Bet jokiai Kauno valdžiai tai nė motais.Jiems žmonės nerūpi.

Stasy, a girdž

Stasy, a girdž portretas
Stasy, a girdž: tik voverės laksto? baltų arklių nėra?

Artėja

Artėja portretas
Selo koncertas ir ta proga Vydūno al. gyventojus aplankys daug svečių. Po koncerto spauda nespės visų nepatenkintų intensyviu eismu gyventojų raudų tekstų spausdinti.

eziukas skubejo

eziukas skubejo portretas
i parduotuve alaus nes jau buvo be penkiu astuonios

patys kalti

patys kalti portretas
atsvaitu nedevejo nakties metu

raikia

raikia portretas
eziukam su voveraitem pravest edukacija kad vaiksciotu per perejas ir tik per zalia

Siūlantis platinti

Siūlantis platinti portretas
O taip pat, mano nuomone, reikėtų būtinai aikštelės ąžuolyne. Pažiūrėkite koks stadionas yra netoliese, kur mašinas dėti kai vyksta renginys ar varžybos stadione? Renginių metu labai pasitarnautų ir aikštelė ir praplatinta gatvė.

IR DAR

IR DAR portretas
idomu kur jie juos laidoja?Greiciausiai tam neskirtose vietose?ir taip tersdami grunta?ZURNALISTAI-DEMESIO-TEISES PAZEIDIMAS.REAGUOKITE,PRANESKITE POLICIJAI,GAMTOS APSAUGAI.

to platintojui

to platintojui portretas
Kur stovi šito nelaimingojo namas, kažkada irgi buvo Ažuolynas. Kodėl neprotestuojat prieš juos, nesiūlot nugriaut namus ir atkurti Ažuolyną?

MANAU

MANAU portretas
Jei vyduno al.gyventojai butu pilietiski,susiburtu i gyvunu gelbejimo patrulius ir budetu gatveje 24/7 ir gelbetu gyvunelius o ne skustusi zurnalistam

tam klaipėdiečiui, kuris nori aikštelės

tam klaipėdiečiui, kuris nori aikštelės portretas
varyk iš Klaipėdos pėsčias. Iš vis kam tas Ąžuolynas reikalingas. Krabui tai tikrai ne. Sūneliai daugiabučių kvartalą padarytų

platintojui

platintojui portretas
gal Ąžuolyno sąskaita paplatinti. Kauno " tvarkytojui" ta mintis tirai patiktų , Kiek medienos jam liktų. Ąžuolinius baldus pasidarytų

Vydūno g. platinti reikia

Vydūno g. platinti reikia portretas
Kodėl Vydūno g. turi būti ramu, o kur nors Taikos pr. prie Dainavos parko turi būti magistralė? Mano nuomone, Vydūno g. yra tokia pati kaip ir visos kitos, beto daug kam labai svarbi gatvė judant į centrą. Siūlau šitą gatvę kaip nors praplatinti iki 4 eismo juostų, kad kamščių būtų mažiau.

Kvailas patarimas

Kvailas patarimas portretas
Kelkitės ten,ar kelkitės gyventi šen,tada pamatysit,o kad žmogus ,mylintis gamtą rašo apie žūstančius gyvūnus,tai dzin. Tai gal vat tokiems su dzin geriau keltis kur toliau nuo gamtos,kad ir į dykumą.

;-)

;-) portretas
KELKITES GYVENT I PRAMONES PROSPEKTA,TADA SUPRASITE,KAD JUSU VYDUNO GATVE YRA KAIP KAIMO GATVE IR APSIRAMINSITE

Mieliji

Mieliji  portretas
šiuo laikotarpiu dar palyginus ramu. Tuoj atidarys eismą Radvilėnų pl. į Tunelio gatvę. Štai tuomet pajiusit tikrą d...b..i lų antplūdį. Policijos nulis, tvarkos nulis, valdžioj de...b..ilai, toliau tik karas. Id..jotus tik karas apvalo. Ukraina po kelių metų pakils kaip Feniksas iš pelenų, apsivalius nuo d...bi..lų. Skaudžiai, bet apsivalys. Tas pats laukia Lietuvos. Pūlinius reik išoperuot.

Lina

Lina portretas
Viskas labai paprasta! Uzdedat” zenkla matuokli elektronine lentele “ smile arba sad veideliu kaip šveicarai kad daro o naktim greitis only 30 jei ne fotkina tai pasiteisino šveicarams pasiteisintų ir mums!!!

Ne_emygeriams

Ne_emygeriams portretas
Na taip, yra kas mieste noretu, kad pro ju namus nevazinetu daug automobiliu. Na nes gi daug medziu netoli :D Gerai, kad savanoriu gyventojai dar nesugalvojo, kad jie noretu maziau automobiliu

Stasiui

Stasiui portretas
Vatyk į kaimą, brangiai pardavęs savo apartamentus ir bus ramu.Nedrumsk vandens.

Benas

Benas portretas
Kelkitės į kaimą-bus ramu.O debilai,be ,,dusliarkių,,laksto po visą miestą-Juozapavičiaus prospektas temstant tampa psichopatų-britvininkų trasa-policijai-pofig

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Rinkot broileri apšepusi i seima skuskitės jam gal padės.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Faktas, kad automobilių per daug ir mieste per greitai laksto. Aš už matuoklius ir trikojus - kuo daugiau tuo geriau. Ir būtinai automobilių mokestį įvesti. Nenormalu, kad daugiabutyje šeima turi 2 - 3 automobilius. Dažniausiai aplinką teršiančiis trantus

Jo, reikia uždaryti eismą,

Jo, reikia uždaryti eismą, portretas
tipo prerogatyva voveraičių traiskymui turi būti skirta gyventojams .

eziukas nemokama mesa ?

eziukas  nemokama mesa ? portretas
ar geroves valstybes turtas ? , jei turtas tai kodel jis metosi ? zalieji padlos davai... susirenkat..

skiep

skiep portretas
greicio matuokliu koki sesiouleka pastatykit ir eziukai bus isgelbeti.

dėl to

dėl to portretas
krabai ir jų išperos gerai veisiasi

manau

manau portretas
Manau, po gatvėmis turėtų būti pralaidos gyvūnams.

Anonimas

Anonimas portretas
Broniau, pilnų kelnių nepaneši ilgesniu keliu ? Daugiau švieskis, tai žinosi, jog tas keliukas yra vienas projektas su zoosodu...Atsidarys rudeniop naujasis žvėriu kalėjimas, atsidarys ir šone esanti gatvė, nes viskas finansuojama iš vieno katilo...

Anonimas

Anonimas portretas
darom,padarom,radarom... 4 eismo juostas... na, rėkėt išsižioje ir nenorėjote, kad apleistoje , prichvatizuotoje ąžuolyno teritorijoje statytu daugiaaukštį garažą... kas dar netinka ?

HA HA

HA HA portretas
Man tai nepatinka kai šituos senulius greitūškės į klinikas veža, varo ir varo pro mano langus kaukdamos. Siūlau uždaryti gatvę, o į klinikas kas norės, ateis pėsti. Tik be batų prašau, ant kojinių, netriukšmaujat po langais.

to CHA

to CHA portretas
Turbūt draudikas būsi arba naudingas idiotas

Anonimas

Anonimas portretas
Kelkitės į kaimą idiotai.

skiep

skiep portretas
kada koncervaberetem buvo gerai

Nenormalu

Nenormalu portretas
Diskusiją dėl daugiaaukštės aotomobilių stovėjimo aikštelės šalia Vydūno al. reikia atnaujinti.Nenormatų ,kad su šeima atvykus iš Klaipėdos į Kauno sporto halę, žiūrėti pramoginių šokių , parkuoti automobilį reikia prie "Megos"

Šitie ponai

Šitie ponai portretas
Užprotestavo daugiaaukštės aotomobilių stovėjimo aikštelės statybą , buvusioje "MAGNUS"' teritorijoje, kuri reikalinga renginiams sporto halėje ar Dariaus ir Girėno stadione. Dabar norėtų uždaryti eismą Vydūno alėja..Reiktų paisyti visų miestelėnų intereresų ir poreikių ,o ne jų dalies.

Mario

Mario portretas
Svarbu kad Radvilėnų pl. atkarpos po poros metų vėl neuždarytų. Nes (pvz.) pritrūko perėjos gyvūnams tarp ZOO ir Ąžuolyno, ar kaimynui nuotėkų vamzdžio jau reikia ir panašiai. Voverių ir ežiukų ir man gaila, bet nenorėčiau, kad koks ralistas sugalvotų man prieš nosį išgelbėti kurį nors ir pasuktu į prriešingą eismo kryptį...

Aa

Aa portretas
Eismas nemažas, bet per gatvę pereiti problemų nėra, pas mus praleidimo kultūra, o parpalai tai miestų siaubas, gal ir kaimų, čia tai big problem, nors lengvai išsprendžiama,ne kasos aparatus ir taksi ir turguose greit įvedė, akcizus ir pvm pakelt taip pat greiti, o kelis naktinius snarglius truputį mandagumo išmokyt , neįmanoma.

CHA

CHA portretas
Reikia privalomą civilinį automobilių draudimą padidinti iki 1000 eurų, tai visokie snargliai gal be reikalo nevažinės pirmyn-atgal. Dar už kelius tiek pat nuplėšti. Kai ateis ruduo, automobilių dar padaugės. Visi savo ataugas gabens iki mokyklų durų. Iš viso naikint tuos senus laužus.

Bronius

Bronius portretas
Du metus tvarko gatvelę prie zoosodo.......tikras ūkininkas. Turbūt rangovams mokama už laiką, o ne už darbą.......

Laptevų jūra

Laptevų jūra portretas
Dar viena ponų gatvė atsirado. Gal išvis užsidėt plytą norėtumėt ir kad tik gatvės ponai įvažiuot galėtumėt? Štaro gatvės išminčiai užsidėjo ženklą greitį ribojantį ik 30km/h, nors ten žvyrkelis ir daugiau negu 20km/h niekas ir taip nevažiuoja:) Bet kas per naglumas žmonių,man nepatinka,kad daug transporto važiuoja....Kelkitės į vienkiemius, į miškus ir sėdėkit ten susigraudinę buržujai :)

Galerijos

Daugiau straipsnių