V. Putvinskio gatvėje nori įgrūsti daugiabutį

Neabejinga

Neabejinga portretas
Alternatyva būtų žalioji zona - skulptūra, stilizuotas fontanas, retro suoliukas ir erdvė gėrėtis Putvinskio g. unikalumu.

klausimas

klausimas portretas
gal ir čia veikia Matijošaičio sūnelių protekcija , nes nieko nepavyko padaryti ir Studentų g. 8A.- tarp keturių devynaukščių [ po 10- 15 metrų nuo jų sienų ] įspraustam ir jau pastatytam daugiabučiui ?

milita

milita portretas
nieko nelaimesit p. natkevicius daro ka nori, buvom susidure su tuo zmogum visiems i,i 4 aruoase visiems ant galvos lipa ,jau centre nebus ,kur kojos statyti, per jo projektus, o Saules nama kur bendradarbiaujai su Natkeviciumi, tai savininkas .kur aleksote eina teismai del pasisavinimo valdisko zemes ,

Kaimynė

Kaimynė portretas
Tas mielas namukas tikra Putvinskio g. šypsena, apginkime ją!

anupras

anupras portretas
Ar tik nebus kai kurie šiuolaikiniai architektai palikuonys tų, kurie anais laikais kūrė kolchozų kiaulides? Ar išvis reikalingas architektas tokiai gyvenamai dėžei sukurti? Tokią dėžę visuomenės pajuokai galima būtų pastatyti nebent kur nors miesto pakraštyje.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Neva architektas Natkevičius stebėtinai daug sau leidžia. Projektuoja nepadorius (būtent!) statinius, kurie patinka tik jam vienam. Išsityčiojo iš mirties ir žmogaus orumo Petrašiūnų kapinių "kolumbariume", sumaitojo ir nužudė barbakaną, įkišęs stiklinį neskoningą griozdą Kęstučio g. šalia teatro, išniekino Putvinskio gatvę, įgrūdęs šlykštų savo mylimos surūdijusios apdailos "papuoštą"nesusipratimą, iškrentantį iš gatvės konteksto, tokiu pačiu "menu" papuošė Kumelių g. ir t. t. Kyla kuklus klausimėlis: kodėl jam viskas leidžiama? Gal čia groja pinigėlių muzika? Aišku, klausimas grynai hipotetinis, nes ir taip aišku.

Violeta - neteisingai supratusiam:

Violeta - neteisingai supratusiam: portretas
Patikslinu garbingo architekto sąvoką: "Tik garbingas architektas ir tikras profesionalas nepataikaus investuotojui ir neis į kompromisus. Garbingas architektas aiškins ir diktuos investuotojui projektavimo sąlygas". Apibūdinant, kas yra garbingas architektas, neturėtas omenyje G.Natkevičius. Pagarbiai, - Violeta.

Violeta

Violeta portretas
"Garbingas architektas ir tikras profesionalas nepataikauja investuotojui ir neina į kompromisus. Architektas diktuoja investuotojui projektavimo sąlygas"... Kad architektas profesionalas tai tikrai, bet tai nėra garbingas, nepataikaujantis, patikimas žmogus ir daugeliui kas susidūręs su projektavimu ir statyba tai jau ne paslaptis. Kaune yra architektų, kurie puikiai atliktų šį darbą, tik kažkodėl dominuoja tik tas...

nu nesuprantu

nu nesuprantu portretas
kodėl aplamai Lietuvos architektai, jeigu suranda gražią vietovę ar kampelį, būtinai jį turi sudarkyti savo sukurtais pastatais.

Tik

Tik portretas
tik nereikia sureikšminti šito eklektikos bevertės "stileivos" ir nestabdyti Kauno miesto ėjimo į priekį

komedija

komedija portretas
Kuo daugiau Kaune stiklinių dėžių rūdžių sienomis! "Pelėdų kalno" režisierius tiesą sakė - "Dar 5-10 m. ir Kauno neliks..." Panašu, kad psichiatrinės uždaro skyrius, išleidžia pacientus, kurie laisvėje skelbiasi architektais...

J

J portretas
Svarbiausia, kad man užstoja saulę kaip aš gersiu kavą balkone.

Gordievič Aleksandr Jakovlevič

Gordievič Aleksandr Jakovlevič portretas
Kartofliškių palivarke Adomas Mickevičius gyveno ? Na ir kas, jei ir gyveno ? Tas buvo prieš maždaug 200 metų, ta lūšna tiek netraukia. Reiškia namas seniausiai perstatytas. Ir nereikia čia jokių palivarkų kaišioti. Miesto centre neturi būti jokių medinių tvartų, o šios griuvenos kitaip nei tvartu nepavadinsi. Šluoti kuo greičiau ir statyti šiuolaikinį pastatą. Šis projektas dar pusiau su bėda. Ne Šveicarija, aišku, bet geresnis nei kokia Kanto g. bandūra su košmarišku stikliniu antstatu ant stogo ar architektūrinis niekalas - Natkaus suprojektuotas pastatas Savanorių pr. priešais buvusią Radijo gamyklą. Ten tai tikras siaubas !

Justas

Justas portretas
Nieko tokio, miestas turi būti miestu, medinės trobos centre, sorry bet ne kažką...

>Kanto g.

>Kanto g. portretas
O tas daiktas ,stovintis ant Kanto-Kęstučio kampo, atrodo, lyg netilptų savo sklype- geležinės balkonų konstrukcijos atsiremia į šaligatvį.

Kaunietis iš Kanto g.

Kaunietis iš Kanto g. portretas
Pirmiausia vertėtų pasidomėti, kodėl tiek metų stovėjo šis medinis namas, kurio nedrįso griauti net sovietiniais metais. Ar Kaune jau nebeliko žmonių, kurie prisimintų, kad tai buvo garsusis Kartofliškių- taip vadinosi ši vietovė XIX amžiuje-palivarkas, kuriame buvo apsigyvenęs garsusis lenkų-lietuvių poetas Adomas Mickevičius,kai mokytojavo Kaune. Taip šis namas buvo įvardijamas prieškariol leidiniuose. Na, o dabar savo leteną ištiesė garsusis Kauno darkytojas - 'juodųjų dėžių'-architektas.Ar neatsiras, kas pakeltų šio namo archyvinius dokumentus-būtų galima parašyti puikų detektyvą iš 'krabo' ir jo glindų gyvenimo.

Paulius

Paulius portretas
Kąžinau, viskas čia gerai. Gražus pastatas. Tinka ir aukštis jo. Ir ta pati gatvė prašosi kiek aukštesnių pastatų. Banko tarnautojų rūmų fasadas ir lieka neuždengtas. Nu negali būti, kad mieste vien dėl to, kad šalia stovi vertingas pastatas, gretimam sklype kiosko aukščio pastatus laikysim.

patarėjas

patarėjas portretas
Natkevičius ir mero patarėjas, tai ką nori, kaip nori ir kur nori, ten ir stato ir visi leidimai jam visada bus išduoti, kad ir eilinį daugiaaukštį šiltnamį statytų.

Tai Kaune,

Tai Kaune, portretas
Tokio,kaip miesto architekto 30 metu nera,

Baikit zaunit, vietiniai gyventojai,

Baikit zaunit, vietiniai gyventojai, portretas
jei 1940 m sovietai nebūtų okupavę Lietuvos, vietoj to suklypusio medinuko seniai stovėtų daugiaaukštis namas, nes dešinėje pusėje palikta ugniasienė, kaip ir daugelyje vietų Kauno centre. Pagal tarpukario planus centre buvo numatytas perimetrinis užstatymas. Antra, tas namas niekuo neypatingas - tokia istorinė eklektika. Tik tiek, kad Kaune mažai tokios architektūros pastatų. Svarbu, kad Natkė nepastatytų kokio nors griozdo, kaip senamiestyje Gertrūdos gatvėje. Vienas pastatas normalus, o kitas - kažkokia nesąmonė.

Užkiš gatvę

Užkiš gatvę portretas
Jaučiu pastatys remontinį auto keltuvą ir aiškins, kad čia dviaukštis parkingas, taip parkingo vietų padidins :) savivaldybė aišku nepaprašys transporto ekspertizės, kaip požeminis parkingas į kurį galima pakliūti tik liftu paveiks transporto srautus Putvinskio gatvėje piko metu, kur 10 ar 15 automobilių lauks, kol kažkas savo automobiliu 5 min važinėsis liftu.

poete Saliute

poete Saliute portretas
Tik vietiniam tai svarbu,nes niekas i ta Putvinskio g. nevaiksto,nebent turistai i velniu muzieju....Kodel Savivaldybe sustabde daugiau kaip 32 mln.investicija i Kauno gėdos,apšepusio vaiduoklio Britanikos nugriovima?

Vietinis

Vietinis portretas
Neskaicius straipsnio, o tik antraste pritariu statyboms!

aplamai kas dabar vyksta mieste

aplamai kas dabar vyksta mieste portretas
yra noncensas po namu langais statomos degalines,auto plovyklos,kioskai ir t.t.kur protas statyti daugiabuti ? juk kas pamatus salia esantys namai prades griuti.

Geriausia proga

Geriausia proga portretas
Man mokama daugiau nei 132 USD per valandą, dirbant namuose su 2 vaikais. Niekada nemaniau, kad galėsiu tai padaryti, bet mano geriausia draugė per mėnesį uždirba daugiau nei 22688 USD, ir ji įtikino mane pabandyti. Šiuo atžvilgiu potencialas yra begalinis. Šttai ką aš darau ..............>>>>>>>> w­w­w.T­r­a­­b­­a­­j­o­s­7.C­o­m

H

H portretas
Dabartinio Mero komanda stengiasi .......

Lana22

Lana22 portretas
Aš ieškau vyro už atvirus santykius! Su manimi galite susisiekti per šį portаlą - www.pc.tc/Lana22

Invazija į Kauno centrą

Invazija į Kauno centrą portretas
Ne medinis namelis esmė , o sklypas , kuris tik 4a , o statinio vertė bus ne vienas milijonas, todėl toks ir turi būti realizuotas UAB"Saulės projektas" , kaip ypatingasis statinys. Pasitelkiant visas galimas institucijas kovai su šioje bendruomenėje gyvenančiais savininkais . Kauno Savivaldybė turi atstovauti viešąjį interesą , tačiau ši institucija eina verslo ryklių "nuolaidžiavimui" , todėl ir neturime šiai dienai architektūrinių akcentų su išliekamąją verte .

jau laikas Krabą mesti į šiukšlyną

jau laikas Krabą mesti į šiukšlyną portretas
išpindėjo, išnaglėjo ir savo prigimtinį godumą demonstruoja nevaržomai. Ei, protingi žmonės, pradėkit vienyti žmones, nes Kaunui šakės.

Tokie planai vietos gyventojus verčia griebtis už galvų.

Tokie planai vietos gyventojus verčia griebtis už galvų. portretas
NIMBY (an acronym for the phrase "Not In My Back Yard"), or Nimby, is a characterisation of opposition by residents to a proposed development in their local area. It carries the connotation that such residents are only opposing the development because it is close to them and that they would tolerate or support it if it were built farther away. The residents are often called Nimbys, and their viewpoint is called Nimbyism.

Norint išsaugoti vaizdą

Norint išsaugoti vaizdą portretas
Dviejų aukštų namas turi būti čia. Neaukštesnis už tą medinuką dabar esantį. Arba iš viso nieko, skverelis su medžiais, idealu būtų. Labai gražus tas senas pastatas, aišku remontuot reikia...

mo

mo portretas
bekit durneliai, kol lusna stovi, prisirakinti, kad tik nenugriautu.

Kaunas

Kaunas portretas
Seniai reikėjo ta laužą nuversti. Kaimynai tegu susitvarko kiemus, o ne statyboms tugdyti. Kam rūpi tie vidiniai bardakai ir kiemai? Tikri lietuviai, kas nors ką nors nori sutvarkyti tuojau pavydas graužia.

Užpelkiui

Užpelkiui portretas
Tai pasidomėkit,kas projektavo tuos 'skvarešnikus' ant 'bankininkų namo' stogo,tikriausiai Kauno m. savivaldybės archyve guli projektas.

Užpelkis

Užpelkis portretas
Turi būti "skvarešnikas" - "inkilas" lietuviškai. Tokių "būdelių" pilna ir ant Laisvės al. stogų. Atsiranda jie už kyšius. Vokietijoje ar Prancūzijoje ir pnš. už tokius sudarkymus, kaip kad sudarkytas Aleksandro Gordievičiaus projektuotas "bankininkų" namas, kalėjimo gautum. Taip, taip kalėjimo ! O čia runkeliai namą sudarkė, kiemas kaip po Grozno šturmo 1994 m. ir dar mat statyboms priešinasi, šūdiną straipsnį į KD prastūmė. Neleis namu grožėtis pastatytas namas. Kuo ten šiandien grožėtis kai plastikinių rėmų baisulinis "skvarešnikas" iš kiemo pusės ant stogo užpirdolintas ! Iš šlaito pusės taipogi prieš kokius 4 metus "baryga-spekuliantas" erdvę prasiplėtė ! Ir dar jie priešinasi, suskiai juodnugariai. Statyti ir kuo greičiau.

meile

meile portretas
kieno nuosavybe yra tas medinukas,gyvenau S,NERIES gatveje 34,ten buvo ivaziavimas i dar viena nama stovinti kieme,kazka gyveno žmones tame name ar tai visa tai jau miesto ,,,,,galetu pasizvalgyti ir po dabartine PUTVINSKIO GATVES 34a kiema,yra zemes galetu statyti sodelyje

statytkit statykit

statytkit statykit portretas
Bus kaip Vokietijoje-tokius visokius naujastatus žmonės pradėjo deginti.Ir degina ne tik pastatus bet ir įmonių techniką.Nes užp....visus šitie prakeikti statybininkai -verslininkai

ar yra Kaune garbės nepraradusių architektų ?

ar yra Kaune garbės nepraradusių architektų ? portretas
negi visi parsidavę oligarchų šeimynėlės gaujai ? Juk visas miesto Centras išdarkomas, užkišant kiekvieną lopinėlį, neatsižvelgiant į parkavimą, žalias zonas. Statybų inspekcijai- dzin ?

Užpelkiui

Užpelkiui portretas
Kažin,kas tuos skvaršnikus ant "bankininkų" namo stogo suprojektavo? Gal pasidomėsit?

Vietinis

Vietinis portretas
Ta Gerda kuri skundžiasi, tai nepilno proto, kovoja su visais kaimynais, kvietė policiją ir darbininkams kurie šaligatvius klojo, remontus kai kaimynai darė ir tt. Dar šizofrenikė į spaudą vėl skundžiasi, į durnyną ją!!!

Lana Nowak

Lana Nowak portretas
Aš ieškau vyro slaptiems sеkso susitikimams! Su manimi galite susisiekti per šį portаlą - www.pc.tc/Lana22

Kaunietė

Kaunietė portretas
Jeigu žiūrėti visų asmeninių interesų, Kaunas liks supuvudių griuvenų rinkiniu.Gal užtenka garbinti tai kas sena -metų skaičius pastato savaime vertybe nepadaro. Reikia tvarkyti griuvenas namus, kirsti supuvusius medžius ir gyventi dabar. Miesto centras nėra kažkokių išrinktųjų vieta, kur reikėtų uždrausti transporto eismą, kad išrinktųjų nosyčių niekas nekutentų, uždrausti ststuti naujus pastatus, palikti puvėkus medžius, kol nugrius nuo vėjo patys... Miestas yra visų ir visiems, turi puoštis naujais pastatais, pagogiomis gatvėmis

...

... portretas
Kas pinigus moka, tas ir aukštingumą (bei piarą) užsako, o tas paveldas... - jis juk Krabui 'otkatų' NEMOKA!

Užpelkis

Užpelkis portretas
Tas "bankininkų" namas tai didžiausia Kauno gėda. Plastikiniai langai, plastiko "skvaršnikai" ir vidiniame kieme ir į šlaito pusę. Kieme baisulinės duobės ir tas klaikus oranžinis šlagbaumas saugantis džipus stovinčius balose. Gėdos turėkit, "paveldo puoselėtojai". Namas baisiame stovyje ir baisiausiai sudarkytas. Ne ką geriau atrodo ir St. Kudoko projektuotas triaukštis priešais medinuką. Fasadas kaip fekalijomis apipiltas, nuo Chruščiovo laikų netvarkytas. Ir tokie žmonės pretenzijas dėl naujo pastato statybos reiškia ! Lyskit po lapais, kaimiečiai. Griaut kuo greičiau tą medinę lūšną ir statyti naują pastatą. Taškas.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Vėl eilinė dėžė ir dar tokioje vietoje , ir ko tuos taip vadinamus architektus moko institutuose , tokius kubus -pabaisas gali projektuoti bet kas , jie neturi jokios fantazijos , jokios vizijos , geriau jau sutvarkytų banko tarnautojų namą , ypač iš kiemo pusės , žūva tikras architektūros perlas , tai jums ne kažkokia dėžė , ,,papuošta,, surūdijusiais gelžgaliais .

NU JO

NU JO portretas
turim VDU turim rudžiu kalną ir dar viena išsigimeli turėsim

kaziui

kaziui portretas
Mano nuomone,surengus architektūros studentų projektų konkursą, būtų pateikta daug įdomesnių ir labiau derančių šioje vietoje projektų.

kazys

kazys portretas
kritikuojantys gal turi geresni varianta-parodykit ,,,,o tai lojat be pagrindo,kad lot, man atrodo,kad ir karaliuko lojimas girdisi

to .

to . portretas
Dar pakartokite, prašau-bus dar gražiau.

.

. portretas
Labai grazu

nojus

nojus portretas
labai originalus sprendimas...puikiai isikomponuoja i gatve,, idomu kas cia kalba visos g vardu,,,,pats sioj gatvej gyvenu ir abiem rankom uz si projekta

Taškas

Taškas portretas
Garbingas architektas ir tikras profesionalas nepataikauja investuotojui ir neina į kompromisus. Architektas diktuoja investuotojui projektavimo sąlygas.

Pabiro, pasklido

Pabiro, pasklido portretas
Dar vienas pastato projektas, jau tapęs tipiniu Kaunui.

Fuij

Fuij portretas
Apie ką čia kalbatės visi? Apie DĖŽĘ, kurią jums kažkoks nevykėlis architektas namu vadina? Keista dar kad jis šito namo rūdimis neaapklijuoja. Matyt natūroje tai padarys.

Danutė

Danutė portretas
Teisingiausias komentaras tai šitas: "Statyt, statyt, statyt, pezate visi. O gal kaip tik nieko nestatyt? Gal įrengti mini parkelį su kokiu 30 gražių medžių? Taip visi verkiame, kad Kaunui trūksta žalumos. O be to jau seniai matome kokios neišsprendžiamos problemos su transportu. Tad kiekvienas naujas butas - tai dar dvi mašinos Kauno centre...... Ar reikia taip užgrūsti gražųjį Kauną ir padaryti iš jo konteinerį?" Žalumos miestui, jo centrinei daliai reikia labai. O kam darkyti Putvinskio gatvę? Kad kažkas į kišenę įsikištų eilinį milijončiką? Be to ši gatvė jau kartą paniekinta joje pastačius surudijusį namą (greta).

Kauno vyr.Natkevičiui ir neįvardintiems investuotojams

Kauno vyr.Natkevičiui ir neįvardintiems investuotojams portretas
Projektuokite, investuokite ir statykite "modernus" neribotose architektūros paveldu erdvėse. Tamstoms atkris ne viena problema - neteks nei aukotis, nei prarasti. DERA GERBTI Kauno architektūros paveldą, projektuojant jam kaimynystę.

natkevičius - dar vienas tipelis,

natkevičius - dar vienas tipelis, portretas
kuriam vis negana... Atitiko kirvis kotą...

urban

urban portretas
tendencingas straipsnis. architekto argumentai taiklus, tikekimes statybos prasides greitai. namo gyventojai ir paveldo gynejai galetu susirupinti savo pastato renovacija.

Interesai-pinigai

Interesai-pinigai portretas
Kodėl tyli Kauno architektai? Kur Kauno architektų tarybą? Kodėl Kaune Savivaldybė išduodami statybų leidimus "aklai" tokiems statybų magnatams .... Pažiūrėsime, kaip mero savivaldybės įkurta komisija, spręs urbanistinius klausimus.Kauno mieste ir, kaip vertins šį draugo Natkevičiaus ypatingą projektą

Anonimas

Anonimas portretas
O ne, naujas projektas, kaip visada UZGOS kazka, neleisti! Ir net 6 aukstu ohoho, neleisti, statyti tik Iki 3 aukstu, palaikome Kauno forth tvirtoves aukstinguma is Caro laiku! Ps: kas nesuprato Tai cia sarkazmas paaiept tuos klaunus, kuriems visi nauji pastatai kazka uzgozia ... Isikalkit I mailed, kad miestas gyvas organizmas it via vystosi.

konkursas

konkursas portretas
buvo skelbtas?? Kodėl svarbiausiose miesto vietose išskirtinis statusas suteiktas vienam miesto architektui?

Akustika

Akustika portretas
O kaip su akustika, triukšmu ties požeminiu garažu, kaip su šviesa ir socialine aplinka? Visa tai atsispindės gyventojų gyvenimo kokybei. Tarp tokio aukščio namų yra būtinas žalias diržas iš aukštų medžių, kad neskambėtų vasariniai pavakarojimai lauke kaimynų butuose. Tokių atvejų centre ne vienas. Natkevičių tai mažai domina. Tas pats šposas vyksta ir su šančių stiklainiais. Tokio pobūdžio tyrimai neatlikti ir telieka tik parsidavusio architekto žodis, kuriuo turi neva visi tikėti ir pasitikėti. Neprofesionalu.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Žiauru. Brutalia, konfliktiška architektūra pagarsėjęs architektas šokdina Kauną. Juk tai - Kauno centras, saugoma paveldo teritorija. Kodėl reikalinga prikaišioti tokių monstrų, kurie kels didelių problemų ne tik vietos gyventojams, bet ir visiems kauniečiams?

Na

Na portretas
Apie VDU pastatą. Taip, jis kaip pastatas gana įdomus, ir viduje bei ant stogo pilnas gerų sprendimų, bet tiesiog tai gatvei per sunkus, per didelis, per masyvus ir tiek.

Violetai

Violetai portretas
Manau,greitai perpratote viešųjų ryšių taktiką.

Violeta

Violeta portretas
"Kartu su investuotojais mes paaukojome nuo Aušros tako apie 1,5 m sklypo, kad būtų platesnis pravažiavimas ir liktų didesnė Banko tarnautojų namo apžvalga. Be to, net pastato kampą nukirtome tam, kad jos būtų daugiau. Realiai, vien dėl korekcijų mes praradome apie tris butus", – dėstė architektas. O aš manau, kad Aušros tako platinimas nėra auka, o BŪTINYBĖ, statant šiame sklype kelių aukštų pastatą. Na, o dėl nukirsto kampo ir "prarastų trijų butų" - ar galima nukirsti ir prarasti tai, ko REALIAI net nebuvo.

to Manome

to Manome portretas
VDU pastatas niekam nieko neužstoja. O be to VDU pastatui suprojektuoti buvo surengtas konkursas,ir Uinversiteto rūmai pastatyti pagal nugalėjusį projektą.

:(

:( portretas
arkliniais langais ta dėžė, mastelis su gretimybėm labai jau jau šiaip sau

Manome

Manome portretas
Parlamentaras Mažylis savo namą Putvinskio gatvėje taip pat jau galėtų susiremontuoti. Visam tam paveldui būtina priežiūra, restauracija. Ta gatvė - viena gražiausių Kauno gatvių, bet apsilupiojusi kaip reta. Nauji, atsakingai suprojektuoti namai ją labai pagyvintų. VDU pastatas - baisus monstras.

Jo

Jo portretas
Kauno mentas sukūrė spec architektų grupę kurioje ir jo sūnelis , tad Kaunas taps trilitriniu stiklainiu

kaimyne

kaimyne portretas
, ar prie tavo namo konteinerio dar nepastatė , kad nori naujo ?

KAIMYNAS

KAIMYNAS portretas
NU IR ATSILIKE save vadinantis specialistai Viskas ten gerai su tuo projektu Man labai patinka

Kuo greičiau griauti lūšną

Kuo greičiau griauti lūšną portretas
Jeigu gyventojai taip vertina savo pastatą, kodėl jis visas aptrupėjęs, sudėti plastikiniai langai, o kieme purvynas, duobės ir pilna dyzelinių kledarų? Reikia džiaugtis, kad sudegęs kiužena bus pakeistas gražiu pastatu. Tada gal protestuotojai susigės ir susimes po 100 eurų fasado remontui.

D

D portretas
Kam ta isterija dėl naujų pastatų Putvinskio gatvėje. Nebūtų naujo _nebūtų ir seno. ..

Paulius

Paulius portretas
Puvekus griauti reikia, bet naujasis projektas tai realiai baisus. Normaliam pasauly tokioje vietoje ziuredamas i 2 namus neatskirsi, kuris pastatytas pries 100 metu, o kuris vakar. Nes ten architektai normalus.

jūra

jūra portretas
jeigu toks brangus paveldas,tai medinuką perkelkite į Rumšiškes.Statyti galima,tik reikia koreguoti pastato aukštį.Tikimės kad neatsiras STIKLAINIS ,KAIP LAISVĖS ALĖJOJE.

Istorikas

Istorikas portretas
Gal tokiose vietose turėtų projektuoti architektai, gebantys pajusti vietos mastelį, dvasią,aplinką,žinantys istoriją,kultūrą?

reikiar rezt nuo

reikiar rezt nuo portretas
virsaus viena du aukstus ir kuo greiaciau griaut medinuka, nes nuo tu medinuku vemt vercia.

Tie

Tie portretas
Kažkaip tai jei tik kas ką sugalvoja daryti statyti kurti iškart reikia linčiuoti... tegul ima stato, daro... gatvė kaip gatvė o stovi kažkokia lūšna neprižiūrėta pastatys nauja namuka ir vaizdas geresnis bus... užtenka ir taip relikvijų pas mus... aplinkiniai namai irgi galėtu apsitvarkyti o ne būti apšiure su nutrupėjusiais tinkais pajuodusiom sienom pradėkit patys tvarkytis o ne smerkt kitus kurie nori daryti

Kaunietė, buvusi pastato Putvinskio g. 38 gyventoja

Kaunietė, buvusi pastato Putvinskio g. 38 gyventoja portretas
Viskas gerai medinuką reikia pakeisti nes jis nušiuręs, bet kodėl suprojektuotas naujasis pastatas toks baisuoklis kuris neįsipaišo į Kauno naujamiesčio panoramą ir kodėl 6 aukštų, o ne žemesnis?

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
Gaila kai emigrantai chamai bjauroja Kauną.Juk Aisku ,kad Kaunas kaip toks jau išnykęs.Net užsienio svečių neveža ,nes nėra kuo didžiuotis.Stiklas ir metaliniai sandeliai

Cikadelė

Cikadelė portretas
Statyt, statyt, statyt, pezate visi. O gal kaip tik nieko nestatyt? Gal įrengti mini parkelį su kokiu 30 gražių medžių? Taip visi verkiame, kad Kaunui trūksta žalumos. O be to jau seniai matome kokios neišsprendžiamos problemos su transportu. Tad kiekvienas naujas butas - tai dar dvi mašinos Kauno centre...... Ar reikia taip užgrūsti gražųjį Kauną ir padaryti iš jo konteinerį?

Statyt

Statyt portretas
Aisku reikia bet tik neperlenkus lazdos

Anonimas

Anonimas portretas
Greiciau griauti ta supuvusia griuvena ir statyti siuolaikiska pastata

kas?

kas? portretas
Saulės projektai ar Saulės projektas?

Objektyviajam

Objektyviajam portretas
Tik jau nesitikėk tu ko nors gero iš Kauno mero... Naivuolis.

ooo

ooo portretas
alfa.lt/straipsnis/50318833/smetoninio-lietuvos-banko-kaune-pasoneje-ilgos-viesbucio-kambariu-eiles

šiaip

šiaip portretas
statyt reikia,bet manau reikėtų aukštį koreguot.Bet...kai pakoreguos, gali atsirast papildomi 3-4 aukštai:))

Elen.

Elen. portretas
Europos šalyse tokiose miestų vietose rengiami architektų konkursai- komisijai pateikiama ne vienas,o daug architektų projektų,iš kurių išrenkamas geriausias. Kodėl čia taip nedaroma? Ko bijoma? Juk vieta svarbi ir ypatinga?

Objektyvus

Objektyvus portretas
Kad medinuką griauti - tai tikrai reikia, kad dabartinis projektas "monstras", kurio esmė sukišti į mažą plotą kuo daugiau tūrio irgi aišku. Savininkus irgi gali suprasti, kiekvienas nori uždirbti. Kaune ir yra bėda - "mirtingiesiems" niekur nieko negalima statyti, tad belieka samdyti garsaus vardo architektą, "pramušti" leidimus ir tada statyti dramblį ant degtuko dežutės ploto, kad viskas atsipirktų. Paskui ir gaunasi "akvariumai" Laisvės alėjoje, nors jei kultūros paveldas būtų lankstesnis ir bendradarbiautų ne tik su ponais garsiais architektais - rezultatai galėtų būti žymiai geresni ... Tikiuosi, kad ponas Meras padarys kada nors tvarką ir ten, kad nebūtų beprasmių biurokratinių reikalavimų "mirtingiesiems" ir galimi monstrai "elitui".

petrui

petrui portretas
Mano manymu,tokioje vietoje statant reikėtų suvokti aplinką- visgi buvęs "banko tarnautojų namas" ir jo kiemo erdvė yra vertybė ir užstoti jį būtų negerai,kaip negerai būtų užstoti saulę apatiniams to istorinio namo aukštams. Kodėl tas naujas namas negali būti žemesnis ir siauresnis,neužstoti vaizdo į banko tarnautojų namo kiemą,kuris yra itin gražus?

Gruščikas

Gruščikas portretas
Architektas Gintautas Natkevičius tikrai padarytų karjerą jei savo namus pradėtų projektuoti Žiegždriuose. Ten puiki vieta jo sugebėjimų realizacijai.

Putvinskio g. gyventoja

Putvinskio g. gyventoja portretas
Banko pastatą būtina restauruoti. Bet kiek pamenu, jis ir po remonto tuoj vėl apšerpėja ir griūna. Ten daug įmantrių formų, kapitelių, kurie nelaiko jokio remonto (kaip, beje, ir Soboras) ir atrodo visą laiką apsilaupiję. O Natkevičiaus namas - neblogas. Žiūrisi gerai, funkcionalistiškai ir truputį senoviškai (yra apvalių formų). Graži dermė, tinka Putvinskio gatvei. Įdomu, kokius namus pastatys prieš Mažylio gimdymo namus? Putvinskio g. 6 sklype - labai daug vietos, ten tai galima "įsisiūbuoti" ir parengti tikrai puikų projektą.

Algiui

Algiui portretas
Ar žinomas tuo,kad suprojektavo parduotuvę Laisvės al. buvusios Tulpės kavinės vietoje?

kavenskis

kavenskis portretas
tiem kas uz galvu stveriasi, o jus is vis tas galvas turit, kad supuvusia kiuzena saugot? pasaulis keiciasi ir jus kartu tame cirke arba iskrentat is zaidimo.....

Pilietė

Pilietė portretas
Statyti reikia. Aukštingumą gaklima koreguoti. Stilistika - tinkama.

Algis

Algis portretas
Aplinkui 4- aukštų namai šlaitiniais stogais. O čia šešių aukštų svetimkūnis, degtukų dėžutės tipo, atrodys kaip garsusis stiklinis ,,kubas" Laisvės alėjoje. Toks architektūrinis sprendimas nedaro garbės žinomam architektui, bandančiam ,,išspausti" didesnį butų skaičių. Siūlyčiau G.Natkevičiui susimąstyti.

nuomonė

nuomonė portretas
Gal architektūros konkursas padėtų išspręsti problemą?

centro kaunietė

centro kaunietė portretas
man pats gražiausiai namas Kaune - Banko tarnautojų, tačiau vis dar apleistas ir neprižiūrėtas

B. B. d.

B. B. d. portretas
Tik tegu neapsisyka tie statytojai su savo porno grafiniais chalupom

Laima

Laima portretas
Kad saulę užstos daugiabučiui tai tikrai. Googl maps aiškiai matosi, kad net to mažo namelio stogas jau meta šešėlį ant pirmo aukšto. Manau ten užstos vakaro saulę.

cirkas

cirkas portretas
'' laikinojoje sostinėje'' tęsiasi .........viskas bus ''nuodugniai įvertinta be pažeidimų'' .............

Laima

Laima portretas
Koks nekorektiškas straipsnio pavadinimas: nori įgrūsti. Putvinskio gatvė statėsi ir turi plėtotis kaip daugiabučių. Projektas yra unikalus, gatvės stilistiką atitinka, tad nėra ko priekabiauti.

Netiesa

Netiesa portretas
Projektas ilgą laiką kabėjo ant medinio namo sienos. Pati mačiau, nes kiekvieną dieną tą vietą praeinu. Ir projektas atrodė labai gerai. Beje, buvo užrašyta, kad visi su juo norintys detaliau susipažinti tai gali padaryti Natkevičiaus įmonėje.

Gyventoja

Gyventoja portretas
Naujas namas yra sėkmingai suprojektuotas, o Banko namo gyventojai tegul pasidaro rimtą remontą, nes šiuo metu apgailėtina žiūrėti į tą vargstantį paveldą. Kaip ir į daugelį kitų paveldinių Putvinskio gatvės namų. Apie medinį tai iš viso nėra ko kalbėti. Gėda.

Anonimas

Anonimas portretas
Koliziejus irgi aptrupėjęs ir tai jo privalumas.

Belekas

Belekas portretas
Ką tame straipsnyje pezate ? Uždengs ? Labai jau kas yen...balionais skraido ir žiūri koks gražus tas tarpukario pastatas... Jei ėjote pro ten [ norėdami lipti laiptais link Prisikėlimo bažnyčios ar link Šilelio laiptų ] , tai tikrai pastebėjote , jog VISAS GROŽIS MATOSI IŠ ŽEMAI, EINANT TARPU TARP GRIUVENOS [ kurią nori griauti ] IR BANKININKŲ NAMO. Kiek matyti iš projekto, , praėjimas ten tikrai bus, iš gatvės [ Putvinskio ] taip pat niekas neužstos....tad ko "putotis"? ...Nane, geriau tegu stovi sugiužęs medinukas arba paliekame laisvą plotą... Tikri "genijai", geriau ne kurti, bet ...vis bliauti...

Faktas

Faktas portretas
Kad reikia statyti,ir be abejones tai papuos centrinio miesto veida..O lietuvis toks jau yra,kad jam niekas niekada netinka..Bumbet ant visko-musu nacionalinis bruozas..

Arvys

Arvys portretas
Tik statyti ir nesukti galvos dėl tų kaimynų. Dabartinė kriosena jiems nekliudo, o matai naujas namas trukdys. Apsurdas kazkoks

apie komentarus

apie komentarus portretas
arba čia rašinėja kažkokie negabūs pasamdyti, arba šiandieninių NT statytojų ir "ekspertų" mentalitetas sutampa su tų apgailėtinų beraščių. Vienaip ar kitaip Kaunas išgyvena blogiausius laikus.

paveldas

paveldas portretas
tai ar ne tame name dainininkė B. Petrikytė ant Kauno moterėlių veidų išbandė savo, kaip "kosmetologės" galimybes, tik ilgai tas jos verslas nesisuko, norinčių veidus pakišti pritrūko?

jau laikas protingiems kauniečiams vienytis

jau laikas protingiems kauniečiams vienytis portretas
nes gaujos godumui nėra ribų. Kas juos sustabdys ?

Anonimas

Anonimas portretas
Kas per salis pas mus. Visa laika nieko negalima net supuvusios griuvenos griauti kuri daro geda miestui ir Jo's vietoje statyti modernu pastata

Gerai

Gerai portretas
Puiku. Griauti tą puvėka ir statyti nauja nama su pozeminiu garazu ir normaliu aukštingumu, kaip ir šalia esančio namo. 6 aukštų. Nepatenkintų visada bus, susitvarkyti švariai popierius ir nekreipti dėmesio į użdsakytus raśinius.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Juokdariai, visai dera tas naujas pastatas.

666

666 portretas
Statyt naujus reikia, cia miestas, grazus butu kokiu 12 aukstu.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Viskas galima,viskas leidžiama,viskas daroma pagal įstatymus ir gražias akis,o ne pagal didelius pinigus.Ar klystu,eksperte Juozaitiene?Žurnaliste,pasidomėkit Putvinskio namu nr.22 ir parašykit pasipiktinusiems,kokie paveldo ,,ekspertai"leido darkyti šį unikalų funikulieriaus ,,kaimyną"?

Tai apsispreskit

Tai apsispreskit portretas
Judam i prieki ar gyvenam "nieko negalima" salyje. Reiktu tik dziaugtis, kad bent viena sukiuzeli pakeis naujas pastatas. LT tik pradek ka organizuoti, tuo atsiranda kas siausiasi, dramas ir tragedijas kuria.

Anonimas

Anonimas portretas
baisu/// butu max.2 aukstu pastatas /.bet deja matau monstra statys.geda tokiems architektams bet uz pinigus dirba

:]

:] portretas
O tai ten visur aplink tarsi ne daugiabučiai?? VDU išvis monstrinę biblioteką įkišo... Geriau jau sukiužus griuvena tegul, ane? Dar labai ilgu nugriauto vaiduoklio Mindaugo pr. ....

Ne ne

Ne ne portretas
Jokiu budu statyt negalima, medinukas yra paveldas, ir viskas, o jei koks durnelis užnorės pažiūrėt į medinį puvėką- o jo nėra. Isivaizduojat koks chaosas? nebus į ką žiūrėt

Plauss

Plauss portretas
Kokia verte pasizymi tas medinukas? Tai tikras nesusipratimas. Nemanau kad namas #36 buvo suprojektuotas tam, kad niekas ateity jo neuzstatys.

Jo

Jo portretas
Tikrai žmonės saulės nematys. Architektas parsidavelis
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių