Verslininkas liko ir be „Porsche“, ir be pinigų

Grįžti į straipsnį

Pinu pinu pasaka

Pinu pinu pasaka portretas
Juokinga, kai zmogus perkantis sportini Porshe negali gauti 11 stuku grynuju, ir reikia sukti kazkokias schemas :D

Arminas

Arminas portretas
Reikalo esmė ne tame, kad nusipirks ar nenusipirks kitą mašiną, bet tokie žulikai, kurie , kaip pasirodo, net su ministerijos atstovų pagalba,- tiesiog šaiposi iš tos pačios teisėsaugos , jau nekalbant apie tuos žmones , kurie konkrečiai yra nukentėję nuo tokių machinacijų. Jie tiesiog jaučiasi nebaudžiami.

Jadzė

Jadzė portretas
Noriu pamatyti sąžiningą verslininką!

Anonimas

Anonimas portretas
ЛОХ !

geram žmogui negaila

geram žmogui negaila portretas
nusipirks naują, tam jis ir yra verslininkas

Nugyvenau didele gyvenimo dali

Nugyvenau didele gyvenimo dali portretas
bet saziningo,doro viarslynyko taip ir neteko pamatyti.

neturejau kantrybes iki galo skaityti str.

neturejau kantrybes iki galo skaityti str. portretas
bet manau zulikas susitiko su zuliku.

Tokia ta dabartis,kas ką apgaus

Tokia ta dabartis,kas ką apgaus portretas
Tai pavyzdys,kaip tik vienas asmuo,tapęs oferistu,pridarė tiek daug žalos žmogui ir valstybei.O kiek tokių "patriotų"yra?Ogi daugybė.Todėl tokie gerai gyvena,skurstančiųjų ir apgautųjų sąskaita.Tokia ta mūsų valstybė.Sukčių nebaudžiamumas.

Juozas

Juozas portretas
Du idiotai. Abu dalyvavo aferij, o dabar viens ant kito pamazgas pila. Gaus abu po baudziaka ir tiek …..

Hm

Hm portretas
Manau cia visi kalti yra

Vytas

Vytas portretas
Na ,juk ne visiems zeme art .

Komentaras

Komentaras portretas
Anas verslininkas iš UK galvoja , kad LT nepavyks išsiaiškinti jo kilmės pinigû, nes nelabai kas UK reaguoja į visas užklausas iš kažkokios LT. Klysta. Puikus etaše yra UK seras Pernavas, kuris apsidžiaus tautiečiu milijonieriumi, kuris mėgsta leisti babkes ne pigiems malonumams. Itartinas verslas UK , kad lieka laiko lakstyti su porše trasose LT ir iš lempos praradus vienà automobilį lengva ranka pirkti kitã, dar keistais pavedimais.

Komentaras

Komentaras portretas
Sandoris aiškus kaip 2X2.Verslininkas iš UK , kad mokesčiu inspekcija iš LT neprisiknistû, pasisamdė Lt verslininkà ,tiksliau jo banko sàskaità, nusipirkti ne pigû žaisliukà, išvengiant ir UK mokesčiû ir LT. Žodžiu tik galimà pavedimà padarė iš UK. O ištikrujû vaikščiojo galimai kešas, tas anas “ blogietis” versdavo kešà i bankinius pavedimus, už pošà, nes seleris kaip išeina, liko happy no problem, už auto atsiskaityta. Išeina , tas kur darė pavedimus , labai xytras. Nes , pagal popiergalius , jis pirko, tiksliau jo “ firma”. Taip, apipiso ta lenktynininkà. Bet galimai tai turėtû iškilti daug klausimû mokesčiû inspekcijai, ir tuo pačiu UK atitinakamons instancijoms. Ot durniai abu, dabar bus reikalû “ verslininkams” afigiet…

Benas

Benas portretas
Uztat ,,Zalgiris,,nukistas-visa LT dziaugiasi,tik ne LNK rasytinis variantas Baigi straipsni skatyti,pasirodo apie Klaipeda

a kas nors žinot tą vierslininką o tai stovi kaip žvakė čia

a kas nors žinot tą vierslininką o tai stovi kaip žvakė čia portretas
jau dvi dienas pirmam puslapi gal rimtai reikėtu bičeliui padėti, maltiečių sriubos, adijalų varkšui, nes ji boba muša, gal karbiuretorių ant haliavos be pvm pakeisti, ką dar verksni nori išspausti

tiesio nuostabu

tiesio nuostabu portretas
rū rint šitokio "sporto" mėgėjus kad net dūmai rūktų. Kiek teršalų išmeta, kuro kiek sudegina ir be jokio reikalo. Sportas - bėgimas. plaukimas ir pan - sveikata. O šitas kvailas lakstymas sveikatos neprideda. Šaunu kad gaidį pagaidino.

Komentaras

Komentaras portretas
Automobilis kainuoja 72K€, pervede 24K£, 11,5K€ gynû, likutį pervedė per bankà. Daugiau pavedimû verslininkas is UK neparašė. Tai iki pilnos sumos t.y 72K, be tû 24K£, trūkstamã sumã sumokėjo anas taip vadinamas “ oferistas”. Tai aišku , kad automobilis to, kuris užmokejo daugiau. Nors atrodo toks tokį sutiko.

pastabusis

pastabusis portretas
Jei reikia grynų pinigų tai nueini prie bankomato ir pasiimi. Kokiems galams pervedinėti į Lietuvą dvigubai didesnę sumą mažai pažįstamam žmogui ir laukti, kol šis juos išgrynins?

skaitytojas

skaitytojas portretas
Pamenu,buvo toks paruryje prokuratorius Staponkus sovietinio prigimimo.Nenustebciau,jei anas yra ano giminaitis.

tam anonimui

tam anonimui portretas
"As irgi skaitau ir galvoju". Nei tu žinai ar jis moka mokesčius JK, nei ką, aiškiai matosi, kad "auka" finansuodamas savo hobį stengiasi jų nemokėti, o viską "pakaria" ant įmonės kas neleidžiama ....

Anonimas

Anonimas portretas
O vaidina tokia sąžininga ….

Rimantas

Rimantas portretas
Vadinasi , neklydome, kas iš ministrų čia šildosi. O Dieve , kokia gėda !

ZInanciam

ZInanciam portretas
Tai niekas ir neabejoja,kad jo seniai Pravieniskes laukia.

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Olimpijadas,futbolo ciampijonatus,,nuperka,,-o čia-tarpusavio,,lenktynininku,,aiškinimaisi

Varrgo

Varrgo portretas
Pisuokliu kraste sklinda tik sudo ir odekolono kvapas......

buvau

buvau portretas
įmonės direktorius-ateina valstybinės įmonės atstovas,sako reikia futbolo kluba paremti-o kaip?Mes duotm tau užsakyma,,padidinta,,kaina,o tu skirtuma pervedi kaip parama.Tai sakau kad jis visai kitame Lietuvos kampe-o tai ka,tu jį įsimylėjai. Nepraėjo ,,bajeris,,o kiek praeina?

Benas

Benas portretas
Sportas-taikorupcijos ,,trasa,, Kur dešimtys sporto baziu,buvusiu miestu centruose,ar gražiausiose Lietuvos vietose,būtinai prie ežerų? Nėra,nes visos,,perpompuotos,,i sporto funkcionieriu rankas.Ir į Dakaro,,erelius,,kaip vienas pavadino,kitom akim žiurtėti pradėjau,kai pasikapstes spaudoje perskaičius labai įdomias įstorijas

Anonimas

Anonimas portretas
As irgi skaitau ir galvoju... kaip suprantu is komentaru, jus nelabai supratote kad verslininkas ne is Lietuvos bizniuko, taigi jokiu pinigu jam sukti ar nusukti nebuvo jokio reikalo.Jis bet kokiu atveju Lietuvai nieko neisipareigojes, taciau Staponkus plauna pinigelius musu ir jusu Lietuvoj...Sitas zmogus vysto versla Didziojoje Britanijoje ir visus mokescius jis moka ten, o savo pelnu dalinasi su Lietuva ir cia moka mokescius.

Žinau

Žinau portretas
Ernestas yra geras vyras,ir sažiningas,del to tikrai nėr jokių abejuonių.

Dukaro dralis

Dukaro dralis portretas
Liaukitės teršti gamtą !

GAL KORTOM PRAGRAINO?

GAL KORTOM PRAGRAINO? portretas
O gal užmiršo, kad ukrobandergestapo paramą siuntė? Jau teks daba stt ir ftt susimesti, kad nuostolius atlygintų doram wersleninkui. To tak towarišči!

>Andriui

>Andriui portretas
Federacija turėtų gyvuoti tik iš nario mokesčių. Jeigu nesugebat trasų susitvarkyti - didinkitės nario mokestį, jeigu blogai valdoma federacija - rinkit kitą administraciją, jei nepasitikit kitais nariais, kurių dauguma išrinka tą administraciją - išstokit iš federacijos ir susikurkit savo kitą, teisingesnę federaciją, jei neturit pinigų nario mokesčiui - eikit batonų kept, užsidirbsit gal. Jeigu norit, kad iš valdiško biudžeto būtų apmokamas jūsų asmeninis hobis - esat parazitai.

Amdrius

Amdrius portretas
Skaitau ir galvoju ,jai tu ubagas tai eik rašyk prie batonu skilties ,jai kažkiek kerti apie autosporta ,tai buk zmogus praleisk sita komentarai.bukim tolerantiški.

Andrius

Andrius portretas
Ziurekit zmones ,nematau logikos jujus pasisakymuose.Zmogus pajutęs federacijos Ale federacijos pagalba ,niekda nesupras ,kad Lt moto, auto sportas pastatytas ant zmoniu peciu. Nes susietos trasos nemunas ,smalinkai vln,aukst ir t.t negali sutvarkyt o pinigai krenta valdininkui i kisenese. Klausimas ? Lkf federacija taures perka po 13 e kai tėvai isleidzia(visas savo santaupas kad pasiektu rezultatus,,bet taures po 13 e +-infrastruktūra lygi 00000kameros ,filmavimas,medicina....) skaudi tema. Ar nors vienas susimastyti,kiek kainuoja ,batonas ,mėsos gabalas,baciuskos dakaras ,tai pagalvokit kiek zmogus turi dirbti ,tam kad uždirbtu keldamas federacija, nes ji siai dienai nesugeba net investuoti i trasas.

skiep

skiep portretas
jeigu Lietuvis ne vagis ir ne zulikas reiskia niekam tikes ....

Anonimė

Anonimė portretas
Du vagiai ir tiek,..

Pinda

Pinda portretas
Tokiems moliams taip ir reikia "verslininkas".... Cha cha cha

"Lenktynės" pajūryje

"Lenktynės" pajūryje portretas
Du be galo "talentingi" ir turtingi " sportininkai" Jų lenktynės, apgavystės, reklamos ir veidai... Jums gaila? Man kažaip- NE... Vienas nelabai sąžiningas( apgaudinėjo valstybę). kitas apgaudinėja visus. Pastarajam moralė, padorumas iš viso neegzistuoja. Gerai, kad paviešinta šio amoralaus Staponkaus foto. Dabar lenktyniaus advokatai , ir ne tik jie. Kas daugiau užsidirbs... Neverkim, tikrai ne_Dakaras, tik Palanga. O ir lenktynininkai tik pagal "babkes".

To anonimui

To anonimui portretas
Per tokius proletariatus nevyktų joks progresas. Patys nevykėliai ir pyksta ant sumanesnių. Ypatingai biednėja tie, kurie pikti yra. Nes skleisdami neapykantą pritraukia tokius dalykus sau. Svarbiausia pripažinti, kad neesi toks kaip kiti, bet kiekvienas žmogus turi sritį, kurioje gali veikti puikiai. Tik burbuliavimas ir neapykanta neleidžia atrasti tos srities. Net ir gerą kiemsargį protingi žmonės labai vertins. Bėda, kad nedirbdami sąžiningai darbuotojai pyksta ant darbdavių, kad anie blogi. Bet, žinokit, gerus darbuotojus labai vertina. O jei jūsų nevertina, tai paklauskite savęs "kodėl"? Kam malonu su neapykanta persismelkusiu žmogumi bendrauti?

Tpfu

Tpfu portretas
Sukčių tarpusavo nesutarimai. Norėjo išsigryninkti pinigų sukčiaudamas, kreipėsi tuo klausimu į kitą sukčių, o paskui nustebo, kad sukčius jį apgavo. Įsikalkit į galvą - sukčiai apvaginėja visus ką tik gali, jie tokie padarai, kad nei garbės, nei draugų neturi. Bendraujat su sukčiais, ruoškitės būti apvogti.

Tai

Tai portretas
Bilotaites chebra siauteja!?

Anonimas

Anonimas portretas
Burzujai turi buti iskarti. Jie vagys ir banditai. Dorai ir ilgai dirbdamas darbininkas is bado dvesia. O tokie burzujai siurbia darbininku krauja. M I R T I S K A P I T A L I Z M U I.

Buves

Buves portretas
Tai kas gi to staponkaus tevai,kurie taip išauyklejo savo vaiki?

Tokiu "lenktynininku"

Tokiu "lenktynininku" portretas
"sportinis kapitalas" - is ju imoniu vergams nesumoketu atlyginimu ir mokesciu i biudzeta. Bjauriausia,kad taip "sportuoja" net "Dakaro ereliai"! O ju kapitalo ir ministeriju rysius ivardina tyrimas "Furu lobistai". Ziurekite jutube,kam idomu.

vilius

vilius portretas
čia dvieju žuliku razborke

>BK straipsnis

>BK straipsnis portretas
Nebūčiau pagalvojus...tai skamba , kaip koks geras anekdotas )))

Anonimas

Anonimas portretas
Tai rasykite ,ka dar zinote apie tas machinaijas o tuo labiau viesinkite tuos ministrus,kurie jiems padeda issisukti nuo bausmes. Galu gale issikvieskite kitus zurnalistus-bus idomu.

BK straipsnis

BK straipsnis portretas
atidžiau pažiūrėkite į Temidės skulptūrą ... dėl ko akys uždengtos ? kad nematytų kas kiek ant svarstyklių padės , kieno nusvers - tas ir bus nebaudžiamas !

Gintai,

Gintai, portretas
nukentejusiu nuo ju - desimtys tukstanciu! O rysiai - siekia ministres! Deja,blokuoja jau 2 mano komentarus apie tai.

Gintas

Gintas portretas
Nesuprantu aš tos mūsų teisėsaugos,patys rašo, kad tas staponkus jau ne pirmą kartą įsivelia į tokias istorijas. Tai ko dar delsia, kol nukentėjusiųjų skaičius pasieks 100 , koks to delsimo tikslas. Griebt tokį už pakarpos ir už grotų , kol vėl ko nors neapraizgė savo kombinacijomis.

Anonimas

Anonimas portretas
O ka teisesauga ... snaudzia

Jonas

Jonas portretas
Jokio užstato duoti negalima ir neverta.Niekas neskuba dabar pirkti ,todėl ir rankpinigiai nereikalingi.Jeigu žmogus nores parduoti,jis sutiks palauks.Kaltas pirkėjas,jau aišku buvo kad nesąžininga yra ,kaip pareikalavo sumokėti puse pinigų.Keista kaip tokie žmonės pakliūva i sukčių rankas.

Ei bobute!!

Ei bobute!! portretas
Tai cia tavo anuka isdyre su 'auto'? Gerai savus gini ,matos vieno 'proto'.

Ne lyberalas

Ne lyberalas portretas
Toks didelis , o tiki pasakomis. Butu boksininkas, tai sakyciau smegeneles iskritusios... Mamai dar pasipasakok - turetu padeti.

Oplia

Oplia portretas
Zapuka kupriu reikia pirkt!

kuo

kuo portretas
daugiau lochu ,tuo kitiem lengviau gyvent

tikt taip

tikt taip portretas
Uzsiraus ant tokiu,kurie ir nuves.

vmi

vmi portretas
bet nukentėjęs irgi ne šventas, savo brangų privatų hobį finansuoja įmonės sąskaita.....

bobute

bobute portretas
Jadze > to Liudna atsimenu skaitydavau kad kadais tokius barygas vezdavo pusu aromatu pakvepuot

Andrius

Andrius portretas
Tam yra teisėsauga, kuri turi apginti žmones nuo tokių nesąžiningų veikėjų.Galų gale tai teisėsaugos prestižo reikalas. Nenorėčiau susidurti su tokia antireklama .Žmonės nekvaili,- jau žinos su kuo turi reikalą. Reikia atsiminti viena, kad lazda turi du galus….

O tai yra

 O tai yra portretas
Nepageidautina dali is anksto! Tik ne piemens amziaus ,o uzsirove ,tik žioplumas .

Anonimas

Anonimas portretas
DURNIŲ IR BAŽNYČIOJ MUŠA. NETURI PINIGŲ VAŽINĖK DVIRAČIU.

Liudna

Liudna portretas
Riebus barygos snukis.Viskas ant jo parasyta.

Anonimas

Anonimas portretas
Išmaudė nabagą. Bet dar mažai jam buvo, reikėjo pradėti ir viešą sаvіgаіdоs akciją. Viskas, likai ant ledo. Bet jeigu neužtenka smegenų, tai dar ir advokatą paremsi
Anonimas portretas
sportininkas :) varnos juokiasi:)

Nu

Nu portretas
Ir kam cia idomu? Ir kas jis toks po galais? O ka dabar daryt? Turbut visiskai px
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių