Vandentiekis ir kanalizacija daugiabučiuose namuose: ką būtina žinoti gyventojams

Grįžti į straipsnį

to beveik visi gyventojai

to beveik visi gyventojai portretas
o jūs gal nesuprantate,kad gyventojai tik savo bute vamzdžius pasikeičia,kai ką nors vonioje keičia,o toliau tie vamzdžiai sienoje ir per perdengimus grindyse lieka seni ,pažeisti,štai čia ir yra bėda,o jūs džiaugiatės,kad savo bute pasikeitėt,atsitokėkit tamsta.

cia su tais vamzdynais biznis

cia su tais vamzdynais biznis portretas
bukit budrus ,ivertinkite patys fotografuokit ,filmuokit vamzynus,kvieskites nepriklausomus ekspertus kad ivertintu bukle.nepasitikekit geradariais jiems tai biznis.

jojo vamzdziai parduotuvej kainuoj

jojo vamzdziai parduotuvej kainuoj portretas
pora euru o skaiciuoja nuo buto kvadraturos iteisintas zmoniu kvailinimas .

per sia firma viskas brangiai kainuoja

per sia firma viskas brangiai kainuoja portretas
pasisamdai kita firma darbai kainuoja daug pigiau.

Gyventojai

Gyventojai portretas
Kapitalinį remontą -renovaciją,butų ūkiai privalėjo jau du kartus daryti už amortizacines lėšas ,kurios pradingo..? keičiantis santvarkoms,,,,,"įsi savino" Toliau mokama už priežiūrą -ne "pažiūrėjimą" ,tačiau darbai apmokestinami savo nustatytomis kainomis vėl,

:(

:( portretas
Pirma išgamas kaimynus reikia užmušti, kurie viską pila tuoletą

taip

taip portretas
tolete vamzdis kiauras, gyvatukas vonioje nesyla, 204 ai DNSB nusispjaut.

Jonas

Jonas portretas
Nera reikalo kišti nagų kur nereikia,jeigu viskas gerai .Neprisigalvokite nesąmonių.

namui 40 metų

namui 40 metų portretas
būtina keisti vamzdžius,kiek dar reikės laukti,kol namo sunkiai sukalbami gyventojai pritars keitimui,o praregės jie ,kai už apipiltą butą reikės sumokėti tūkstančius draudimui.tai nejaugi dėl tų užsispyrėlių turėsime laukti avarijos vamzdynuose,Turėtų butų ūkis pradėti tuos darbus,jei nuspręs,kad būtina keisti vamzdžius,o pinigus sumokėti turės visi namo gyventojai.

Spizinis ,

Spizinis , portretas
Arba Ketaus kanalizacijos vamzdynas ,niekada nesusideves ir nesurudys . Na o del uzsikisimo , tai dabar zmones tiek pripiila virtuvese , tualetuose , voniose ,visokios chemijos , kad vamzdziuose viskas istirpsta .

yja

yja portretas
pasidom4jom ar reik keist bute vamzdžius, tai butų ūkio atsiustas santechnikas atsakė kad jie geri ir keist nereikia. namui 40+

5000 EUR

5000 EUR portretas
Reklaminis straipsnis.pres keisdami vamzdį.pasidomekit kiek kainos.pvz būtų ūkis keitė mūsų laiptinei Nuo pirmo aukšto iki penkto aukšto kanalizacijos vamzdį.is viso 5 butai. O kaina 5000 eurų.)atliko darbus net nerinko gyventojų parašų ar sutikimo o pinigus išdalino visam namui.

Anonimas

Anonimas portretas
pas mus kaip tik didesnis lietus taip ir plauke rusiai,mano bustas aiskina kad negalima uzdaryt vamzdzio kanalizacinio nes iki butu pakils vanduo,ten toks vamzdzio galas atviras yra,juo ne tik vanduo pakyla bet ir pacai didziuliai patenka i rusius

Amžinas klausimas

Amžinas klausimas portretas
KAS turi mokėti ir už tų vamzdžių keitimą , ir už balkonų remontą , ir už kt.daugiabučio gyvenamojo namo bendrosios nuosavybės darbus .Kai tie ,kurie pasikeitė vamzdžius ar LAIKĖSI ĮSTATYMO ir Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso nuostatų ? Tikriausia ,kad NE ! Vamzdynais naudojasi VISO daugiabučio namo savininkai ir gyventojai ,o balkonais TIK to buto gyventojas ,prie kurio buto ir yra balkonai,bet kažkodėl moka visi net jų neturintys .Galima dar sutikti ,kad mokėtų tik už laikančias konstrukcijas (kad koks blokas ant galvos neužkristų ),bet ne už viso balkono atnaujinimą .-tūkstantines sumas . Dabar namų administratoriai nuo visų ,,lupa ,,.taip,lyg visi turėtų tuos balkonus !

Beveik visi gyventojai

Beveik visi gyventojai portretas
savo butuose yra pasikeite plastikiniais vamzdžiais vandentiekio ir kanalizacijos sistemą, ir tuo pačiu vandentiekio ir kanalizacijos stovus, taip kad bukite ramūs, bent jau butuose tikrai jau visi susitvarke visą sistemą ir tuo pačiu pasikeite senus radiatorius naujais. O kas liečia vandentiekio ir kanalizacijos vamzdžius rūsiuose, tai dar reikia gerai įvertinti, ar jau taip jie susidevėje. Yra ir tokių gyventojų kurie dar gyvena su tais paciais vamzdynais butuose nuo namo pastatymo metų. Tai jie tegu ir keičiasi ir moka už save, o kodėl visi namo gyventojai turėtu mokėt nuo buto ploto už kitus, kurie nepasikeite.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių