Vaizdas pašiurpino: pamokų metu ant mokyklos stogo – būrys moksleivių

Jotauto humorėlis

Jotauto humorėlis portretas
Taigi, esame skundikų tauta. Kyšius imame - klesti korupcija. Vienas šoumenas įsigėręs užmuša dviratininką ir gauna 3 metus lygtinai, kitas - artistas padaro tą patį - 6 metai kalėjimo (mat neprisipažino). Srutas leidžiame į Kuršių marias, į Nerį ir žiląjį Nemuną. Šunelius kankiname. Mergytes nepilnametes prievartauja, bet nebaudžiame. Esame kunigaikščių ainiai, iš sanskrito kalbų giminės, išdidūs. / Asmeninė nuomonėlė.

Parašiutai

Parašiutai portretas
Visus kvailius aprūpinti parašiutais, o gudruolius - į policiją, tegu juos atsiima tėvai.

Rakinti

Rakinti portretas
pirmiausia ne atitvarus rengti reikia, o prieigą prie stogo rakinti!

Algirdas

Algirdas portretas
Tokios nestandartinės priemonės - puiku, bet mokyklos vadovė visiškai nežino saugumo technikos reikalavimų, o ypač vaikams. Stogas turi būti su atitvarais reikiamo aukščio - tik tada gali leisti ant jo žmones. Kitu atveju ten eiti gali tik specialiai instruktuoti, paruošti žmonės. Nebūčiau rizikavęs jaunais vaikais, tiesiog negali būti tikras, kad nesusistumdys jaunuoliai ir nenukris. O tada jau būtų: kodėl, kam, kaip ......

Pasiurpus nuo komentaru

Pasiurpus nuo komentaru portretas
Visi kompleksuoti,vaikystej sutraumuoti komentatoriai, kelkites nuo sofu,lyskit is prirukytu balkonu ir uzlipkit ant stogo,apsidairykit,ikvepkit oro, gal pades!?

MUMU

MUMU portretas
reikia visus aprupinti parasiutais ,bus saugu.

Antraštė:)

Antraštė:) portretas
Kauno dienos antraštė be komentarų:) o kaimynai jau "atšiurpo" įdomu...

Audrone

Audrone portretas
Mieli Valdorfo mokyklos kaimynai, siulau pirmiausia pasirupinti savo stogu ir kas po juo dedasi, o mokiniais rupinasi mokytojai.

Kamilei

Kamilei portretas
Straipsnio autorė Kamilė Ščavinskaitė matomai mėgsta apokaliptines antraštes :) Juk reikia, Kamile, iš kažko gyventi: antraštėse naudojant tokius jėgos žodžius, skaitomumas, suprantama, didesnis. Bet ar savo tekstais šokiruodama, "šiurpindama" ir ypač - keldama kauniečių baimę, nepasitenkinimą vaikais - dėl ko tai darai? Ar tai tikroji žurnalistika, ar tik darbas dėl pinigų, kuriant dirbtinai "sensacingas" žinias?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Užsiimkit visuomenei naudinga veikla o, ne nesąmonėmis-stebėti kad vaikai užlipo ant stogo.Jeigu vaikas įlips į medį,ką daryti stebėtojui-kviesti 112.

Anonimas

Anonimas portretas
Su tokiais skundikais- "piliečiais" šiandien pusė lietuvos būtų sibire...

Joris

Joris portretas
Koronavirusas ir direktorę jau palietė.Štai kodėl respublikoje trūksta tiek daug švietimo įstaigų vadovų.

turbūt

turbūt portretas
matės kontrolinis buvo.

Buvo

Buvo portretas
Valdorfas Šančių vidurinėje prieš 20 metų labai nepasitvirtino kai ateidavo į 5 klasę kur normaliai mokėsi jie būdavo labai atsilikę ir tėvai pykdavo,kad moka pinigus ir nieko neišmoko

Cekava

Cekava portretas
Kokia apsiurusi mokykla is isores.

kelmas

kelmas portretas
Vienam įdomus laikoledimas yra lipti ant stogo, kitam - skūsti aplinkinius.

lol

lol portretas
KAIP GERAI, KAD MANO VAIKYSTE PRAEJO DAR PRIES ATSIRANDANT VISAI SITAI TOLERASTIJOS IR "VISKAS BLOGAI, VISKAS NEGALIMA" KULTURAI IR KAI NIEKAS DAR NEFILMUODAVO KAZKOKIOS EILINES DIENOS EPIZODO IS VISU PUSIU, DAR SAKO DAUG ZMONIU CIA SUNERIMO, KREIPESI KAZKUR, KOKS JUSU REIKALAS? IS KUR TOKS JAUSMAS, KAD TURIT KAZKAM KAZKA PRANEST, PASKUST? BAISUS LAIKAI, BAISUS... GERIAU EIKIT BLYNUS KEPT ARBA DARBUS DIRBT, O NE ZIUREKIT PRO LANGUS ISSIZIOJE, DAR KOKS VABALAS I BURNA ISKRIS.

AAA

AAA portretas
Saugu tikrai nebuvo, kadangi nėra apsauginės tvorelės ant to stogo. Geriau taip nesielgti.

Och

Och portretas
Gyvenau langais į tos mokyklos kiemą,gryzdavau po naktinio darbo, pamiegoti be šansų. Klykia kaip žvėrys lauke tie adaptuoto mokymo vaikučiai, žodynas kaip recidyvistų, vieni keiksmai..ir kaip ten juos ugdo...

Nusikalstama rizikų KITŲ gyvybėmis!

Nusikalstama rizikų KITŲ gyvybėmis! portretas
Jei stogas neaptvertas, nelaimė galėjo įvykti bet kurią akimirką - net ir einantis vaikas gali už kažko užsikabinti, nikstelėti koja, slystelėti, kažkas netikėto galėtų patraukti jo dėmesį.

Oi...

Oi... portretas
Varge. Visko bijom,visko bijom. Kas čia pasidarė... Aš sakau-drąsi mokytoja. Apie ją užaugę vaikai sakys-mes turėjom nuostabią mokytoją...

Xx

Xx portretas
Stebėtojai, leiskit žmonėms dirbti. Pulkais lakstė dėl šunų, dabar mokytos ir auklėtojos užkliuvo.Kiekvienas pedagogas, kiekvienas gali komentuot. Eikit savo darbus dirbt komentatoriai.

--

-- portretas
jums visiems tik pavydas ima kad savo mokyklose nedaret nieko idomaus

Sss

Sss portretas
Augina vaikus, į vatą įvyniotus.

Taigi.

Taigi. portretas
Tapome skundikų tauta.

Aš portretas
Nu aš nesuprantu, kam čia trizniot ir aikčiot. Nieko nenurltiko ir net nebūtų nutikę. Nepirmas kartas kai tai vyksta ir jaučiu kad visi tie kurie bamba paprasčiausiai pavydi, kad patys vaikystėje neturėjo tokių įdomių pamokų. Leiskit vaikams pasidžiaugti. Patys jei bijote tai ir nelipkite ant stogo, bet kam kitiems neleist. Jau nebežino prie ko prikibti. Nežinau. Susiraskit kokios nors įdomesnės veiklos.

Haris Poteris

Haris Poteris portretas
Ačiū, kad rūpinates

bla

bla portretas
kadangi nieko neatsitiko, baikit karksėt ir pavydėt

Gazuotas kefyras

Gazuotas kefyras portretas
Vaikai yra ketvirtokai prieš lipant buvo pravestas instruktažas kaip elgtis ant stogo. Taigi vaikai pakaankamai samoningi, kad suprastų kaip elgtis be to čia yra valdorfas, o tai reiškia, kad jie ir taip yra pakankamai protingi be to čia yra valdorfo mokomoji dalis ir tai byksta ne pirma kartą nesuprantu kodėl taip piktai yra reguojama.

!

! portretas
Netrizniuokit!

Anonimas

Anonimas portretas
jeigu vaikas kristu nuo stogo, kazin kas prisiimtu atsakomybe uz tai?

kaunietis

kaunietis portretas
geras pasaulio pažinimas - vaikui nukritus, vaikai susipažins su medicinos sistema, o direktorė su teisine sistema. nesu koks senas bambeklis, bet užsivesti 20 hurmoninių paaugliu ant stogo be atitvaru - tai tikrai ne tik kovidas paveikes smegenis ...

Palaikau

Palaikau portretas
Geriau vaikams leisti su mokytojais ir priežiūra lipti ant stogo, nei vieniems su draugais, kur net negalima žinoti ar tas stogas tvirtas. Ir žmonės jei jūs bijote dėl savo vaikų, tiesiog neleiskite į tokią mokykla ir nesikabinėkite prie kitų, kurie leidžia savo vaikams patirti.

Susimąstykite

Susimąstykite portretas
Šioje mokykloje vaikams leidžiama gyventi ir patirti, ir per visus mokyklos gyvavimo metus, nei vienas mokinys nebuvo kaip nors stipriai nukentėjęs, ko negalima pasakyti apie kai kurias kitas mokyklas, kur net nereikia užlipti ant stogo, kad vaikas būtų sužalotas tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Čia vaikai gali pamatyti pasaulį ir skleistis, o ne gąsdinami draudimų užsisklęsti savyje...

Anonimas

Anonimas portretas
Reikėtų paskelbti pasaulio pažinimo ir laipiojimo stogais dieną,ir tą dieną visiems sulipti ant stogų,kad pasaulis mus pažintų,o mes jį.Valio,valio,valio.

Anonimas

Anonimas portretas
UFONAUTE,prastai mokaisi,net rašyti neišmokai,ką jau kalbėti apie elgesį...

Labai

Labai portretas
noriu suzinoti kaip gi siems vaikams uztikrinamas visiskas saugumas? Na nejuokaukit, salia net jokio suaugusio nierkur nematyti.

Aplikiniai

Aplikiniai portretas
Deja, atsiradus šiai bendruomenei, stebime blogas tendencijas. Buvusę, kad ir apleistą krepšinio aikštelę pavertė mašinų parkavimo zona gyventojams, už kurią ima pinigus - po 20 €/mėn. Kažin, ar legaliai? Kiemuose eismas atvežant ir pasiimant vaikus su intensyvėjo kelis kartus. Mokyklos rūsyje leista gyventi katinams!

Ufonautas

Ufonautas portretas
Nežinau mokinuosi šioja mokykloj jau 10 metų ir nieko blogo tame nematau jai saugiai tai žymiai gėriau už įprastas pamokas. Ir saugiau negu patiems apleistų pastatu ieškot

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Žurnalistas neturėjo vaikystės. Tad ir dirba kd, kitkam netinka

žiū

žiū portretas
Netradicinė pamoka! Svarbu - ar turėjo apsaugos priemones? Na, pamokė vaikučius ant stogo lipti - pasipils.... norinčiųjų, smalsuolių, ekstremalų...

Hm

Hm portretas
Kazin ar moksleiviu tevai zino apie toki moksleiviu pasaulio pazinima? Atitvaru ant stogo krasto lyg ir nesimato.

Nerima

Nerima portretas
Savotiška interpretacija, sistemos kompromitavimas. Štaineriui pažinimas ne stebėjimas "iš viršaus", o "iš vidaus", per gyvenimo situacijas ir veiklą. Karstymasis stogais - ne ta veikla, per kurią atveriamas pasaulis. Jeigu būtų dedami šalmai, pritvirtinti saugos diržai, mokoma šliaužti, pasiekti susikibus kažkokį daiktą arti krašto. Bet ne laisvai vaikštinėti. Juk nei buvo būtina, nei saugu!

O

O portretas
Tai mokyklos vadovybė bėga nuo aysakpmybės kas būtu jai vaikas pastumtu vienas kita beyvarkė

Direktores ant stogo tikrai nebuvo

Direktores ant stogo tikrai nebuvo portretas
tegul nemeluoja,matosi filmuke .

Ar direktoriai su mastymu viskas gerai?

Ar direktoriai su mastymu viskas gerai? portretas
kur protas leisti vaikus ant stogo,matosi net stogo krastuose nera jokiu metro aukscio apsauginiu tvoreliu.Tokiai direktoriai ne vieta mokykloje,jei nesugeba pasirupinti vaiku saugumu.Kur ziuri mokslo svietimo ministerija,kauno svietimo skyrius?

Anonimas

Anonimas portretas
Lipo ir šiko,tik direktorė nevadovavo

ar niekada vaikystėje nelipote ant stogo ?

ar niekada vaikystėje nelipote ant stogo ? portretas
tada jums užuojauta :))

Kaziolas me-ke-ke

Kaziolas me-ke-ke portretas
Vai vai me me, neišėjo sensacija, pamekenau, ir niekas nesigavo

Bronx

Bronx portretas
Nebeliko apie ką rašyt-liko tik stogas.Baltarusija su šichanovskojom ir ratuliovskajom nebeįdomu.Gyvūnai skylėse neįdomu.Korono virusai pabodo liko tik stogas

teisingai!

teisingai! portretas
koks geras Pasaulio Pažinimas! Nukris vaikas nuo stogo --> "matėt? užsimušė.. tai va, neikit arti krašto"

Anonimas

Anonimas portretas
Kame tai ir yra tame,skirk šūdą nuo bandutės.Vagystės stambiu mastu,žmogžudystės,karas,globalinis atšilimas,koronavirusas,Baltarusija.Dabar jau dėmesys tik į stogą.Tikrai kad Kame su stogu negerai.

Kame

Kame portretas
čia problema ,vaikai užlipo ant stogo na ir kas? ar čia norima nukreipti žmonių dėmesi nuo tikrų problemų tokių kaip vagystės itin stambiu mastu ?!

Klaustukas

Klaustukas portretas
Kažkoks beprotnamis,jiems ten dzin tas jūsų krašto pažinimas,ar iš viršaus ar iš apačios,o saugumas tai nulinis,stogo kraštai be menkiausių atitvarų ar turėklų.Visiško saugumo užtikrinimo nei kvapo.Neteko niekur girdėti kad namų stogai pritaikyti pasivaikščiojimams,krašto pažinimui,tikras cirkas.Gal kitą kartą su dviračiais pasivažinėtų.IŠ DIDELIO RAŠTO IŠĖJO IŠ KRAŠTO.

rex

rex portretas
nuo stogo anot direktores ,supazindinama su pasauliu,cia tikrai juokingai skamba ,tuo labiau kai kurie mokiniai buvo prieje stogo krasta ,tikrai neatsakingas vadovu poziuris
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių