Vilniaus biurokratai apmokestino Kauno tautines mažumas

Ura

Ura portretas
Yra tautine mazuma kaip jie neturi savo valstybes totoriai karaimai cigonai cia ura tautines mazumos kurie turi savo valstybe yra tautines bendrijos lietuviu tautine bendrija anglijoje negauna jokiu pinigu is valstybes bent as to negirdejau lenkai ir rusai yra remiami savo valstybiu ir dar nori is lietuvos pinigu nor jie ne tautine mazuma bet tautine bendrija kazkoks jovalas kurio niekas nenori aiskintis

Tomas

Tomas portretas
Nei vieno gero žodžio apie šią chameleonu valdžia. Vien melas. o patyliukais grezia.I patentus buvo galima įrašyti šeimos nari. Dabar tyliai išbraukė ir dar kaina pakėlė. Eisiu į darbo biržą ir gresiu kaip tik galesiu

Vienas žodis

Vienas žodis portretas
Laikykitės !!!!!!!!!!

Žemyna

Žemyna portretas
Lietuvoje į TM statusą turi teisę tik Krymo totoriai, karaimai ir čigonai! Tačiau ir šiuo klausimu TMAPK nėra kategoriška - ji tik REKOMENDUOJA, o ne reikalauja kažką laikyti TM, nė kokių nors lėšų skirti! Yra paaiškinimas - jog valstybė pati sprendžia, ar turi jiems lėšų, primena, jog nieko negali būti daroma dėl TM kamieninės tautos interesų nenaudai. Taip pat nurodo išlygą dėl istorinės santykių su ta mažuma patirties. Jei valstybė su mažuma turėjo nekokią patirtį, reiškia ji turi visas teises nerizikuoti savo saugumu. Ir net tokiu atveju, jei kitataučių grupei suteikiamas TM statusas, valstybės pareiga tik jai netrukdyti turėti savo SAVAITGALINES mokyklas, o apie jokias valstybės išlaikomas kitatakalbes m-las iš viso nėra kalbos! Tik priešingai - valstybė PRIVALO mokyti juos mokyklose valstybine kalba ir INTEGRUOTI į tos šalies gyvenimą, kad jie galėtų gyventi ir dirbti, kaip lygiateisiai piliečiai. Šitiek metų meluojama apie ŽT, kabinami makaronai, ir niekam nekyla įtarimų?

Žemyna

Žemyna portretas
Brangieji, PERSKAITYKITE PATYS, kas mokate anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų, kt. Europos kalbas TMAPK ar apie TM - ten aiškiai parašyta, jog ATVYKĖLIAI negali būti laikomi tautine mažuma - nežiūrint, kiek metų ar šimtmečių jie šalyje gyvena! TAI „FAKE NEWS”, gryniausia dezinformacija, kai kitataučiai piliečiai mažumomis vadinami. Ir tik politikų bei žuranlistų neišsilavinimas, abejingumas, ar elementarus tingėjimas skaityti, gilintis į dokumentus - kad ir tą pačią TM teisų pagrindų konvenciją - jų siekis įsiteikti Briuseliui, ar net ir kolaboravimas su kremlinių bei tomaševskių tyčia skleidžiamu iškraipytu dokumento aiškinimu. Ar patiems nejuokinga slavus vadinti „mažutėliais”, jau baigiančiais išnykti? Ne statistinis kitataučių skaičius sprendžia, ar jie turi teisę pretenduoti į mažumų statusą, o tai, ar jie turi SAVO valstybę (slavai jas turi - ir visai netoli!), kiek pasaulyje tos tautos išlikę (ko pasaulyje daugiau - lietuvių ar lenkų/rusų/baltarusių?).

Žemyna

Žemyna portretas
Nuo kada Kaune tautinių MAŽUMŲ atsirado? Lietuvoje tokių nėra, o Kaune - yra??? Tai man naujiena! Kad yra KITATAUČIŲ bendruomenių (ar bendrijų) - visi žino.

...

... portretas
Ach: "Viskas pasikeitė pernai, kai iš dalininkų pasitraukė savivaldybė" - krabas ne tik medžius nori išnaikint, bet ir visokias 'mažumas' (paskui ir 'runkelių' imsis).

Kaunietė

Kaunietė portretas
Kiek pikčio, neapykantos kai kuriose komentarose! Lietuviai, kas gi jūs tokiais padarė? Gal per daug politika užsiimate? Kas jūsų sielas taip nuodija? O kiek pažįstu tautinių mažumų, jie visiškai neužsiima politika, o atvirkščiai, supažindina žmonės su savo kultūrą. Gal ir jus pagaliau užsiimkit darbais, o ne plepalais, nes matau jums šitą problemą nesuprantama, nes vienas kito ne girdit!

Ne kolona

Ne kolona portretas
Bet kokia kaina bando užveisti tarakonų.

Kas čia daros?

Kas čia daros? portretas
Nesupratu ko jums tie puikiai veikę kultūros namai užkliuvo. Tiek metų vaikščiojom į renginius. Viskas gerai ten buvo.

kauniete

kauniete portretas
kiek isreiskia savo pasipiktinima "mazumu " vadovai ;;;suprantama,kad kvieciantys rabinus ir kitus religinius "darbuotojus",,jiems nebutina uzimti kulturos rumus ;mazumos ,noredamos propoguoti savo valstybiu kultura ar kazka kita turetu rinktis savo religiniuose namuose [ir aratinkamai savo tikejimui ;giedoti ,shokti ir garbinti savo dievus[] nes kaip jie teigia sueina ne jaunimas ,o JU senoliai ,,Ir mazumu religiniai namai gali prigloboti xsavo zmones ishpazistancius ju tikejima. Niekur uzsieniuose negirdejom ,kad lietuvybes puoseletuojus ISLAIKO finansishkai kita valstybe ,Blefas. Tie zmones nenori integruotis te isskiria leshas saviems poreikiams.

uuo

uuo portretas
istisai tiems arabams blogai ir blogai! nu jai jiems lt blogai,lai varo i savaja arbija,mums ju nereikia.

Ane

Ane portretas
Kultūra, tautinės mažumos ir jų teisės ir kažkokie ansambliai?! Baikit juokus, naivuoliai! Opiumas liaudžiai ir dėmesio nutraukimas! Čia tų "Vilniaus biurokratų" nupirktas straipsnis, kad sukelt visuomenės nepasitenkinimą tautinėmis mažumomis. Nusispjaut jiems matyt ant tos Europos Sąjungos ir visų žmonių. O pats centras bus sukirstas, bendrijos išvaikytos. Čia nekilnojamo turto reikalai Kauno senamiestyje! Patys pagalvokit!

noris

noris portretas
Visos Lietuvos nelaimes,ivairiais istorijos etapais kildavo del tautiniu mazumu.Ypatingai Lietuvai kenke rusai,lenkai,zydai,vokieciai,Sitos keturios tautines mazumos,visais laikais buvo pries musu valstybe,pries lietuvius.Todel viska reikia daryti,kad siu mazumu Lietuvoje neliktu,ypatingai rusu ir lenku,siuo metu.Juk rusai turi savo mokykla Kaune,kuri turi daug tusciu patalpu.Mokykla islaikoma is mokesciu moketoju pinigu.Tai gal rusai priimtu tas tautines mazumas pas save.Didziule mokykla ,o pustuste,nes nera vaiku.Kiek Kaunui kainuoja sia mokykla islaikyti.Vilniuje 24 rusu mokyklos,kelios lenku,zydu.Tai gal tose mokyklose ir veikite,o ne atskiru patalpu ir pinigu reikalaukite.

ainis

ainis portretas
Seniai reikejo tuos visus tautinius centrus panaikinti.Tegu integruojasi i visuomene.Ipatyngai zydai,rusai,ir lenkai.Sios trys tautos aibe skausmo atnese lietuviu tautai,o mes lietuviai dar juos turime finansuoti.Isvaikyti juos,kad net kvapo neliktu.Kiek nepakalbi su kokiu rusu ar zydu Kaune,visi nusiteike pries Lietuva.Ir tokius tarakonus dar mes finansuosime?

tautines

tautines portretas
mazumos turetu but su savo tautom,o cia turi gerbt Lietuvos istatymus ,kalba ir nepropoguot savu 'ideju'.

A Z

A Z portretas
Kas yra mažumos, Mes Lietuva pagal Kinija ęsam mažuma, kiti kurie gyvena kitoje šalyje turi pasirūpinti savimi,... Aš gyvenantis Danijoje, juk ne reikalauju kad manę pastebėtų ar finansuotų, aš dirbu, gyvenu ir taip isilieju į visuomenę,..

cap - c

cap - c portretas
tai gal ir sexsualinėms mažumoms reikės mokėti , skusimės Gitanui , bus organizuojamos eitynės .

o kodėl

o kodėl portretas
tiek daug skiriama romams ??? Jie nedirba,mokesčių nemoka,prekiauja narkotikais ir t.t.,visas pelnas įnešamas į taboro iždą.Tad kodėl jiems skiriamos lėšos iš mūsų mokesčių mokėtojų kišenių ???

Kaunietė

Kaunietė portretas
Tai gal tada ir už surengiamus koncertus pinigus imti? Ir sėdės visi senjorai namuose, nes su tokiom pensijom neturės galimybės mokėti už renginius! Pagaliau supraskite, kad mes ne emigrantai, o Lietuvos piliečiai, atidirbom po 40-50 metu Lietuvai!. Paskaitykit straipsnį dar, gal daeis, apie ką kalba. Mūsų kaltė, kad gyvenam Kaune, o ne Vilniuje. Ir tik Kaunas turi tą bėda. Kažkam labai reikia šitų patalpų! O pažiūrėjus į Tautinių mažumų departamento metinės finansinės ataskaitas, kyla labai daug klausimų, kur eina vyriausybės skirtos lėšos?Visokioms konsultacijoms individualiems asmenims po 7-11 tūkstančių Eur, SPA, ir dar daug visokioms nesamonėms. Ir atsiranda klausimas, o kam aplamai sukurtas šis departamentas? Gal pagalvokim?

Trečios kartos kaunietis

 Trečios kartos kaunietis portretas
Žmonės atsipeikėkit, tai juk Lietuvos piliečiai, dauguma jų gimę ir augę Kaune, jie suimoka už mokslą, būrelius vaikams, dirba miesto naudai ir dar turi mokėt už savo gimtos kalbos irr kultūros isįaugojimą.Mes nemokam už naudojimąsi biblioteka, už dalyvavimą chore ar tautinių šokių būreliuos. Gal pamiršot apie Holokaustą, genocidą Armenijoj, sentikių persekiojimą Rusijoj, Ukrainos holodomorą,ir dabartinį karą, apie vokiečių "vilko vaikus", Tai žmonės susiradę naują tėvynę ir kaip mes galim taip pasielgt su jais. Turim puikų pavyzdį Vilnijoj, draudimas lenkų mokykloms, studijoms,triukšmas dėl lenkų kortos. Taip ugdoma sau "5 kolona". Tačiau angliškai prašom.Juk Lietuva ilgus metus garsėjo tolerancija kitų konfesijų ir tautų atstovams. Kas nutiko jau auksas valdo mus?

deportas

deportas portretas
supakuot visus zydus armenus kazachus su kirgizais ir cigonais

Vytautas

Vytautas portretas
Paskaičius kai kuriuos komentarus, aiškiai matosi kas juos rašo ,o gal net ir ne Lietuvoj. Koks baisus noras sukiršint lietuvius su kitom tautom. Tai bent jau rašykit savo gimtąja kalba tuos komentarus , nes ir taip aišku, kad tai "penktoji kolona" Ne mokestyje klausimas, esmė kad norima sujžlugdyt įstaigą, kuri suremontuota už Europinius pinigus skirtus būtent sumažinti atskirtį ir PADĖT INTEGRUOTIS ŽMONĖMS/ Užkliuvo pretižinėj, patogioj vietoj ir jau gatavas kasnisir reik jį "prichvatizuot". O čia be "valdžios " pagalbos neapsieisi, o jiems reik atkato iš algos "sunku"nuvažiuot į Kanarus, ar Majamį....

Vilkai

Vilkai portretas
Stebiu šitą situaciją jau seniai. Stebėtina, kad šito Centro žmonės vis dar laikosi tokiom sąlygom spaudžiami į kampą. Jie gi ten be atlyginimų varo mėnesių mėnesiais ir rizikuoja iš paskutiniųjų, kad centrą išlaikyt veiklų. Pagaliau ir bendrijos pasakė viešai, ką galvoja. Seniai reikėjo taip! O Kauno valdžia tai gudrūs - pasitraukė į šalį ir dabar stebės iš šono kaip bus perkąstos gerklės.

nemokamai i UPININKU kaima

nemokamai i UPININKU kaima portretas
norit nemokamai vaziokit i UPININKU kaima ,,gausit nemokamu patalpu..o kauno centras turit moket,,

Anonimas

Anonimas portretas
O kodėl dingsta komentarai, prieš biurokratus? buvo virš 10-ties - liko penki, Kaune cenzura? Valio!!!!

keista

keista portretas
romams, pasirodo, didesnės sumos skiriamos, gal jie su kažkuo dalinasi narkobiznio pelnu?

Anonimas

Anonimas portretas
Mūsų lietuviai kitose šalyse taip pat sukūrė bendrijas,bet išskirtinumo sau neieško.Ar ne taip,Albina?

Albina

Albina portretas
!!! Komentatoriai, nesuprantate esminio dalyko. Tautinės bendrijos - ne emigrantai!!! Jie yra Lietuvos piliečiai, čia dirba darbus ir čia moka mokesčius - kaip ir visi lietuviai Lietuvoj. Tačiau kaip ir lietuviai turi sąlygas savo kultūrinei saviveiklai, savo ansambliams, savo folklorui, taip ir šitie žmonės nori jas turėti. Tai įtvirtinta ir mūsų šalies teisės aktuose. Kartu kuriame Lietuvą!

galetu vaziuot namo

galetu vaziuot namo portretas
jei nepatinka Kaune , kaunieciai dar draziai islydetu ,ir visokiu instrumentu padovanotu ,kad neliudna butu keliauti ,iki armenijos ,ukrainos, ar rumunijos

Savas

Savas portretas
Kas cia per nesamone,viskas uz dyka?Pabandyk nuvaziuok i kita sali ir pareikalauk ,kad tau duotu viska dykai,turbut priverstinai i ligonine uzdarytu

Lyda

Lyda portretas
Nesuprantu, ko čia dejuoti? Buvau Australijoje, ten tikrai emigrantai moka nuomos mokesčius už patalpas, už sunaudotą elektrą ir vandenį, taip pat už žemę, ant kurios stovi pastatas. Tik Lietuvoje emigrantams viskas už dyką. Juk Lietuva nėra pati turtingiausia pasaulio valstybė.

Anonimas

Anonimas portretas
Šaunuoliai Vilnius

Emigrantas

Emigrantas portretas
Visoje europoje patalpų negausi nemokamai,nuomos mokescius ir visus kitus privalai mokėti.Kokia išimtis gali būti šiai organizacijai Lietuvoje ?

Kaunietis

Kaunietis portretas
Labai teisingai pasielgta,mokesčius privalo mokėti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių